مقالات

روش لاغری کرایولیپولیز | ۱۱ باور اشتباه در مورد این دستگاه لاغری ?

روش لاغری کرایولیپولیز

روش لاغری کرایولیپولیز به روش فریز کردن روشی کاملا بی ضرر و موثر در از بین بردن چربی های موضعی می باشد که این روش معجزه آسا مورد تایید سازمان غذا و دارو آمریکا FDA و وزارت بهداشت ایران است و در مقاله از کلینیک رسپینا زیر با 11 تفکر و باور اشتباه در مورد کرایو لیپولیز آشنا می شوید.

روش لاغری کرایولیپولیز

10 باور اشتباه در مورد روش لاغری کرایولیپولیز

تفکر اشتباه اول در مورد روش لاغری کرایولیپولیز:

شما نمی توانید از شر چربی ها بوسیله فریز کردن آنها در روش کرایولیپولیز راحت شوید.

پاسخ صحیح در مورد نظریه بالا:

چربی های موضعی اضافی نسبت به سرما بسیار حساس هستند پس بنابراین خیلی سریع از بین می روند. روش درمانی کرایولیپولیز یک فشردگی بسیار زیادی از سرما را در ناحیه هایی از بدن به کار می گیرد که موجب تغییر در چربی های زیر پوستی می شود و چربی های اضافی مرده بوسیله بدن سیستم ایمنی بدن و سیستم لنفی از بدن دفع می گردند و نهایتا موجب شکل دهی به بدن می گردد.

تفکر اشتباه دوم در مورد دستگاه لاغری کرایو

بدن توسط دستگاه لاغری کرایولیپولیز آسیب می بیند.

پاسخ صحیح:

امروزه به شکل علمی ثابت شده است سرمای شدید فقط موجب از بین رفتن سلولهای چربی می شود و هیچ گونه اثری بر روی پوست ،ماهیچه ها و استخوان ها و سایر نقاط بدن ندارد و روش لاغری بوسیله دستگاه کرایو لیپولیز برای بدن بسیار مطمئن می باشد و در این روش درمانی و لاغری از هیچ گونه سوزن ،برش و جراحی استفاده نمی شود.

تفکر اشتباه سوم در مورد لاغری به روش فت فریزینگ

این روش بسیار دردناک است.

پاسخ صحیح:

این روش به هیچ وجه دردناک نمی باشد. در نهایت امکان دارد شما احساس سردی را در بدن خود فقط برای دقایقی احساس کنید و این احساس به هیچ وجه طوری نیست که احساسی از درد و یخ زدگی در شما ایجاد کند فقط امکان دارد کمی احساس کرختی و سستی کنید و در مواقعی نادر کمی کبودی که به سرعت نیز از بین می روند و نیاز به هیچ درمان پزشکی ندارد.

حتی امکان دارد در حین انجام پروسه شما به موسیقی گوش دهید، بخوابید و کتاب بخوانید.

تفکر اشتباه چهارم در مورد لاغری کرایو

دوره بهبودی در این روش بسیار طولانی می باشد.

پاسخ صحیح:

این تفکر بسیار از واقعیت دور است و این روش هیچ دوره ی نقاهتی ندارد.شما می توانید به کلینیک مراجعه کنید و درمان را انجام دهید و بلافاصله به فعالیت های روزانه خود بپردازید و هیچ کس حتی متوجه نمی شود که شما این پروسه را انجام داده اید حتی اگر این عمل در قسمت بازو شما که بسیار آشکار است انجام گیرد.

تفکر اشتباه پنجم در مورد لاغری به روش کول اسکالپتینگ

در این روش چربی ها دفع نمی شوند و از بین نمی روند.

پاسخ صحیح:

پاسخ این سوال کاملا به سبک زندگی شما ارتباط دارد و به این بستگی دارد که شما چقدر در خوردن غذاهای چرب و مفید دقت دارید و چقدر در طول روز تحرک دارید. این روش خالصانه وظیفه خود را انجام می دهد و شما را از شر چربی ها نجات می دهد.در میزان دفع چربی های اضافی رعایت کردن شما بسیار حائز اهمیت است و شما می توانید با انجام کمی ورزش بسیار سبک و با یک سبک تغذیه درست در تسریع این فرایند موثر واقع شوید.

تفکر اشتباه ششم در مورد لاغری کرایولیپولیز:

روش درمانی کرایولیپولیز یک برنامه کاهش وزن است.

پاسخ صحیح:

اگرچه روش لاغری و درمانی کرایولیپولیز در کاهش وزن با حذف چربی های اضافی موثر است ولی به عنوان یک برنامه کاهش وزن طراحی نشده است بلکه این روش لاغری به طور طبیعی یک برنامه کاهش چربی غیر تهاجمی و بدون جراحی است.در نهایت هدف از لاغری به وسیله کرایولیپولیز کاهش وزن نمی باشد.

باور اشتباه هفتم در مورد لاغری کرایولیپولیز:

کرایولیپولیز یک روش درمانی برای جلوگیری از افتادگی پوست است.

پاسخ صحیح:

روش لاغری به وسیله کرایولیپولیز روشی است که برای از بین بردن چربی های اضافی طراحی شده است و در نهایت موجب فرم دهی به بدن می شود و بدن را خوش فرم و زیباتر می کند. این روش، روشی برای درمان شلی و افتادگی پوست نمی باشد.

باور اشتباه هشتم در مورد لاغری کرایولیپولیز:

در این روش فقط به یک جلسه درمان نیاز می باشد.

پاسخ صحیح:

برای رسیدن به نتیجه مطلوب و بهینه معمولا بیش از یک جلسه درمانی کرایولیپولیز مورد نیاز می باشد. روش درمانی کرایولیپولیز یک روش دائمی حذف چربی اضافی می باشد و یک روش درمانی لاغری بسیار سریع و یکباره نیست این روش تمام قسمت های بدن را که پتانسیل فرم گیری دارند را تحت تاثیر قرار می دهد و در کنار آن سبک تغذیه مناسب و تحرک و ورزش می تواند بسیار موثر واقع شود.

باور اشتباه نهم در مورد لاغری با سرما

روش کرایولیپولیز فقط برای چربی های شکم موثر است.

پاسخ صحیح:

کرایولیپولیز یک پروسه تطبیق پذیر، بسیار مطمئن و موثر برای تقریبا هر قسمت از بدن که ذخایر چربی اضافی دارد، است. این روش نه تنها برای چربی های روی شکم و زیر شکم و زیر پوستی مفید می باشد بلکه روشی موثر در لاغری و درمان پهلوهای پشت و کنار بدن، بازوها، ران ها و حتی گردن است.

باور اشتباه دهم در مورد لاغری کرایولیپولیز:

روش درمانی و لاغری کرایولیپولیز برای همه نتیجه بخش است.

پاسخ صحیح:

ایده آل ترین و بهترین گزینه برای این روش افرادی هستند که دارای چربی های موضعی اضافی می باشند و این چربی ها به گونه ای باید باشند که بتوان آن ها را نیشگون گرفت و در دست بگیرید و بکشید! و همچنین شما باید پوستی نسبتا شل داشته باشید به عبارتی دیگر روش درمانی لاغری بوسیله کرایولیپولیز برای پوست ها و چربی های خیلی سفت خیلی اثرگذار نمی باشد به علاوه شما باید پوستی سالم داشته باشید و پوست شما نباید درگیر با بیماری خاص پوستی باشد زیرا در موردی نادر امکان دارد سرمای آن منطقه به پوست های مشکل دار آسیب وارد کند.

لازم به ذکر است که کرایولیپولیز روش درمان چاقی نیست بلکه وظیفه ی آن درمان چربی های موضعی اضافی می باشد.

جهت مشاهده هزینه کرایولیپولیز در تهران با کلینیک رسپینا تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *