اینکه چطور لاغر شویم و به تناسب اندام برسیم امری است مهم هدف از این مقاله آشنایی بیشتر و جامع تر با روش لاغری موضعی توسط فریز کردن است که این روش لاغری در دنیا تحت عنوان کرایولیپولیز یا کول اسکالپتینگ شناخته شده است.

 

فت فریز

نکته یازدهم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

11.اکثرا خانم هایی که جهت درمان لاغری با کرایولیپولیز مراجعه می کنند، نگران ناحیه تخمدان ها و آسیب دیدن آنها توسط سرما هستند

ولی این اطمینان را سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) به شما می دهد که به هیچ وجه سرما به نواحی داخلی و حیاتی بدن همچون تخمدان ها نفوذ نمی کند و حتی به بافت عضلانی هم نمی رسد.

بنابراین با خیال راحت از این تکنیک لاغری معجزه آسا برای لاغر کردن شکم خود استفاده کنید.

تنها مسئله ای که در مورد تخمدان ها کلینیک رسپینا به شما توصیه می کند، این است که اگر کم کاری تخمدان دارید حتما توسط پزشک زنان به صورت مرتب و دوره ای ویزیت شوید و تحت درمان قرار بگیرید زیرا کم کاری تخمدان منجر به کاهش متابولیسم بدن می شود و کاهش وزن این گونه افراد از مابقی سخت تر می شود.

ولی اگر تحت کنترل و درمان مناسب قرار بگیرید این مسئله حل می شود.

نکته دوازدهم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

12.در بعضی موارد که خیلی نادر هم است، بعد از جلسه کرایولیپولیز ناحیه تحت درمان مقداری درد دارد و ممکن است کبودی مختصر ایجاد شود که این مسئله بسیار نادر است و در صورتی که اتفاق نیافتد جای هیچ گونه نگرانی نیست و بعد از گذشت 72 ساعت کبودی و درد به مرور برطرف می شود.

در صورت تمایل به برطرف شدن سریع تر کبودی می توانید از کپسول آناهیل به صورت هر 12 ساعت 1 عدد استفاده کنید.

نکته سیزدهم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

13.گروهی از مواد غذایی هستند که به بهبود و افزایش متابولیسم بدن شما کمک می کنند

و از این گروه می توانیم به سرکه بالزامیک، زنجبیل، دارچین و فلفل نام ببریم که طبیعتا مصرف این مواد بعد از جلسات کرایولیپولیز کمک بیشتری به بهبود نتایج شما دارد.

نکته چهاردهم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

14.در روش کرایولیپولیز به دلیل اینکه این روش کاملا غیر جراحی است

و هیچ گونه باز شدگی پوست و سوراخ شدگی در پوست و بدن ایجاد نمی شود و برای همین به دنبال این روش به هیچ وجه نیاز به مصرف داروی خاص همچون آنتی بیوتیک نیست.

نکته پانزدهم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

15.براساس سایز چربی موضعی شما اندازه کاپی که در کرایولیپولیز استفاده می شود متفاوت است.

وکلینیک رسپینا به عنوان مرکز تخصصی لاغری با کرایولیپولیز دارای تمام سایز های کاپ های دستگاه کرایولیپولیز است که می تواند برای تمام قسمت های بدن استفاده کند.

نکته شانزدهم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

16.هر بار که شما کرایو انجام می دهید 25 تا 30 درصد سلول های چربی آن ناحیه از بین می رود.

و این سلول های چربی که از بین رفته دیگر بازگشت ندارند زیرا سلول از بین رفته است و سلول های جدید تولید نمی شوند مگر اینکه فرد آنقدر اضافه وزن پیدا کند که سلول های چربی باقی بماند و حجیم شود.

نکته هفدهم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

17.بسیاری از افرادی که آلرژیک هستند و نسبت به اکثر ترکیبات شیمیایی و طبیعی حساسیت دارند، نگران فریز کردن هستند و گمان می کنند که این روش هم ممکن است باعث بروز واکنش های حساسیتی در پوست آنها شود

ولی این گونه نیست و سازمان غذا و داروی آمریکا این اطمینان را به شما می دهد که به راحتی می توانید از این تکنیک معجزه آسای لاغری برای رهایی از سلول های چربی خود استفاده کنید و تا الان هیچ گونه گزارشی در دنیا راجع به واکنش های حساسیتی به دنبال کرایولیپولیز گزارش نشده است.

نکته هجدهم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

18.کرایولیپولیز روشی است که از سن 18 سالگی تا سن 80 سالگی به راحتی می توان هم در آقایان و خانم ها استفاده کرد

و زیاد بودن سن به معنای گرفتن نتیجه کمتر با کرایولیپولیز نیست زیرا کرایولیپولیز به عنوان تکنیک معجزه آسای لاغری به سن شما کاری ندارد و هدف آن از بین بردن سلول های چربی است.

و اگر شما نکاتی را که کلینیک رسپینا به عنوان مرکز تخصصی لاغری با کرایولیپولیز را به شما می گوید رعایت کنید حتما جواب مناسبی از این روش لاغری می گیرید.

نکته نوزدهم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

19.کرایولیپولیز روشی کاملا بدون درد است

و نیاز به هیچ گونه داروی مسکنی برای کاهش درد چه قبل از جلسه کرایو و چه بعد از جلسه کرایو شما نیاز ندارید و کلینیک رسپینا به شما این اطمینان خاطر را می دهد که بلافاصله بعد از جلسه کرایولیپولیز می توانید به فعالیت های روزمره خود بدون وجود درد بازگردید.

نکته بیستم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

20.اندازه دما بابت فریز کردن چربی ها توسط کرایولیپولیز بسیار اهمیت دارد

و نتایج لاغری با سرمای منفی ده درجه خیلی بیشتر از دماهای دیگر است و دستگاه وکیوم دار تخصصی در کلینیک رسپینا مجهز به سیستم سرمایشی تا دمای منفی ده درجه است و در این دما به راحتی سلول های چربی فریز می شوند و پروسه مرگ سلول های چربی به طور قطع اتفاق می افتد.

توصیه کلینیک رسپینا به شما افرادی که می خواهید از کرایولیپولیز جهت لاغری موضعی بهره ببرید این است که سراغ دستگاه هایی که دمای سرمای آنها منفی ده درجه نیست نروید چون نتیجه اندکی می گیرید.

نکته بیست و یکم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

21.اگر فردی هستید که الکل زیاد مصرف می کنید و تحرک بسیار کمی دارید سراغ این روش معجزه آسای لاغری نروید

زیرا برای افرادی که تحرک بسیار کمی دارند و مصرف الکل زیادی دارند هیچ روشی در دنیا جوابگو نیست و حتی اگر این افراد جراحی های لاغری همچون تامی تاک و یا لیپوساکشن را هم انجام دهند، نتیجه خوبی نمی گیرند.

و شما باید اول سبک زندگی خود را اصلاح کنید تا بتوانید به راحتی با کرایولیپولیز از چربی های موضعی خود رها شوید.

نکته بیست و دوم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

22.اگر مشکل سیروز و نارسایی شدید کبدی دارید و از التهاب های مکرر و شدید کبد رنج می برید سراغ کرایولیپولیز نروید

زیرا شما باید ابتدا تحت درمان داخلی قرار گیرید و طبیعتا این روش نمی تواند به شما جهت لاغری کمک کند زیرا توانایی کبد شما جهت دفع مواد زاید و چربی ها بسیار پایین است.

نکته بیست و سوم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

23.افرادی هستند که به دلیل مشکلات خاص بدنی و بیماری های خاص روزانه با دوز زیاد کورتون خوراکی و یا تزریقی مصرف می کنند و این افراد به دلیل ورم زیاد بدن متوجه از بین رفتن چربی های زیر پوستی خود با کرایو نمی شوند و بهتر است کورتون تراپی این افراد به اتمام برسد و سپس کرایولیپولیز را شروع کنند.

برای خواندن ادامه مقاله اینجا کلیک کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *