Uncategorized @fa

دستگاه لاغری پرسوتراپی چیست | هزینه لاغری با پرسوتراپی

باید بدانید که در ایران دستگاه های بسیاری برای لاغری موضعی مثل کرایولیپولیز و یا کویتیشن وجود دارد که البته از لحاظ کیفیت بسیار  متفاوت هستند  با شناخت این دستگاه های مختلف و چگونگی کارکردو تاثیر گذاری آن ها در لاغری می توانید بهترین و بی خطرترین این روش ها را انتخاب کرده و در سلامت از شر چربی های اضافه و موضعی خود رها شوید .

 

دستگاه لاغری پرسو تراپی چیست ؟

پرسوتراپی برای لاغری سلول های چربی موضعی و مقاوم به ورزش و رژیم را تحریک می کند و به این ترتیب این سلول ها شکسته و از سیستم لنف خارج می شود در واقع پرسوتراپی با جابه جایی مولکول های چربی از بافت سلولیتی آن ها را به سمت لنف ها هدایت و به وسیله غدد لنفاوی از بدن خارج می کند .

 از پرسوتراپی در مواردی نظیر کاهش سایز در قسمت های متفاوت نظیر ران ساق پا بازوها پهلوها و شکم استفاده می شود . پرسوتراپی برای رهایی از درد عضلانی و یاکاهش استرس و ریلکسیشن نیز توصیه می شود در واقع با بهره گیری از طب فشاری می توان آرامش روانی و جسمی رابه بدن هدیه داد . اگر دلتان یک هیکل یک دست می خواهد بهتر است به دنبال روش پرسوتراپی بروید و حتی می توانید برای لیفتینگ تیز از آن بهره بگیرید . باید بدانید که این دستگاه کارش نوعی تخلیه سیستم لنفاوی با ماساژ است .

در طول پرسوتراپی حرکت لنف از مرکز به مناطق محیطی بدن فعال شده و رکورد برداشته می شود در نتیجه بدن تعادل آب را برمی گرداند تنش عضلانی را کم می کند اکسیژن رسانی وریدی را بهبود می بخشد از مهم ترین مزیت های روش پرسوتراپی می توان به مقابله با تجمع آب در بافت ها اشاره کرد از مهم ترین هدف های پرسوتراپی به علت فشرده کردن بافت کمک به بهبود گردش خون سم زدایی بدن و تخلیه مایعات میان بافتی است .حال این سوال بوجود می آید که فشرده کردن چگونه می تواند در لاغری موثر باشد . 

چرا پرسو تراپی برای همه ی افراد مناسب نیست ؟ محدودیت های این روش چیست ؟

روش های لاغری همانطور که گفتیم بسیار زیاد هستند و امروزه دستگاه های بسیاری هم برای لاغری به دنیای پزشکی و زیبایی راه پیدا کرده اند اما باید بدانیدکه محدود بودن بسیاری از این روش ها باعث شده است که کارایی را که باید نداشته باشند بهتر است.

روشی مانند کرایولیپولیز که نه محدودیتی دارد و نه معایبی و روش های از این دست را برای از بین بردن چربی های اضافه ی خود انتخاب کنید زیرا هم تهاجمی نیست هم سلامت شما را تهدید نمی کند و هم با اطمینان کامل می توانید به راحتی و بدون خطر از این روش برای کاهش وزن استفاده کنید .اما بهتر است با محدودیت های روش پرسو تراپی هم آشنا شوید :اگر موارد زیر وجود داشته باشند نباید از این روش استفاده شود :

اگر ترومبوز  برومبوفلبیت وجود داشته باشد 

برای بیماران مبتلا به هموفیلی و شکنندگی عروق خونی 

افراد مبتلا به شکنندگی پوست 

افراد مبتلا به بیماری های کبدی بیماری های قلبی – عروقی و نارسایی های کلیوی 

افرادی که شکستگی استخوانی دارند

خانم ها درطول دروه ی قاعدگی و خانم های باردار 

اگر شکل گیری های بدخیم مثل تومورها وجود دارد

دوره ی پرسوتراپی باید کامل شود که معمولا 15 تا 20 جلسه است جلسات باید با وقفه 2یا 3 روز انجام شود اگر کسی بعد از یک دوره به دوره دوم هم نیاز داشته باشد باید بین دروه اول و دوم یک فاصله ی 6 ماهه وجود داشته باشد .

در برخی شرایط ممکن است احساس کنید که بدن شما کوفتگی بیش از حدی دارد و با استراحت و ماساژ هم برطرف نمی شود در این شرایط می توانید به انجام پرسوتراپی بپردازید و در اینجاست که می توانید تاثیرات بی نظیر این روش را مشاهده کنید .

دستگاه لاغری پرسو تراپی و فعالیت های بدن 

پرسوتراپی فعالیت های زیر را در بدن تان  تحت تاثیر قرار می دهد :

کمک می کند تا از شر سلولیت خلاص شوید 

روشی موثر برای تصحیح ظاهر بدن است

روشی عالی برای بازگرداندن انعطاف پذیری پوست های سالخورده و پیر است 

به گردش خون کمک می کند 

نوعی ماساژ است که به آرامش و ریلکس شدن ماهیچه ها کمک می کند 

بعداز انجام روش تورم ناپدید می شود 

سلول های پوست تغذیه می شوند و بافت ها با اکسیژن اشباع می گردند 
خلق و خوی بهبود می یابد

فشار روی پاها از بین می رود 

بعد از پایان روش فرد احساس راحتی می کند گرما را در بدن خودش احساس می کند و انفجار باورنکردنی قدرت را تجربه می نماید .

کل مدت زمان  یک جلسه نباید بیشتر از 40 دقیقه باشد .

حداقل جلسات درمانی با دستگاه پرسوتراپی 8 جلسه 20- 40 دقیقه ای است تا کمترین اثرات  این روش قابل مشاهده باشد . اما از جلسه چهارم یا پنجم اثرات اولیه قابل مشاهده خواهد بود فرد مجاز است یک جلسه در هفته تحت درمان باشد بعد از 15-20 جلسه یک دوره شش ماهه وقفه لازم است .

همانطور که اشاره شد حداقل 8 جلسه باید بیمار تحت این دستگاه باشد تا بتواند اثرات لاغری با این دستگاه را مشاهده کند اما حداقل باید 20 جلسه تحت این دستگاه باشید تا اثرات مطلوب و تا حدودی ماندگار داشته باشد و پس از 6 ماه نباید از دستگاه لاغری موضعی پرسوتراپی استفاده کند .

با اندکی مقایسه این دستگاه ها با دستگاه کرایولیپولیز می توانید به این نتیجه برسید که این روش به دلیل امنیت بالا و تعداد جلسات کم و بی خطر بودن از هر نظر بهترین گزینه برای آب کردن چربی ها ی مقاوم است همانطور که خواندید پرسوتراپی برای اینکه نتیجه ی مطلوب را بگیرید باید حداقل 20 جلسه را بگذرانید اما وباید بدانید که با روش کرایولیپولیز چربی های اضافه ی شما نه تنها از بین می روند دیگر بازگشتی هم نخواهند داشت اما روش های دیگر  این  بازگشت ناپذیری را تضمین نمی کنند . 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *