در این مقاله سعی داریم تا اولین سوالاتی که ممکن است در لاغری با کرایولیپولیز نیاز داشته باشید که اطلاعات بیشتری درباره آنها کسب بکنید را پاسخ دهیم، دستگاهی لاغری که شامل کاپ می باشد و این کاپ ها عملیات حذب چربی ها را انجام می دهند و چربی های داخل دستگاه را تا دمای منفی 10 درجه کاهش میدهد.

سوال اول درباره لاغری با کرایو

روش درمانی لاغری کرایولیپولیز دقیقا چیست ؟

کرایولیپولیز روشی غیر جراحی است ، که دارای تاییدیه از سازمان غذا و داروی آمریکا(FDA)می باشد ، در این روش لاغری -درمانی چربیهای اضافی شما فریز میشوند و بدن شما بدون نیاز به هیچگونه عمل جراحی فرم میگیرد و به تبع آن هیچ دوره نقاهتی ندارد و شما نیاز به استراحت پس از انجام این روش درمانی لاغری ندارید بطوریکه میتوانید بلافاصله پس از اتمام پروسه به کارهای روزمره خود بپردازید.

مراحل فرایند لاغری بوسیله کرایو

در ابتدا موضع مورد نظر را که نیاز به لاغری دارد و دارای چربی موضعی اضافه میباشد را علامت گذاری میکنیم و سپس با دستگاه کرایولپولیز که دارای لوله ای به شکل عصا میباشد و در انتهای لوله جعبه ای تعبیه شده است که به آن کاپ(CUP) و یا (HAND PIECE) میگویند را بر روی ناحیه مورد نظر قرار میدهیم این دستگاه مانند مکش عمل میکند و چربی های اضافی را به داخل کاپ میکشاند.

به عبارتی دیگر چربی های اضافی را به داخل آن وکیم میکند، که این فرایند موجب کرستالیزه شدن چربیهای مورد نظر میشود و در نهایت چربیهای آن قسمت از بین میروند و نهایتا بدن شما به شکل طبیعی از طریق (ادرار) چربیهای مرده را دفع خواهد کرد و در کاهش چربیهای اضافی آن نواحی تاثیر بسزایی خواهد داشت.

سوال دوم لاغری با کرایو

ایا روش درمانی لاغری به وسیله دستگاه لاغری کرایولیپولیز ضرر دارد؟

این روش کاملا بی ضرر است برای دقایق نخست این روش امکان دارد کمی احساس سرما در ناحیه مورد نظر برای لاغری ایجاد شود ولی خیلی سریع این حس از بین میرود .بیماران میتوانند حتی در طی پروسه این روش لاغری درمانی با کرایولیپولیز بخوابند!

لاغری با کرایولیپولیز در ناحیه شکم
لاغری با کرایولیپولیز در ناحیه شکم

سوال سوم لاغری با کرایو

در خصوص روش درمانی لاغری بوسیله کرایولیپولیز چند جلسه نیاز است تا نتیجه مورد نظر برای لاغری حاصل گردد؟

بهترین پاسخ برای این پرسش بستگی به نظر پزشک مربوطه دارد که قرار است این روش را انجام دهد و همچنین باید بررسی شود نسبت به میزان چربی های مورد نظر چند جلسه درمانی نیاز است اما اصولا در اکثر موارد این فرایند درمانی لاغری به کرایولیپولیز در یک جلسه انجام میگیرد اما در نهایت با توجه به نظر پزشک شما شاید برای برخی افراد نیاز به یک جلسه درمانی باشد و برای برخی دیگر نیاز به جلسات درمانی بیشتری احساس میشود .

سوال چهارم لاغری با کرایولیپولیز :

از کجا بدانیم که ما گزینه خوبی برای استفاده از این روش هستیم ؟به عبارت دیگر آیا این روش برای ما موثر است یا خیر؟

پاسخ این سوال نیز همانند سوال بالا بستگی به تشخیص پزشک مربوطه دارد .

اما به طور کلی اگر شما فردی فربه و چاق نیستید و فقط دارای چربیهای موضعی در قسمتهای خاص در بدنتان میباشید و همچنین دارای چربیهایی هستید که در مقابل ورزش مقاوم هستند و با ورزش و  رژیم نیز تاکنون از بین نرفته اند، روش درمانی لاغری کرایولیپولیز می تواند گزینه بسیار خوبی برای شما باشد .

همانطور که قبلا در سایت مقالاتی درباره بهترین روش لاغری موضعی در دنیا منتشر شد، اشاره کامل به جواب این سوال داده شده است

سؤال پنجم در خصوص روش درمانی لاغری با کرایولیپولیز :

چه زمانی میتوانیم نتایج حاصله از روش لاغری درمانی کرایولیپولیز را مشاهده کنیم ؟

اصولا تغییرات در این روش به شکل تدریجی و آهسته میباشد و یکباره نمایان نمیگردد و تغییرات مربوطه از سه هفته بعد از انجام پروسه شروع میگردد و تا 4 ماه روند ازبین رفتن چربیهای اضافه ادامه دارد

اما شما میتوانید تغییرات اساسی را بعد از دوماه مشاهده بفرمایید یعنی درست زمانی که بدن شما تقریبا میزان زیادی از چربیهای اضافی رادفع کرده است و همانطور که پیش تر ذکر شد ادامه درمان تا چهار ماه بعد از انجام پروسه ادامه دارد و نکته بسیار مهم و قابل توجه این است که اثرات روش درمانی لاغری بوسیله دستگاه کرایولیپولیز دائمی میباشد .

سوال ششم در خصوص روش درمانی و لاغری با کرایولیپولیز :

کدام نواحی میتواند تحت پروسه لاغری و درمانی بوسیله دستگاه کرایولیپولیز درمان شود ؟

روش درمانی لاغری کرایولیپولیز در نواحی که دارای چربیهای موضعی اضافی هستند مانند غبغب ، بازوها ، رانها ، سینه آقایان ، شکم ،داخل ران چربیهای اضافی کنار کمر ، چربیهای اضافی پایین باسن ،چربیهای اضافی پشت بدن  ، تاثیر بسزایی دارد .

سوال هفتم در خصوص روش درمانی لاغری بوسیله دستگاه کرایولیپولیز :

آیا در روش درمانی لاغری بوسیله کرایولیپولیز افراد میتوانند وزن هم کم کنند؟

روش لاغری درمانی بوسیله کرایولیپولیز در کاهش وزن شما نقشی ندارد اما اگر شما میخواهید چربیهای اضافی شما از بین برود و در لباسهای خود خوش فرم و خوش اندام تر ظاهر شوید روش درمانی لاغری کرایولیپولیز قطعا روش مناسبی برای شما خواهد بود .

سوال هشتم هزینه کرایولیپولیز در تهران :

  هزینه کرایولیپولیز در تهران چقدر است؟

خبر خوش اینکه این روش لاغری درمانی  نسبت به سایر روشها ، روشی کم هزینه است که بستگی به تعداد کاپ ها و یا همون هند پیسها و همچنین به مقدار چربی اضافی در بدن دارد .

سوال  نهم در ارتباط  با روش درمانی لاغری بوسیله دستگاه کرایولیپولیز :

هر جلسه درمان لاغری به روش کرایولیپولیز چقدر طول میکشد ؟

طول جلسه بسته به مقدار قسمتهای که دارای چربی اضافی است و قرار است تحت درمان قرار بگیرد متفاوت است ولی هر ناحیه بین 35 دقیقه تا 60 دقیقه زمان میبرد که فرد در این زمان کاملا هوشیار است و  میتواند به مطالعه کتاب بپردازد و یا حتی بخوابد !

سوال دهم در ارتباط با روش درمانی لاغری بوسیله دستگاه کرایولیپولیز :

کاپ ها و هندپیسهای مورد استفاده در  روش درمانی کرایولیپولیز از چه جنسی هستند ؟

این کاپ ها یک بگ پلاستیکی پرتابل هستند که بوسیله آب ، یک ژل خنک کننده و یک مایع مخصوص پر شده است .

سوال یازدهم در ارتباط با روش درمانی لاغری بوسیله دستگاه کرایولیپولیز :

ایا روش لاغری درمانی بوسیله دستگاه کرایولیپولیز تحت پوشش بیمه است ؟

خیر این روش لاغری درمانی جز روشهای زیبایی محسوب میشود و تحت پوشش بیمه قرار نمیگیرد .

سوال دوازدهم در ارتباط با روش درمانی لاغری بوسیله دستگاه کرایولیپولیز :

ایا روش لاغری درمانی بوسیله دستگاه کرایولیپولیز برای کوچک کردن سینه آقایان که دارای چربیهای اضافی است موثر است ؟

بله در تحقیقی که در ایالت متحده امریکا انجام گرفت تعداد قابل توجهی از آقایان تاثیر این روش را در کوچکتر شدن سینه هایشان گزارش کردند .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *