لاغری موضعی

کرایولیپولیز در تهران

کرایولیپولیز cryolipolysis یک دستگاه لاغری استثنایی است؛ فرض کن به سختی ورزش می کنی و رژیم غذایی هم داری منتهی از شر چربی زیر شکم و یا ران نمی توانی خلاص بشی کرایو یا همان کول اسکالپتینگ به راحتی در یک جلسه کاری انجام می دهد که چند سال ورزش و رژیم نتوانست انجام بدهد (البته ورزش و رژیم تضمین کننده سلامتی است) اما به نسبت روش جدیدی است و بدانید و آگاه باشید که ما در کلینیک رسپینا مبرداماد نزدیک به 12 سال است که برای لاغری و کاهش سایز مراجعین خود از دستگاه کرایولیپولیز بهره می بریم و بالای 15000 کاپ تا الان گذاشته ایم؛ اما برای اینکه در مورد این روش بیشتر اطلاعات داشته باشید و با آگاهی لازم انتخابش کنید, در این مقاله آمده ایم که سیر تا پیاز این دستگاه فریز لاغری به شما بگوییم هم تعریف و هم تاریخچه و حتی مزایا و معایب این روش لاغری سریع پس اگر 3 دقیقه وقت داری این مقاله را بخوان و از راز و رمز لاغری مدل ها و بازیگران هالیوود با خبر شو!

قیمت هر جلسه کرایولیپولیز در تهران چقدر است؟

قیمت هر جلسه کرایولیپوبیز در تهران بین 2 میلیون تا 4 میلیون می باشد البته به ناحیه ی هدف هم بستگی دارد.

عوارض دستگاه کرایولیپولیز چیست؟

عوارض لاغری با دستگاه کرایولیپولیز نزدیک به صفر است.

ورزش بعد از انجام کرایولیپولیز لازم است؟

ورزش باعث می شود عملیات دفع چربی از بدن پر سرعت تر شود.

ماساژ بعد از کرایو لازم است؟

ماساژ باعث می شود خروجی کرایولیپولیز بهتر شود.

بعد از کرایولیپولیز چند سایز کم می کنیم؟

بین 5 تا 19 سانت در ناحسه شکم و پهلو

آدرس بهترین مرکز کرایولیپولیز کجا است؟

تهران,بلوار میرداماد خیابان سنجابی پلاک 17 واحد 11

در سال‌های اخیر، روش‌های مختلفی برای کاهش غیرتهاجمی بافت چربی توسعه یافته‌اند، از جمله کرایولیپولیز، فرکانس رادیویی، لیزر سطح پایین و سونوگرافی متمرکز با شدت بالا. هر یک از این فناوری‌ها از مکانیسم‌های متفاوتی برای ایجاد آپوپتوز یا نکروز در سلول‌های چربی استفاده می‌کنند.در میان این فناوری‌ها، کرایولیپولیز نه تنها مدت‌هاست که به صورت تجاری در دسترس است، بلکه به طور گسترده‌ای مورد تحقیق و بررسی قرار گرفته است. این پژوهش‌ها شامل مدل‌های آزمایشگاهی، مطالعات حیوانی و کارآزمایی‌های بالینی تصادفی‌سازی‌شده و کنترل‌شده بر روی انسان‌ها می‌باشد.

اصل عملکرد کرایولیپولیز بر اساس این فرض است که سلول‌های چربی نسبت به سایر سلول‌های پوست حساسیت بیشتری به سرمایش دارند. استفاده دقیق از دماهای پایین موجب آپوپتوز سلول‌های چربی می‌شود و در نتیجه یک پاسخ التهابی ایجاد می‌کند که باعث هضم تدریجی این سلول‌ها توسط ماکروفاژهای اطراف می‌شود.

مطالعات بالینی نشان داده‌اند که کرایولیپولیز می‌تواند چربی زیرجلدی در ناحیه درمان را تا ۲۵ درصد پس از یک جلسه کاهش دهد. در ۸۶ درصد از افراد تحت درمان، بهبود مشاهده شده است و ۷۳ درصد از بیماران رضایت بیشتری از این روش نسبت به سایر فناوری‌های لیپولیز غیرتهاجمی داشته‌اند.کرایولیپولیز به عنوان یک روش ایمن برای کانتورینگ بدن شناخته شده و تنها با حداقل ناراحتی همراه است. عوارض جانبی مورد انتظار شامل قرمزی موقت، کبودی و بی‌حسی گذرا هستند که معمولاً طی ۱۴ روز پس از درمان برطرف می‌شوند. با شیوع ۰.۱ درصد، شایع‌ترین شکایت درد دیررس است که دو هفته پس از عمل بروز می‌کند و بدون نیاز به مداخله خاصی رفع می‌شود.

اگرچه هنوز هیچ روشی به عنوان استاندارد طلایی برای کانتورینگ غیرتهاجمی بدن پذیرفته نشده است، کرایولیپولیز به دلیل ایمنی و اثربخشی بالا و میزان رضایت بالای بیماران، به عنوان یک روش مطمئن و کارآمد در نظر گرفته می‌شود.

منبع: researchgate.net

فهرست مطالبی که می خوانید

لاغری با دستگاه کرایولیپولیز

اگر رژیم غذایی سخت گرفتی و هنوز چربی ها سر جایش بود،اگر ورزش کاری و هنوز زیر شکم داری،اگر کارمندی و یا از جراحی لاغری می ترسی روش کرایولیپولیز برای تو بهترین روش است.حالا چرا ؟؟؟؟ باید این مقاله تا انتها بخوانی و متوجه این ادعای ما بشوی.ما در کلینیک رسپینا،سال های سال است که کرایولیپولیز انجام می دهیم و نتایج بسیار خوبی را برای مراجعین خود رقم زدیم؛اگر می خواهی با این روش آشنا بشوید و همچنین،طرز کار و مزایا و معایب آن را،بدانید این پست را کامل بخوانید اگر هم سوالی داشتید از لینک چت واتساپ،که در سمت راست می بینید بپرسید.

تاریخچه کرایولیپولیز

تاریخچه کرایولیپولیز به دهه 1970 برمی‌گردد، زمانی که دانشمندان در دانشگاه هاروارد اولین بار به اثر سرمایی بر روی سلول‌های چربی پی بردند. این مطالعات ابتدا روی خرگوش‌ها انجام شد و نشان داد که سلول‌های چربی به سرما حساس هستند و زمانی که با دمای پایین‌تر از حد مشخصی مواجه می‌شوند، تخریب می‌شوند.

لاغری با سرما یا انجماد

کرایولیپولیز در سال 1970 در دانشگاه هاروارد جرقه اش زده شد

در ادامه، محققان کشف کردند که انسان‌ها نیز از این خاصیت بهره‌مندند و می‌توانند از سرما برای کاهش چربی محلی استفاده کنند. با این اکتشافات، در دهه 2000، تکنیک کرایولیپولیز به عنوان یک روش تجاری و غیرجراحی برای کاهش چربی محلی به بازار عرضه شد.

امروزه افرادی زیادی از جامعه به دنبال روش هایی برای لاغری سریع و رهایی از چاقی های موضعی هستند و به دنبال آن متخصصان و پزشکان غربی دستگاهی به نام کرایولیپولیز با روش فریز کردن سلول های چربی به منظور لاغری سریع طراحی کرده اند.

برای مشاوره رایگان در زمینه کرایولیپولیز و اطلاع از قیمت 

کرایو چیست؟

کرایولیپولیز یا coolsculpting، که معمولا به عنوان انجماد چربی شناخته می شود، یک روش کاهش چربی غیر جراحی است که از دمای سرد ( حدودا منفی 8 درجه سلسیوس )برای کاهش چربی در نواحی خاصی از بدن استفاده می کند. این روش برای کاهش رسوبات یا برآمدگی های چربی موضعی که به رژیم غذایی و ورزش پاسخ نمی دهند طراحی شده است.

برای افرادی که چاق هستند یا اضافه وزن قابل توجهی دارند در نظر گرفته نشده است.بهتر است قبل از انجام این روش یک جلسه مشاوره با پزشک مربوطه داشته باشید تا از هر نظر شما را معاینه کند.

 

فیلم کرایولیپولیز شکم و پهلو

برای مشاوره در زمینه لاغری بدون جراحی در یک جلسه

زمان اثر کرایولیپولیز

عمدتاً اثر کرایولیپولیز تا چند هفته تا چند ماه پس از جلسه درمان قابل مشاهده است. پس از جلسه کرایولیپولیز، سلول‌های چرب تحت تأثیر سرما قرار می‌گیرند و به تدریج تخریب می‌شوند. پس از تخریب سلول‌های چرب، بدن به مرور زمان آنها را جذب می‌کند و تغییرات مثبت در شکل بدن مشاهده می‌شود.

اهمیت تغذیه مناسب و فعالیت‌های ورزشی پس از جلسه کرایولیپولیز نیز برای به حداکثر رساندن نتایج این روش بسیار مهم است. به هر حال، برای دقیق‌تر و جزئی‌تر در مورد تأثیر کرایولیپولیز بر روی بدن خود، مشورت با یک پزشک یا متخصص زیبایی توصیه می‌شود

کرایولیپولیز برای کدام نواحی بدن موثر است؟

سازمان غذا و دارو آمریکا FDA،کرایولیپولیز را برای درمان رسوبات چربی در زیر چانه، بازوها، کرایولیپولیز قسمت داخلی و خارجی ران ها، شکم، لگن/ پهلو (“دستگیره های عشق”)، قسمت بالای پشت (“رولت های سینه بند”)، کمر و باسن زیر تایید کرده است.

کول اسکالپتینگ CoolSculpting چیست؟

CoolSculpting یک برند خاص و نام تجاری برای دستگاه کرایولیپولیز است که توسط Zeltiq Aesthetics (اکنون Allergan) توسعه یافته است. CoolSculpting یکی از شناخته شده ترین و پرکاربردترین درمان های کرایولیپولیز در بازار است. به دلیل اثربخشی آن در کاهش چربی در نواحی مورد نظر مانند شکم، ران ها، پهلوها (دسته های عاشقانه)، چانه دوتایی و بازوها محبوبیت پیدا کرده است. CoolSculpting در یک محیط بالینی توسط یک متخصص آموزش دیده انجام می شود و معمولاً برای نتایج مطلوب به جلسات درمانی متعدد نیاز دارد.

به طور خلاصه، کرایولیپولیز فرآیند کلی استفاده از خنک کننده کنترل شده برای از بین بردن سلول های چربی است، در حالی که CoolSculpting یک برند و دستگاه خاص است که از فناوری کرایولیپولیز برای اهداف کانتورینگ بدن استفاده می کند.

مدت زمان هر جلسه کرایولیپولیز چقدر است؟

مدت زمان هر جلسه کرایولیپولیز (کول اسکالپتینگ) معمولاً بین 35 تا 60 دقیقه است. این زمان بسته به ناحیه‌ای که تحت درمان قرار می‌گیرد و دستگاه مورد استفاده ممکن است متغیر باشد. برخی از دستگاه‌های جدیدتر ممکن است زمان‌های کوتاه‌تری برای درمان داشته باشند. در طول این مدت، ناحیه مورد نظر به وسیله یک دستگاه خنک کننده به تدریج سرد می‌شود تا چربی‌های زیر جلدی یا موضعی به طور مؤثری تجزیه شوند.

چند جلسه کرایولیپولیز نیاز است تا نتایج قابل مشاهده‌ای بگیرم؟

تعداد جلسات کرایولیپولیز (کول اسکالپتینگ) که نیاز است تا نتایج قابل مشاهده‌ای بگیرید، بسته به اهداف شما و ناحیه مورد درمان متفاوت است. برای بسیاری از افراد، یک تا سه جلسه به طور معمول کافی است. برخی افراد ممکن است با یک جلسه تغییرات قابل توجهی را مشاهده کنند، در حالی که دیگران ممکن است به جلسات بیشتری نیاز داشته باشند.

به طور معمول، نتایج اولیه ممکن است پس از سه هفته قابل مشاهده باشند، اما نتایج نهایی معمولاً بین 2 تا 3 ماه بعد از جلسه آخر ظاهر می‌شوند. پزشک یا متخصص زیبایی شما می‌تواند بر اساس نیازهای خاص شما و وضعیت بدن‌تان، یک برنامه درمانی مناسب پیشنهاد دهد.

آیا کرایولیپولیز دردناک است؟

کرایولیپولیز (کول اسکالپتینگ) معمولاً به عنوان یک روش غیر جراحی و کم‌تهاجمی، دردناک تلقی نمی‌شود. با این حال، برخی افراد ممکن است در طول و بعد از درمان احساس ناراحتی خفیفی مانند سرما، سوزش، کشیده شدن پوست، یا فشار ناشی از مکش دستگاه را تجربه کنند. پس از پایان جلسه، ناحیه تحت درمان ممکن است قرمز، متورم، یا حساس به لمس باشد و برخی افراد احساس گزگز یا بی‌حسی موقتی را تجربه می‌کنند که معمولاً طی چند روز تا چند هفته از بین می‌رود. در مجموع، اکثر افراد قادرند در طول درمان فعالیت‌های روزمره خود را ادامه دهند و اگر نگرانی یا سوالی در مورد درد یا ناراحتی دارند، بهتر است با پزشک یا متخصص زیبایی خود مشورت کنند.

چه مدت بعد از کرایولیپولیز می‌توانم نتایج را ببینم؟

نتایج کرایولیپولیز (کول اسکالپتینگ) معمولاً پس از چند هفته شروع به ظاهر شدن می‌کنند، اما نتایج نهایی معمولاً بین 2 تا 3 ماه بعد از جلسه درمان قابل مشاهده هستند. در هفته‌های ابتدایی، بدن شروع به حذف طبیعی سلول‌های چربی مرده می‌کند و این فرآیند تدریجاً باعث کاهش چربی در ناحیه درمان می‌شود. برخی افراد ممکن است بهبودهای اولیه را در حدود سه هفته پس از درمان مشاهده کنند، اما بهترین و کامل‌ترین نتایج معمولاً پس از چند ماه قابل مشاهده هستند.

آیا کرایولیپولیز ایمن است؟

بله، کرایولیپولیز به طور کلی به عنوان یک روش ایمن و مؤثر برای کاهش چربی موضعی شناخته می‌شود. این روش توسط سازمان‌های بهداشتی معتبر مانند سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) تأیید شده است. مطالعات بالینی نشان داده‌اند که کرایولیپولیز خطرات و عوارض جانبی کمی دارد و عوارض جدی نادر هستند.

عوارض جانبی رایج و موقتی ممکن است شامل قرمزی، تورم، کبودی، حساسیت به لمس، و احساس گزگز یا بی‌حسی در ناحیه تحت درمان باشد که معمولاً طی چند روز تا چند هفته از بین می‌روند. برای اطمینان از ایمنی و کارآیی این روش، مهم است که کرایولیپولیز توسط یک متخصص با تجربه و در یک مرکز معتبر انجام شود. همچنین، مشاوره با پزشک قبل از انجام این روش برای بررسی مناسب بودن آن بر اساس شرایط فردی ضروری است.

آیا کرایولیپولیز نیاز به دوره نقاهت دارد؟

کرایولیپولیز به عنوان یک روش غیرجراحی و کم‌تهاجمی، نیاز به دوره نقاهت خاصی ندارد. اکثر افراد می‌توانند بلافاصله پس از جلسه درمان به فعالیت‌های روزمره و کارهای خود بازگردند. عوارض جانبی مانند قرمزی، تورم، کبودی یا حساسیت به لمس معمولاً خفیف هستند و طی چند روز تا چند هفته از بین می‌روند، بدون اینکه نیاز به استراحت یا مراقبت ویژه‌ای داشته باشند.

چگونه باید برای جلسه کرایولیپولیز آماده شوم؟

برای آماده شدن برای جلسه کرایولیپولیز (کول اسکالپتینگ)، می‌توانید این مراحل را دنبال کنید:

مشاوره اولیه

با یک متخصص یا پزشک معتبر مشورت کنید تا تعیین کنید آیا کرایولیپولیز برای شما مناسب است. این مشاوره شامل ارزیابی ناحیه مورد نظر و تعیین اهداف شما خواهد بود.

هیدراته نگه داشتن بدن

چند روز قبل از جلسه، مقدار زیادی آب بنوشید تا بدن‌تان هیدراته بماند. این می‌تواند به بهبود فرآیند دفع سلول‌های چربی کمک کند.

لباس راحت

در روز جلسه، لباس‌های گشاد و راحت بپوشید. این به شما کمک می‌کند که در طول درمان راحت باشید و ناحیه مورد نظر به آسانی قابل دسترسی باشد.

اجتناب از داروهای ضد التهاب

در صورت امکان، از مصرف داروهای ضد التهابی مانند ایبوپروفن یا آسپرین چند روز قبل از جلسه خودداری کنید، مگر اینکه پزشک شما دستور دیگری بدهد. این داروها ممکن است باعث افزایش کبودی پس از درمان شوند.

اجتناب از مصرف الکل و کافئین

مصرف الکل و کافئین را قبل از جلسه محدود کنید، زیرا می‌توانند باعث افزایش تورم و کبودی شوند.

آمادگی ذهنی

اگرچه کرایولیپولیز معمولاً دردناک نیست، ممکن است در طول درمان احساس سرما و کشش داشته باشید. آمادگی ذهنی برای این احساسات می‌تواند به کاهش اضطراب کمک کند.

صرف وعده غذایی سبک

قبل از جلسه، یک وعده غذایی سبک بخورید تا احساس ضعف یا ناتوانی نکنید.

برنامه‌ریزی برای بعد از جلسه

اگرچه نیاز به استراحت ندارید، ممکن است بخواهید برنامه‌ریزی کنید که پس از جلسه کمی زمان برای استراحت داشته باشید، به خصوص اگر ناحیه درمان شده حساس باشد.

با رعایت این نکات، می‌توانید برای جلسه کرایولیپولیز خود آماده شوید و تجربه‌ای راحت‌تر و مؤثرتر داشته باشید.

هزینه کرایولیپولیز چقدر است؟

هزینه کرایو می‌تواند بسته به عوامل مختلفی متفاوت باشد. این عوامل شامل تعداد و اندازه نواحی تحت درمان، تعداد جلسات مورد نیاز، تجربه و تخصص پزشک یا متخصص، و موقعیت جغرافیایی کلینیک می‌شوند. به طور کلی، هزینه کرایولیپولیز در کلینیک رسپینا برای لاغری شکم و پهلو جلسه ای 2,500,000 تومان تا 5,500,000 تومان برای یک جلسه می باشد.

آیا کرایولیپولیز می‌تواند جایگزین جراحی لیپوساکشن شود؟

کرایولیپولیز (کول اسکالپتینگ) و لیپوساکشن دو روش متفاوت برای کاهش چربی موضعی هستند، هر کدام با مزایا و محدودیت‌های خودشان. در حالی که لیپوساکشن یک روش جراحی است که از طریق جراحی جدا کردن و جذب چربی انجام می‌شود، کرایولیپولیز یک روش غیرجراحی است که با استفاده از سرما، باعث تجزیه چربی‌های زیر پوست می‌شود.

آیا نتایج کرایولیپولیز دائمی هستند؟

در هنگام جلسه کرایولیپولیز، تنها سلول‌های چربی‌هایی که تحت تأثیر سرمایی قرار می‌گیرند، تخریب می‌شوندو برای همیشه از یسن می روند.

عوارض جانبی کرایولیپولیز چیست؟

کرایولیپولیز به طور کلی به عنوان یک روش امن و کم‌تهاجم برای کاهش چربی موضعی شناخته می‌شود، با این حال، عوارض جانبی ممکن است در برخی از افراد رخ دهد. این عوارض معمولاً موقتی و خفیف هستند و شامل قرمزی، تورم، کبودی، حساسیت به لمس، گزگزی و بی‌حسی در ناحیه تحت درمان می‌شوند که معمولاً طی مدتی کوتاه از بین می‌روند. اگر افراد هرگونه عارضه ناخواسته یا نگران‌کننده دیگری را تجربه کردند، بهتر است که به پزشک یا متخصص خود مراجعه کنند تا وضعیت را ارزیابی و مشاوره لازم را دریافت کنند.

آیا می‌توان کرایولیپولیز را با سایر روش‌های کاهش چربی ترکیب کرد؟

بله، می‌توان کرایولیپولیز را با سایر روش‌های کاهش چربی ترکیب کرد. این روش معمولاً به عنوان یکی از اجزای یک برنامه کامل برای کاهش و مدیریت وزن مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای مثال، برخی از افراد ممکن است از جلسات کرایولیپولیز به همراه مزوتراپی لاغری استفاده کنند تا به نتایج بهتری دست یابند. همچنین، استفاده از روش‌های دیگر مانند لیپوساکشن، رادیوفرکانس، لیزر لیپولیز و فرآیندهای غیر جراحی دیگر نیز می‌تواند بهبود نتایج کلی برای کاهش چربی منجر شود. اما، قبل از هر تصمیمی در مورد ترکیب کرایولیپولیز با سایر روش‌های کاهش چربی، مهم است که با پزشک یا متخصص زیبایی خود مشورت کنید تا یک برنامه مناسب و ایمن برای شما تعیین شود.

چه تفاوتی بین کرایولیپولیز و روش‌های دیگر کاهش چربی غیر جراحی وجود دارد؟

تفاوت‌های مهم بین کرایولیپولیز و روش‌های دیگر کاهش چربی غیر جراحی شامل مکانیسم عمل، نوع و میزان عوارض جانبی، تعداد و مدت جلسات، هزینه، و بازدهی و نتایج است. این روش‌ها با استفاده از امواج سرما، لیزر، آلتراسونیک یا رادیوفرکانس به تخریب سلول‌های چربی می‌پردازند، اما هر کدام عوارض و مزایای خود را دارند و بسته به وضعیت فرد، نیازها و ترجیحات، یکی از آن‌ها برای شخص مناسب‌تر خواهد بود که توسط یک پزشک یا متخصص مشورت گرفته شود.

چگونه می‌توانم یک متخصص معتبر برای کرایولیپولیز پیدا کنم؟

برای پیدا کردن یک متخصص معتبر برای کرایولیپولیز، می‌توانید با جستجوی آنلاین در موتورهای جستجوی اینترنتی به دنبال کلینیک‌ها و متخصصانی با تخصص در این زمینه بگردید. اطمینان حاصل کنید که متخصصان دارای مجوز و تجربه کافی در انجام این روش هستند. همچنین، از نظرات و تجربیات بیماران پیشین درباره هر متخصص استفاده کنید و اطلاعات لازم را در مورد شیوه کار و نتایج آن‌ها جمع‌آوری کنید. مطمئن شوید که متخصص انتخابی توانایی ارائه مشاوره جامع و پاسخگویی به سوالات شما را دارا است تا شما بتوانید تصمیم مناسبی درباره انجام کرایولیپولیز بگیرید.

چه سوالاتی باید از پزشک خود قبل از انجام کرایولیپولیز بپرسم؟

قبل از انجام کرایولیپولیز، می‌توانید از پزشک خود سوالاتی را در مورد روند درمان، انتظارات، و عوارض ممکن پرسید که شامل موارد بالاتر می شود.

کرایولیپولیز در تهران چند جلسه است؟

کرایولیپولیز چند جلسه نیاز دارد؟

کرایولیپولیز در تهران معمولا 1 الی دو جلسه ای است

تعداد جلسات کرایولیپولیز منوط به نواحی تحت پوشش است که به تجربه تعداد جلسات افرادی اضافه وزن بیشتری دارند بیشتر است در کلینیک رسپینا در مدت ۱۲ سال فعالیت لاغری موضعی اکثرا در یک جلسه کرایو انجام شده است که باز هم بهتر است قبل از انجام یک مشاوره با پزشک مربوطه داشته باشید.

ایا کرایولیپولیز لاغر میکند

کرایولیپولیز و فرآیند حذف سلول های چربی از طریق سرما منجر به کاهش سایز می شود که در اکثر موارد با رعایت رژیم غذایی منجر به لاغری هم می شود ولی در نظر داشته باشید که کرایو باعث حذف سلول های چربی می شود که با ورزش و رژیم از بین نمی روند.

کول اسکالپتینگ چگونه کار می‌کند؟

این روش را می توان در مطب پزشک یا کلینیک لاغری و زیبایی انجام داد. اندازه و شکل ناحیه چربی موضعی ارزیابی می شود و ناحیه مورد درمان با یک مداد نشانگر پوست مشخص می شود. بیماران در طول عمل بیدار هستند.

پروسه کرایولیپولیز شامل چند مرحلع مهم و در عین حال ساده است.

یک دستگاه دستی به نام اپلیکاتور برای منجمد کردن لایه سلول های چربی (آدیپوسیت ها) در زیر پوست استفاده می شود. ابتدا یک پد ژل برای محافظت از پوست روی آن ناحیه اعمال می شود. در مرحله بعد، برآمدگی چربی به داخل دهانه خالی اپلیکاتور مکیده یا جارو می شود. با اعمال مکش، احساس کشش یا کشش خواهید داشت. این احساسات، سرمای شدید و سایر احساسات احتمالی – گزگز، گزگز، درد، گرفتگی – پس از 5 تا 10 دقیقه کاهش می‌یابد زیرا ناحیه در طول فرآیند سرد شدن بی‌حس می‌شود. لایه چربی به تدریج تا دمای مورد نظر بین 30.2 تا 39.2 درجه فارنهایت خنک می شود.

درمان یک ناحیه تا یک ساعت طول می کشد. پس از درمان ناحیه، اپلیکاتور برداشته می شود. این ناحیه را می توان به مدت 2 تا 3 دقیقه ماساژ داد تا به تجزیه سلول های چربی کمک کند.

برای پاسخ به این سوال کرایولیپولیز بهتر است یا ار اف کلیک کنید.

آیا کرایولیپولیز برای من مناسب است؟

تصمیم در مورد مناسب بودن کرایولیپولیز برای شما باید بر اساس مشاوره با یک پزشک یا متخصص زیبایی اتخاذ شود. پزشک شما می‌تواند با بررسی وضعیت سلامتی شما، تاریخچه پزشکی، انتظارات، و نیازهای شما، به شما راهنمایی کند که آیا کرایولیپولیز برای شما مناسب است یا خیر. او ممکن است به شما توصیه کند که این روش یا روش‌های دیگری از جمله لیپوساکشن، لیپولیز لیزری یا روش‌های دیگر را در نظر بگیرید، بسته به نیازها و اهداف شما. همچنین، او ممکن است شما را در مورد هرگونه محدودیت‌هایی که ممکن است برای شما وجود داشته باشد، آگاه کند. به طور کلی، مشاوره با پزشک متخصص قبل از هر نوع روش زیبایی می‌تواند به شما کمک کند تا تصمیم بهتری برای بهبود ظاهر و اعتماد به نفس خود بگیرید.در کلینیک رسپینا یک جلسه رایگان مشاوره مهمان ما هستید.

کرایولیپولیز بهتره یا کویتیشن

به تجربه ای که ما از ۱۲ سال فعالیت در زمینه لاغری موضعی گرفته ایم لاغری با کرایولیپولیز نتایج بهتری نسبت به کویتیشن دارد و نکته مهم تر این است که ما در کلینیک رسپینا قبل از هر فرآیند لاغری جلسه مشاوره داریم که پزشک تشخیص می دهد کدام روش لاغری موضعی برای شما بهتر است و خروجی با کیفیت تری را به شما می دهد.

پد کرایولیپولیز چیست؟

یک نوع پد آنتی فریز است که از پوست شما در برابر سرما دستگاه کرایولیپولیز محافظت می کند که جنس و عملکرد این برند بسیار مهم و حساس است و شما باید مراکزی را انتخاب کنید که از پد های با کیفیت بهره می برند.استفاده از پد آنتی فریز کرایولیپولیز باعث محافظت ار پوست و جلوگیری از نکروز آن می شود ، به همین علت کیفیت این پد بسیار حائز اهمیت خواهد بود .

کرایولیپولیز بهتر است یا لیپوماتیک

به علت ماهیت نیمه تهاجمی لیپوماتیک امکان بروز عوارض و پیچیدگی هایی در این روش وجود دارد.

عوارض لیپوماتیک (لیپوساکشن) :

هماتوم یا همان کبودی بدن است که زمانی اتفاق می افتد که یک آسیب موجب جمع شدن خون و تجمع زیرپوست شودو این جمع شدگی خون بر پوست احساس اسفنجی ، لاستیکی و برآمدگی می دهد .البته هماتوم موجب لخته شدن خون در رگ نمی شود .از عوارض دیگر لیپو: عفونت ، زخم های ایجاد شده ، کاهش چربی زیرپوستی بصورت غیر یکنواخت می باشد .

کرایولیپولیز بهتر است یا لیپوماتیک کدام خطر کارایی بیشتر و در عین حال ریسک کمتری دارد؟

با لیپوماتیک،تمام چربی ها به طور یکنواخت حذف نمی شوند و این امر موجب ایجاد پستی وبلندی بر روی پوست می شود و به ساختار لایه های زیرین پوست هم آسیب می رسد .اخیرا،به علت عوارض جانبی لیپوساکشن و دوران سخت نقاهت و خاصیت تهاجمی و جراحی بودن لیپوها ، تحقیقات و تلاش های بسیاری برای پیدا کردن روش های مناسب و موثر غیر تهاجمی و غیر جراحی برای از بین بردن چربی های موضعی از جلمه روش : اولتراسوند ، رادیوفرکانسی ، اینفرارد، درمان های با لیزرشکل گرفته است .

به خاطر این ریسک ها بالا در جراحی های لاغری روشی جایگزین به نام کرایولیپولیز شناخته شده است که این روش غیر تهاجمی بسیار موثرو اثر بخش است.

عوارض کرایولیپولیز 

آیا کرایولیپولیز عوارض دارد یا خیر اولین چیز این است که بدانید کرایولیپولیز، “به معنای فریز کردن چربی ها” می باشد .در این روش درمانی از قرار گرفتن موضع موردنظر در معرض سرما برای کاهش چربی بدون آسیب رساندن به پوست و یا حتی بافت های اطراف آن استفاده می شود . این روش کاملا غیر جراحی و غیر تهاجمی است .بعد از کرایولیپولیز ، هیچ دروان نقاهت و یا دردی وجود ندارد ونیاز به انجام کار خاصی بعد از این فرایند نیست و این روش در درازمدت هم هیچ عوارضی را از خود بروز نمی دهد .

نکته بسیار مهم برای مراجعین کرایولیپولیز لاغری

فرآیند حذف چربی های موضعی  یک فرایند تدریجی می باشد و ممکن است 12تا 16 هفته طول بکشد و در صورت تمایل به کاهش بیشتر چربی ها ی زیر جلدی این روش را تکرار کنند .

باید مراجعین  به این نکته توجه کنند که برای بدست اوردن نتیجه نهایی 16 هفته زمان لازم است و حتی ممکن است در مواردی در هفته ی های اول پس از کرایولیپولیز هیچ نتیجه ای از فرد احساس نشود پس نگران نباشید و در نظر داشته باشید این فرآیند باید چرخه خود را کامل کند ولی در نهایت کاهش سایز و و بهتر شدن وضعیت ظاهری را کاملا احساس می کند و در این زمان است که می توان از فرد عکس جدیدی گرفت وعکس فعلی را با قبلی مقایسه کرد و در این مقایسه ، تفاوت محسوس و قابل مشاهده است . حتی ممکن است فرد اصلا وزن کم نکرده باشد ولی کاهش سایز دارد .

در مقایسه با عمل لیپوساکشن و دیگر روش های جراحی ، کرایولیپولیز کاملا روش غیرتهاجمی است و به بی هوشی و بی حسی نیاز ندارد . فقط در موارد نادری کبودی بعد از کرایولیپولیز ایجاد می شود که ان هم به راحتی ظرف چند روز برطرف می شود و مهمترین ویژگی کرایولیپولیز این است که فرد بعد از انجام این روش به راحتی به فعالیت های عادی روزانه خود بازمی گردد.نکته قابل توجه این است که بعد از کرایولیپولیز ، به هیچ وجه سطح چربی خون افزایش نمی یابد.

FAQسوالات متداول کرایولیپولیز

مراکز فریز چربی در تهران وجود دارد؟

بله مراکز فریز چربی در تهران همانند شهر های بزرگی مثل نیویورک و پاریس وجود دارد و شما می توانید از این روش بهره ببرید.

بهترین مرکز کرایولیپولیز در تهران کدام است؟

بهترین مرکز تهران و حالا سایر شهر های دیگر را فاکتور های برند دستگاه جنس پدی که استفاده می شود و پیگیری اون مرکز بعد از انجام این روش  اینکه مثلا پیاده روی رفتید؟یا میزان غذای خود را رعایت می کنید و هر چند وقت برای چک کردن سایز ناحیه ی کرایو شده به شما وقت دهند.

آیا می توان cryolipolysis را به عنوان بهترین روش لاغری سریع و بدون جراحی معرفی کرد؟

کرایولیپولیز تکنیکی کاملا موثر در از بین بردن چربی های موضعی است و می توان آن را به عنوان بهترین و سریع ترین و بی خطرترین روش لاغری سریع در دنیا نامید.

آیا cryolipolysis در تهران هم  در لاغری سریع جایگاهی دارد؟

ایران هم راستای کشور های مدرن و پیشرفته دنیا و به خصوص تهران شامل چند مرکز کرایولیپولیز است که از دستگاه هایی که مورد تایید سازمان غذا و دارو آمریکا هستند، استفاده می کنند.

آیا تمام دستگاه های لاغری کرایولیپولیز در تهران مورد تایید وزارت بهداشت ایران هستند و موثر هستند؟

خیر- این گونه نیست، چون ویژگی دستگا های کرایولیپولیز کارآمد در فریز کردن چربی ها تا دمای منفی ده درجه است و اینکه حتما از سیستم مکش استفاده کند و تعداد محدودی از دستگاه های کرایولیپولیز در تهران همچین قابلیت هایی دارند.

آیا در تهران از پدهای آنتی فریز مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا استفاده می کنند؟

پدهای آنتی فریز در کرایولیپولیز نقش مهمی در حفظ پوست از یخ زدگی دارند و کیفیت و میزان ژل آنتی فریز این پدها بسیار با اهمیت است و تعداد محدودی مرکز کرایولیپولیز در تهران از پدهای آنتی فریز مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا اسفاده می کنند.

هزینه کرایولیپولیز در مقایسه با جراحی های لاغری همچون لیپوساکشن چقدر است؟

هزینه کرایولیپولیز در آمریکا نسبتا بالا است و برای فریز کردن چربی های شکم و پهلوها تقریبا 3000 دلار مراجعه کننده پرداخت می کند ولی هزینه کرایولیپولیز در تهران در مقایسه با کشور های دیگر بسیار پایین است و علاوه بر این هزینه کرایولیپولیز در تهران بسیار پایین تر از روش لیپوساکشن است.

نتایج کرایو در تهران در مقایسه با  کشورهای دیگر در جهت لاغری سریع چگونه است؟

همان طور که بیان شد تعداد انگشت شماری از مراکز کرایولیپولیز در تهران دارای دستگاه کرایولیپولیز اصل می باشند و در میان این مراکز، کلینیک رسپینا به عنوان اولین کلینیکی که در کرایولیپولیز در تهران فعالیت کرده است را می توانیم اشاره کنیم.

در کدام شهرهای دنیا از این روش جهت لاغری سریع استفاده می شود؟

در تهران، حداقل 100 مرکز کرایولیپولیز در شهرهایی همچون نیویورک، لس آنجلس، دالاس، لندن و واشنگتن به طور مستمر و فعال مشغول به فعالیت هستند.

در رفع کدام نوع چربی های بدن این روش نتایج بهتری داشته است؟

کرایولیپولیز بهترین و موثرترین روش لاغری سریع و موضعی غیر جراحی است و برای تمام چربی های موضعی بدن قابل استفاده می باشد.

به دنبال این روش غیر جراحی جای زخم و اسکار باقی می ماند؟

خیر- همانطور که بیان شد کرایولیپولیز یک روش کاملا غیر جراحی است و پوست اصلا آسیب نمی بیند و اصلا برش جراحی خورده نمی شود.

برای این روش لاغری نیاز به چه نوع بی حسی و یا بیهوشی است؟

کاملا غیر جراحی است و کاملا بدون درد است.

به دنبال روش کرایولیپولیز در کلینیک رسپینا، چند روز بعد از انجام این روش لاغری سریع، می توانیم به فعالیت روزمره زندگی بازگردیم؟

این روش معجزه آسای لاغری کاملا بدون درد و زخم است و نیاز به هیچ گونه استراحت و دوره نقاهتی ندارد و تمام مراجعین مرکز لاغری کرایولیپولیز کلینیک رسپینا همان لحظه بعد از اتمام این روش لاغری سریع به فعالیت روزمره خود بازمی گردند.

بهترین کیس برای cryolipolysis ؟

1.افرادی که شاخص توده بدنی (BMI) کمتر از 31 دارند.

2.افرادی که از لحاظ سلامتی در وضعیت نسبتا سالمی هستند.

3.افرادی که رژیم غذایی مناسبی در گذشته دریافت کرده اند ولی نتیجه ای نگرفته اند.

4.افرادی که روزانه یک فعالیت بدنی حداقل داشته باشند.

5.افرادی که سنین بالای 18 سال داشته باشند.

6.افرادی که به دنبال یک روش لاغری سریع و کاملا ایمنی و بدون عارضه هستند.

نتایج کرایولیپولیز کلینیک رسپینا

چرا کلینیک رسپینا بهترین مرکز کرایولیپولیز در تهران است؟

1.دستگاه کرایولیپولیز کلینیک رسپینا مورد تایید سازمان غذا و دارو آمریکا (FDA) و وزارت بهداشت ایران است.

2.پدهای آنتی فریز کلینیک رسپینا از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و هیچ گونه سرمایی در حین انجام کرایولیپولیز، مراجعه کننده برای لاغری احساس نمی کند و به دلیل کیفیت بالای پدها زمان فریز کردن چربی ها هم طولانی تر است که به دنبال همین موضوع، نتایج لاغری هم افزایش می یابد.

3.توسط پزشک انجام می شود.

4.هر هفته میزان چربی و وزن شما به صورت رایگان توسط پزشک بررسی می شود و در صورت نیاز به راهنمایی های خاص جهت لاغری سریع تر و نتایج بهتر راهنمایی می شوید.

5.هفته ای حداقل 1 جلسه با سیستم پیشرفته کامپرشن جهت ماساژ و وکیوم ناحیه کرایولیپولیز شده فرد به کلینیک رسپینا مراجعه می کند و به صورت رایگان از این سیستم مکمل جهت لاغری استفاده می کند.

6.قبل از انجام کرایولیپولیز در صورت نیاز، از شما آزمایش های بالینی انجام می شود.

7.ورزش ها و تمرینات مورد نیاز برای نتایج بهتر کرایولیپولیز شکم و پهلو به شما داده می شود.

8.در صورت نیاز به مکمل های غذایی لاغری و یا داروهای لاغری خاص برای شما تجویز می شود.

 مراقبت های مختص به کلینیک رسپینا برای مراجعین لاغری موضعی؟

1.روزانه حداقل 9 لیوان به صورت منظم به مدت 3 ماه بعد از کرایولیپولیز مصرف کنید.

2.مصرف الکل را به حداقل میزان خود برسانید و اگر می توانید، مصرف آن را کنار بگذارید.

3.حداقل 2 روز بعد از کرایولیپولیز مصرف کافئین را کاهش دهید.

4.سه روز بعد از کرایولیپولیز شروع به تمرینات مناسب همچون پیاده روی روزانه کنید.

5.حتما هر هفته جهت بررسی وضعیت چربی بدن و وزن خود به کلینیک رسپینا مراجعه کنید.

6.ناحیه چربی مورد نظر درمان شده را مرتب ماساژ دهید.

7.حداقل 2 روز از سونا و جکوزی استفاده نکنید.

8.هفته ای 1 جلسه جهت کامپرشن تراپی به منظور نتایج بهتر لاغری به کلینیک رسپینا مراجعه کنید.

9.هفته ای حداقل 1 جلسه با یک استاد یوگا تمرینات منظم یوگا را انجام دهید

فرم تماس برای مشاوره رایگان

شما نیاز به ایجاد یک فرم با استفاده از فرم تماس 7 پلاگین قادر به نمایش آن با استفاده از این عنصر.

آدرس کلینیک رسپینا

دیدگاهی در مورد “کرایولیپولیز در تهران

 1. ز گفت:

  سلام سوالم این است واقعا تضمینی هست این نوع روش برای از بین بردن چربی و اینکه هزینه برای شکم و پهلو با این روش چه قدر هست ممنون میشم پاسخ بدید

  1. mehdi kh گفت:

   در اکثر موارد با کاهش سایز ۲۰ سانت هم دیدیم و داشتیم یک جلسه مشاوره که رایگان هم هستش تشریف بیارید و کامل متوجه می شوید

 2. لیلا گفت:

  برای اینکه وقت بگیریم چه کار کنیم؟

 3. محمد گفت:

  واقعا تاثیر دارره یا نه؟

  1. mehdi kh گفت:

   بله به عنوان بهترین و بی عوارض ترین روش لاغری در جهان معروفه

   1. mehdi kh گفت:

    با کلینیک تماس بگیرید و بفرمایید از طریق سایت

 4. لیلا گفت:

  ببخشید ادرس لطفا

  1. mehdi kh گفت:

   تهران میرداماد م مادر

 5. dena گفت:

  تو یک جلسه انجام میشه من از شهرستان میام

  1. mehdi kh گفت:

   اغلب بله تماس بگیرید با کلینیک مشاور ها بهتون کمک می کنند

 6. dena گفت:

  قیمت بفرمایید

  1. mehdi kh گفت:

   با کلینیک تماس بگیرید بهتون اعلام می کنند

 7. dena گفت:

  شیراز نمایندگی ندارید؟

 8. ناشناس گفت:

  من خوزستان هستم می تونم برای مشاوره کرایولیپولیز بیام و همون روز انجام بدم؟

  1. mehdi kh گفت:

   سلام بله چرا که نه فقط قبل از تشریف آوردن با کلینیک تماس بگیرید و هماهنگ کنید

 9. صابری گفت:

  من کرایولیپولیز در تهران انجام دادم منتهی نتیجه دلخواهو نگرفتم و نا امید شدم ولی از جراحی هم نتیجه نگرفتم لطفت منو راهنمایی کنید

  1. mehdi kh گفت:

   سلام بهتر است که یک جلسه مشاوره تشریف بیارید تا دکتر شما را معایته کند و روشی که مناسب شما هستش را مشخص کنند

 10. لیلا گفت:

  من کارمند هستم چقدر طول میکشه زمان کرایو و اینکه هزینه چقدره؟

  1. mehdi kh گفت:

   سلام مدت زمان کرایو بستگی به تعداد کاپ شما داره و ناحیه ای که شما تمایل دارید سایزش کم بشه ولی به طور میانگین ۴۵تا۶۰ دقیقه هزینه هم در جلسه مشاوره رایگان که با دکتر دارید مشخص میشه

 11. علیرضا گفت:

  موفق باشید حرفه ای هستید

  1. mehdi kh گفت:

   ممنون از شما

 12. انوشه گفت:

  ممنونم از کلینیک رسپینا

 13. نازی گفت:

  مرسی از کلینیک رسپینا

 14. لیلا گفت:

  بهترین کلینیک کرایولیپولیز در تهران هستید با اختلاف

 15. علیرضا گفت:

  خیلی ممنون بابت مطالب مهمی که نوشته بودین

 16. رضا گفت:

  از کلینیک رسپینا بسیار سپاس گزارم

  1. mehdi گفت:

   مرسی

 17. فائزه گفت:

  کرایولیپولیز در تهران قویتره یا اصفهان من ساکن اصفهانم می خوام انتخاب کنم لطفا راهنمایی کنید

 18. لیلا گفت:

  سلام وقت بخیر کزایولیپولیز چه فرقی با کول اسکالپتینگ دارد؟

 19. فائزه گفت:

  سلام وقت بخیر برای کرایولیپولیز ران هزینه چقدر است و اینکه چقدر زمان می بره؟

  1. mehdi گفت:

   سلام محبت کنید با شماره 09015556252 تماس بگیرید و وقت مشاوره رایگان خود را ست کنید

 20. ویدا گفت:

  سلام وقت بخیر من اگر تو این هفته مزاحم بشم برای کرایولیپولیز شکم و پهلو تا عید اوکی میشم؟

  1. mehdi گفت:

   سلام عرض کنم خدمت شما که اول با شماره 09015556252 تماس بگیرید و با کارشناسان ما هماهنگ کنید

 21. مهسایی گفت:

  کرایولیپولیز در تهران بیخیال قیمت چنده؟

  1. mehdi گفت:

   سلام وقتتون بخیر شما با شماره ۰۹۰۱۵۵۵۶۲۵۲ تماس بگیرید

 22. سمیرایی گفت:

  کرایولیپولیز در تهران بهتره بفرمایید کجای تهران هستید

  1. mehdi گفت:

   سلام دوست عزیز
   میرداماد م مادر

 23. فرح گفت:

  کرایولیپولیز کنیم یا رژیم بگیرم؟کدوم زودتر جواب میده؟

 24. ساسانی گفت:

  سلام قیمت برای پشت می فرمایید

  1. mehdi گفت:

   سلام عرض ادب با شماره 090155562520 هم می توانید تماس بگیرید و هم پیغام از طریق واتساپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *