لاغری موضعی

پروسه كرايوليپوليز بازو ها | کاهش سایز 100درصد بازوها

کرایولیپولیز بازو چیست؟ و چگونه باعث کاهش سایز ناحیه بازو می شود؟ اکثر افراد چاق و حتی افرادی که ممکن است چاق نباشند از بزرگی بازوی خود به دلیل تجمع چربی های اضافی در ناحیه بازو رنج میبرند.رهایی از چربی های موضعی ناحیه بازو با روش کرایولیپولیز یا به عبارتی استفاده از سیستم منجمد کردن سلولهای چربی بسیار ساده است.يكي از قسمت هاي مهم تحت درمان لاغري در روش كرايوليپوليز،بازوها مي باشد.افراد زيادي از چربي اضافي بازو ها رنج مي برند لذا با روش كرايوليپوليز از شر اين چربي ها راحت مي شويم.

برای اطلاع از قیمت کرایولیپولیز بازو و مشاوره با شماره ۰۲۱۲۶۴۲۱۶۷۷ یا واتس اپ ۰۹۰۱۵۵۵۶۲۵۲

مكانيزم روش معجزه آسا كرايوليپوليز براي بازوها

اين دستگاه حاوي كاپ ها با اندازه هاي متنوع است كه اين كاپ ها بر روي قسمت مورد نظر قرار مي گيرد اين كاپ ها به لوله اي متصل هستند كه شبيه جاروبرقي عمل ميكند،حال از خود مي پرسيد چگونه!!؟؟

يك پد كه آغشته به ژل آنتي فريز مخصوص مي باشد روي قسمت مورد نظر مي گذارند اين پد باعث مي شود از يخ زدن قسمت مورد نظر جلوگيري شود،سپس آن كاپ را گذاشته و عمليات مكش صورت ميگيرد.

البته ناگفته نماند كه در برخي از كلينيك ها اين دستگاه داراي چند لوله مي باشد كه در همان مرحله اول ميتوان چندين قسمت همزمان تحت درمان قرار دهيم.لذا طي اين پروسه شما احساس كشش و در برخي موارد احساسي شبيه نيشگون خواهيد كرد.روي هم رفته اين روش هيچگونه آسيب ديدگي،درد نخواهيد داشت به محض اينكه كاپ را بر مي داريم بايد قسمت مورد نظر را ماساژ دهيم…چرا؟؟؟

تا اگر تكه هاي يخ زده در عمق پوست درهم شكسته شود و در نهايت به بدن شما كمك خواهد كرد تا سلول هاي مرده را به طور طبيعي دفع كند.گهگاهي اين ماساژ دادن روي قسمت مورد نظر باعث سوزش مي شود.معمولا زمان مورد انتظار براي كرايوليپوليز بازو بين ٣٥تا٥٠ دقيقه مي باشد خبر خوب اينكه در اين مدت مي توانيد به موسيقي مورد علاقه خود گوش دهيد و يا از كتاب خواندن و حتي خوابيدن لذت ببريد.

مزایای لاغری موضعی ناحیه بازو به روش کرایولیپولیز در مقایسه با روشهای جراحی همچون لیپوساکشن:

1.در روش جراحی بیمار تا مدتی زیاد در ناحیه بازوها ،درد و التهاب گزارش میکند ولی در روش کرایولیپولیز به این علایم ناگوار گزارش نمیشود.

2.اسکار و جای عمل بر روی بازو بعد از تکنیکهای جراحی باقی می ماند ولی در روش کرایولیپولیز ،هیچ اسکاری بر جای نمی ماند.

3.بعد از جراحی لاغری بازو ،بیمار باید تا مدتی از ساپورت استفاده کند ولی در کرایولیپولیز نیاز به ساپورت نیست.

4.بعد از کرایولیپولیز بازو نیاز به تجویز هیچ گونه آنتی بیوتیک نیست ولی بعد از جراحی لاغری بازو ،بیمار باید تا مدتی آنتی بیوتیک استفاده کند.

5.بعد از کرایولیپولیز نیاز به استراحت نیست و بیمار میتواند بلافاصله پس از کرایولیپولیز بازو به فعالیتهای روزمره خود بازگردد.

مقایسه هزینه کرایولیپولیز بازو با جراحی لاغری بازو:

هزینه کرایولیپولیز در مقایسه با جراحی بسیار اندک است و تقریبا تمام افراد جامعه به راحتی میتوانند از این تکنیک معجزه آسای لاغری با انجماد سلولهای چربی بهره ببرند.

تعداد جلسات کرایولیپولیز بازو چقدر است:

تعداد جلسات به میزان بافت چربی و قوام بافت چربی و شرایط بدنی هر فرد و جنسیت متفاوت است،که حداقل جلسه درمان برای کرایولیپولیز بازو یک جلسه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *