Uncategorized @fa

بهترین روش چربی سوزی و کاهش سایز سریع برای خانم های خانه دار ✅

می دانید که برای اینکه در کنار رژیم های لاغری بتوانید نتیجه ی خوبی بگیرید باید ورزش را هم ضمیمه ی رژیم لاغریتان کنید باید بدانید که در بین حرکات ورزشی دسته ای با تحت فشار قرار دادن بافت های چربی لاغری و کاهش وزن را سرعت می بخشند دراین مقاله از تمریناتی ویژه که می تواند به سرعت باعث چربی سوزی شود صحبت خواهیم کرد. اگر تصور کرده اید که ساعت ها دویدن روی تردمیل به شما کمک میکند که لاغر شوید،سخت در اشتباه هستید.این دستگاه ها تنها شما را تبدیل به یک نسخه کوچکتر از خودتان تبدیل می کند،ولی در آخر بدنی شکسته خواهید داشت. اگر می خواهید که بدن مقاومی داشته باشید ،باید تمرینات مقاومتی را در پیش گیرید تا استقامت ومقاومت خود را افزایش دهید.برای چربی سوزی و کاهش سایز شما می توانید از روش کرایولیپولیز هم بهره ببرید.

جالب است بدانید که اثرات تمرینات مقاومتی در کبد های چرب بدون الکل اخیرا در یک مطالعه که شامل چندین بیمار بود، بررسی شد.در این مطالعه ،بیماران به دو گروه تقسیم می شدند. که در طی دوازده هفته (هفته ای سه روز)مورد ازمایش قرار میگرفتند پس از دوازده هفته مطالعات مورد مقایسه قرار گرفتند.مطالعه نشان داد که آموزش دیدن مقاومت ، در بهبودی کبد چرب موثر واقع شدند واین گروه نسبت به این دوازده هفته وزن قابل ملاحظه ای هم کم کرده بودند در این قسمت بعضی از بهترین تمرینات برای تقویت و مقاوم سازی بدن شما در نظر گرفته شده است. این تمرینها نیازی به هیچ تجهیزات خاصی ندارند و به در ساخت عضلاتتان کمک می کنند و باعث می شود به سرعت از شر چربی های اضافه و اضافه وزن تان خلاص شوید .

تمرینات مخصوص چربی سوزی خانم های خانه دار:

حرکت بارپی :

خوب است بدانید که این تمرین مخصوصا تمام گروه های عضلانی اصلی را مورد هدف قرار می دهد و در کاهش چربی شکم بسیار موثرو مفید خواهد بود.تمرینات بارپی از بهترین حرکات و موثرترین حرکات است .

حرکات کششی:

می دانید که تمرینات کششی در سوخت و ساز چربی ها به شما کمک خواهند کرد.شاید در ابتدا ،کار سختی باشد ولی با این حال توصیه می شود که گزینه های ساده تر را ابتدا انجام دهید بعد که حرفه ای تر شدید می توانید حرکات کششی حرفه ای و سنگین را هم انجام دهید به سرعت سراغ حرکات حرفه ای و سنگین نروید زیرا باعث می شود به سرعت کم بیاورید و جا بزنیدو ادامه ندهید .

حرکت اسکوات:

حرک اسکوات در سوخت وساز و مقاوم سازی بدن به شما کمک خواهد کرد وتمرین بیشتر می تواند شما را به چالش بکشد .اگر پیشرفت کردید توصیه می کنیم که از دمبل ها و میله ی هالتر در مقاوم سازی بدن خود موثر باشید.

حرکات سوپر ست:

حتما توجه کنید که انجام دو تمرین پشت سر هم که قسمت های مختلفی از بدن را به کار می گیرد راه ایده آلی برای سوزاندن چربی است چون ضربان قلب در خلال تمرین بالا می ماند. علاوه بر این، بنابر نظر محققان بعد از اینکه شما تمرین سوپر ست را تمام می کنید بدن تا شانزده ساعت بعد به سوزاندن چربی ادامه می دهد و این برای شما که قصد لاغری دارید معرکه است .

حرکت پل گلوت :

این ورزش برای تقویت عضلات پشت ران ،طراحی شده است.اگر در قسمت زانو مشکل دارید با مشورت این حرکات را انجام دهید .حرکت پل گلوت برای چربی سوزی بهترین گزینه است .

حرکت پرش عنکبوتی :

توجه کنید که انجام این ورزش در انعطاف پذیری بدن شما کمک خواهد کرد ، شما برای انجام این حرکت کافیست با رعایت ارتفاع بدن از سطح زمین حرکت کنید. در انجام حرکت به خود فشار نیاوید و با ارامش حرکات را انجام دهید .

دو درجا:

باید بدانید که این حرکت چربی سوز در حالیکه بسیار ساده است بسیار هم مفید و موثر است. زمانی که درجا می زنید پشت خود را صاف نگه دارید و زانوها را تا جایی که می توانید بالا بیاورید. برای حفظ تعادل دست ها را حرکت دهید. بعد از 15 یا 30 ثانیه قلب شروع به تپیدن می کند و این ضربان قلب را بالا می برد. که در صورتی که شما می خواهید بدنتان را به کم کردن وزن ترغیب کنید ضرورری است

از بین بردن چربی های شکم :

یکی از تمریناتی که می تواند شمارا از شر چربی های مقاوم شکم خلاص کند و شکمی تخت و صاف به شماهدیه دهدانجام حرکات مخصوص شکم است حرکاتی مانند درازنشست و یا پلانک ویا… می دانید که مهم ترین بخش بدن که چربی های بدشکل و مقاومی دارد شکم است انجام منظم این 10 ورزش برای 15 دقیقه در هر روز به تقویت بدن شما کمک می کند و به بدن مورد علاقه خود دست پیدا می کنید.
همواره به یاد داشته باشید که برای انجام حرکات ورزشی در خانه حتما نباید وسایل خاصی داشته باشید کافی است بخواهید و اراده کنید درخانه با حداقل امکانات می توانید با حرکاتی ساده چربی بسوزانیدو لاغر شوید.

 

حرکت پلانک:

این حرکت یک حرکت پایه است این ورزش تمام قسمت بدن را در بر میگیرد ازجمله شکم.این یکی از بهترین و موثر ترین تمرینات است که با ایجاد قدرت ایزومتریک که برای تقویت اعضای بدن حایل اهمیت می باشد و از کمر درد جلوگیری می نماید.با این تمرین به صورت بسیار موثر چربی سوزی می کنید ووزن کم خواهید کرد.از این حرکت غافل نشوید.

روش صحیح انجام حرکت پلانک تمرین چربی سوز

طناب زدن:

طناب یک ورزش مناسب جهت کاهش کالری می باشد و باعث تقویت ماهیچه های بدن از جمله پا و سرشانه میشوداین ورزش در تقویت ماهیچه هایی چون ماهیچه های دست و پا بسیار حایل اهمیت می باشد.

 

1 نظر در “بهترین روش چربی سوزی و کاهش سایز سریع برای خانم های خانه دار ✅

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *