لاغری موضعی

5 دستگاه لاغری موضعی شکم و پهلو در سال ۲۰۲۳ | ویدئو دستگاه لاغری

دستگاه لاغری موضعی

دستگاه های لاغری در کنار کاربردی که دارند؛به نسبت هزینه بصرفه تری هم دارند.ولی نکته مهم این است که اگر از این دستگاه های لاغری استفاده کردید فکر نکنید که دیگه کار تمام است و من به اندام دلخواهم رسیدم.اصلا و ابدا؛در کنار این دستگاه های لاغری هنوز اراده انسانی و همچنین مراقبت از چیزی که می خوریم هنوز پا بر جا است ولی با کمک این دستگاه ها مسیر بسیار راحت تر سپری می شود و همچنین در زمان و هزینه صرفه جویی می شود.پس با ما همراه باشید 5 تا بهترین های امسال را برای شما گلچین کردیم که هم از نظر کارایی و هم از نظر قیمت و زمان،بسیار به شما کمک می کنند.همه ی این دستگاه ها ویدئو جدا داره که اگر دوست داشتید ببینید.

مثل آمبولی جای زخم و حتی عوارض بیهوشی و … که همین عامل باعث شد که متخصصین حوزه لاغری و زیبایی به سراغ روش های بدون عوارض و تا حدی نسبت به عمل های جراحی عوارض کمتری و ریسک کمتری داشته باشد و با تلاش های متخصصان این حوزه دستگاه های لاغری موضعی اختراع شد که مورد استقبال زیاد مردم قرار گرفت از جمله بازیگران و چهره های مطرح جهان در این مقاله از کلینیک رسپینا قصد داریم ۵تا از بهترین دستگاه های لاغری جهان که هم خروجی خوبی دارند و هم عوارض نزدیک به صفر را دارند مورد بررسی قرار دهیم مثل همیشه تا انتها همراه ما باشید.

اما در نظر داشته باشید که این روش های لاغری موضعی که به کاهش سایز تا 20 سانت منجر می شود برای اکثریت عزیزانی که اضافه وزن دارند مناسب نیست پس ….

برای مشاوره رایگان در زمینه لاغری سریع در یک جلسه

دستگاه لاغری یا لاغری با دستگاه

دستگاه های لاغری به ابزارها یا تجهیزات الکترونیکی مختلفی گفته می شود که برای کمک به کاهش وزن یا شکل دادن به بدن طراحی شده اند. این دستگاه‌ها ادعا می‌کنند که به افراد کمک می‌کنند تا چربی بدن را کاهش دهند، ماهیچه‌ها را تقویت کنند و به اندامی باریک‌تر دست یابند. توجه به این نکته مهم است که اگرچه این دستگاه ها ممکن است فواید خاصی داشته باشند، اما جایگزینی برای یک رژیم غذایی سالم و ورزش منظم نیستند.

دستگاه لاغری کرایولیپولیز

کرایولیپولیز لاغری

کرایولیپولیز یکی از بهترین دستگاه آب كردن چربي شكم و روش جدید برای کاهش چربی های زیر پوستی می باشد.

یک روش پزشکی غیر تهاجمی که به از بین بردن سلول های چربی اضافی زیر پوست شما کمک می کند.چربی احشایی چندین اندام اصلی شما از جمله معده، روده و کبد را احاطه کرده است. همچنین می تواند در شریان ها ایجاد شود. در حالی که چربی احشایی برای عملکرد سالم اندام‌های ضروری شما حیاتی است، سطوح بالای احشایی می‌تواند به مقاومت به انسولین، افزایش فشار خون و افزایش خطر عوارض شدید سلامتی کمک کند.این روش، روشی مطمئن و موثر و بدون هیچ گونه عوارض و دوره ای نقاهتی  بعد از انجام فرایند می باشد .مناطقی که معمولا با این روش تحت درمان قرار می گیرند قسمت بالا و پایین شکم وپهلوها ، چربی های پشت و بازوها می باشد .

مشاوره قبل از انجام کرایولیپولیز،نقش مهمی در انتخاب فرد مناسب برای انجام لاغری بوسیله ی کرایولیپولیز را دارد زیرا همه ی افراد برای این نوع درمان لاغری مناسب نیستند.در بعضی از افراد بعد از جلسه کرایولیپولیز ، تورم خفیفی ایجاد می شود که خود به خود برطرف می شود .در بعضی از افراد هم بعد از جلسه ی کرایولیپولیز، قرمزی و سوزش خفیف روی پوست ایجاد می شود که این هم خود به خود برطرف خواهد شد .به دنبال کرایولیپولیز ، تا کنون هیچ عارضه ای منفی و طولانی مدت قابل توجهی مشاهده نشده است .ازانجا که پیکرتراشی و از بین بردن چربی های موضعی یکی از اهدف مهم علم زیبایی شناسی می باشد،تلاشهای بسیاری برای ارتقاء تکنیک های موثر و همچنین غیر تهاجمی برای به حداقل رساندن عوارض بعد از انجام عملیات برای بیماران شکل گرفته است.

برای دهه های متوالی ، روش لیپوساکشن یک روش برای حذف چربی های متراکم و زیاد در نواحی موضعی و خاص بوده است اما این روش (لیپوساکشن) نیاز به برش هایی بر روی پوست بدن به منظور کاهش و یا حذف چربی از طریق مکش به وسیله ی یک لوله را داشته است .به علت ماهیت نیمه تهاجمی لیپوساکشن امکان بروز عوارض و پیچیدگی هایی در این روش وجود دارد.

 

 از جمله عوارض لیپوساکشن : هماتوم یا همان کبودی بدن است که زمانی اتفاق می افتد که یک آسیب موجب جمع شدن خون و تجمع زیرپوست شودو این جمع شدگی خون بر پوست احساس اسفنجی ، لاستیکی و برآمدگی می دهد .

کرایولیپولیز یا به عبارتی کول اسکالپتینگ، روشی معجزه آسای لاغری موضعی در دنیا است که در این دستگاه لاغری موضعی شکم و پهلو از سیستم مکش و سرما جهت فریز کردن سلول های چربی تا دمای منفی ده درجه در زمان 45 تا 60 دقیقه استفاده می شود و این دستگاه لاغری مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) و وزارت بهداشت ایران است.نتایج آن 2 هفته بعد از جلسه درمان شروع می شود و تا 3 ماه فرد کاهش سایز دارد و در این روش لاغری با هر جلسه درمان 20 تا 30 درصد سلول های چربی از بین می رود و نیاز به هیچ گونه استراحت بعد از استفاده از این روش نیست و تقریبا برای تمام افرادی که از چاقی موضعی رنج می برند قابل استفاده است و به دلیل کاهش سلول های چربی در زمان 3 ماه علاوه بر کوچک شدن شکم و پهلوها، پوست آن نواحی هم سفت می شود.

فیلم دستگاه لاغری موضعی کرایولیپولیز

دستگاه لاغری موضعی رادیوفرکانسی

اگر می خواهید در کمترین زمان ممکن از شر چربی های موضعی خود خلاص شوید دستگاه رادیوفرکانسی به شما کمک خواهد کرد. از  این دستگاه  و انرژی راديوفرکانسی برای گرم کردن و سفت کردن بافت جهت افزایش جریان خون و شکستن سلولیت و چربی می‌باشند. راديوفرکانسی با هدف قرار دادن لایه‌های عمیق پوست توسط امواج رادیویی و شکستن سلول‌های چربی کار می‌کند، بنابراین کاملا غیر تهاجمی و غیر جراحی است. انرژی رادیوفرکانسی پوست را بدون آسیب رساندن به آن حرارت می‌دهد تا سلول‌های چربی را از بین ببرد و تولید کلاژن را تحریک کند، که در نتیجه باعث بهبود پوست و کشش پذیری آن می‌شود این دستگاه برای از بین بردن سلولیت که مشکل اغلب خانم ها نیز می باشد می تواند بسیار موثرو مفید باشد .

برای اطلاع از قیمت رادیوفرکانسی شکم و پهلو

لاغری با RF

در دستگاه لاغری موضعی شکم و پهلو رادیوفرکانسی (آراف) از امواج رادیوفرکانسی جهت ذوب کردن سلول های چربی و حرکت آنها به سیستم لنفاوی و دفع از طریق ادرار استفاده می شود.این روش لاغری در آمریکا و اروپا بسیار استفاده می شود و به عنوان روش لاغری در جهت شکل دهی به بدن استفاده می شود.در این روش لاغری از هندپیسی استفاده می شود که از طریق آن هندپیس امواج رادیوفرکانسی وارد بافت چربی زیر پوست می شود و بعد از انجام هر جلسه درمان با رادیوفرکانسی فرد به راحتی می تواند به فعالیت روزمره خود بازگردد و هیچ گونه درد و دوره نقاهتی ندارد و زمان هر جلسه براساس سطح موضع 35 تا 60 دقیقه است.

بعضی از دستگاه های رادیوفرکانسی توان خروجی بالاتری دارند و طبیعتا این گونه دستگاه ها توانایی لاغر کردن بیشتری دارند.تعداد جلسات و فواصل جلسات رادیوفرکانسی لاغری براساس میزان بافت چربی فرد متفاوت است ولی در اکثر موارد فواصل جلسات 1 تا 2 هفته است.بهتر است به منظور گرفتن نتیجه بهتر بدن خود را هیدراته نگه دارید برای این منظور حداقل روزانه 8 تا 10 لیوان آب بنوشید.

 

ویژگی منحصر به فرد امواج رادیوفرکانسی لاغری در این است که علاوه بر ذوب کردن چربی ها، منجر به تحریک سلول های فیبروبلاست پوست می شوند که به دنبال آن کلاژن و الاستین زیادی تولید می شود و پوست کیفیت بهتری پیدا می کند، بنابراین رادیوفرکانسی لاغری برای شکم و پهلوهایی که علاوه بر چاقی موضعی مقداری افتادگی پوست دارند بسیار مناسب است.

رادیوفرکانسی و پروسه ی لاغری با آن :

لاغری با این دستگاه بسیار اسان است . در ابتدا بسته به تحمل درد در شما، یک کرم بی‌حسی موضعی ممکن است مدت کوتاهی قبل از درمان به پوست شما اعمال شود تا کمی پوست را بی‌حس کند. این کرم به طور معمول با استفاده از تمیز کننده‌های الکلی، بلافاصله قبل از اینکه پزشک شما این فرآیند را آغاز کند، برداشته می‌شود. با توجه به دستگاه مورد استفاده و پزشک شما، ممکن است یک توری درمان روی ناحیه کشیده شود تا به پزشک در حرکت دادن دستگاه در حالی که انرژی آر اف منتقل می‌شود، کمک کند و به حصول اطمینان از کاربرد درست منجر شود . پس از آن یک روغن، ژل یا کرم روان کننده نیز روی منطقه تحت درمان مورد استفاده قرار می‌گیرد که به عنوان یک مانع اضافی بین لایه‌های سطح پوست و دستگیره دستگاه عمل می‌کند و عمدتا برای جلوگیری از ساییدگی پوست می‌باشد .

بعد پزشک شما درمان آر اف را در سراسر ناحیه تحت درمان شروع می‌کند. پس از تکمیل فرآیند، ژل لوسیون آرام بخش یا کمپرس سرد ممکن است روی پوست شما قرار گیرد . درمان معمولا بسته به اندازه محل درمان، به مدت سی تا نود دقیقه طول می‌کشد باید بدانید که این دستگاه دو نوع مشخص دارد : یک قطبی یا همان تک قطبی ، یک قطبی یا تک قطبی به دستگاه دارای یک قطب یا الکترود اشاره دارد. با انتقال تک قطبی، جریان از یک الکترود دستگاه تولید کننده در طول بدن جریان می‌یابد و با حداکثر مقاومت در ناحیه اطراف نوک ابزار دستی مواجه می‌شود، که در آن نقطه حرارت‌دهی بافت در لایه‌های زیر پوست اتفاق می‌افتد. از یک اتصال به زمین یا پد بازگشتی نیز استفاده می‌شود، که به پشت یا شکم بیمار متصل می‌گردد، تا مسیر کم مقاومتی برای بازگشت جریان به دستگاه تولید و مدار الکتریکی را تکمیل کند.

نوع دوم ان دوقطبی است که ، دو قطبی به دستگاه دارای دو قطب یا الکترود اشاره دارد. در روش دو قطبی، جریان از دستگاه تولید کننده تنها در طول بافتی که بین دو الکترود روی دستگیره است جریان می‌یابد. این الکترودها مدار الکتریکی را شروع و کامل می‌کنند. از این رو، با زوش دو قطبی، هیچ جریانی از بقیه بدن عبور نمی‌کند، بنابراین هیچ پد اتصال به زمین یا بازگشتی لازم نیست. در همه انواع انواع آر اف لاغری، مقاومت در برابر عبور جریان در بافت است و نه الکترود که اثر حرارتی را تولید می‌کند .

 

فیلم دستگاه لاغری RF

دستگاه لاغری موضعی کویتیشن

در دستگاه لاغری موضعی شکم و پهلو کویتیشن، از امواج اولتراسوند برای از بین بردن بافت چربی زیر پوستی و کاهش سایز شکم و پهلو استفاده می شود.در کویتیشن مانند رادیوفرکانسی لاغری از هندپیسی استفاده می شود که از طریق حرکت هندپیس بر روی پوست شکم و پهلو، امواج اولتراسوند به بافت چربی زیر پوست منتقل می شود.بعد از جلسه کویتیشن نیازی به استراحت نیست و در اندکی از موارد قرمزی و تحریک پوستی ایجاد می شود که بسیار موقتی است.تعداد جلسات کویتیشن به میزان بافت چربی شما بستگی دارد که پزشک تعیین می کند.

کویتیشن لاغری

بعد از جلسه کویتیشن حتما آب زیاد برای هیدراته نگه داشتن بدن بنوشید و برای گرفتن نتایج بهتر با روش لاغری کویتیشن از مصرف الکل اجتناب کنید و از پزشک خود یک رژیم غذایی مناسب با وضعیت بدنی خود دریافت کنید.افرادی که مبتلا به بیماری هایی مانند فشار خون کنترل نشده یا سرطان تحت درمان هستند، نباید از کویتیشن استفاده کنند.در نواحی از بدن که ایمپلنت های فلزی وجود دارد، نباید از کویتیشن استفاده شود و باید توجه داشته باشید که کویتیشن، تکنیک لاغری موضعی است و برای کاهش وزن طراحی نشده است.

لاغری با کویتیشن چگونه است؟

باید بدانید که در قسمت های مختلفی مانند زانوهای داخلی ، سینه مرد (ژنیکوماستی یا بزرگ‌ شدن سینه مردانه بالای بازوباسن و پهلوها و شکم مناطقی هستند که می توان با این روش به خوبی لاغر کرد و در این قسمت ها با کویتیشن می توانید از شر چربی های مقاوم خلاص شوید.جالب است بدانید که در ابتدا، اولترا کویتیشن یک روش سونوگرافی برای از دست دادن وزن در سالن ها است. نیازی نیست پزشک برای درمان حضور داشته باشد. پس از چندین جلسه، کاهش چند اینچی دیده می شود.

اطلاعاتی در مورد زمان شروع درمان وجود ندارد.  این روش از تکنولوژی کویتیشن (سونوگرافی) برای حمله به رسوبات چربی استفاده می کند . کویتیشن در واقع یک روش ایمن، موثر و بدون نیاز به جراحی  برای از بین بردن چربی های جمع شده در سطوح مختلف بدن است. امواج اولتراسوند با فرکانس های صوتی خود، تکان هایی در چربی های بدن ایجاد می کنند، امواجی که گوش انسان قادر به شنیدن آنها نیست ولی چنان تکانی در بافت چربی ها ایجاد می کند که سلول های چربی نمی توانند در مقابل آن مقاومت کنند و در نتیجه شکسته و به حالت مایع در می آیند و سپس آنها را برای سوختن دربدن یا دفع درکبد آماده می کنند .

این امواج با ایجاد حبابهای میکروسکوپی باعث پاره شدن سلولهای ذخیره کننده چربی شده وسپس این چربی به گلیسرین واسیدهای چرب آزاد  وچربی امولسیون شده درآب ،تجزیه شده و به رگهای لنفی وارد شده ودربدن توزیع شده،به کبد رفته پس از یک سری تغییرات شیمیایی وتبدیل به مواد قابل سوختن در ماهیچه ها ،ازطریق ادرار دفع یا درماهیچه ها سوزانده میشوند.

اینجا نقش فعالیت بدنی و رعایت تغذیه مناسب ،شامل کم چربی وکم کالری به خوبی مشخص می شود. دستگاههای جدیدی که برای این کار ساخته شده اند، قادرند به طور خاص چربی ها را مورد هدف قرار دهند، مخصوصا چربی هایی که بافت سخت تر و به هم فشرده تری دارند. از روش کویتیشن به عنوان روش فرم دهنده بدن هم یاد می شود، برای اینکه نه تنها چربی ها را از بین می برد، بلکه می تواند به آنها فرم دلخواه را نیز بدهد. یکی از موارد استفاده این روش فرم دادن به اجزای صورت است. دستگاه کوچکتری که مخصوص بافت های صورت ساخته شده است، می تواند گونه ها را بالا ببرد، گودی زیر چشم ، پف چشم ها و حتی چروک ها را کم کند. همچنین چربی های زیر چونه و یا همان غبغب را از نیز از بین می برد .

باید بدانید که این روش نتایج کوتاه مدتی را فراهم می کند. بسیاری از افراد  اذعان داشته اند که  بعد از چند جلسه، میزان کاهش قابل توجهی را ملاحظه کرده اند. با این وجود، بعضی پس از پنج یا ده درمان نیز تغییری مشاهده نکرده اند. درست مانند مکمل های کاهش وزن، هیچ دو نفر تجربه مشابهی نخواهند داشت. نتایج بر اساس متابولیسم بدن، ساختار بافت، منطقه مورد نظر، سن و تغییرات هورمونی از یک فرد به فرد دیگر متفاوت خواهد بود. احتمالا مهمترین چیز برای یادآوری این است که اگر سلولهای چربی کمتری ندارید، به این معنی نیست که سلولهای چربی دیگر با رژیم غذایی ناسالم، بزرگتر نخواهند شد .

آیا لاغری کردن با کویتیشن می تواند عوارضی برای بدن داشته باشد؟

اشاره کردیم که این روش  از امواج اولتراسوند استفاده می کند، کسی نمی داند این امواج قوی که سلول های چربی بدن را در هم می شکنند، چه تاثیراتی می تواند بر اعضای داخلی بدن داشته باشند. از طرفی دیگر، ذرات چربی که در بدن آزاد می شوند، در بدن به گردش در می آیند و می توانند وارد جریان خون شوند، به همین خاطر این روش تا همین تازگی ها، روشی خطرناک به شمار می رفت و حتی در کشورهایی مانند سوئد که استانداردهای بهداشتی بالایی دارند، استفاده از آنها غیر قانونی بود؛ اما دستگاههای جدید، با آزمایشات فراوان ؛ این خطرات را از بین برده اند و توانسته اند مجوز بهداشتی بالایی دریافت کنند. این دستگاههای پیشرفته طوری طراحی شده اند که قادرند بافت چربی را از بافت های دیگر بدن تشخیص دهند و در نتیجه تنها بافت چربی را مورد هدف قرار می دهند.

مشکل دوم نیز که خطر وارد شدن ذرات چربی به رگ ها بود، با شکستن ذرات چربی به ذراتی ریزتر و بی خطر مرتفع شده است؛ تا جایی که می توانيم به جرات بگویيم روش کویتیشن دیگر کوچکترین خطری برای سلامتی ندارد. روش کویتیشن تنها برای از بین بردن چربی ها نیست، بلکه می تواند به چربی ها فرم خاصی بدهد و همچنین در درمان سلولیت و ترک های پوست مورد استفاده قرار می گیرد . خوب است بدانید که نتایج درمان با این دستگاه درصورت رعایت نکات گفته شده بسیارچشمگیر می باشد.فاصله بین جلسات هفتگی بوده وتا بدست آوردن نتیجه مطلوب یا تا زمانی که دیگرپیشرفتی درنتایج دیده نشود ادامه می یابد. حداقل تعداد جلسات باید بین ٨ تا ١٢ باشد.درصورت رعایت رژیم غذایی مطلوب وفعالیت بدنی در هر  جلسه بین یک تا چهار سایز درنواحی بزرگ مثل شکم وپهلوها کاهش سایز خواهیم داشت.

بیش از دوازده جلسه مداوم انجام درمان با مقاومت بافت چربی به امواج دستگاه همراه میشود. لذا باید ازدرمانهای کمکی بهره برد. ترکیب این روش با و خصوصا مزوتراپی سرعت و مقدار نتیجه گیری را بسیار تغییر میدهد. حین انجام کار باید تمام وسایل فلزی والکترونیکی راباید از بدن دورکرد، چرا که احتمال آسیب به بدن یا دستگاه الکترونیکی وجود دارد. پیش وپس از درمان با این دستگاه باید مقادیر زیادی درحد تحمل آب نوشید .

دستگاه لاغری اسکالپشور

در دستگاه لاغری موضعی شکم و پهلو اسکالپشور از تکنولوژی لیزر برای حذف چربی های زیر پوستی استفاده می شود و این تکنیک لاغری برای کاهش وزن طراحی نشده است بلکه برای کاهش سایز شکم و پهلو طراحی شده است.و مانند کرایولیپولیز از دستگاه هایی است که کاملا غیر جراحی بوده و توسط سازمان غذا و دارو آمریکا تایید شده است.

افرادی که شاخص توده بدنی کمتر از 30 دارند، کاندید مناسب برای اسکالپشور هستند.تغییرات کاهش سایز در اسکالپشور به صورت آنی نیست بلکه بعد از گذشت 6 هفته نتایج قابل مشاهده است و کاهش بافت چربی و کاهش سایز شکم و پهلو تا 12 هفته پس از جلسه درمان هم ادامه خواهد داشت و در این دستگاه از کمربندی که دور شکم و پهلو بسته می شود امواج لیزر به چربی ها منتقل می شود و بر خلاف دستگاه کرایولیپولیز که از سرما برای از بین بردن چربی ها استفاده می شود، در این روش لاغری بافت چربی گرم می شود.

اسکاپشور، دستگاه لاغری موضعی شکم و پهلویی است که در حال حاضر مورد استقبال مردم جهان قرار گرفته است، ولی در مقایسه با کرایولیپولیز از توانایی کمتری برای از بین بردن چربی برخوردار است.در دستگاه اسکالپشور، تنها سلول های چربی تحت تاثیر قرار می گیرد و بافت های دیگر به هیچ وجه آسیب نمی بیند.و مراجعه کننده بلافاصله پس از اسکالپسور همانند کرایولیپولیز می تواند به فعالیت های روزمره خود بازگردد و نیازی به استراحت ندارد.

چگونه با اسکالپشور از شر چربی های مقاوم خلاص شویم؟

از این روش برای از بین بردن چربی های موضعی و پیکرتراشی استفاده می شود همچنین  برای نواحی شکم، ران، باسن، پهلو، گردن و بازو درمان غبغب و چربی های موجود در زیر چانه از بین بردن ناهمواری های بدن پس از روش های لیپوساکشن و لیپولیز پوست را در قسمت های تحت درمان جوانسازی می نماید خوب است  بدانید که این دستگاه توسط یک کمپانی آمریکایی تولید شده و از سوی سازمان غذا و داروی این کشور مورد تایید قرار گرفته است. از دستگاه اسکالپشور جهت لیپولیز چربی های ناخواسته، به عنوان دستگاهی ویژه یاد می شود. نخستین و تنها لیزر هایپرترمیک هوشمند که می تواند چربی های موضعی را از بین ببرد، مربوط به لیزر لاغری اسکالپشور می باشد. این لیزر روشی غیرتهاجمی بوده و به جراحی و بهوشی احتیاجی نداشته و پس از درمان سبب به وجود آمدن زخم روی بدن نخواهد شد .

جالب است بدانید که این روش هیچ دردی را برای فرد ایجاد نکرده و می تواند هر نوعی از چربی های زیر جلدی را از بین ببرد و بسیار موثر باشد. روش غیرتهاجمی از بین بردن این چربی های زیر جلدی نیز به کمک تجزیه و حذف این سلول ها به وسیله انرژی حرارتی لیزر می باشد. این لیزر سبب تولید انرژی حرارتی می شود که به صورت ویژه جذب سلول های چربی خواهد شد. حدود 24 درصد از سلول های چربی در هر جلسه درمانی از بین می روند .

امکان نمایان شدن نتایج درمان بعد از گذشت 6 به دلیل آغاز دفع سلول های چربی تخریب شده توسط بدن هفته فراهم می شود. اما با این وجود نتایج کامل و مناسب پس از 12 هفته نمایان خواهند شد. در حین درمان تجزیه سلول های چربی صورت می گیرد و در شرایطی که فرد سبک زندگی سالم برای خود پیش گیرد و وزن خود را حفظ نماید، نتایج این درمان دائمی خواهند بود و امکان بازگشت مجدد چربی ها وجود نخواهد داشت.

این دستگاه 4 هندپیس دارد و چیدمان آن ها به گونه ای است که می توانند بر روی قسمت های مختلف بدن تنظیم شوند تمام هندپیس های موجود دردستگاه به سیستم خنک کننده تماسی پیشرفته مجهز بوده که این امر سبب می شود در طول درمان حداق میزان درد برای فرد ایجاد شود . تولید کلاژن به دلیل تحریک گرمایی پوست و تاثیر لیزر در قسمت های تحت درمان، رخ خواهد داد. به همین خاطر پس از درمان، جوانسازی و تایتینگ پوست نیز رخ می دهد و دیگر شل بودن و افتادگی پوست نمایان نمی باشد . نتایج درمانی حاصل از این روش به دلیل این سلول های چربی کاملا تخریب می شوند، برگشت ناپذیر است.

خوب است به برخی از نکات مهم توجه در ازتباط با اسکالپشور توجه کنید:

مشورت با پزشک را هرگز فراموش نکنید زیرا فرد متخصص باید ابتدا نظر بدهد و اگر مورد مناسبی برای استفاده از اسکالپشور بودید حتما به شما توصیه خواهد شد افرادی که خواهان انجام روش های جراحی مثل لیپوساکن نیستند، می توانند از اسکالپشور استفاده کنند. از جمله نواحی که به دلایل فیزیولوژیک، سلول های چربی در آن ها بیشتر تجمع می یابند، شکم و پهلوها می باشند. چربی های موجود در ین قسمت ها مقاومت زیادی دارند و راحت از بین نمی روند. به همین جهت از بین بردن چربی های این نواحی، از هدف های درمانی مناسب اسکالپشور می باشد. به این ترتیب این چربی ها به صورت دائمی از بین خواهند رفت . عواملی از قبیل داشن رژیم غذایی با کالری زیاد، خواب کم که سبب اختلال متابولیک می شود و نیز داشتن استرس زیاد که هورمون کورتیزول بیشتری را ترشح می کند، سبب می شوند چربی ها به جای سوختن، ذخیره شوند که این امر سبب بیشتر شدن وزن می شود.

توجه کنید که بعد از استکالپشور باید مراقبت هایی را انجام دهید ، بعد از لاغر کردن با این روش پس از درمان، امکان بازگشت به فعالیت های روزانه وجود دارد. جلسه درمانی در حدود بیست و پنج دقیقه زمان می برد و می توان برای سپری شدن این زمان، موسیقی گوش نمود و یا خواب کوتاهی کرد با وجود عدم بازگشت سلول های چربی حذف شده، اما آن ها می توانند دوباره رشد نمایند. بعد از اقدام برای از بین بردن سلول های چربی به کمک این روش، پیشنهاد می شود رژیم غذایی مناسبی را به همراه انجام فعالیت های ورزشی منظم رعایت نمایید تا به این ترتیب احتمال ایجاد مجدد چاقی موضعی وجود نداشته باشد. رژیم غذایی و نیز برنامه ورزشی مناسب توسط پزشک به فرد داده خواهد شد تا با توجه به نیازهای جسمانی خود به ورزش بپردازد.

اما در حالت کلی پیشنهاد می شود فرد رژیم غذایی مبتنی بر غذاهایی از قبیل میوه ها، دانه های کامل، سبزیجات، ماهی و لوبیا و نیز چربی های سالم از جمله آجیل، روغن های گیاهی و دانه ها جهت افزایش عملکرد بدن، داشته باشد. علاوه بر این موارد، فرد باید به صورت منظم به فعالیت های ورزشی بپردازد تا به این ترتیب سبب بهبودی انعطاف پذیری، قدرت و تعادل بدن خود شود. همه موارد گفته شده نقش تعیین کننده ای در سلامتی و زیبایی شخص خواهند داشت. افرادی که دارای قسمت های ناهماهنگ در بدن خود می باشند و به ویژه دارای نواحی که مقاومت زیادی در برابر رژیم و ورزش دارند، می باشند، مناسب برای این روش هستند . خوب است بدانید که افراد شرایط متفاوتی با یکدیگر دارند. در کلینیک پوست و مو، برنامه مناسبی برای تحقق اهداف فرد ارائه می شود. اغلب افراد زمانی که قسمت های گوناگونی را تحت درمان قرار می دهند، بهترین نتیجه را مشاهده می نمایند . سعی کنید در زندگی حتما یک لایف استایل سالم داشته باشید تا نتیجه ی لاغری شما با تغذیه ی نامناسب به چاقی تبدیل نشود.

فیلم دستگاه لاغری موضعی اسکالپشور

دستگاه لاغری موضعی ال پی جی (LPG)

دستگاه لاغری شکم و پهلو، ال پی جی همچنین به عنوان اندرمولوژی یا لیپوماساژ هم شناخته می شود و یک روش طبیعی و غیر جراحی برای کاهش چربی و فرم دهی بدن است.دستگاه ال پی جی با استفاده از غلطک های مکانیکی برای ماساژ بدن، روند آزادسازی چربی (به عنوان لیپولیز شناخته می شود) کار می کند.

و این چربی آزاد شده توسط دستگاه لاغری ال پی جی به یک منبع انرژی برای عضلات تبدیل می شود و علاوه بر از بین بردن چربی ها، پوست را نرم تر می کند.و در دنیا دستگاه لاغری ال پی جی به منظور فرم دهی بدن مورد استقبال قرار گرفته است.

هر جلسه درمان لاغری با دستگاه لاغری ال پی جی تقریبا 30 دقیقه زمان می برد و تعداد جلسات درمان لاغری با این روش در افراد مختلف متفاوت است ولی به طور معمول حداقل 15 جلسه زمان لازم است.فواصل جلسات دستگاه لاغری ال پی جی به طور معمول 3 روز می باشد و اگر همراه با این روش لاغری رژیم مناسب و ورزش مناسب روزانه انجام گیرد، نتایج خیلی بهتر است.

در حین کار با دستگاه لاغری ال پی جی فرد فقط احساس یک ماساژ محکم می کند و شدت کار دستگاه براساس شرایط بدنی فرد تنظیم می شود.دستگاه لاغری ال پی جی هیچ نقشی در کاهش وزن ندارد و با این دستگاه لاغری، چربی های زیر پوستی تحت تاثیر قرار می گیرند و پوست آن ناحیه ساختار بهتری پیدا می کند.

روش LPG یک روش غیر تهاجمی برای از بین بردن چربی های موضعی و سلولیت ها درمان تقریبا ۲۰ جلسه طول می کشد البته در افراد مختلف متفاوت است و حدودا در جلسه ۶ نتایج ابتدایی آشکار می شود.زمان هر جلسه ۴۵دقیقع طول می کشد.

از روش ال پی جی می توان برای درمان سلولیت حذف چربی های موضعی و سفت کردن پوست بهره جست مناطق تحت درمان بعد از انجام ال پی جی قرمز یا صورتی رنگ می شود.در ال پی جی از درد،برش،خونریزی و عوارض خبری نیست و این روش دارای تاییدیه FDA آمریکا می باشد.

برای انجام و حفظ ال پی جی چه کارهایی باید انجام دهیم؟

در کل بهتر است ۲بار در هفته طی جلسات ۳۵دقیقه ای انجام گیرد برای گرفتن نتیجه مخصوصا برای خانم ها ۲۰جلسه نیاز است و بهتر است پس از درمان ماهی یکبار این روش را انجام دهیم اگر در کنار این روش رژیم غذایی و ورزش منظم را انجام دهیم نتایج بسیار عالی می گیریم.

هزینه ال پی جی یا اندرمولوژی

این روش از آنجایی که روشی غیر جراحی و غیر تهاجمی است هزینه های پایین تری نسبت به جراحی دارد که البته هزینه را تعداد جلسات و مقدار چربی بیمار مشخص میکند.

در روش اندرمولوژی یا ال پی جی نتایج حاصله دائمی است البته هرچند که نتایج هر فرد نسبت به فرد دیگر با توجه به نوع سن و سال و سبک زندگی اش متفاوت است اما به طور کلی در این روش سلول های چربی به طور کامل تخلیه می شود.

قبل از انجام اندرمولوژی یا ال پی جی باید:

 1. توجه به رژیم غذایی
 2. ورزش
 3. تمیز کردن یا shave کردن محل مورد نظر
 4. لایه برداری قبل از درمان

نکته:

این روش برای افرادی که زایمان داشته اند و می خواهند به اندام مناسبی داشته اند مخصوصا خانوم هایی که بعد از زایمان دچار شلی پوست و ورم و سلولیت می شوند می توانند بهره ی مناسبی از روش ال پی جی ببرند.

فیلم دستگاه لاغری موضعی ال پی جی (LPG)​

بهترین دستگاه لاغری موضعی شکم کدام است؟

جواب این سوال را فقط نتایج مشخص می کند ولی تا امروز نتایج حاصل از روش لاغری کرایولیپولیز از بقیه بهتر بوده است.ولی حتما قبل انتخاب این دستگاه های لاغری تحقیق کنید و بهترین خود را انتخاب کنید.یکی از اصطلاح های جالبی که برای این دستگاه ها بکار می رود دستگاه چربی شکن است.به طور کلی چربی سوزی شکم با دستگاه صورت می گیرد و به بهترین شکل این کار انجام می شود.

دستگاه لاغری شکم و پهلو خانگی نیستند 

این ۵ دستگاه لاغری شکم و پهلو خانگی نیستند یعنی تصور نکنید که می توانید برای منزل این ها را بخرید و طبق یک دستور راهنما از آن ها استفاده کنید این کاملا اشتباه و خطرناک است و باید زیر نظر پزشک باشد.

حرف آخر

حالا انتخاب شما برای دستگاه چربی سوز شکم به این موضوع بر می گردد که اولا شما کیس مناسبی هستید برای این روش های لاغری یا خیر که باید قبل از انجام هر کدام از این روش ها و دستگاه ها یک جلسه مشاوره با پزشک مربوطه داشته باشید تا شما را معاینه و بررسی کند از هر نظر و جواب سوال بالا مشخص شود.

5/5

دیدگاهی در مورد “5 دستگاه لاغری موضعی شکم و پهلو در سال ۲۰۲۳ | ویدئو دستگاه لاغری

 1. خ گفت:

  عالي خيلي مفيد بود

 2. علي گفت:

  به به

 3. انوشه گفت:

  ممونم از مطالب خوبتون سوال ام این است که کدام دستگاه لاغری بی خطر تر و سریع به جواب می رسم؟

  1. mehdi kh گفت:

   تمام دستگاه های لاغری که در این مقاله توضیح داده شد از روش غیر جراحی یا تهاجمی بهره می برند که همگی بی خطر هستند

 4. مسعود گفت:

  ببخشید من کرایولیپولیز انجام دادم میتونم آر اف بکنم؟

  1. mehdi kh گفت:

   بله می توانید انچام دهید مشکلی نیست فقط قبل از آن با پزشک خودتون مشورت کنید

 5. فاطمه گفت:

  ببخشید من که یک سال زایمان کردم برای زیر شکمم از این دستگاهای لاغری میشه استفاده کرد؟

  1. mehdi kh گفت:

   سلام میتوانید انجام دهید ولی بهتره که قبل ار انجام یک جلسه مشاوره تشریف بیارید کلینیک

   1. زهرا گفت:

    سلام من بعد اززایمان خیلی چاق شدم میخواستم بهترین گزینه لاغریو معرفی کنید

    1. mehdi گفت:

     سلام شما می توانید کرایولیپولیز و یک رژیم متوسط را انتخاب کنید و اگر سوالی داشتید با شماره ۰۹۰۱۵۵۵۶۲۵۲ تماس بگیرید

 6. زهرا سادات گفت:

  عالی بود ممنون از کلینیک رسپینا

  1. mehdi kh گفت:

   ممنونم از شما

 7. zahra گفت:

  خیلی مفید و واقعی ، ممنون از صداقت و مطلب مفیدتون

  1. اسماییلی پور گفت:

   وقت بخیر آیا میتونم دستگاه ترو اسکالپ ای دی برا مصرف خانگی بخرم

   1. mehdi گفت:

    سلام امیدوارم حالتون خوب باشه عرض کنم خدمتتون خیر منتهی با پیشرفتی که در علم صورت می گیرد در آینده دور شاید امکان پذیر باشد

 8. علیرضا گفت:

  خیلی ممنون بابت مطالب مهمی که نوشته بودین من که خیلی استفاده کردم

 9. علیرضا گفت:

  بسیار عالی بود و کامل ممنونم از کلینیک رسپینا

 10. نوری گفت:

  از کلینیک رسپینا بسیار سپاس گزارم

 11. لیلا گفت:

  این دستگاه های لاغری موضعی خانگی ندارن منظورم اینه که نمیشه بخریم بزاریم تو خونه

 12. امیر گفت:

  سلام حالا خداییش بهترین دستگاه چربی سوز کدومشون هستن؟

  1. mehdi گفت:

   سلام وقت بخیر
   جواب این سوال برای افراد مختلف و میزان چربی موضعی متفاوت است بعضی ها با آر اف و بعضی دیگر با کرایو و حتی افرادی هستند که ما در کلینیک رسپینا از ترکیب این دو روش استفاده می کنیم

 13. شراره گفت:

  از این 5 دستگاه لاغری موضعی شکم و پهلو بهتر نبود مثلا اگزمیا؟

 14. محمد گفت:

  خيلي عالي ومفيد يه سوالي داشتم ميخواستم بدونم واسه چربي سينه مردان وپهلو كدوم دستگاه روپيشنهاد ميكنيد قد180 وزن 77

  1. mehdi گفت:

   سلام وقتتون بخیر از نظر کلینیک ما و همینطور تجربه 10ساله ما کرایولیپولیز عالی هستش

 15. ممنون از مقاله خوبتون

  1. mehdi گفت:

   ممنونم از شما سرکار خانم که مار را دنبال می کنید

 16. میم جعفری گفت:

  سلام.من پارسال جراحی کانسر سینه داشتم .کل مراحل درمانم تمام شده وفقط قرص تاموکسیفن ویک امپول 3ماهه هورمونی مصرف می کنم.آیا میتونم از دستگاههای لاغری موضعی برای لاغری شکم وپهلو استفاده کنم یا برای من ضرر داره؟

  1. mehdi گفت:

   سلام وقت بخیر به شما پیشنهاد می کنم با شماره 09015556252 تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *