Uncategorized @fa

دستگاه شاک ویو چیست و چه کاربردی دارد؟

دستگاه شاک ویو

دستگاه شاک ویو shock wave یکی از دستگاه های کاهش سایز است که جز بهترین روش های و تکنیک های موجود علم پزشکی است که باعث از بین رفتن سلولیت به این صورت که با نفوذ و تحریک و درهم شکستن سلول های چربی و همچنین با سنتز کلاژن و تخلیه لنفاوی در مناطق دارای سلولیت منجر به کاهش سلول های چربی می شود.

دستگاه شاک ویو

شاک ویو روش لاغری خطرناکی است؟

درمان با شاک ویو به دو صورت انجام می پذیرد درمان به وسیله شاک ویو کم انرژی و درمان به وسیله شاک ویو پر انرژی در شاک ویو کم انرژی احساس درد وجود ندارد ولی در شاک ویو پر انرژی شخص احساس درد می کند که فقط در یک جلسه صورت می گیرد.

روش شاک ویو شامل انتقال میکروترمای بافتی است که تاثیر چاقی قرار گرفته است.در درمان اکسیژناسیون غشابی برون پیکری (تکنیک هایی می باشد که برای فراهم آمدن قلبی تنفسی خارج از بدن با اهداف احیای قلبی فردی که سیستم گردش خون و تنفس اکسیژن کافی برای ادامه حیات را فراهم آورد این دستگاه به جای قلب در خارج از بدن فعالیت می کند). شاک ویو برای کاهش سلولیت مطالعات موردی انجام گرفته است و خبر خوب این جا است که ثابت شده شاک ویو بر روی سلولیت تاثیر گزار است و باعث کاهش سلولیت می شود.

چگونگی دستگاه شاک ویو

دستگاه شاک ویو یا همان شاک ویو رادیویی یک تکنیک است که برای استفاده از امواج صوت با انرژی بالا و شوک الکتریکی به فرآیندی مطلوب برای لاغری تبدیل شده است.به دلیل اینکه این روش غیر تهاجمی و غیر جراحی است هیچگونه عارضه ای ندارد.در این روش از امواج صوتی قوی برای تحریک میکروسیکولانسیون درون لایه های چربی استفاده می شود که باعث افزایش کارایی متابولیسم آن منطقه می گردد پس شما بلافاصله به از انجام این فرایند می توانی به کار های روزانه خود باز گردید. دراین روش پزشکان با انتشار یکسری پالس های فتونی موجب ایجاد لرزش در بافت ها می شود حداقل ۸الی۱۰جلسه در فواصل زمانی هفتگی برای رسیدن به نتایج مطلوب برسید.

این روش روش کارآمدی است برای اصلاح و درمان سلولیت ها و ایجاد فرم دهی به بدن که دارای تاییدیه FDA آمریکا می باشد.

بهترین کاندید برای شاک ویو

افرادی که با ورزش و رژیم به اندام دلخواه نمی رسند. و طبعا این روش بسیار کارآمد می باشد.

تفاوت شاک ویو و التراساند

تقرب هر دو فرآیند شبیه به هم هستند با این تفاوت که در شاک ویو امواج دارای انرژی پایینتری هستند منتهی در التراساند پالس های انرژی بالایی را ۲الی۳ در ثانیه بفرستد. هدفدر شاک ویو حذف سلولیت است پس به طبع در مناطقی که تجمع سلولیت بیشتر است مثل ناحیه بیرونی و داخلی ران ها و اطاف باسن… به کار می رود.

هزینه شاک ویو

این روش به دلیل اینکه غیر جراحی است هزینه پایینتری دارد مضاف بر اینکه فعالیت خود را به نحو احسن جواب میدهد.

نکته

شاک ویو یک روش درمان مستقل نیست و معمولا اگر با روش هایی مثل کرایولیپولیز ترکیب شود نتایج عالی خواهد داد.به این شکل که کرایولیپولیز با استفاده از سرما سلول های چربی را کریستاله می کند و شاک ویو با امواج صوتی خود قسمت هایی از پوست را که سلولیت دارد تحت تاثیر قرار می دهد و هنگامی که به چربی های زیر پوستی برخورد می کنند باعث کوچکتر شدن و نابودی چربی های زیر پوست می شوند بدون اینکه به دیگر ساختار های بدن نظیر مویرگ ها و ماهیچه ها و عضله آسیبی نرسد.

دوره نتایج شاک ویو

برای رسیدن به نتیجه دلخواه و اندام ایده آل حدود ۸-۱۰جلسه نیاز است.

شاک ویو پر سر و صدا است ولی نباید فکر کنید که این صدا ضرری برای شما دارد شما بر روی پوست تان احساس درد و ناراحتی نخواهید کرد و این را میتوان به نوع ضربه های ماساژ سوئدی تشبیه کرد.

فرآیند شاک ویو

در این روش با قرار دادن یک پروب در متاطقی که سلولیت دارد و از طریق امواج صوتی بهذزیر پوست پخش می گردد و این امواج سلول های چربی و سلولیت را از بین می برد.سلول های آر بین رفته تا سه ماه از طریق دفع طبیعی خارج می شود.

نکته

در این روش از طریق ارسال امواج فراصوت به قسمت هایی که دارای چربی و سلولیت است باعث آزاد شدن اسید های چرب و گلیسرول از سلول های چربی می گردد و آنها در میان بافت های بین سلولی قرا می گیرد و سیستم متابولیکی طبیعی این مواد زائد را از بدن خارج می کند.در عین حال در این روش امواج صوتی بافت های همبند را محکم می کند و فرو رفتگی های سطح پوست را پر می کند.

 

برای مشاوره رایگان تلفنی اینچا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *