Uncategorized @fa

رژیم لاغری 30 روزه فقط با پروتئین

می خواهیم رژیم لاغری 30 روزه را  بررسی کنیم که در یک ماه می توانید با رژیم لاغری پروتئین مقدار قابل توجهی وزن کم کنید و لاغر با رژیم غذایی در کنار ورزش می‌توانید به اندام دلخواه‌تان دست یابید. در این مقاله یک رژیم غذایی لاغری که در سی روز بتوانید وزن کم کنید و لاغر شوید آن هم بسیار قابل توجه را به شما معرفی می کنیم با ماهمراه شوید .پیش از هر چیزی باید گفت که تمام رژیم‌های غذایی، تعدادی قوانین اصلی دارند. این قوانین اساس موفقیت شما را تشکیل می‌دهند. زیرا به شما می‌گویند که می‌توانید چه چیزی بخورید و خوردن چه چیزهای قدغن است و اینکه مقدار غذای مصرفی‌تان باید چقدر باشد.

در کنار رژیم لاغری ۳۰ روزه با پروتئین شما می توانید از روش های لاغری غیر جراحی نظیر کرایولیپولیز لاغری و همچنین امبدینگ شکم بهره ببرید و سریعتر به سایز و وزن دلخواه خود برسید.

البته مهم‌تر از همه، شما باید پیش از انجام هر نوع رژیم غذایی، خودتان را ازنظر روحی و روانی آماده کنید. باید همین ابتدا گفت که این رژیم لاغری سی روزه ی پروتئین، مناسب همه‌ی افراد نیست. زیرا انعطاف‌پذیری بسیار کمی دارد. اما اگر می‌خواهید چربی سوزی‌تان را در این یک ماه به‌حداکثر برسانید، بنابراین طبق آن با جدیت و پشتکار لازم، پیش روید. به خود بگویید که این کار را برای سلامت‌تان انجام می‌دهید.

اما اگر احساس می‌کنید، این رژیم لاغری یک ماهه پروتئین بسیار سخت است و از پس آن برنمی‌آیید، به‌سراغ برنامه‌ی غذایی دیگری بروید. زیرا اگر هنگام انجام این رژیم لاغری سی روزه بخواهید کم کاری کنید، در پایان فقط ناامیدی نصیب‌تان می‌شود .

رژیم لاغری پروتئین – رژیم لاغری 30 روزه

در همین ابتدا خوب است بدانید که در این رژیم لاغری باید چه مواد غذایی را در این سی روز مصرف کنید و بعد به سراغ عملکرد این رژیم برویم در زیر مواد غذایی مصرفی را ذکر کرده ایم با دقت بخوانید : مصرف شیک پروتئین: تقریبا بدون استفاده از مکمل نمی‌توانید تمام نیاز روزانه‌تان به پروتئین را برطرف کنید. هر وعده شیک پروتئین حاوی ۲۰ تا ۳۰ گرم پروتئین است و چربی و کربوهیدرات اندکی دارد.

این شیک می‌تواند شما را لاغر نگه دارد و در‌عین‌حال کمتر گرسنه شوید. سینه ی مرغ یکی از مواد غذایی است که باید در این رژیم مصرف کنید  . بخش اصلی این رژیم لاغری یک ماهه است، زیرا کربوهیدرات ندارد و هر وعده‌ی آن، سرشار از پروتئین است.

می‌توانید آن را بپزید یا گریل کنید. فقط برای اینکه بتوانید مصرف کالری‌تان را پایین نگه دارید، نباید آن را سرخ کنید. این غذا در کاهش وزن و کاهش فشار خون مؤثر عمل می‌کند. سفیده تخم‌ مرغ: که سرشار از مواد مغذی، همچون ویتامین ها و مواد معدنی است در این رژیم لاغری یک ماهه قرار دارد. بنابه گزارش محققان مدرسه‌ی بهداشت عمومی هاروارد، کلسترول موجود در تخم‌مرغ، روی سلامت قلب، اثر منفی نمی‌گذارد. درعین‌حال این غذای خوش‌طعم، خیلی راحت و بدون زحمت آماده می‌شود و حتی می‌توان آن را به‌صورت آب‌پز هم مصرف کرد.

بروکلی و سبزیجات سبز دیگر: ترد، غنی از فیبر، خوش‌طعم و سرشار از ویتامین، مواد معدنی و آنتی‌ اکسیدان‌هایی هستند که سلامت‌تان را تضمین می‌کنند. مصرف یک فنجان پر از این سبزیجات در هر وعده‌ی غذایی فقط چند گرم ناچیز کربوهیدرات به بدن‌تان وارد می‌کند. فیبر موجود در این خوراکی‌ها شما را سیر نگه می‌دارد و جلوی پرخوری‌تان را می‌گیرد . یولایف : می دانید که جو دو سرقند کمی دارد و حاوی فیبر فراوان است و برای انجام حرکات ورزشی‌تان، انرژی کامل و طولانی‌مدتی به شما می‌دهد. قبل از رفتن به باشگاه و ورزش کردن، همراه با شیک پروتئین، جو دوسر مصرف کنید. علاوه‌برآن، درست کردن آن بسیار آسان است. محتوای فیبر فراوان این خوراکی از خطر ابتلا به بیماری های قلبی، دیابت، بیماری دیورتیکولی و یبوست پیشگیری می‌کند. فیبر نقش مهمی در کاهش کلسترول، کاهش وزن و حفظ وزن ایده آل دارد . در این رژیم غذایی همچنین گاهی‌اوقات ممکن است به‌دلیل کاهش مصرف کربوهیدرات احساس خستگی کنید؛ اما بدن‌تان به‌مرور خود را با این مقدارِ کمِ دریافتِ کربوهیدرات تنظیم می‌کند.

علاوه‌برآن، در ابتدا و روز‌های اول، از توان و قدرت‌تان کاسته می‌شود و به‌دلیل مصرف کم کربوهیدرات احساس خستگی می‌کنید. اما تقریبا از هفته‌ی دوم، بدن‌تان با این رژیم غذایی سازگاری پیدا می‌کند و شما متوجه می‌شوید با وجود اینکه در این هفته تقریبا ۱ کیلوگرم وزن کم کرده‌اید، انرژی بیشتری دارید. مصرف درست مواد غذایی، شما را لاغر نگه می‌دارد و این ظاهر برای‌تان به عادت تبدیل می‌شود؛ بدین‌ترتیب همیشه سعی می‌کنید که آن را حفظ کنید. قبل از شروع هر رژیمی مخصوصا رژیم هایی که کمک می کنند سریع تر لاغر شویدباید با پزشک مشورت کرده و بعد شروع به رژیم گرفتن کنید .

بررسی عملکرد ان در سی روز :

توجه کنید که باید پروتئین مصرف کنید : مصرف پروتئین از اصول این رژیم است . باید هر روز حداقل به‌ازای هر کیلوگرم وزن بدن خود، ۲ گرم پروتئین مصرف کنید. بدین‌ترتیب، وقتی درحال اجرای برنامه‌ی رژیم غذایی کم‌کالری هستید، از تحلیل ماهیچه‌هایتان پیشگیری می‌کنید. زیرا هنگام داشتن رژیم لاغری یک ماهه، با مصرف پروتئین بیشتر، ماهیچه‌سازی در بدن‌تان انجام می‌شود.

به‌عنوان مثال اگر وزن‌تان ۷۵ کیلوگرم است، باید در روز حداقل ۱۵۰گرم پروتئین مصرف کنید. اگر با خوردن این مقدار پروتئین مشکل دارید، می‌توانید از شیک‌های پروتئین استفاده کنید. از منابع غنیِ پروتئین می‌توان به مرغ، گوشت کم‌چرب، لوبیاها یا ماهی سالمون اشاره کرد. اگر شما رژیم گیاهخواری دارید، پروتیئن گیاهی فراوانی وجود دارد که می‌توانید از آنها استفاده کنید. همچنین غذاهای خاصی وجود دارد که با مصرف نسبتا زیاد آنها می‌توانید چربی‌های اضافی‌تان را بسوزانید. نباید کربوهیدرات ها را مصرف کنید : باید بدانید که کربوهیدرات ها برای سوخت‌رسانی به بدن، به‌ویژه هنگام ورزش، ضروری هستند.

این مواد خوراکی، اولین مواد مغذی هستند که پیش از چربی‌ها در بدن خرد و تجزیه می‌شوند. بنابراین اگر کربوهیدرات کمتری مصرف کنید، چربی‌های بدن‌تان فرصت پیدا می‌کنند تا سریع‌تر تجزیه شوند و در نتیجه شما زودتر به سمت لاغری قرار گیرید. روزهایی که فعالیت ورزشی‌تان بیشتر و سنگین‌تر است، مانند حرکات ورزشی مربوط به پا، می‌توانید تا ۱۵۰ گرم کربوهیدرات مصرف کنید . از منابع غنی کربوهیدرات می‌توان به جو، سیب زمینی، برنج کامل یا نان اشاره کرد. نوشیدن آب را فراموش نکنید : باید مرتبا کنار خود یک بطری آب داشته باشید تا بتوانید با دقت بررسی کنید که در روز چقدر آب نوشیده‌اید.

باید بدن خود را همیشه مرطوب نگه دارید تا هوس خوردن تنقلات چاق کننده  یا مصرف غذای بیش‌ازحد لازم را نکنید. از خوردن نوشابه‌های گازدار رژیمی پرهیز کنید و فقط آب بنوشید. اگر گاهی‌اوقات احساس می‌کنید به چیزی شیرین نیاز دارید، از شیرین‌کننده‌های بدون کالری استفاده کنید.حتما توجه داشته باشید که قبل از شروع رژیم های مانند این با پزشک تان مشورت کنید وبعد اقدام کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *