امبدینگ شکم برای لاغری - قیمت امبدینگ شکم در تهرانReviewed by سارا سلمانی on Apr 24Rating: 5.0

روش علمی امبدینگ به طور گسترده ای برای کاهش وزن و چربی در چین استفاده می شود.نتایج تحقیقات گسترده علمی تاثیر اثربخشی و ایمنی امبدینگ را ثابت کرده است و با امبدینگ علاوه بر کاهش وزن، شاخص توده بدن (BMI) به صورت آشکاری بهبود یافت.مطالعات نشان می دهد که تاثیرات لاغری روش امبدینگ از روش طب سوزنی بیشتر است.

برای مشاوره در زمینه لاغری با متخصصان ما تماس بگیرید.

چاقی چیست؟

چاقی یک نوع متداول متابولیک، با انباشته شدن بیش از حد و توزیع غیر طبیعی چربی مشخص می شود.با تغییر سبک زندگی مدرن و ساختار رژیم غذایی، از قبیل مصرف بیشتر غذاهای تصفیه شده و فعالیت بدنی کمتر، شیوع اضافه وزن و چاقی در کشورهای توسعه یافته در حال افزایش چشمگیر است.به خصوص در دهه گذشته نرخ رشد چاقی به طور نمادین افزایش یافته است.

به عنوان مثال در بسیاری از کشورهای اروپایی، بیماری چاقی در حدود 10 تا 40 درصد افزایش یافته و این میزان طی 8 سال گذشته در آمریکا حدود 32 درصد افزایش یافته است.با توجه به پیش بینی سازمان بهداشت جهانی 3/2 میلیارد نفر ممکن است از اضافه وزن برخوردار باشند و 7/0 میلیارد نفر از چاقی رنج می برند.

بر اساس گزارش  WHO در سال 2005، چاقی یکی از ده عوامل خطر برای بسیاری از بیماری هایی مانند فشار خون بالا، دیابت، بیماری های قلبی عروقی، سکته مغزی و بسیاری از سرطان ها است.طی مطالعاتی که در چین بر روی افراد چاق انجام گرفته است نشان می دهد افرادی که BMI (شاخص توده بدنی) بالاتری دارند، احتمال عارضه پر فشاری خون در آن ها بالاتر است.

و طی مطالعات اخیر، ثابت شده است که چاقی مرکزی بدن خطرناکتر از چاقی سیستماتیک است.و مرگ و میر ناشی از بیماری های قلبی و عروقی در افرادی که دور کمر بزرگتری دارند ، افزایش یافته است.گرچه علت اصلی چاقی معلوم نیست ولی تقریبا تمام سازمان های پزشکی و بهداشتی جهان از جمله موسسه ملی قلب، موسسه ریوی و خون و موسسات ملی بهداشت از سال 2000 میلادی و کالج قلب آمریکا، انجمن قلب آمریکا، دستورالعمل تقریبا مشابه ای برای مدیریت اضافه وزن و چاقی در بزرگسالان در سال 2013 بیان کرده اند.

-بخشی از دستورالعمل های بسیار متداول برای درمان چاقی:

1.اصلاح شیوه زندگی
2.رژیم غذایی مناسب
3.ورزش
4.داروها
5.جراحی
6.تکنیک های به روز غیر جراحی همچون کرایولیپولیز و امبدینگ شکم
7.محدود کردن کالری مصرفی در افرادی که کالری بالا دریافت می کنند.
8.افزایش فعالیت های بدنی روزانه
9.کاهش مصرف مواد غذایی با کالری بالا
10.کاهش مصرف مواد غذایی با گلوکز بالا
11.کاهش مصرف مواد غذایی با چربی بالا

هزینه روش امبدینگ؟

در مقایسه با روش های دیگر درمانی چاقی بسیار اندک است و میزان هزینه به نوع نخی که برای امبدینگ استفاده می شود و تعداد نخی که جهت امبدینگ استفاده می شود بستگی دارد.

مزایای امبدینگ برای لاغری نسبت به روش های دارویی:

1.مورد تایید علمی پزشکی دنیا
2.تمام مقالات نتایج آشکاری در کاهش خون افرادی که امبدینگ انجام می دهند، نشان می دهند میانگین کاهش وزن با روش امبدینگ طبق مطالعات آماری برای افراد چاق حداقل 3/1 کیلوگرم در هفته است.
3.کاهش میانگین BMI در افرادی که از امبدینگ بهره برده اند، بیشتر از روش دارو و درمانی لاغری است.
4.بدون هیچ گونه عارضه
5.آزمایشات بسیاری سازمان غذا و داروی آمریکا بر روی روش معجزه آسای امبدینگ در حال انجام است.

 

نتایج امبدینگ برای کاهش وزن و کاهش اشتها و به دنبال آن کاهش سایز بسیار آشکار است و زمان بروز نتایج در افراد گوناگون متفاوت است اما در اکثر موارد بعد از جلسه اول درمان، مراجعه کننده شاهد نتایج کاهش اشتها و وزن خود می شود.

عارضه امبدینگ چیست؟

این روش هیچ گونه درد و عارضه ای ندارد و بلافاصله بعد از انجام امبدینگ شما می توانید به فعالیت روزمره زندگی خود باز گردید ولی در بعضی مواقع بنا به صلاح دید پزشک شما، تعداد کمی داروی آنتی بیوتیک بهتر است تجویز شود.

تعداد جلسات و فواصل جلسات امبدینگ به میزان چربی شما، مدت زمانی که شما از چاقی رنج می برید، میزان قوام چربی شما و وزن شما دارد ولی حداقل جلسات امبدینگ 2 جلسه می باشد که فواصل جلسات بر اساس صلاح دید پزشک شما از 1 هفته تا 4 هفته است.

چه کسانی کاندید مناسب برای امبدینگ هستند؟

تقریبا تمام افرادی که دچار بیماری چاقی و اضافه وزن هستند و چربی های نسبتا مقاوم به ورزش و رژیم غذایی دارند کاندید مناسبی برای امبدینگ شکم هستند.

-نتایج امبدینگ شکم چیست؟

1.کاهش اشتها به طور محسوس
2.افزایش میزان سوخت و ساز بدن
3.کاهش میزان چربی های موضعی
4.کاهش خون بدن
5.بهبود کیفیت جذب آب

آیا نخ هایی که توسط تکنیک امبدینگ شکم کاشته می شود قابل جذب هستند؟

یکی از مزایای این روش معجزه آسا در این است که نخ هایی که کاشته می شوند کاملا قابل جذب هستند.

-جهت مشاوره کرایولیپولیز و امبدینگ شکم با شماره های مطب تماس حاصل کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =