تمام تلاش متخصصان کلینیک رسپینا این است که باور های شما از رژیم و تناسب اندام و اینکه غولی که برای خود ساخته اید را از بین ببریم تا راحتر و با آرامش بیشتر و اطلاعات درست تر به هدف نهایی خود برسید.

میل شدید به غذاهای مورد علاقه

اگر نمی توانید در برابر غذاهای مورد علاقه مقاومت کنید احتمالا به علت به علت اشتها واکنش نشان می دهید،نه گرسنگی تفاوت چیست؟اشتها احساس است گرسنگی ریشه ای در زیست شناسی دارد.وقتی گرسنه هستید هر غذایی رضایت شما را جلب می کند ولی اشتها عبارت است از میلی بسیار شدید به خصوص برای خوردن غذایی خاص یا نوعی از غذا در مدتی که اشتها دارید.میل آن آنقدر قوی است که ممکن است برای تهیه و رسیدن به غذا از خانه بیرون بروید،برای مثال وقتی میلی شدید به چیپس دارید ساقه های کرفس میل شما را لز بین نمی برد.

آیا تصور ذهنی دقیقی از بدن خود دارید؟

  • به خاطر داشته باشید که تصور شما از بدنتان فقط یک طرز فکر ذهنی است

پس اگر بتوانید طرز فکر خود را عوض کنید می توانید احساسات خود را تغییر دهید.جالب است بدانید که یک تصور اشتباه باعث می شود که تصمیمات اشتباه بگیرید و خود را بد تصور کنید و همیشه در اندوه بمانید خیلی از مراجعین ما وقتی برای مشاوره رایگان به کلینیک رسپینا می آیند تصوری که از خود و هیکل خود دارند بینهایت با چیزی که ما مشاهده می کنیو فرق دارد و خود را چاقتر از چیزی کنه هستند می پندارند ولی نکته ای وجود دارد این است که ما اول باید لاغری و تناسب اندام که برای آن ها مثل یک آرزوی دست نیافتنی شده است را به اجزای کوچکتر تبدیل کنیم.

کلا مسئله لاغری مهم است ولی از آن مهمتر صبر مراجعه کننده خیلی مهم است که در تمام مسیر لذت ببرد و از اینکه آرام آرام و قدم قدم به هدفش نزدیک می شود خوشحال باشد.در مسئله رژیم خیلی ها هستند که رژیم می گیرند و همان ماه اول نا امید می شوند از اینکه می خواهند ره صد ساله را یک شبه طی کنند.پس…نگران نباشید.

  • از بدنتان استفاده کنید این بدن به وظیفه خود عمل می کند

برای مثال هر خانمی که به کودک خود شیر داده باشد می تواند با تغییر فکر در مورد سینه های خود آن ها را عضوی کار آمد ببیند نه صرفا ابزاری جنسی.از ران های خود برای رفتن به جنگل،کوه و یا پیاده روی استفاده کند به جای آنکه برای اینکه آن ها را خوب نمی بیند آن ها را پنهان کند.

  • بدانید که تضور شما از بدنتان فراز و فرود دارد

بعضی از روز ها شکل اندام خود را دوست ندارید و بعضی روز ها هم دوست دارید.ممکن است به طرز اسف باری احساس بی کفایتی کنید به اوقاتی که از اندام خود نا امید نبودید فکر کنید چه کار می کردید؟آن فعالیت را بیشتر انجام دهید.

  • مشخص کنید چه تصویر ذهنی از بدن خود دارید.هم به تنهایی و هم همراه دوستی مهربان و صادق

اگر زن هستید دستهایتان را جلو بگیرید و عرض باسن خود را نشان دهید اگر مرد هستید همین کار را برای نشان دادن مقدار ضخامت قطر کمرتان انجام دهید.حالا چشمانتان را باز کنید و مقایسه کنید آیا دقیق بود؟بسیاری از خانم های بد هیکل تصور می کنند باسنشان بسیار پهن تر از چیزی است که هست و یا بسیاری از آقایان بد هیکل فکر می کنند شکمشان بزرگتر از چیزی هست که فکر می کنند.

برای تماس با ما می‌توانید از روش‌های زیر استفاده نمایید

شماره تماس مطب: 02126421677

موبایل مطب: 09015556252

ایمیل: info@respinaclinic.com

میرداماد، میدان مادر، خیابان سنجابی، پلاک 17 ساختمان امیر واحد 44 طبقه, 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *