کرایولیپولیز در تهران انجام میشود یا نه؟ و یا اینکه هزینه چقدر است؟و یا سوالات متداولی از این قبیل اگر برای شما پیش آمده می توانید این مقاله از کلینیک رسپینا را کامل بخوانید تا سوالات شما بر طرف شود. امروزه افرادی زیادی از جامعه به دنبال روش هایی برای لاغری سریع و رهایی از چاقی های موضعی هستند و به دنبال آن متخصصان و پزشکان کشور آمریکا دستگاهی به نام کرایولیپولیز ( fat freezing)با روش فریز کردن سلول های چربی به منظور لاغری سریع طراحی کرده اند.

نمونه های قبل و بعد کرایولیپولیز کلینیک رسپینا | befor after

کرایولیپولیز چیست؟

روش جدید برای کاهش چربی های زیر پوستی یا به اصطلاح چربی های موضعی می باشد .این روش، روشی مطمئن و موثر و بدون هیچ گونه عوارض و دوره ای نقاهتی  بعد از انجام فرایند می باشد .مناطقی که معمولا با این روش تحت درمان قرار می گیرند قسمت بالا و پایین شکم وپهلوها ، چربی های پشت و بازوها می باشد .مشاوره قبل از انجام کرایولیپولیز،نقش مهمی در انتخاب فرد مناسب برای انجام لاغری بوسیله ی کرایولیپولیز را دارد زیرا همه ی افراد برای این نوع درمان لاغری مناسب نیستند.

در بعضی از افراد بعد از جلسه ،تورم خفیفی ایجاد می شود که خود به خود برطرف می شود .در بعضی از افراد هم بعد از جلسه ی کرایولیپولیز، قرمزی و سوزش خفیف روی پوست ایجاد می شود که این هم خود به خود برطرف خواهد شد.تا کنون هیچ عارضه ای منفی و طولانی مدت قابل توجهی مشاهده نشده است .

ازانجا که پیکرتراشی و از بین بردن چربی های موضعی یکی از اهدف مهم علم زیبایی شناسی می باشد،تلاشهای بسیاری برای ارتقاء تکنیک های موثر و همچنین غیر تهاجمی برای به حداقل رساندن عوارض بعد از انجام عملیات برای بیماران شکل گرفته است .برای دهه های متوالی ، روش لیپوساکشن یک روش برای حذف چربی های متراکم و زیاد در نواحی موضعی و خاص بوده است اما این روش (لیپوساکشن) نیاز به برش هایی بر روی پوست بدن به منظور کاهش و یا حذف چربی از طریق مکش به وسیله ی یک لوله را داشته است .

به علت ماهیت نیمه تهاجمی لیپوساکشن امکان بروز عوارض و پیچیدگی هایی در این روش وجود دارد. از جمله عوارض لیپوساکشن :

هماتوم یا همان کبودی بدن است که زمانی اتفاق می افتد که یک آسیب موجب جمع شدن خون و تجمع زیرپوست شودو این جمع شدگی خون بر پوست احساس اسفنجی ، لاستیکی و برآمدگی می دهد .البته هماتوم موجب لخته شدن خون در رگ نمی شود .از عوارض دیگر لیپوساکشن : عفونت ، زخم های ایجاد شده ، کاهش چربی زیرپوستی بصورت غیر یکنواخت می باشد .

با لیپوساکشن،تمام چربی ها به طور یکنواخت حذف نمی شوند و این امر موجب ایجاد پستی وبلندی بر روی پوست می شود و به ساختار لایه های زیرین پوست هم آسیب می رسد .اخیرا،به علت عوارض جانبی لیپوساکشن و دوران سخت نقاهت و خاصیت تهاجمی و جراحی بودن لیپوساکشن ، تحقیقات و تلاش های بسیاری برای پیدا کردن روش های مناسب و موثر غیر تهاجمی و غیر جراحی برای از بین بردن چربی های موضعی از جلمه روش : اولتراسوند ، رادیوفرکانسی ، اینفرارد، درمان های با لیزرشکل گرفته است .

اخیرا، روشی جایگزین به نام کرایولیپولیز شناخته شده است که این روش غیر تهاجمی بسیار موثرو اثر بخش است .کرایولیپولیز، “به معنای فریز کردن چربی ها” می باشد .در این روش درمانی از قرار گرفتن موضع موردنظر در معرض سرما برای کاهش چربی بدون آسیب رساندن به پوست و یا حتی بافت های اطراف آن استفاده می شود . این روش کاملا غیر جراحی و غیر تهاجمی است .بعد از کرایولیپولیز ، هیچ دروان نقاهت و یا دردی وجود ندارد ونیاز به انجام کار خاصی بعد از این فرایند نیست و این روش در درازمدت هم هیچ عوارضی را از خود بروز نمی دهد .

کاهش چربی  یک فرایند تدریجی می باشد و ممکن است 12تا 16 هفته طول بکشد و در صورت تمایل به کاهش بیشتر چربی ها ی زیر جلدی این روش را تکرار کنند .

باید مراجعین  به این نکته توجه کنند که برای بدست اوردن نتیجه نهایی 16 هفته زمان لازم است و حتی ممکن است در مواردی در هفته ی های اول پس از کرایولیپولیز هیچ نتیجه ای از فرد احساس نشود ولی در نهایت کاهش سایز و و بهتر شدن وضعیت ظاهری را کاملا احساس می کند و در این زمان است که می توان از فرد عکس جدیدی گرفت وعکس فعلی را با قبلی مقایسه کرد و در این مقایسه ، تفاوت محسوس و قابل مشاهده است . حتی ممکن است فرد اصلا وزن کم نکرده باشد ولی کاهش سایز دارد .

در مقایسه با عمل لیپوساکشن و دیگر روش های جراحی ، کرایولیپولیز کاملا روش غیرتهاجمی است و به بی هوشی و بی حسی نیاز ندارد . فقط در موارد نادری کبودی بعد از کرایولیپولیز ایجاد می شود که ان هم به راحتی ظرف چند روز برطرف می شود و مهمترین ویژگی کرایولیپولیز این است که فرد بعد از انجام این روش به راحتی به فعالیت های عادی روزانه خود بازمی گردد.نکته قابل توجه این است که بعد از کرایولیپولیز ، به هیچ وجه سطح چربی خون افزایش نمی یابد .

در این زمینه یک مطالعه قابل توجه توسط  zelickson انجام گرفت که در این آزمایش از دستگاه خنک کنده بر روی خوک ها استفاده شده و سپس نمونه خون ان ها بعد از درمان دریک ساعت ، یک روز ، یک هفته و ماهانه به مدت 3 ماه بررسی شده و مقادیر سطح چربی خون با نمونه اولیه قبل از درمان مقایسه شد و نتیجه این شد که هیچ تغییر معناداری در سطح چربی خون بعد از قرار گرفتن در معرض سرما اینجاد نشد که این بسیارخوشایند است .

تصور می شود که عدم افزایش سطح چربی به دلیل آزاد سازی تدریجی چربی ها در پی آپوپتوز چربی درطی چند هفته پس از درمان است .

مطالعات بعد شامل 40 فرد بود که توسط klein و همکارانش درسال 2009 انجام گرفت که افزایش قابل توجهی در سطح لیپیدهای سرم یا آزمایش عملکرد کبد مشاهده نشد .

طبق تحقیقات و مطالعات اخیر 2 درصد از بیماران در ناحیه ی تحت درمان برجستگی های کوچک را گزارش کرده اند که این موارد با خارش همراه بوده است و می توان با ایپوبروفن و استامینوفن آن ها را برطرف کرد. البته حتی اگر این حالت ایجاد شود خود بخود بعد از 1 الی 3 هفته برطرف می گردد.

تحقیقات نشان داده است که کرایولیپولیز باعث افزایش سطح لیپید سرم و یا تغییر منفی در عملکرد کبد نمی شود .

علاوه بر این هیچ گونه تغییرات حسی طولانی مدت و یا آسیب به بافت پوست مجاور با این درمان گزارش نشده است .

سوالات متداول cryolipolysis

مراکز فریز چربی در تهران وجود دارد؟

بله مراکز فریز چربی در تهران همانند شهر های بزرگی مثل نیویورک و پاریس وجود دارد و شما می توانید از این روش بهره ببرید.

بهترین مرکز کرایولیپولیز در تهران کدام است؟

بهترین مرکز تهران و حالا سایر شهر های دیگر را فاکتور های برند دستگاه جنس پدی که استفاده می شود و پیگیری اون مرکز بعد از انجام این روش  اینکه مثلا پیاده روی رفتید؟یا میزان غذای خود را رعایت می کنید و هر چند وقت برای چک کردن سایز ناحیه ی کرایو شده به شما وقت دهند.

آیا می توان cryolipolysis را به عنوان بهترین روش لاغری سریع و بدون جراحی معرفی کرد؟

کرایولیپولیز تکنیکی کاملا موثر در از بین بردن چربی های موضعی است و می توان آن را به عنوان بهترین و سریع ترین و بی خطرترین روش لاغری سریع در دنیا نامید.

آیا cryolipolysis در تهران هم  در لاغری سریع جایگاهی دارد؟

ایران هم راستای کشور های مدرن و پیشرفته دنیا و به خصوص تهران شامل چند مرکز کرایولیپولیز است که از دستگاه هایی که مورد تایید سازمان غذا و دارو آمریکا هستند، استفاده می کنند.

آیا تمام دستگاه های لاغری کرایولیپولیز در تهران مورد تایید وزارت بهداشت ایران هستند و موثر هستند؟

خیر- این گونه نیست، چون ویژگی دستگا های کرایولیپولیز کارآمد در فریز کردن چربی ها تا دمای منفی ده درجه است و اینکه حتما از سیستم مکش استفاده کند و تعداد محدودی از دستگاه های کرایولیپولیز در تهران همچین قابلیت هایی دارند.

آیا در تهران از پدهای آنتی فریز مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا استفاده می کنند؟

پدهای آنتی فریز در کرایولیپولیز نقش مهمی در حفظ پوست از یخ زدگی دارند و کیفیت و میزان ژل آنتی فریز این پدها بسیار با اهمیت است و تعداد محدودی مرکز کرایولیپولیز در تهران از پدهای آنتی فریز مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا اسفاده می کنند.

هزینه کرایولیپولیز در مقایسه با جراحی های لاغری همچون لیپوساکشن چقدر است؟

هزینه کرایولیپولیز در آمریکا نسبتا بالا است و برای فریز کردن چربی های شکم و پهلوها تقریبا 3000 دلار مراجعه کننده پرداخت می کند ولی هزینه کرایولیپولیز در تهران در مقایسه با کشور های دیگر بسیار پایین است و علاوه بر این هزینه کرایولیپولیز در تهران بسیار پایین تر از روش لیپوساکشن است.

نتایج کرایو در تهران در مقایسه با  کشورهای دیگر در جهت لاغری سریع چگونه است؟

همان طور که بیان شد تعداد انگشت شماری از مراکز کرایولیپولیز در تهران دارای دستگاه کرایولیپولیز اصل می باشند و در میان این مراکز، کلینیک رسپینا به عنوان اولین کلینیکی که در کرایولیپولیز در تهران فعالیت کرده است را می توانیم اشاره کنیم.

در کدام شهرهای دنیا از این روش جهت لاغری سریع استفاده می شود؟

در تهران، حداقل 100 مرکز کرایولیپولیز در شهرهایی همچون نیویورک، لس آنجلس، دالاس، لندن و واشنگتن به طور مستمر و فعال مشغول به فعالیت هستند.

در رفع کدام نوع چربی های بدن این روش نتایج بهتری داشته است؟

کرایولیپولیز بهترین و موثرترین روش لاغری سریع و موضعی غیر جراحی است و برای تمام چربی های موضعی بدن قابل استفاده می باشد.

به دنبال این روش غیر جراحی جای زخم و اسکار باقی می ماند؟

خیر- همانطور که بیان شد کرایولیپولیز یک روش کاملا غیر جراحی است و پوست اصلا آسیب نمی بیند و اصلا برش جراحی خورده نمی شود.

برای این روش لاغری نیاز به چه نوع بی حسی و یا بیهوشی است؟

کاملا غیر جراحی است و کاملا بدون درد است.

به دنبال روش کرایولیپولیز در کلینیک رسپینا، چند روز بعد از انجام این روش لاغری سریع، می توانیم به فعالیت روزمره زندگی بازگردیم؟

این روش معجزه آسای لاغری کاملا بدون درد و زخم است و نیاز به هیچ گونه استراحت و دوره نقاهتی ندارد و تمام مراجعین مرکز لاغری کرایولیپولیز کلینیک رسپینا همان لحظه بعد از اتمام این روش لاغری سریع به فعالیت روزمره خود بازمی گردند.

بهترین کیس برای cryolipolysis ؟

1.افرادی که شاخص توده بدنی (BMI) کمتر از 31 دارند.

2.افرادی که از لحاظ سلامتی در وضعیت نسبتا سالمی هستند.

3.افرادی که رژیم غذایی مناسبی در گذشته دریافت کرده اند ولی نتیجه ای نگرفته اند.

4.افرادی که روزانه یک فعالیت بدنی حداقل داشته باشند.

5.افرادی که سنین بالای 18 سال داشته باشند.

6.افرادی که به دنبال یک روش لاغری سریع و کاملا ایمنی و بدون عارضه هستند.

چرا کلینیک رسپینا بهترین مرکز کرایولیپولیز در تهران است؟

1.دستگاه کرایولیپولیز کلینیک رسپینا مورد تایید سازمان غذا و دارو آمریکا (FDA) و وزارت بهداشت ایران است.

2.پدهای آنتی فریز کلینیک رسپینا از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و هیچ گونه سرمایی در حین انجام کرایولیپولیز، مراجعه کننده برای لاغری احساس نمی کند و به دلیل کیفیت بالای پدها زمان فریز کردن چربی ها هم طولانی تر است که به دنبال همین موضوع، نتایج لاغری هم افزایش می یابد.

3.توسط پزشک انجام می شود.

4.هر هفته میزان چربی و وزن شما به صورت رایگان توسط پزشک بررسی می شود و در صورت نیاز به راهنمایی های خاص جهت لاغری سریع تر و نتایج بهتر راهنمایی می شوید.

5.هفته ای حداقل 1 جلسه با سیستم پیشرفته کامپرشن جهت ماساژ و وکیوم ناحیه کرایولیپولیز شده فرد به کلینیک رسپینا مراجعه می کند و به صورت رایگان از این سیستم مکمل جهت لاغری استفاده می کند.

6.قبل از انجام کرایولیپولیز در صورت نیاز، از شما آزمایش های بالینی انجام می شود.

7.ورزش ها و تمرینات مورد نیاز برای نتایج بهتر کرایولیپولیز شکم و پهلو به شما داده می شود.

8.در صورت نیاز به مکمل های غذایی لاغری و یا داروهای لاغری خاص برای شما تجویز می شود.

مراقبت های مختص به کلینیک رسپینا برای مراجعین لاغری موضعی؟

1.روزانه حداقل 9 لیوان به صورت منظم به مدت 3 ماه بعد از کرایولیپولیز مصرف کنید.

2.مصرف الکل را به حداقل میزان خود برسانید و اگر می توانید، مصرف آن را کنار بگذارید.

3.حداقل 2 روز بعد از کرایولیپولیز مصرف کافئین را کاهش دهید.

4.سه روز بعد از کرایولیپولیز شروع به تمرینات مناسب همچون پیاده روی روزانه کنید.

5.حتما هر هفته جهت بررسی وضعیت چربی بدن و وزن خود به کلینیک رسپینا مراجعه کنید.

6.ناحیه چربی مورد نظر درمان شده را مرتب ماساژ دهید.

7.حداقل 2 روز از سونا و جکوزی استفاده نکنید.

8.هفته ای 1 جلسه جهت کامپرشن تراپی به منظور نتایج بهتر لاغری به کلینیک رسپینا مراجعه کنید.

9.هفته ای حداقل 1 جلسه با یک استاد یوگا تمرینات منظم یوگا را انجام دهید.

فیلم کرایولیپولیز در کلینیک رسپینا

امتیاز ما

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

48 نظر برای «کرایولیپولیز در تهران | لاغری سریع ✅»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *