سال ها پیش دانشمندان در دانشگاه هاروارد مشاهده کردند که،بچه هایی که بستنی چوبی می خورند در روی گونه هایشان چال می افتد.دکتر اندرسن متوجه شد که اگر بستنی چوبی قسمت های بسیار کمی از سلول های چربی را از بین می برد و سپس این ایده که سرما می تواند سلول های چربی را بدون هیچ عارضه ای از بین ببرد.

بدین صورت دستگاه کرایولیپولیز تولید شد.این دستگاه با نام های کول اسکالپتینگ(coolsculptin) و فت فریزینگ(fat freezing) شناخته می شود.

پروسه روش لاغری به وسیله کرایولیپولیز

 

لاغری به روش کرایولیپولیز

لاغری به روش کرایولیپولیز بدون ایجاد هیچ گونه آسیب دیدگی برای پوست و جوارح بدن سلول های چربی اضافی را با تکنیک فریز کردن از بین می برد.

پروسه کرایولیپولیز با دقت و با ملایمت و به طور کنترل شده سرما را به سمت هدف مورد نظر که همان سلول های چربی اضافی که در زیر پوست می باشد می برد و سلول های چربی مورد نظر فریز می شوند و سپس می میرند،طی گذر زمان بدن به طور طبیعی چربی را دفع می کند و باعث از بین رفتن چربی اضافی می شود و در نهایت باعث کاهش سایز و تناسب اندام می شود.

لاغری به روش کرایو لیپولیز تقریبا زمان بر است

چربی هایی که به روش کرایولیپولیز فریز شده اند در پروسه دفع طبیعی از بدن خارج می شوند به همین دلیل است که نسبتا پروسه لاغری به روش کرایولیپولیز زمان بر است.مناطقی که تحت درمان لاغری کرایولیپولیز قرار نگرفته است هیچ گونه تغییر نخواهد کرد،همین عامل نشان می دهد لاغری به روش کرایولیپولیز بینهایت روش با دقت است که شخص مراجعه کننده هنگامی که تحت روش لاغری به وسیله دستگاه کرایولیپولیز قرار می گیرد می تواند نقاط هدف خود را مشخص کند و پروسه لاغری به روش کرایولیپولیز را در قسمت مورد نظر مشاهده کند.

برای مشاوره در زمینه لاغری با کلینیک رسپینا تماس بگیرید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + یازده =