لاغری موضعی

آر اف چیست؟ + هزینه آر اف برای لاغری

برای اینکه از چربی های موضعی و سرسخت خود خلاص شوید ما روش رادیوفرکانسی یا کویتیشن را به شما معرفی می کنیم.آر اف یا همان رادیوفرکانسی توسط متخصصان لاغری و زیبایی برای از بین بردن چربی های موضعی و لاغری موضعی در سطح جهان خیلی پر کاربرد است. در این روش سلول های چربی تحت یک حرارت کنترل شده قرار می گیرند و بدون اینکه آسیبی به پوست و عضلات آن ناحیه برسد.در این روش علاوه بر کاهش چربی، کلاژن های پوست تحریک می شود که کمک به سفت شدن پوست می کند.

آر اف چیست؟

فرکانس رادیویی نوعی انرژی است که بر اساس تعداد طول موج های گسیل شده در ثانیه تعیین می شود و بر اساس فرکانس آنها در طیف الکترومغناطیسی طبقه بندی می شود. فرکانس رادیویی یکی از امواج آرام‌تر در طیف الکترومغناطیسی در نظر گرفته می‌شود و با تولید گرما ایمن به لاغری کمک می‌کند، که می‌تواند به طور ایمن به لایه عمیق پوست نفوذ کند و آن را وادار به تولید کلاژن و الاستین بیشتری کند و به شما کمک می‌کند پوستی سفت‌تر برای ظاهری باریک‌تر داشته باشید.

کمبود کلاژن یا خاصیت ارتجاعی پوست می تواند باعث ایجاد مشکلاتی مانند افتادگی پوست، دستگیره های عشق یا سلولیت در نواحی مانند شکم، باسن یا ران شود. این امر به ویژه در مورد زنان صدق می کند، زیرا بدن زنان در آنجا تمایل به ذخیره چربی دارد. افتادگی پوست همچنین نتیجه نحوه توزیع طبیعی چربی، ماهیچه و بافت همبند در بدن زنان است. در واقع، تا 90 درصد از زنان در مقطعی از زندگی خود با تشکیل سلولیت مواجه می شوند. با این حال، درمان‌های فرکانس رادیویی مانند مواردی که توسط کمبریج ارائه می‌شود، به بیماران این امکان را می‌دهد که با سفت کردن پوست بدون هیچ گونه خطر تغییر رنگ دائمی پوست، لاغرتر به نظر برسند. این آن را به گزینه ای بسیار ایمن و مؤثر تبدیل می کند که توسط تیم تکنسین های پزشکی متخصص ما به شدت توصیه می شود.

ایمنی مشتریان کلینیک رسپینا یک نگرانی اصلی است، و به همین دلیل، ما فقط از ایمن ترین روش های درمانی که توسط FDA ایالات متحده آزمایش و تایید شده است استفاده می کنیم. فرکانس رادیویی یک روش درمانی بسیار ایمن است زیرا به شدت توسط تجهیزات پیشرفته تکنولوژیکی کنترل می شود که بافت های خاصی را در دمای مطلوب هدف قرار می دهد. این بهترین نتایج را تضمین می کند و همچنین تضمین می کند که پوست بیش از حد گرم نمی شود.

مشخصات ایمنی عالی درمان های فرکانس رادیویی نیز توسط مطالعات بالینی تایید شده است و آن را برای طیف گسترده ای از درمان های لاغری مناسب می کند. یکی دیگر از دلایل بی خطر بودن درمان های لاغری با فرکانس رادیویی مانند مواردی که کمبریج ارائه می کند، غیر تهاجمی و غیر جراحی بودن آن است، به این معنی که هیچ سوزن، بیهوشی و زمان از کار افتادگی در آن دخیل نیست. درمان‌های فرکانس رادیویی را می‌توان به سرعت انجام داد، و همچنین شامل هیچ وقفه‌ای نمی‌شود، به شما این امکان را می‌دهد که خیلی سریع به روال عادی روزانه خود بازگردید، برخلاف سایر گزینه‌های درمانی مخاطره‌آمیز و خطرناک که ممکن است نتایج قابل مشاهده‌ای مانند لاغری با فرکانس رادیویی نداشته باشند.

مکانیسم دستگاه لاغری آر اف radio frequency

سفت شدن پوست به وسیله آر اف و یا همان رادیوفرکانسی یک روش زیبایی شناسی است که از انرژی فرکانس رادیویی برای گرم کردن بافت استفاده می کند و باعث تولید کلاژن های زیر پوستی می شود،خط و خطوط روی پوست و شلی پوست را کاهش می دهد.از آر اف یا همان رادیوفرکانسی برای گرم کردن و کاهش چربی استفاده می شود.

رادیوفرکانسی همچنین جایگزین خوبی برای بالا کشیدن و شفافیت چهره و سایر جراحی های زیبایی می باشد.روش درمانی آر اف یا همان رادیو فرکانسی باعث آپوپتور سلول های چربی می گردد که در نهایت موجب کاهش سطح لایه های چربی در ناحیه تحت درمان می گردد.روش آر اف یا همان رادیو فرکانسی در حال حاضر روش غیر تهاجمی و غیر جراحی است برای درمان چین و چروک پوست (حتی قوزک پا،شکم و ران) این روش نتها در کاهش چین و چروک بسیار موثر است بلکه در بهبود سلولیت ها و شکل دادن به بدن موثر است.

هر جلسه رادیوفرکانسی چقدر زمان می برد؟

به طور معمول در روش آر اف یا همان رادیو فرکانسی 8الی12 جلسه نیاز می باشد که تقریبا هر جلسه 45-30 دقیقه طول می کشد که البته دستگاه ها عمق نفوذ متفاوتی دارند که به هر حال نکته قابل تعملی است که باید در نظر داشته باشیدکه در کل بسته به تعداد الکترود هایشان به دسته یک قطبی،دو قطبی و یکپارچه می باشد.

اثرات جانبی روش آر اف چیست؟

رادیوفرکانسی تقریبا روشی بدون خطر است به علت تابش فرکانس رادیویی با انرژی بالا به طور نادر بیمارانی بودند که گزارش کرده اند که در مواردی نیاز به آرام بخش داشته اند در این روش نیاز مراقبت های شدید در حین اجرا می باشد چرا که با روش واجرای نامناسب ایجاد سوزش در سطح پوست می گردد لذا در نظر داشته باشید که حتما در کلینیک های معتبر مراجعه کنید.

هر چند وقت یکبار بهترین زمان برای درمان سفتی چهره با آر اف است؟

این سوال را خیلی از مراجعین که برای مشاوره آر اف یا همان رادیو فرکانسی به کلینیک رسپینا مراجعه می کنند از ما می پرسند و ما به آنها توصیه می کنیم که دوره هایی که انتخاب می کنید دوره ای چهار جلسه ای حتما باشد به صورتی که یک بار در هفته به منظور ایجاد نتایج مطلوبی برای سفتی پوست در نظر بگیرند.

آر اف یا همان رادیوفرکانسی چربی را ذوب می کند؟

پاسخ این سوال مثبت است رادیوفرکانسی از امواج رادیویی استفاده می شود تا چربی بیش از حد را در بدن یا در صورت ذوب کند سلول های چربی در طول درمان نابود می گردند و این سلول های چربی به هیچ وجه دیگر باز نمی گردند و نتایجی که از روش آر اف یا همان رادیو فرکانسی در ارتباط با ذوب سلول های چربی مشاهده می کنیم کاملا دائمی هستند.

آیا آر اف به شما آسیب می زند؟

اثرات بیولوژیکی که می توان در نتیجه قرار گرفتن در معرض انرژی آر اف یا همان رادیو فرکانسی سال ها است که شناخته شده است این روش آسیب یا عارضه خاصی ندارد فقط در صورت قرار گرفتن در مقابل میزان بالایی از این انرژی برای گرم کردن بافت ها امکان دارد برای بافت مضر باشد در نتیجه باز هم تذکر می دهیم که حتما به کلینیک های معتبر مراجعه بفرمایید.

فوائد آر اف  چیست؟

آر اف یا همان رادیو فرکانسی یک تکنولوژی مدرن و بی خطر است که برای جوان سازی و عقب انداختن نشانه های پیری از طریق دستگاهی که امواج رادیویی منتشر می کند مورد استفاده قرار می کیرد.این روش باعث انقباض الیاف کلاژن موجود پوست می گردد در حالی که کلاژن جدید را تحریک می کند و موجب جوانسازی چهره می گردد.تمام فرآیند های آر اف یا همان رادیو فرکانسی فوری قابل مشاهده بر روی پوست است و آن را صاف و نرم می کند.

با استفاده از آر اف یا همان رادیوفرکانسی می توان به اهداف زیر دست یافت:

  1. جوانسازی و تسکین دهندگی

  2. از بین بردن پوست پرتغالی و کاهش سلولیت

  3. سفت شدن و مدل سازی مجدد شکم

  4. از بین بردن چین و چروک سطحی

  5. فرم دهی

کدام قسمت های بدن با رادیوفرکانسی درمان می شود؟

آر اف یا همان رادیو فرکانسی یک تکنولوژی اثبات شده در جهان و مورد تاییده تمام کلینیک های زیبایی در جهان است و یک راه موثر برای کشش و بالا کشیدن پوست می شود و موجب کاهش چین و چروک و سلولیت می شود و در کل موجب بهبود در وضعیت نواحی چهره،چانه،بازو،شکم،ران،خط سوتین و باسن می شود .

چه کسانی کاندیدای خوبی هستند؟

اولین اصلی که وجود دارد این است که افرادی که از سلامتی خود اطمینان کامل دارند اقدام به استفاده از آر اف یا همان رادیو فرکانسی کنند افراد مبتلا به بیماری های قلبی و عروقی،دیابت،کبد،گرایش شدید به خونریزی و مطلقا در دوره حاملگی و مخصوصا در زمانی که شیردهی صورت می گیرد باید از این روش اجتناب کنند.

آیا این روش دردناک است؟

آر اف یا همان رادیو فرکانسی یک روش بدون درد است و در برخی موارد قرمزی خفیفی ظاهر می گردد اما بعید است که این قرمزی باعث درد واقعی گردد به عبارت دیگر به علت گرما رنگ پوست تغییر می کند و به دنبال آن درد و تبعات دیگر ندارد لازم به ذکر است که گرمایی که در طول درمان استفاده می گردد کاملا قابل تحمل است .

آیا روش آر اف یا همان رادیوفرکانسی باعث کاهش وزن می شود؟

آر اف یا همان رادیو فرکانسی یک روش برای کاهش وزن نیست بلکه هدف از آر اف یا همان رادیو فرکانسی تغییر شکل بدن و فرم دهی به بدن می باشد این روش بخصوص بر روی چربی های ناحیه پهلو تاثیر مثبتی می گذارد.روش آر اف یا همان رادیو فرکانسی برای آن دسته از افراد موثر است که چربی های موقتی خود را نتوانسته اند از دست بدهند.

فرق روش آر اف یا همان رادیوفرکانسی با لیپوساکشن چیست؟

جالب است که بدانیم نتایج روش آر اف یا همان رادیو فرکانسی با لیپوساکشن بسیار شبیه به هم هستند و نهایتا به نتایج مشابه می رسیم در هر دو روش سلولیت و چربی ها حذف می شوند و موجب جلوگیری از تکرار چربی ها در مناطق تحت درمان می شود این نکته نباید فراموش شود که آر اف یا همان رادیو فرکانسی یک روش بدون عارضه و بدون درد است و روشی بسیار ارزان نسبت به جراحی می باشد.

چه نتایجی را می توان از آر اف یا همان رادیوفرکانسی انتظار داشت؟

در این روش نتایج فوری است و در طولانی مدت باقی می ماند آر اف یا همان رادیو فرکانسی روش فوق العاده موثری است که نیاز به حدود 10-6 جلسه درمان (البته این میزان در افراد مختلف متفاوت است) که هر جلسه درمان شامل 20-15 دقیقه می باشد (البته باز هم در افراد مختلف متفاوت است) بیشتر بیماران پس از چند جلسه درمان نتایج قابل توجهی می گیرند.رژیم غذایی و افزایش فعالیت بدنی به بهبودی و سرعت این نتایج کمک خواهد کرد.

1 نظر در “آر اف چیست؟ + هزینه آر اف برای لاغری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *