لاغری موضعی

فریز کردن چربی | هزینه فریز کردن در تهران

فریز کردن چربی شکم

ت فریزینگ Fat Freezing چیست؟روش حذف چربی بوسیله فریز کردن و یا همان کرایولیپولیز روشی است که دارای (FDA) و یا همان سازمان غذا و دارو آمریکا می باشد.در این روش پوست که زیر آن چربی قرار دارد، بوسیله یک مکنده ساکشن می شود داخل یک محفظه ی مستطیل شکل که درون آن خلا وجود دارد سپس درون این محفظه که یک خنک کننده کنترل شده است، دمای پوست را تا جایی کاهش می دهد تا سلول های چربی از بین بروند و پس از گذشت چند هفته بدن سلول های چربی را از طریق عمل دفع طبیعی از بین می برد.

برای مشاوره در زمینه لاغری سریع و کاهش سایز در یک جلسه 

در این مقاله به سوالات متداول مراجعین کلینیک رسپینا می پردازیم مثل قيمت فريز كردن چربي شكم چقدر است و یا اینکه عوارض فریز کردن شکم به چه صورتی استو اینکه فریز کردن چربی شکم آیا واقعی است و میشود قبول کرد.در همین جا به این سوال پاسخ می دهیم که فریز کردن شکم ۱۰۰٪ است و باعث می شود چربی های موضعی از بین برود و شما به تناسب اندام برسید پس تا انتها همراه ما باشید.

حالا یک سوال در اینجا مطرح است چرا فت فریزینگ برای چربی های مقاوم شکم باید استفاده کنیم؟

یکی از مهمترین دلایلی که می شود به آن استناد کرد خروجی این روش لاغری است که در اروپا و آمریکا در سال های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۴ به عنوان بهترین روش لاغری از سوی نظر سنجی که مجله new beauty انتخاب شد.

چربی زیر جلدی اکثریت کل چربی بدن شما را تشکیل می دهد. این به صورت لایه ای در زیر پوست وجود دارد و نوعی است که در اطراف بازوها، پاها و کمر خود خواهید یافت. این بخشی ضروری از بدن انسان است، اما داشتن چربی زیر پوستی بیش از حد می تواند خطر ابتلا به بیماری های نامطلوب مانند بیماری قلبی و دیابت نوع 2 را افزایش دهد. روش های کرایولیپولیز چربی زیر پوست را هدف قرار می دهد.

دلیل دیگر این است که یکسری چربی های موضعی در ناحیه شکم و پهلو وجود دارند به عنوان چربی موضعی که نه با ورزش می شود از شر آن ها خلاص شد و نه با رژیم غذایی که دو روش می ماند یکی روش های جراحی مثل لیپوساکشن و …. و روش های غیر جراحی مثل فت فریزینگ یا اصطلاحا فریز کردن چربی شکم و پهلو که به هر حال روش های جراحی دردسر های مخصوص به خود را دارد ولی در روش های غیر جراحی خبری از عوارض؛بیهوشی‌؛درد و خونریزی وجود ندارد.

البته کرایولیپولیز یا همان فت فریزینگ عوارض خیلی خفیفی دارند مثل ممکن است درد خفیف، سوزش یا درد در محل درمان را تجربه کنید. این ممکن است به دلیل دمای سرد شدیدی باشد که درمان استفاده می کند.مطالعه ای در سال 2015 نتایج افرادی را که در مجموع 554 روش کرایولیپولیز را طی یک سال انجام دادند، بررسی کرد. بررسی نشان داد که هر درد پس از درمان معمولاً 11-3 روز طول می کشد و به طور مستقل از بین می رود.

اوه اوه!! پیشنهاد میشه این مطلبو بخونی >>> 5 دستگاه لاغری موضعی شکم و پهلو

سوال اول در مورد فریز شکم

-حذف چربی بوسیله فت فریز (fat freeze) چگونه است؟

این دستگاه بوسیله یک کاپ پوست را که چربی در زیر آن قرار دارد را به داخل کاپ می مکد سپس درآن کاپ چربی ها را کریستالیزه می کند.

این روش برای هر قسمت حدودا 60 دقیقه طول می کشد که بسته به ناحیه مورد هدف و میزان چربی آن قسمت متفاوت است.

سوال دوم در مورد لاغری بوسیله فریز کردن چربی یا فت فریز و کرایو:

-آیا با روش کرایو فرد وزن کم می کند؟

به طور کلی بدن تمامی افراد به میزان ثابتی سلول های چربی دارد که در صورت افزایش و یا کاهش وزن شما، آنها بزرگتر و یا کوچکتر می شود.

در روش فریز کردن چربی و کرایو سلول های چربی یخ می زنند و برای همیشه در منطقه ی مورد نظر از بین می روند و نابود می گردند.

به طور کل هدف از این روش کاهش وزن نیست بلکه در این روش فقط سلول های چربی نابود می شوند.

اگر تمایل دارید که وزن کم کنید شما باید یک رژیم غذایی سالم و ورزش های مناسب را در برنامه خود بگنجانید.

سوال سوم در ارتباط با لاغری بوسیله فریز کردن چربی ها، فت فریز و کرایو:

-آیا فریز کردن چربی ها یا همان فت فریز و کرایو روشی بدون خطر و ایمن است؟

این روش کاملا بدون عارضه و درد و خونریزی است.

روشی مطمئن که برای در هم شکستن و حذف سلول های چربی بکار می رود.

این سرما به دیگر سلول ها هیچ آسیبی وارد نمی کند و هدفش فقط سلول های چربی می باشد بنابراین هیچ آسیبی به پوست و بافت های زیرین آن وارد نمی گردد.

سوال چهارم در ارتباط با لاغری بوسیله فت فریز

-چقدر طول می کشد تا نتایج کرایو آشکار گردد؟

در این روش حدود 20 درصد چربی ها از بین می روند و کاهش می یابند، نتایج از حدود 3 هفته شروع می شود و تا 6 ماه ادامه دارد، سلول های چربی از طریق عمل دفع طبیعی از بدن خارج می گردد ولی اوج نتایج 3 ماه پس از درمان می باشد.

سوال پنجم در ارتباط با فت فریز

-آیا واقعا در این روش چربی ها فریز می شوند؟

زمانی که شما کاپ دستگاه های فریز کننده چربی و یا همان کرایو را روی بدن خود قرار می دهید، این دستگاه به قدری سرد می شود که بتواند پوست شما به تبع آن چربی زیر آن را فریز کند آن کاپ به قدری سرما ایجاد می کند که پروتئینی به نام آپوپتوزیا، مرگ سلولی ایجاد می شود به عبارت دیگر در روش فریز کردن چربی به طور انتخابی بدون اینکه به هیچ یک از بافت های اطراف آسیب برساند، سلول چربی را نابود می کند.

سوال ششم در ارتباط با لاغری بوسیله کرایو:

-لاغری بوسیله کرایو چند جلسه به طول می انجامد؟

طول درمان بوسیله فریز کردن چربی و یا همان فت فریز و کرایو بستگی به تعداد ناحیه هایی که دارای چربی موضعی اضافی است دارد.

این روش در یک جلسه معمولا انجام می گیرد اما اگر تعداد نواحی مورد نیاز زیاد باشد باید جلسات بیشتری فرد، تحت درمان قرار گیرد.

در هر جلسه از این درمان برای هر ناحیه حدود 35 تا 60 دقیقه زمان لازم است.

سوال هفتم در ارتباط با لاغری بوسیله کرایو:

-چگونه سرما چربی را می سوزاند؟

بدن در برخورد با سرمای ناگهانی اولین واکنشی که دارد ارتعاش و لرزش می باشد.این ارتعاش به تدریج چربی ها را فعال می کند و در برابر سرما بدن کالری بیشتری می سوزاند، به این طریق چربی سوزانده می شود.

سوال هشتم در ارتباط با فریز کردن چربی و یا فت فریز و یا کرایو:

-آیا امکان دارد بعد از عمل فریز کردن چربی ها فرد باز هم چاق شود؟

یکی از مزایای روش فریز کردن چربی این است که بر خلاف رژیم غذایی و ورزش سلول های چربی از بین می روند و از بدن خارج می شوند.

این بدین معنا است که سلول های چربی مشابه نمی توانند با افزایش وزن بازگردند و یا بزرگتر شوند به اضافه اینکه این روش بسیار کم خطر است.

سوال نهم در ارتباط با کرایو:

-هزینه روش فریز کردن چربی و کرایو چگونه است؟

هزینه این روش بستگی به میزان چربی و نواحی مورد نیاز برای درمان دارد مسلما هر چه مناطق مورد نیاز برای درمان بیشتر باشد هزینه این روش نیز بیشتر خواهد بود.

در آمریکا این هزینه حدود 750 تا 900 دلار است بر اساس هر کاپ که این هزینه در کشور ایران بسیار پایین تر می باشد.

سوال دهم در ارتباط با کرایولیپولیز

-چقدر زمان طول می کشد تا بهبودی پس از اقدام این روش حاصل آید به عبارت دیگر دوران ریکاوری چقدر طول می کشد؟

این روش دوران ریکاوری ندارد چرا که کاملا بدون جراحی، برش و … است فقط حدود یک هفته طول می کشد در برخی از افراد کبودی که بر اساس مکش ایجاد شده است، برطرف گردد.در برخی از افراد نیز احساس سوزش و گرفتگی دیده می شود البته به طور نادر که پس از یک تا دو هفته این موارد از بین می روند.

سوال یازدهم در ارتباط با کرایو و یا فریز کردن چربی:

-در روش کرایو آیا فقط چربی ها کوچک می شوند و یا آنها کاملا از بین می روند؟

به محض اینکه سلول های چربی شکل می گیرند امکان دارد که آنها توسط کاهش وزن کوچکتر شوند اما مسئله اینجا است که آنها ناپدید نمی شوند.

این موضوع در مورد کاهش وزن از طریق رژیم و ورزش نیز صادق است، در هر دوی این ها سلول های چربی فقط کوچک می شوند ولی از بین نمی روند به همین دلیل است که افراد می توانند وزن خود را کم کنند ولی متاسفانه با همان سرعت وزن قبلی شان بر می گردد.

این در حالی است که در روش فریز کردن چربی و یا کرایو سلول های چربی کاملا از بین می روند.

سوال دوازدهم در ارتباط با کرایولیپولیز:

-آیا بعد از انجام روش کرایو و فریز کردن چربی می توانیم دوش بگیریم؟

توصیه ما به شما این است که لطفا از رفتن به حمام بخار، حمام گرم، جکوزی و سونا در 24 ساعت اول پس از درمان اجتناب کنید و تا 24 ساعت اول درمان مناطق تحت درمان نباید با منابع گرم در تماس باشد.

دیدگاهی در مورد “فریز کردن چربی | هزینه فریز کردن در تهران

 1. مینا۳۷ساله ازتهران گفت:

  بنظرمن فوق العاده اس یکی ازدوستام خیلی چاق بودوتصمیم گرفت این روش روانجام بده واقعاعالی بودهیچ جاازبدنش تغییرنکردوفقط شکمش طوری جمع شدکه هرکی اونوببینه فکرمیکنه لیپوماتیک کرده

  1. mehdi kh گفت:

   بسیار عالی و موفق باشید

 2. dena گفت:

  موفق باشید

 3. dena گفت:

  من لاغری میشم وزنم ۸۰ کیلو

  1. mehdi kh گفت:

   درجلسه مشاوره مشخص میشه

 4. dena گفت:

  توسط خانوم انجام میشه یا آقا

 5. dena گفت:

  خیلی عالی هستید

 6. mona گفت:

  ممنونم از کلینیک رسپینا

  1. mehdi گفت:

   ممنونم از شما

 7. صابر گفت:

  خیلی ممنون بابت مطالب مهمی که نوشته بودین من که خیلی استفاده کردم

  1. پیش‌فرض سایت گفت:

   بسیار عالی

 8. آرزويي گفت:

  فريز كردنرچربي شكم به پوست آسيب نميزند چون يهرجورايي سردمون ميشه

  1. mehdi گفت:

   خیر به هیچ عنوان

 9. مهلا گفت:

  دستگاه اگزمیا چیه پس

 10. مهلا گفت:

  فت فریزینگ همون کرایو هستش درسته

  1. mehdi گفت:

   سلام بله درسته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *