لاغری موضعی

کرایولیپولیز بهتر است یا کویتیشن

کرایولیپولیز بهتر است یا کویتیشن؟ امروزه بر اساس پیشرفت علم پزشکی این دو دستگاه لاغری موضعی به همه ی افرادی که از بدشکلی مناطق مختلف بدن خود شکایت دارند و با ورزش و رژیم هم به تغییر مورد نظر خود دست نمی یابند کمک می کنند.تا انتهای مقاله از کلینیک رسپینا همراه ما باشید.

انواع دستگاه لاغری موضعی:

در حال حاضر بهترین این دستگاه ها کرایولیپولیز می باشد که هیچ یک از عوارض و مشکلات دستگاه های دیگر را ندارد اما بهتر است که برای روشن شدن مطلب با دستگاه های دیگر هم آشنا شویم.

آشنایی بیشتر با کویتیشن لاغری:

کویتیشن در واقع یک روش بدون نیاز به عمل جراحی برای از بین بردن چربی ها ی جمع شده در نواحی مختلف بدن است و با امواج اولترا سوند با فرکانس های صوتی خود تکان هایی در چربی ها ی بدن ایجاد می کند.

امواجی که گوش انسان نمی تواند آن ها را بشنود ولی چنان تکانی در بافت چربی ایجاد می کند که سلول های چربی نمی توانند درمقابل آن مقاومت کنندو در نتیجه شکسته و به حالت مایع درمی آیندو در اینجا نقش فعالیت بدنی و رعایت تغذیه مناسب شامل کم چرب و کم کالری به خوبی مشخص می شود.از روش کویتیشن به عنوان روش فرم دهنده ی بدن هم یاد می شود برای اینکه علاوه بر نابودی چربی ها می تواند به آن ها فرم دلخواه را بدهد.

لاغری موضعی با کرایولیپولیز:

کرایولیپولیز بهتر است یا کویتیشن

جدیدترین دستگاه لاغری موضعی است که با استفاده از تکنولوژی سرما باعث کاهش سایز چربی و حذف سلول های چربی می شود.

کرایو با فراینده منهای 10 درجه قسمت مورد نظر را به مدت 45  دقیقه تا یک ساعت سرد می کند و بدون صدمه به پوست سلول های چربی را نابود می کنداین سلول های مرده وارد سیستم لنفاوی شده و به کبد رفته و از طریق کلیه ها به صورت ادرار از بدن خارج می شوند.

مقایسه کویتیشن و کرایولیپولیز:

در این مطلب با مقایسه ی کویتیشن و کرایولیپولیز انتخاب را برای شما ساده تر خواهیم کرد.

  •  تعداد جلسات کوتیشن بیشتر است حداقل برای هر دوره 8تا 10 جلسه است هفته ای یک تا دو بار ولی تعداد جلسات کرایو نهایتا یک جلسه است.
  • افراد با فشارخون بالا و کبدچرب و چربی خون بالا و دیابت نمی توانند از کویتیشن استفاده کنند ولی در کرایو مشکلی ندارد .
  • کویتیشن پوست را شل می کند و لیفت ندارد ولی کرایو لیفت دارد و پوست را شل و آویزان نمی کند.
  • در کویتیشن فقط دیواره ی سلول های چربی تخریب می شوند و اسید چرب بیرون می ریزد و به داخل خون و کبد ریخته و امکان ترمیم دیواره ی سلول چربی وجود دارد یعنی امکان بازگشت چربی ها هست ولی در کرایو بازگشت چربی نخواهیم داشت.
  • بعداز کویتیشن بیمار ملزم است معادل ساعاتی که از دستگاه استفاده کرده به فعالیت بدنی بپردازد وگرنه ممکن است چربی در ناحیه ی دیگری رسوب کند در حالی که این مسئله در کرایولیپولیز وجود ندارد .
  • کرایولیپولیز برای بافت های چربی که نرم هستند قابل استفاده است و در بافت سفت قابل انجام نیست در حالی که کوتیشن برای چربی ها و سلولیت ها ی نرم و سفت هردو استفاده می شود.
  • در کویتیشن آب درون سلولی بوسیله ی سیستم لنفاوی تخلیه می شود و بوسیله ی کلیه ها به شکل ادراد دفع می شود از این رو  بعد از انجام عمل کویتیشن دفعات ادرار افزایش می یابد

تجربه ی انجام کرایولیپولیز:

تقریبا همه ی افرادی که کرایولیپولیز را تجربه کردن از هیچ درد و ناراحتی در حین عمل و هیچگونه عوارضی بعد از عمل شکایت نکرده و از نتیجه ی کرایولبپولیز کاملا راضی بوده اندو البته برخی مختصر کبودی بعداز عمل داشته اند که به سرعت بهبود پیدا کرده است.با نگاهی اجمالی به تفاوت های کرایو و کوتیشن می توانیم به این نتیجه برسیم که بهترین و مطمئن ترین راه برای خلاصی از چاقی های موضعی کرایولیپولیز است زیرا هم  کاملا بی خطر است و هم هیچگونه عوارضی ندارد

البته باید قبل از هر تصمیمی با پزشکی باتجربه و متخصص مشورت کنید ، ما در کلینیک رسپینا تنها به کیفیت و استاندارد بالا می اندیشیم اگر تصمیم به رهایی از چربی ها و اضاقه وزن خود را دارید حتما با ما تماس بگیرید.

دیدگاهی در مورد “کرایولیپولیز بهتر است یا کویتیشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *