Uncategorized @fa

هایفوتراپی چیست؟ | مزایا و عوارض هایفوتراپی | هایفوتراپی تهران ✅

دستگاه هایفوتراپی چیست؟یکی از بهترین روش های درمانی و زیبایی را برای شما در این مقاله از کلینیک رسپینا آورده ایم تا انتها همراه ما باشید.هایفوتراپی روشی است که از امواج اولتراسوند برای از بین بردن سلول های چربی استفاده می کنند در این روش با استفاده از امواج اولتراسوند متمرکز با شیوه ایمن و موثر و بدون آسیب رسیدن به بافت های دیگر به منظور جلوگیری از بافت چربی استفاده می شود.
[yasr_overall_rating]

روش هایفوتراپی روشی پیشرفته و غیر تهاجمی است که همچنین برای درمان خطوط بدن کاربرد دارد.ایت روش سلول های چربی مورد نظر را مورد هدف قرار می دهد و در ناحیه مورد نظر با افزایش دمای ۵۶درجه سلسیوس در لابه های زیرین چربی سلول های چربی را از بین می برد و پس از چند هفته سلول های چربی آسیب دیده از بدن خارج می شود (به شکل دفع طبیعی) و یا توسط سیستم ایمنی بدن از بین می روند.

این روش دارای تأیید FDA آمریکا می باشد و روش ایمن است.دستگاه هایفوتراپی را در اطراف کمر،ران،باسن و پهلو ها مورد استفاده قرار می گیرد.این دستگاه از طریق امواج اولتراسوند متمرکز با شدت بالا باعث تخلیه بافت چربی زیر پوستی می شود و دمای بافت مورد نظر افزایش پیدا می کند و باعث ارتعاش مولکولی می شود که منجر به حذف سلول های چربی می شود.

آیا نتایج حاصل از هایفوتراپی دائمی است؟

بله ای نتایج دائمی است سلول های چربی که از طریق هایفوتراپی نابود می شود برگشت پذیر نخواهد بود.برای گرفتن نتایج بهتر پیشنهاد می کنیم که یک رژیم غذایی سالم را در کنار برنامه ورزش مناسب داشته باشید که نتایج بهتر و مطلوب تری را مشاهده کنید.

 

تفاوت کرایولیپولیز و هایفوتراپی

تقریبا عملکرد هر دو روش یکسان است با این تفاوت که  روش کرایولیپولیز جایگزین عالی برای عمل جراحی لیپوساکشن است و برای از بین بردن چربی های موضعی بکار می رود و از سیستم سرما برای کریستالیزه کردن سلول های چربی و در نهایت حذف آن ها استفاده می شود در حالی که در روش هایفو از امواج اولتراسوند استفاده می شود هایفو یک دستگاه دستی است که می توان به وسیله آن برای درمان مناطق کوچک تر محدود بدن استفاده کرد.

تعداد جلسات هایفو

تعداد جلسات هایفو به میزان سستی پوست و پاسخ بیولوژیکی بدن افراد مختلف به انرژی التراسوند و روش کلاژن سازی آن ها متفاوت است بنابراین در برخی بیماران نیاز به تعداد جلسات درمانی نیز وجود دارد.

هایفوتراپی درناک است؟؟؟

این روش روشی غیر تهاجمی و غیر جراحی می باشد بنابراین هیچ خطری ندارد و خبری از بیهوشی و خونریزی وجود ندارد تنها امکان احساس ناراحتی،گرما و یا حتی درد خفیفی احساس می شود که به زودی برطرف می شود از این رو این احساس ناراحتی کوتاه است اما از طرف دیگر نشانه فرآیند تولید کلاژن سازی شروع شده است.

 

هزینه هایفوتراپی

هزینه این روش در ایران به مراتب از کشور های دیگر ارزان تر است که باز هم بستگی به نوع دستگاه و مقدار چربی و مناطقی که قرار است تحت درمان قرار بگیرد متغییر است که قبل از انجام هایفوتراپی حتما با پزشک مربوطه مشورت کنید که تعداد جلسات و هزینه هایفو برای شما مشخص شود.

چقدر طول می کشد تا نتایج حاصل شود؟

امکان دارد بعد از انجام عمل پوست تا ۴۸ ساعت احساس سفتی و سختی داشته باشد که این حالت بعد از مدتی ازبین می رپد.نتایج قابل مشاهده ۶تا۸ هفته بعد از انجام هایفوتراپی آشکار می شود و تا شش ماه پس از انجام هایفو عمل کلاژن سازی ادامه خواهد داشت.

مدت زمان و تعداد جلسات هایفو

در کل بستگی به میزا نقاط هدف برای رفع چربی اضافی و اما هر جلسه حدود ۱الی۱.۵ ساعت طول می کشد. این روش همانند روش هایی نظیر کرایولیپولیز و …. هدف کاهش وزن نیست بلکه کاهش سایز هدف نهایی هایفو است.

نکته مهم 

کاندیداهای خوب برای هایفوتراپی مراجعینی هستند که حدود ۱۰الی۱۵کیلوگرم اضافه وزن دارند و این روش برای افراد بسیار چاق مناسب نیست.

فیلم هایفوتراپی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *