لاغری موضعی

امبدینگ شکم برای لاغری | هزینه امبدینگ | میرداماد

امبدینگ شکم

برای مشاوره رایگان در زمینه لاغری سریع و کاهش سایز در یک جلسه

امروزه افراد زیادی با مشکل اضافه وزن و چاقی موضعی در نواحی مختلف بدن مواجه هستند، از این رو تکنیک ها و روش های زیادی از روش های غیر جراحی تا جراحی برای حل این مشکل توسط پزشکان طراحی شدهاست که یکی از بهترین روش های بدست آوردن اندامی زیبا و کاهش وزن،امبدینگ است که به طور گسترده در جهان مورد استفاده قرار می گیرد.

این که چرا باید از این روش استفاده کنیم یا نه بستگی به هدف شما دارد.مثلا شما تلاش خود را انجام دادید رژیم گرفتید که نسبتا تاثیر هم داشته است منتهی هنوز شکم دارید حال دو انتخاب دارید یا به سراغ روش های تهاجمی (جراحی) بروید که خب ترس و بیهوشی و عوارض را باید به جان بخرید یا به سراغ روش های غیر تهاجمی بروید که عوارض و بیهوشی و ترس ندارند.

سوالات متداول مراجعین کلینیک رسپینا در مورد تکنیک امبدینگ شکم

امبدینگ برای لاغری در چه افرادی توصیه می شود؟

1.کسانی که هر گونه چاقی دارند.

2.افرادی که از لحاظ سلامتی عمومی در وضعیت خوبی باشند.

3.افرادی که مشکل سلولیت در ران ها و باسن دارند.

4.افراد بالای 18 سال

5.افرادی که علاوه بر داشتن رژیم غذایی مناسب و ورزش همچنان مشکل چربی های موضعی را دارند.

6.افرادی که چربی هایی مقاوم و سخت دارند.

7.افرادی که نمی توانند از تکنیک های موثری همچون کرایولیپولیز برای لاغری شکم و پهلوی خود استفاده کنند.

هزینه امبدینگ برای لاغری چقدر است؟

هزینه امبدینگ شکم برای لاغری در افراد مختلف متفاوت است و این هزینه بستگی به میزان بافت چربی، قوام چربی، محلی که قرار است از امبدینگ استفاده شود و تعداد نخ هایی که گذاشته می شود، دارد.ولی در کل امبدینگ جز تکنیک های لاغری بسیار ارزان در ایران محسوب می شود که علاوه بر این که هزینه کمی دارد ولی نتایج بسیار خوبی دارد.

امبدینگ غیر از شکم برای چه کدام قسمت های بدن موثر است؟

جاهایی دیگر از بدن به خصوص در موارد سلولیت همچون باسن، ران ها و پهلوها هم امکان امبدینگ دارد.

آیا برای کوچک کردن ساق پا می توان از امبدینگ استفاده کرد؟

برای کوچک کردن ساق پاهایی که چربی موضعی دارد، امبدینگ ساق پا تاثیر بسیار کمی دارد و تقریبا پزشکان برای ساق پا پیشنهاد نمی کنند ولی اگر شما اضافه وزن هم داشته باشید و امبدینگ شکم برای لاغری انجام دهید طبیعتا به دنبال لاغری بدن، ساق پای شما هم کوچک می شود.

آیا می توانیم روز بعد از امبدینگ برای لاغری، ورزش و فعالیت بدنی انجام داد؟

امبدینگ شکم برای لاغری نیاز به هیچ گونه استراحت ندارد و روز بعد از امبدینگ شکم شما می توانید ورزش را شروع کنید و همان روز بعد از جلسه امبدینگ شکم می توانید فعالیت های روزمره خود را آغاز کنید.

عوارض امبدینگ شکم برای لاغری چیست؟

امبدینگ شکم برای لاغری هیچ گونه عارضه ای ندارد و فقط مقداری درد و گرما فرد در ناحیه شکم خود احساس می کند و بزودی این علایم برطرف می شود و نیاز به مصرف هیچ گونه داروی مسکن نیست.

افرادی که امبدینگ شکم برای لاغری انجام می دهند چه کارهایی بعد از امبدینگ باید انجام دهند؟

هیچ گونه مراقبت خاصی بعد از امبدینگ لازم نیست در بعضی مواقع پزشک شما آنتی بیوتیک تجویز می کند که باید مصرف کنید و بهتر است روزانه به میزان زیاد آب بنوشید و 2 روز بعد از امبدینگ شکم پیاده روی روزانه به مدت 30 دقیقه داشته باشید.

امبدینگ شکم برای لاغری در چه افرادی ممنوعیت دارد؟

1.دیابت کنترل نشده

2.بارداری

3.شیردهی(مربوط به 6 ماه اول)

4.زخم یا سابقه زخم های مزمن

5.امبدینگ نزدیک خال های برجسته

6.بیماری های تب زا

7.بیماری های عفونی مزمن

8.توده های زیر پوستی که متوجه نوع آن توده نشدیم.

تعداد جلسات این تکنیک چقدر است؟

تعداد جلسات امبدینگ شکم برای لاغری در افراد مختلف متفاوت است که پزشک شما بر اساس نوع چربی شما تعداد جلسات را تشخیص می دهد و حداقل جلسات امبدینگ شکم برای لاغری 3 جلسه می باشد.

بهترین نواحی برای امبدینگ لاغری چه نواحی هستند؟

نواحی شکم و ران بهترین مناطق هستند.

نتایج بعد از چند جلسه آشکار می شود؟

اکثر مراجعین بعد از اولین جلسه، میزان اشتهایشان کاهش می یابد ولی در بعضی موارد بعد از جلسه دوم مراجعه کننده جهت امبدینگ شکم نتایج را مشاهده می کند.

آیا می توانیم بعد از امبدینگ در همان ناحیه کرایولیپولیز انجام داد؟

می توانیم بعد از امبدینگ شکم از تکنیک های لاغری دیگر همچون کرایولیپولیز استفاده کرد ولی بهتر است حداقل 2 ماه از جلسه امبدینگ شکم شما گذشته باشد.

نتایج اصلی امبدینگ برای لاغری چیست؟

بزرگترین نتیجه امبدینگ شکم، کاهش اشتهای فرد است و به دلیل اینکه نخ ها در بافت چربی کار گذاشته می شوند و با توجه به اینکه بافت چربی خونرسانی بسیار کمی دارد، وقتی نخ ها در بافت چربی گذاشته می شوند خونرسانی آن ناحیه بسیار زیاد می شود در نتیجه بافت چربی از بین می رود.

بعد از امبدینگ برای لاغری می توان از ال پی جی یا رادیوفرکانسی استفاده کرد؟

بعد از اتمام تمام جلسات می توانید از ال پی جی یا رادیوفرکانسی لاغری استفاده کنید، زیرا این تکنیک باعث تسریع در روند از بین رفتن نخ ها می شود.

در چه نوع سلولیتی می توان از امبدینگ لاغری استفاده کرد؟

سلولیت 5 درجه دارد و در هر نوع سلولیت نوع بافت چربی متفاوت است اما در سلولیت هایی که بافت چربی غالب تر است و چربی آن ناحیه نرم تر است، نتیجه امبدینگ لاغری بهتر است.

آیا امبدینگ شکم پوست را شکم را لیفت میکند؟

تاثیرات این تکنیک لاغری به مرور خود را نشان می دهد و برای همین منظور همراه با از بین رفتن چربی بافت پوست هم ساختار بهتری پیدا می کند ولی فراموش نکنید که امبدینگ نقشی در لمینت پوست ندارد و باید از تکنیک های دیگری همچون رادیوفرکانسی لاغری بعد از اتمام جلسات امبدینگ برای سخت شدن پوست استفاده کرد.

مقایسه امبدینگ با جراحی لاغری همچون لیپوساکشن و یا لیزرلیپولیز در سلولیت:

روش های جراحی لاغری همچون لیزرلیپولیز و یا لیپوساکشن و حتی لیپوماتیک روش هایی مناسب برای رفع سلولیت نیستند و اکثر افرادی که برای رفع سلولیت خود از جراحی استفاده کرده اند، از نتایج ناراضی هستند و می توانیم به جرات بر اساس مطالعات لاغری در جهان بیان کنیم که بهترین روش های درمان سلولیت امبدینگ و مزوتراپی لاغری است.

[yasr_overall_rating]

1 نظر در “امبدینگ شکم برای لاغری | هزینه امبدینگ | میرداماد

  1. dena گفت:

    خیلی ممنون بابت مطالب مهمی که نوشته بودین من که خیلی استفاده کردم

    1. پیش‌فرض سایت گفت:

      بسیار عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *