کرایولیپولیز یا فریز کردن سلول های چربی توسط سرما تا دمای منفی ده درجه تکنیکی محبوب و مورد تایید مجامع علمی و پزشکی دنیا است.

فت فریز

-نکته سی و دوم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

32.افرادی که معتقدند که پوست بسیار حساسی نسبت به سرمای شدید دارند و این افراد کاملا از مشکل خود مطلع هستند و در هنگام مواجه شدن با سرما پوست آنها سریعا تیره و گاهی سیاه می شود.

این افراد کاندید مناسبی برای فریز کردن سلول های چربی نیستند زیرا احتمال آسیب بافت پوستی این افراد به دنبال کرایولیپولیز وجود دارد.

-نکته سی و سوم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

33.ورزشکاران حرفه ای هم در بعضی مواقع با مشکلات چربی های موضعی در نواحی خاصی از بدن همچون شکم یا پهلوها مواجه هستند و با وجود ورزش های مداوم و مربی های حرفه ای همچنان مقداری چربی زیر پوستی در ناحیه پهلوها و زیر شکم دارند.

 و کلینیک رسپینا به این افراد استفاده از کرایولیپولیز جهت رهایی از سلول های چربی را پیشنهاد می کند و طبیعتا این افراد به دلیل ورزش های منظمی که انجام می دهند، نتیجه بیشتری از کرایولیپولیز می گیرند.

-نکته سی و چهارم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

34.گروهی از دستگاه های کرایولیپولیز موجود در بازار دو وکیومی هستند یعنی 2 عدد هندپیس دارند که این گونه دستگاه ها تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا(FDA) و وزارت بهداشت ایران را ندارند و توانایی این دستگاه ها جهت لاغری بسیار پایین تر از دستگاه های تک هندپیسه است.

-نکته سی و پنجم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

35.توصیه کلینیک رسپینا به عنوان مرکز تخصصی لاغری کرایولیپولیز به افرادی که غذاهای چرب مصرف می کنند این است که به منظور نتیجه بهتر از کرایولیپولیز و سلامتی بیشتر باید مصرف غذاهای چرب خود را کم کنند

و اگر به خاطر شرایط کاری مجبور به سفارش غذا از بیرون در بعضی مواقع هستند بهتر است از کپسول ونوستات همراه با غذای چرب خود استفاده کنند.

یک سوم چربی غذای چرب شما توسط کپسول ونوستات به راحتی دفع می شود و شما به دنبال مصرف این دارو، مقداری چربی در مدفوع خود احساس می کنید که کاملا طبیعی است ولی اگر میزان چربی دفع شده توسط مدفوع شما زیاد بود، مطمئن باشید که غذای شما بسیار چرب بوده و غذای مناسبی نبوده است.

ونوستات جز داروهای لاغری است که تایید سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) را دارد ولی باید آن را طبق صلاح دید پزشک خود مصرف کنید.

-نکته سی و ششم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

36.افرادی که از کرایولیپولیز جهت لاغری شکم خود استفاده کرده اند نمی توانند تا 2 ماه از امبدینگ شکم جهت لاغری شکم استفاده کنند و حتما باید حداقل 2 ماه از جلسه کرایولیپولیز آن ها گذشته باشد

و افرادی هم که امبدینگ شکم انجام داده اند، حتما باید جلسات امبدینگ شکم آن ها تمام شود تا بتوانند از کرایولیپولیز جهت لاغری شکم خود استفاده کنند.

-نکته سی و هفتم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

37.توجه داشته باشید که کرایولیپولیز انتخاب خوبی برای سلولیت نیست و اصلا کرایولیپولیز برای از بین بردن چربی های ناحیه سلولیت طراحی نشده است.

و برای افرادی که می خواهند سلولیت خود را بر طرف کنند تکنیک هایی همچون مزوتراپی لاغری، رادیوفرکانسی لاغری، کویتیشن انتخاب مناسب تری است.

+آشنایی بیشتر با سلولیت:

سلولیت عبارت است از تجمع چربی، بعضا بدون افزایش وزن، در نواحی خاصی از بدن به همراه تغییرات بافت همبند، ظاهرا ناهموار(پوست پرتقالی)

که بیشتر در زنان و در نواحی چون ران، باسن و پهلوها بروز می کند و تنها با رژیم غذایی برطرف نمی گردد.

در حقیقت، سلولیت تجمعی از چربی ها، مواد زاید، مولکول های آب، مواد معدنی و ویتامین ها است.

که از نظر ظاهری به صورت چربی های لبلوله تظاهر یافته و حاوی تغییرات PH و دما در بافت است.

-نکته سی و هشتم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

38.در بعضی از افراد مشکلات اضافه وزن و چاقی به علت فاکتورهای هورمونی و یا گاها مصرف داروهای ضد بارداری که به دلیل وجود استروژن است، موجب ایجاد و تشدید بروز سلولیت می گردد.

و این گونه افراد می توانند از کرایولیپولیز جهت لاغری خود استفاده کنند ولی باید حتما باید تحت درمان پزشک خود باشند زیرا تغییرات هورمونی تاثیر بسزایی در تجمع چربی ها در بافت هیپودرم دارد.

هورمون استروژن خود یک عامل ذخیره کننده چربی در حفرات بافت هیپودرم بوده و یکی از دلایل افزایش تجمع چربی در دوران حاملگی محسوب می شود.

-نکته سی و نهم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

39.گروهی از افراد به دلیل مشکلات شدید و اختلالات روحی و بیماری های روانی به ویژه افسردگی و به دنبال آن بی اعتدالی در رژیم غذایی خود و مصرف قند و چربی و الکل زیاد به دنبال افسردگی خود مدام در حال چاق شدن و اضافه وزن هستند.

توصیه کلینیک رسپینا به عنوان مرکز تخصصی لاغری کرایولیپولیز این است که باید این افراد حتما تحت درمان روانشناسی و یا روان پزشکی قرار بگیرند تا بتوانند از نتایج تکنیک معجزه آسای کرایولیپولیز بهره مند شوند.

برای خواندن ادامه مقاله اینجا کلیک کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *