Uncategorized @fa

بادکش چینی و از بین بردن سلولیت

وقتی دچار چاقی و اضافه وزن می شویم معمولا هر رژیم یا روشی را امتحان می کنیم تا شاید به سرعت بتوانیم وزن کم کنیم و لاغر شویم برخی مواقع هم شکست می خوریم اما در واقع برخی گزینه های جایگزین ممکن است به شما کمک کنند و موثر واقع شوند خوب است بدانیدکه  از اواسط بیست سالگی بدن شروع به چربی سوزی می کند اما با افزایش سن چربی سوزی به آسانی متوقف خواهد شد و در گردش خون تداخل ایجاد خواهد کرد.

برای رهایی از چاقی با ما تماس بگیرید .

روش بادکش در اصل یک روش درمانی است و خواص زیادی دارد می دانید که  بادکش درمانی یک روش سنتی چینی است که به منظور لاغری سریع و کاهش وزن طراحی شده است و مزایای متفاوتی دارد که این مزایا عبارتند از :انرژی مورد نیاز برای چربی سوزی را به بدن باز می گرداند ، بافت هم بند را ازبین برده و مویرگ ها را باز می کند که به همین ترتیب خون رسانی را افزایش داده و در نتیجه به سلول های بدن در رشد ، ترمیم و تسریع متابولیسم کمک خواهد کرد. و تسریع متابولیسم یعنی لاغر شدن .

عملکرد بادکش چینی برای کاهش وزن و لاغری چگونه است ؟

توجه کنید که اگر علت چاقى تجمع موضعى چربى باشد، بادکش با مکانیسم فراخوان خون به ناحیه‌ی پرچربى در سوزاندن چربى هاى موضعى مؤثر است . بادکش ناحیه پشت قفسه سینه علاوه بر چربی سوزی در آن ناحیه, باعث دلگرمی و خاصیت ضد افسردگی و نشاط‌آوری و افزایش متابولیسم بدن می‌شود . همچنین بادکش کشاله داخلی رانها در افراد که خیلی چاق هستند و نیز کسانی که سایش شلوار در کشاله ران و عرق‌سوز می‌شوند, بسیار مفید است.

بادکش درمانی چندین مزیت دارد از جمله کمک به ارتقاء جریان خون که از این طریق، گردش خون را به عضلات و بافت افزایش می دهد، اکسیژن را به سلول ها منتقل می کند و مایعات و سموم اضافی را از بین می برد .هنگامی که چربی در نقطه ای از بدن جمع می شود ممکن است باعث سلولیت شود و به وسیله بادکش درمانی، نقاط مختلف بدن تحریک شده و سیستم گردش خون تقویت می شود و درنتیجه برای دمان سلولیت هم بسیار مفید است .گردش خون می تواند سموم و آب اضافی را که موجب  مشکلات وزن شما می شود، حذف کرده و از بین ببرد .

خوب است بدانید که عمل بادکش به همراه یک رژیم غذایی اصولی مطمئنا می تواند به کاهش وزن کمک کند . اساسا بادکش عملی چینی است که هدف آن بر پایه چی بوده که درواقع به معنای انرژی درمانی می باشد. هنگامی که این انرژی محدود شود چربی اضافی در بدن تجمع میابد اما با عمل بادکش انرژی ترمیم شده و چربی سوزی آغاز خواهد شد.

التبه بهتر ان است که حین بادکش درمانی سبک زندگی و یک رژیم غذایی سالم را نیز در اولویت قرار دهید و از مصرف چربی های اشباع و غذاهای قندی پرهیز کنید ، همچنین روزانه ورزش کنید ، درساعات مشخص غذا میل کنید و در روز دو لیتر آب بنوشید تا بدنتان هیدراته بماند و رعایت همین نکات کوچک به موثر واقع شدن این روش بیشتر کمک خواهد کرد .

برای باد کش کردن حتی در خانه برای نتیجه گیری بهتر قسمت هایی که لازم است لاغر و کوچک شوند را مد نظر قرار دهید . بطور معمول این مناطق شامل شکم و ران و پهلوها خواهد بود . فنجان های بادکش معمولا در اندازه های متفاوت طراحی می شوند ، بنابراین پس از شناسایی ناحیه مورد نظر فنجان بادکش مناسب با آن ناحیه را انتخاب کنید زیرا هرچه فنجان ها کوچکتر باشند مساحت ناحیه مورد نظر نیز باید کوچک باشد .توجه داشته باشیدکه اگر در این عمل مبتدی هستید دقت کنید که فشار زیادی برپوست خود وارد نکنید زیرا در نهایت پوست تاول خواهد زد .

مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید : ابتدا دوش آب گرم بگیرید و از نبود موهای زائد خصوصا در ناحیه مورد نظر اطمینان حاصل کنید. پس از حمام بدن خود را به خوبی خشک کنید . با استفاده از یک کرم سبک و یا یک روغن گاهی ناحیه مورد نظر برای بادکش را روغن مالی کنید . از گرم بودن اتاق و راحتی محلی که دراز می کشید مطمئن شوید فنجان های بادکش را با توجه به نکاتی که در راهنمای فنجان ها هست گرم کنید . سپس دستگاه مکنده را به پشت فنجان ها متصل کنید . فنجان را بر ناحیه موردنظر قرار دهید و با چند بار مکش هوای بین پوست و فنجان را از بین ببرید. سپس دستگاه مکنده را از فنجان جدا کنید .

دراین حالت فنجان باید بر روی پوست ثابت بماند. باید فنجان ها را به آرامی و در طی یک حرکت چرخشی به سمت چپ و راست تکان دهید تا از خلأ موجود مطمئن شوید. به همین ترتیب باقی فنجان ها را برروی ناحیه موردنظر اعمال کنید .معمولا باید به مدت یک ربع صبر کنید.پس از اتمام مدت زمان لازم با کشیدن سوپاپ انتهای فنجان ، آن ها را به آرامی از سطح پوست بردارید . فقط دقت کنید که فنجان ها را مستقیما از پوست جدا نکنید زیرا صدمه خواهد دید .

پس از اتمام عمل بادکش ناحیه مورد نظر قرمز خواهد شد ، نگران نباشید زیرا این امری طبیعی و مشکلی نخواهد بود .  خوب است بدانید که معمولا تعداد جلسات مورد نیاز برای بادکش 10 جلسه است ، پس از اتمام جلسات از یک کرم تسکین دهنده برای ناحیه ای که بادکش انجام داده اید استفاده کنید. به دلیل بهبود گردش خون می توانید از همان جلسه اول شاهد تسکین درد و چربی سوزی خود باشید .

روز بعد کمی احساس درد خواهید داشت که طبیعی است و نگران نشوید  . پس از پنج الی شش جلسه ظاهر پوست رو به بهبودی خواهد رفت و در نهایت پس از ده روز پوست محکم تر و چربی های مقاوم ازبین خواهند رفت . تعداد جلسات به وضعیت فعلی هرفرد و همچنین سبک زندگی او بستگی دارد .

خوب است درکه به هنگام بادگش از روغن های گیاهی هم استفاده کنیم و اما استفاده از روغن های گرم و ماساژ آن روی موضع مورد نظر هنگام ورزش آن هم در جهت عقربه های ساعت  میتواند تاثیر به سزایی در چربی سوزی ما داشته باشد . برای این منظور می توانید از روغن هایی با طبیعت گرم است روغن هایی مانند سیاهدانه، زنجبیل، دارچین و یا روغن کرچک است. این روغن ها، بدن ما را به ماشینی چربی سوز تبدیل کرده و بدن را وادار میکند تا چربی های ذخیره شده اش را مانند سوخت مصرف کند و اینگونه به سرعت وزن از دست خواهید داد .

برای رهایی از چاقی با ما مشورت کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *