لاغری موضعی

3 تا از بهترین دستگاه لاغری شکم و پهلو در ایران ?

بهترین دستگاه لاغری شکم و پهلو در کشور کدام است؟ این دستگاه های لاغری برای از بین بردن چربی های موضعی که معمولا با ورزش یا رژیم غذایی از بین نمی روند  و باعث بد شکلی ظاهر ما هستند به کار می روند و مارا به نتیجه ی دلخواه می رسانند .البته بهتر است که این دستگاه ها را بهتر بشناسیم تا بتوانیم بهترین دستگاه و مناسب ترین آن ها را انتخاب کنیم .

?کرایولیپولیز یا کول اسکالپتینگ coolsculpting 

کرایو یکی از بهترین دستگاه لاغری شکم و پهلو است که شامل فریز کردن چربی های اضافی و سرد کردن غیرتهاجمی چربی بدن برای تجزیه ی سلول های چربی است که باعث کاهش چربی بدون آسیب به دیگر بافت ها می شود این اثر چند ماه طول می کشد تا دیده شود اپلیکاتور خلاء روی پوست قرار داده می شود و با پانل های خنک کننده تماس می یابد بیماران چند دقیقه احساس سردی می کنند زیرا باعث ایجاد اثر بیهوشی می شود چربی برای یک ساعت سرد می شود .

کرایولیپولیز عوارضی ندارد شاید کمی قرمزی پوست و کبودی که خیلی زود برطرف می شوند .این عمل هیچ زمان بهبودی و دوره ی نقاهت ندارد بیماران می توانند فعالیت های طبیعی خود را در همان روز اول از سر بگیرند .معمولا درمان در یک جلسه انجام می شود بیماران در دو تا چهار ماه اول کاهش قابل ملاحظه ای در چربی مشاهده می کنند .

این عمل عوارضی ندارد زیرا غیرتهاجمی است و هیچ زخم بازی ایجاد نمی شود بنابراین هیچ عارضه ای وجود ندارد

بعد از درمان با کرایولیپولیز به توصیه های پزشک توجه کنید مشاوره پس از درمان ممکن است شامل موارد زیر باشد :

استفاده از داروهای مسکن برای در مان درد احتمالی در ناحیه تحت درمان .

استفاده از کمپرس های سرد برای درمان تورم در منطقه تحت در مان .

ممکن است سه هفته پس از درمان تغییرات را ملاحظه کنید اما بیشتر علائم تغییر را بین یک تا سه ماه پس از درمان تجربه می کنید بدن شما هنوز از طریق متابولیسم سلول های چربی را از بین می برد و همچنان به مدت چهار تا شش ماه بعد از درمان این روند ادامه دارند .

این دستگاه برای افرادی مناسب است که چاقی موضعی کم داشته و یا دارای اضافه وزن هستند و در ناحیه ی شکم و پهلو و پشت و ران ها بیشتر استفاده می شود .

?اولترا كويتيشن cavitation

اولتراکویتیشن یک روش سونوگرافی برای از دست دادن وزن است، پس از چندین جلسه کاهش چند اینچی دیده می شود این روش از تکنولوژی کویتیشن ( سونوگرافی ) برای حمله به رسوبات چربی استفاده می کند  مناطقی که نیاز به کویتیشن دارند عبارتند از : سینه ی مردان، بالای بازو، باسن، پهلو ها و شکم و …

این روش پوست را نرم تر می کند  .این عمل در اصل با فرکانس پایین کار می کند اولترایوند امواج الاستیک است که برای افراد قابل شنیدن نیست صدا تولید می شود و به راحتی از طریق حالت های مختلف فیزیکی منتقل می شود بنابراین کویتیشن یک برنامه کاربردی است که با استفاده از سونوگرافی بدون هیچگونه عملیات جراحی برای انتقال سیگنال انرژی از طریق پوست انسان انجام می شود که باعث اختلال در بافت چربی می شود .

این روش نتایج کوتاه مدتی را فراهم می کند بسیاری از مشتریان به طور آشکار شهادت داده اند که بعد از چند جلسه میزبان کاهش قابل توجهی را ملاحظه کرده اند با این وجود بعضی پس از پنج یا ده درمان نیز تغییری مشاهده نکرده اند درست مثل مکمل های کاهش وزن هیچ در نفر تجربه ی مشابهی نخواهند داشت نتایج بر اساس متابولیسم بدن ساختار بافت منطقه ی مورد نظر سن و تغییرات هورمونی از یک فرد به فرد دیگر متفاوت خواهد بود.

در طی کویتیشن چند جلسه نیاز است تا نتایج قابل مشاهده شوند اثربخشی مرتبط با تعداد سلولهای چربی نابود شده است .

? دستگاه لاغری موضعی رادیو فرکانسی (RF

درمان های رادیو فرکانسی باعث گرم تر شدن سلول های چربی در لایه های چربی می شود این بافت همبند شکسته عمدتا از آدیپوست ها تشکیل شده و انرژی را در چربی ها ذخیره می کند گرما از RF آدیپوسیت را مجبور به آزادسازی اسیدهای چرب از بافت چربی ها آزاد می شوند آن ها کوچک می شوند و بدن لاغرتر می شود .

علاوه بر لاغری بدن تکنولوژی RF هر دو لایه پوستی و زیر پوستی را گرم می کند دستگاه ultra slim plus از فرکانس رادیویی تری پولار استفاده می کند و انرژی تری پولار در حین محافظت از لایه سطحی به لایه چندتایی پوست منتقل می شود این روند گرمایش در طول درمان باعث می شود فیبرکلاژن در لایه های پوست منقبض شود انقباض فیبرها پوست را سفت می کند و ظاهری روشن تر و ظاهری روشن تر و جوان تر به آن می دهد در نتیجه افزایش متابولیسم فیبروبلاست ها فیبرها ی جدید کلاژن و الاستین زیرسطح پوست ایجاد می شوند این تولید باعث اثرات طولانی مدت می شود .

تمایل به سفت شدن پوست در بیشتر مواقع برای پوست صورت می باشد درمان ها ی RF  عمدتا به طور معمول در صورت استفاده می شود تا بافت صورت را سفت کنند بهترین نتایج معمولا بر روی افراد در اواسط دهه 30 تا 50 دیده می شود .

انرژی RF از زوش های انرژی نور متفاوت است زیرا در روش لیزر انرژی نور جذب لایه های بالایی پوست می شود و باعث می شود گرما بدون آسیب سخت تر به لایه های عمیق تر برسد .

در حالی که لیزرها بر کلاژن در پوست فوقانی تاثیر می گذارد انرژی RF قادر به نفوذ عمیق تر به پوست (زیر عضله )

است و بر لایه های عمیق تر و لایه های زیرجلدی تاثیر می گذارد و باعث ایجاد سفتی و بهبود ساخنار بافت زیرین می شود .

این دستگاه برای سفت کردن شکم بسیار مناسب است مخصوصا زمانی که با کویتیشن کار شود افرادی که شکم شل و آویزان دارند می توانند از این دستگاه استفاده کنند .

[yasr_overall_rating]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *