در این مقاله می خواهیم به تعدادی از سوالاتی که  شما عزیزان و همراهان سایت کلینیک رسپینا در مورد کرایولیپولیز پاسخ دهیم پس حتما حتما تا آخر مقاله را بخوانید شاید جواب سوالات شما هم در مقاله باشد.در انتها مقاله نیز می توانید هر نظری راجب این مقاله داشتید برای ما ارسال کنید و ما هم جواب آن را به ایمیل شما ارسال خواهیم کرد.

سوال اول در مورد لاغری موضعی به روش کرایولیپولیز

آیا من یک کاندیدای خوب برای این روش هستم؟اگر شما فردی هستید که از داشتن چربی در نواحی خاصی از بدنتان رنج می برید می توان گفت که شما فرد مناسبی برای این روش هستید به عبارت دیگر این روش برای افرادی کارایی دارد که دارای چربی های اضافی موضعی هستند که آن ها با ورزش و رژیم غذایی مناسب از بین نرفته است و این چربی های اضافی در برابر ورزش و رژیم غذایی مناسب مقاومت می کنند.پس نسبتا این روش روش مناسبی برای افراد بسیار چاق نمی باشد هدف این روش حذف چربی های اضافی آن هم در موضع و قسمت خاص بنابراین این گزینه خوبی برای افراد بسیار چاق نمی باشد این روش جاگزین بدون جراحی خوبی نسبت به لیپوساکشن است.شما برای اینکه متوجه شوید که آیا لاغری موضعی به روش کرایولیپولیز برای شما مناسب است یا نه با ما تماس بگیرید مشاوران با تجربه ما آماده پاسخ گویی به شما عزیزان هستند.

 • سوال دوم در ارتباط با لاغری موضعی به روش کرایولیپولیز

هزینه این روش به چه شکل است؟قیمت روشها با توجه به میزان چربی شما و تعداد جلسات مورد نیاز و اهداف نهایی شما متفاوت است.که معمولا برای پهلو ها یک کاپ و معمولا برای شکم معمولا دو کاپ به بالا و برای خط سوتین و چربی اطراف کمر دو کاپ مورد نیاز است که نسبت به تراکم چربی متفاوت است.

 • سوال سوم در ارتباط با لاغری موضعی به روش کرایولیپولیز

هر جلسه چقدر طول می کشد؟چند جلسه نیاز داریم؟طول جلسه شما بستگی به مقدار ناحیه هایی که باید درمان شوند دارد مسلما برای افرادی با چربی زیاد تعداد جلسات طولانی تر خواهد بود ولی اصولا هر قسمت از بدن که دارای چربی اضافی است در هر جلسه حدود 55الی65 دقیقه زمان می برد نکته ای که اینجا باید متذکر بشویم در کلینیک رسپینا تمام تلاش ما این است که در برنامه شخصی شما و با توجه به محدودیت زمانی که دارید شما را به اهدافتان برسانیم.

 • سوال چهارم در ارتباط با لاغری موضعی به روش کرایولیپولیز

این چربی های یخ زده به کجا می روند؟و آیا نتایج دائمی هستند؟هنگامی که چربی های اضافی موضعی تحت درمان قرار می گیرند و به عبارتی دیگر یخ می زنند بدن شما به شکل طبیعی از طریق ادرار این چربی ها را دفع می کند سلول های این چربی ها برای همیشه و کاملا از بین می رود.

 • سوال پنجم در ارتباط با لاغری موضعی به روش کرایولیپولیز

هنگام انجام روش کرایولیپولیز چه احساسی داریم به عبارت دیگر این حس شبیه چیست؟زمانی که کاپ ها را بر می دهیم و روی شکم قرار می دهیم این کاپ ها یک جعبه مستطیل شکل می باشند که درون آن ها خالی است آنها با یک لوله انعطاف پذیر مانند جاروبرقی به دستگاه وصل می شوند که خاصیت مکش دارند.در طول چند دقیقه اول که دستگاه شروع به کار می کنند شما حس فشار و مکیدگی در آن قسمت دارید و آن قسمت به شدت سرد می شود که فقط در چند دقیقه اول که کاپ می خواهد موضع چربی را بکشد این احساس به شما دست می دهد و خیلی سریع این حس از بین می رود.در طی پروسه کرایولیپولیز بیمار می تواند کتاب بخواند تلوزیون ببییند و ….این روش روشی ایمن است و هیچ عارضه ای ندارد و با بیش از 1میلیون درمان در سراسر جهان اثبات شده است که یک درمان موثر برای کاهش چربی های موضعی می باشد و از همه مهمتر روشی غیر جراحی می باشد.

 • سوال ششم در ارتباط با لاغری موضعی به روش کرایولیپولیز

آیا این دستگاه عوارض جانبی دارد؟در حین انجام این روش شما ممکن است احساس کشش و مکیدگی عمیق در آن موضع مورد نظر تجربه کنید پس از اتمام عملیات عوارض جانبی شامل بی حسی موضعی،قرمزی،تورم،کبودی و خارش است البته در تمام افراد به این صورت نیست.

 • سوال هفتم در ارتباط با لاغری موضعی به روش کرایولیپولیز

آیا پس از اتمام عملیات می توانم به فعالیت های روزانه برگردم؟شما بلافاصله در همان لحظه ای که عملیات به اتمام می رسد می توانید به فعالیت های روزانه خود برگردید تغییرات پس از سه هفته از درمان آغاز می شود و قابل توجه ترین نتایج پس از درمان آشکار می گردد ولی این بدان معنا نیست که این نتایج،نتایج نهایی می باشد بلکه نتایج 4الی6 ماه پس از درمان نیز ادامه خواهد داشت.

 • سوال هشتم در ارتباط با لاغری موضعی به روش کرایولیپولیز

آیا در طول این دوره نیاز به مصرف مکمل یا رژیم های غذایی سخت و برنامه ورزشی نیاز داریم؟اصلا نیازی نیست بسیاری از بیماران پس از درمان انگیزه زیادی پیدا می کنند که از خود بیشتر مراقبت کنند ولی هیچ اجباری نیست قطعا با انجام این برنامه نتایج بهتری بدست می آورید.

 • سوال نهم در ارتباط با لاغری موضعی به روش کرایولیپولیز

آبا کرایولیپولیز برای خانم های باردار توصیه می شود؟خانم های باردار در دوران بارداری نباید از این روش استفاده کنند اما پس از زایمان این روش عالی است و توصیه می شود و بی هیچ وجه بارداری های آینده را تحت و شعاع قرار نمی دهد ولی بهتر است پس از انجام این پروسه شش ماه صبر کنید و بعد اقدام به بارداری مجدد کنید.

 • سوال دهم در ارتباط با لاغری موضعی به روش کرایولیپولیز

آیا بعد از کرایو وزن کم می کنیم؟لاغری موضعی به روش کرایولیپولیز باعث می شود شما از شر چربی ها خلاص شوید الزاما باعث نمی شود که شما وزن کم کنید و شما بیشتر با کاهش سایز درگیر هستید البته استثنا هم وجود دارد که گاهی باعث می شود بیمار وزن کم کند ولی شما می توانید با یک رژیم سبک در طول دوره وزن کم کنید.

 • سوال یازدهم در ارتباط با لاغری موضعی به روش کرایولیپولیز

نتیجه این روش تاکنون چگونه بوده است؟روش کرایولیپولیز تاکنون روشی امیدوار کننده بوده است که باعث کاهش چربی موضعی در نقاط خاص از بدن بدون جراحی و موجب شکل دادن به بدن شده است و این روش جاگزین خوبی برای لیپوساکشن و سایر روش های خطرناک جراحی است.

 • سوال دوازدهم در ارتباط با لاغری موضعی به روش کرایولیپولیز

آیا انجام ماساژ در موضعی که کرایولیپولیز انجام شده تاثیری دارد؟هنوز نتیجه قطعی بدست نیامده اما توصیه می شود که این عمل باعث می شود اثر لاغری موضعی به روش کرایولیپولیز افزایش پیدا کند در کل ماساژ باعث افزایش گردش خون می شود و می تواند تا حدودی اثر بخش باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 2 =