لاغری با دستگاه چیست و چه فایده ای دارد؟شاید شما هم تجربه کرده اید که وقتی وزن کم کرده ولاغر شدید باز در بخش های از بدن تان همچنان چربی ها باقی مانده اند قسمت هایی مانند پهلو و شکم وران ها . این چربی ها چربی های مقاوم هستند که گاهی با ورزش و رژیم های سخت هم نمی توانید از شر ان ها خلاص شوید اما امروزه تکنولوژی به کمک امده و به شما کمک می کند درکمترین زمان از شر این چربی های مقاوم خلاص شده و به تناسب اندام برسید در این مقاله راجع به این دستگاه های مفید باشما صحبت خواهیم کرد تا با کارکرد این دستگاه ها بیشتر اشنا شوید  . با مقاله ی ما همراه شوید .

 لاغری با دستگاه اولترا کویتیشن

لاغری با دستگاه

یکی دیگر از دستگاهایی که خوب است ان را خوب بشناسید و با کارکرد ان بیشتر اشنا شوید دستگاه کویتیشن است . اگر خواهان اندامی سفت و خوش فرم هستین استفاده از دستگاه لاغری کویتیشن می تواند برای شما مناسب باشد. این روش به چندین جلسه ی درمانی نیاز دارد که طی آن نواحی دارای چربی موضعی با امواج فراصوت با فرکانس پایین (که به دلیل کم بودن فرکانس هیچ عارضه ای ندارد) مورد هدف قرار می گیرند لاغری با دستگاه کویتیشن برخلاف روش‌های جراحی مانند بای‌پس معده و لیپوساکشن، هیچ جای زخمی را از خود باقی نمی‌گذارد، در اکثر موارد خونریزی، عفونت و درد را به دنبال ندارد و پس از عمل نیازی به استراحت کردن نیست.

نتایج استفاده از کویتیشن آنی است

لاغری با دستگاه

نتایج لاغری با دستگاه کویتیشن آنی است ماندگاری بالایی دارد. درمان با کویتیشن حدود سی دقیقه طول می‌کشد. اندازه دور بدن اکثر بیماران پس از فقط یک جلسه 2 تا 10 سانت کمتر می‌شود و نتایج پس از هر جلسه بهتر می‌شود. البته نتیجه درمان به موارد زیر بستگی دارد ساختار بافت ناحیه تحت درمان سن متابولیسم داروهای مصرفی تغییرات هورمونی.

این دستگاه یک روش سونوگرافی برای از دست دادن وزن است، پس از چندین جلسه کاهش چند اینچی دیده می شود این روش از تکنولوژی کویتیشن ( سونوگرافی ) برای حمله به رسوبات چربی استفاده می کند  مناطقی که نیاز به کویتیشن دارند عبارتند از : سینه ی مردان، بالای بازو، باسن، پهلو ها و شکم  این روش مزایای زیادی دارد مثال این روش پوست را نرم تر می کند.

این عمل در اصل با فرکانس پایین کار می کند اولترایوند امواج الاستیک است که برای افراد قابل شنیدن نیست صدا تولید می شود و به راحتی از طریق حالت های مختلف فیزیکی منتقل می شود بنابراین کویتیشن یک برنامه کاربردی است که با استفاده از سونوگرافی بدون هیچگونه عملیات جراحی برای انتقال سیگنال انرژی از طریق پوست انسان انجام می شود که باعث اختلال در بافت چربی می شود این روش نتایج کوتاه مدتی را فراهم می کند.

نتایج کویتشن به چه صورتی است؟

بسیاری از مشتریان به طور آشکار شهادت داده اند که بعد از چند جلسه میزبان کاهش قابل توجهی را ملاحظه کرده اند با این وجود بعضی پس از پنج یا ده درمان نیز تغییری مشاهده نکرده اند درست مثل مکمل های کاهش وزن هیچ در نفر تجربه ی مشابهی نخواهند داشت نتایج بر اساس متابولیسم بدن ساختار بافت منطقه ی مورد نظر سن و تغییرات هورمونی از یک فرد به فرد دیگر متفاوت خواهد بود در طی کویتیشن چند جلسه نیاز است تا نتایج قابل مشاهده شوند اثربخشی مرتبط با تعداد سلولهای چربی نابود شده است .

لاغری با دستگاه – کرایولیپولیز 

لاغری با دستگاه

یکی از دستگاه های شناخته شده در کل دنیا به خصوص امریکا و اروپا برای کاهش وزن و از بین بردن چربی های مقاوم همین دستگاه کرایولیپولیز است که می تواند بدون هیچ عارضه و مشکلی در سلامت کامل به سرعت شما را از شر چربی های مقاوم پهلو و شکم و سایر نقاط بدن نجات دهد این دستگاه شما رااز انجام عمل های جراحی سخت و پرزیسک هم نجات می دهد . کار لاغری با دستگاه شامل فریز کردن چربی های اضافی و سرد کردن غیرتهاجمی چربی بدن برای تجزیه ی سلول های چربی است که باعث کاهش چربی بدون آسیب به دیگر بافت ها می شود این اثر چند ماه طول می کشد تا دیده شود اپلیکاتور خلاء روی پوست قرار داده می شود و با پانل های خنک کننده تماس می یابد.

بیماران چند دقیقه احساس سردی می کنند زیرا باعث ایجاد اثر بیهوشی می شود چربی برای یک ساعت سرد می شود . گفتیم که رایولیپولیز عوارضی ندارد شاید کمی قرمزی پوست و کبودی که خیلی زود برطرف می شوند  این عمل هیچ زمان بهبودی و دوره ی نقاهت ندارد بیماران می توانند فعالیت های طبیعی خود را در همان روز اول از سر بگیرند .معمولا درمان در یک جلسه انجام می شود بیماران در دو تا چهار ماه اول کاهش قابل ملاحظه ای در چربی مشاهده می کنند.

عوارض کرایو چیست؟

لاغری با دستگاه

باید بدانید که این عمل عوارضی ندارد زیرا غیرتهاجمی است و هیچ زخم بازی ایجاد نمی شود .بنابراین هیچ عارضه ای وجود ندارد بعد از درمان با کرایولیپولیز به توصیه های پزشک توجه کنید مشاوره پس از درمان ممکن است شامل موارد زیر باشد استفاده از داروهای مسکن برای در مان درد احتمالی در ناحیه تحت درمان استفاده از کمپرس های سرد برای درمان تورم در منطقه تحت در مان ممکن است سه هفته پس از درمان تغییرات را ملاحظه کنید اما بیشتر علائم تغییر را بین یک تا سه ماه پس از درمان تجربه می کنید بدن شما هنوز از طریق متابولیسم سلول های چربی را از بین می برد و همچنان به مدت چهار تا شش ماه بعد از درمان این روند ادامه دارند .

این دستگاه برای چه افرادی مناسب است؟

لاغری با دستگاه

لاغری با دستگاه برای افرادی مناسب است که چاقی موضعی کم داشته و یا دارای اضافه وزن هستند و در ناحیه ی شکم و پهلو و پشت و ران ها بیشتر استفاده می شود . در اخر باید به این نکته توجه کنید که نوع  دستگاه کرایولیپولیز بسیار مهم است حتما هنگام مراجعه از پزشکتان بخواهید و بپرسید که دستگاه ساخت کدام کشور است زیرا دستگاه های ارزان یا غیر استاندارد یا چینی ممکن است باعث اسیب های جدی شوند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *