کرایو لاغری + سوالات متداول مراجعین کلینیک رسپینا 

 

کرایولیپولیز
کرایولیپولیزـکلینیک رسپینا

✅ بر اساس یک مطالعه انجام شده توسط دکتر مانستین و اندرسون از دانشکده پزشکی هاروارد، خنک سازی سلول های چربی (فت فریزینگ) موجب پدیده ای می شود که به تدریج موجب نابودی سلول های چربی می شود.و به دنبال این تحقیقات علمی یک درمان جدید برای لاغری موضعی از طریق اعمال سرما به مدت 45 دقیقه تا 1 ساعت به سلول های چربی ناحیه مورد نظر متولد شد که به دنبال آن، به این روش درمان لاغری موضعی کرایو گفته شد.

اوه!! پیشنهاد میشه این مطلب حتما مطالعه کنید >>>‌ برترین دستگاه های لاغری در دنیا و عوارض آن ها

✅ در فرآیند مدل سازی به روش معجزه آسای کرایو هدف، سلول های آدیپوسیت(سلول های چربی) است و ویژگی منحصر به فرد این سیستم لاغری موضعی در این است که به هیچ وجه بر روی بافت های اطراف همچون اعصاب، عضلات و پوست تاثیری ندارد زیرا دمای مورد نیاز برای کریستال شدن سلول های چربی بسیار بالاتر از دمای مورد نیاز برای یخ زدن آب در سایر انواع سلول ها است.

✅ پس از کریستال شدن، سلول های چربی وارد فاز پیری زودرس می شوند و به طور طبیعی در هفته های بعد از درمان با روش کرایو از بدن دفع می شوند.در واقع در این روش ضخامت لایه های چربی در یک جلسه درمان بدون جراحی و بی هوشی به طور قابل توجهی کاهش می یابد و به دنبال این روش لاغری موضعی هیچ گونه دردی گزارش نشده است.

✅ در طول جلسه درمان به سادگی بافت چربی منطقه مورد نظر توسط دستگاه وکیوم، مکش می شود تا آن ناحیه توسط دو پنل سرمایی، فریز شود.برای چند دقیقه اول درمان، فرد تحت درمان لاغری موضعی با روش کرایو مقداری سرما در محل احساس می کند. ولی به مرور احساس سردی ناپدید می شود و درمان کاملا بی درد است.

دستگاه لاغری کرایولیپولیز
دستگاه لاغری کرایولیپولیزـکلینیک رسپینا

سوالات متداول مراجعین کلینک در ارتباط با دستگاه لاغری کرایو

زمان جلسه کرایو برای لاغری موضعی شکم یا پهلو چقدر است؟

زمان هر جلسه بستگی به میزان چربی و قوام چربی ناحیه مورد نظر دارد که این زمان را پزشک شما تعیین می کند ولی در کل هر ناحیه در زمان 45 تا 60 دقیقه تحت سرما قرار می گیرد.

تعداد جلسات کرایو برای یک موضع جهت لاغری موضعی چقدر است؟

تعداد جلسات کرایو برای لاغری موضعی بسیار کم است و حتی گاها هر ناحیه بیشتر از یک جلسه لازم نیست ولی بعد از گذشت 3 ماه از جلسه اول درمان، اگر تمایل به کاهش بیشتری در سایز خود داشتید، می توانید کرایو را تکرار کنید.

آیا می شود برای تمام قسمت های بدن جهت لاغری موضعی از کرایو استفاده کرد؟

ویژگی دستگاه کرایو کلینیک رسپینا در این است که اپلیکاتور آن با تمام منحنی های هر بخش بدن کاملا سازگار است و به راحتی برای شکم، پهلوها، داخل ران، بازوها و ناحیه پشت قابل استفاده است.

روش کرایو چه میزان بر کاهش وزن تاثیر دارد؟

روش مدلینگ، کرایو به منظور کاهش وزن طراحی نشده است، بلکه یک روش درمانی موثر برای لاغری موضعی است، زیرا هدف در کرایو، چربی های زیر پوستی هستند که این گونه چربی ها بیشتر حجم دارند و وزن بسیار کمی دارند.

نتایج کاهش سایز در روش مدلینگ، کرایو از چه زمانی شروع می شود؟

نتایج قابل ملاحظه در کاهش سایز موضع تحت درمان توسط کرایو تقریبا 21 روز بعد از جلسه کرایو شروع می شود و نتایج اصولا بعد از 90 روز کامل می شود.

عوارض کرایو لاغری چه می تواند باشد؟

این روش به دلیل اینکه کاملا غیر جراحی است و نیاز به بی هوشی ندارد، تقریبا می تواند بدون عارضه باشد و ممکن است تنها پس از برداشتن اپلیکاتور از موضع تحت درمان مقداری قرمزی در پوست مشاهده شود که بسیار سریع برطرف می شود.

و در اندکی از افراد تا چند روز مقداری بی حسی در ناحیه پوست تحت درمان با کرایو لاغری گزارش شده است که به سرعت بهبود می یابد.

چه کسانی نمی توانند از روش کرایو برای لاغری استفاده کنند؟

1.زنان باردار و شیرده

2.سالمندان

3.کودکان

4.افرادی که درگیر چاقی شدید هستند.

5.افرادی که حساسیت شدید به سرما دارند.

6.سیروز کبدی

7.نارسایی شدید کلیه

نکاتی که بعد از جلسه کرایو لاغری باید رعایت کنید، چه مواردی هستند؟

1.روزانه حداقل 20 دقیقه یک ورزش هوازی ملایم همچون پیاده روی داشته باشد.

2.روزانه تقریبا 2 لیتر آب بنوشید.

3.ناحیه تحت درمان را به صورت ملایم ماساژ دهید.

4.در صورت داشتن اضافه وزن، از پزشک خود یک برنامه رژیم غذایی مناسب مطابقت با آناتومی وضعیت خود دریافت کنید.

5.میوه و سبزیجات روزانه حتما مصرف کنید.

هزینه هر جلسه کرایو لاغری چقدر است؟

هزینه این تکنیک معجزه آسای لاغری موضعی درمقایسه با روش های جراحی، بسیار اندک است.این مبلغ به تعداد اپیکاتورهایی که برای نواحی مورد نیاز شما استفاده می شود بستگی دارد.

آیا بعد از کرایو احتمال شلی پوست وجود دارد؟

بعد از این روش، به دلیل اینکه سلول های چربی به آهستگی دفع می شوند، به هیچ وجه پوست ناحیه مورد نظرشل نمی شود و حتی پوست ناحیه از ساختار بهتری برخوردار می شود در حالی که به دنبال جراحی لاغری پوست ناحیه مورد نظر مقداری هم شل می شود.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *