لاغری موضعی

قیمت کرایولیپولیز چقدر است؟

خداحافظی برای همیشه با سلول های چربی چه هزینه ای دارد؟ با توجه به انجمن جراحان پلاستیک آمریکا (ASPS)، هزینه متوسط ​​یک روش کرایولیپولیز بین 1300 تا 1500 دلار در سال 2020 بوده است. توجه به این نکته مهم است که این یک برآورد هزینه کلی بر اساس قیمت راه حل های کاهش چربی غیر تهاجمی است.در این مقاله از کلینیک رسپینا به بررسی هزینه های روش کرایولیپولیز می پردازیم و ببینیم چه عواملی بر روی ای هزینه ها تاثیر دارد.

برای اطلاع از قیمت جلسه کرایولیپولیز و همچنین مشاوره رایگان کلیک کنید.

هزینه کرایولیپولیز (Cryolipolysis) ممکن است بسته به منطقه‌ای که قصد دارید درمان انجام دهید، مرکز درمانی و کشوری که در آن درمان را انجام می‌دهید، متغیر باشد. این روش یک روش غیرجراحی برای کاهش چربی موضعی با استفاده از سرما است که به عنوان یک جایگزین نیمه دائمی جهت کاهش چربی استفاده می‌شود.

در برخی موارد، هزینه کرایولیپولیز بسته به منطقه‌ای که قصد دارید درمان را انجام دهید و تعداد جلسات مورد نیاز، متغیر است. علاوه بر این، محدودیت‌های قانونی در برخی مناطق ممکن است اجازه انجام این روش را برای همه‌ی افراد فراهم نکند.

به عنوان مثال، در آمریکا، هزینه کرایولیپولیز ممکن است بین 1000 تا 4000 دلار برای هر جلسه باشد و احتمالاً نیاز به چند جلسه داشته باشید تا نتیجه مطلوب حاصل شود. در کشورهای دیگر، هزینه ممکن است متفاوت باشد و به نظرات متخصصان پزشکی، زمان و نحوه انجام درمان بستگی دارد.

به هر حال، مهم است که قبل از اقدام به کرایولیپولیز یا هر روش تغییر شکل بدن دیگر، با پزشک یا متخصص مرتبط مشورت کنید تا روش مناسب و مطمئنی برای شما معرفی شود و در صورت امکان هزینه‌های مرتبط با انجام درمان را متوجه شوید. همچنین، از هزینه‌های احتمالی بعدی همچون جلسات پساعملیاتی نیز با اطمینان خاطر باخبر شوید.

میانگین هزینه روش کرایولیپولیز: 1300 تا 1500 دلار

روش کرایولیپولیز توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) برای درمان چربی اضافی در چانه، بازوها، شکم (چربی شکم)، باسن (دسته های عاشقانه)، داخلی ران، بیرونی ران ها و پشت مورد تایید قرار گرفته است.کول اسکالپتینگ از کرایولیپولیز استفاده می کند که سلول های چربی را برای حذف دائمی با عوارض جانبی کمی فراتر از تورم و کبودی منجمد می کند. این یک راه حل کاهش وزن نیست، بلکه روش کرایولیپولیز یک درمان کمکی برای چربی های موضعی سرسخت مقاوم در برابر رژیم غذایی و ورزش است.

چه چیزی بر هزینه کرایولیپولیز تأثیر می گذارد؟

هزینه روش کرایولیپولیز به عوامل متعددی بستگی دارد. هزینه واقعی استفاده از دستگاه CoolSculpting یا کرایولیپولیز، زمان ارائه دهنده ای که این روش را انجام می دهد، ناحیه بدنی که تحت درمان قرار می گیرد، اهداف نهایی، محل تأسیساتی که در آن عمل می کنید، و لوازم مورد استفاده در طول جلسه.

مهم است که به یاد داشته باشید که کرایولیپولیز ممکن است به چند جلسه برای دستیابی به نتایج مطلوب نیاز داشته باشید و تمام برنامه های درمانی برای هر فرد خاص به فرد باشد. همچنین، زمانی که نتایج CoolSculpting به دست آمد، در بروز تغییرات ناشی از افزایش یا کاهش وزن خواهد گرفت.

در بسیاری از موارد، تسهیلات و ارائه دهندگان تخفیف، تبلیغات ویژه، و/یا برنامه های پاداش برای رویه هایی مانند روش کرایولیپولیز دارند. بررسی این نوع برنامه ها، گزینه های تامین مالی و مشوق ها در منطقه شما می تواند به کاهش هزینه ها کمک کند مثل سایت تخفیفان و نت برگ.

هزینه کرایولیپولیز شامل چه چیزی می شود؟

این محدوده هزینه در واقع شامل چه مواردی می شود؟ همانطور که در بالا بررسی کردیم، هزینه روش کرایولیپولیز به عوامل بی‌شماری بستگی دارد که بزرگترین آنها این است که کدام ناحیه بدن را درمان می‌کنید. علاوه بر هزینه واقعی زمان دستگاه کرایولیپولیز، هزینه هایی برای زمان ارائه دهنده، لوازم مورد استفاده در طول جلسه (دستکش، سوزن،و پد آنتی فریز) و احتمالاً هزینه های تسهیلات وجود دارد.

روش کرایولیپولیز چقدر هزینه دارد؟

سوال بعدی: اعداد واقعی کدامند؟ جدول زیر تخمین محدوده هزینه را بر اساس سطح بدن نشان می دهد. این برآوردها شامل تمام متغیرهایی است که مورد بحث قرار گرفتیم. دامنه ها، خوب، گسترده هستند، اما می توانند به شما کمک کنند تا بفهمید کدام روش ها پرهزینه تر هستند.

جدول زیر متوسط ​​محدوده قیمت تک جلسه ای را برای مناطقی که معمولاً با روش کرایولیپولیز درمان می شوند، ارائه می دهد. وب سایت رسمی CoolSculpting تمام هزینه های متوسط ​​را بین 2000 تا 4000 دلار ذکر می کند، اما خاطرنشان می کند که منطقه درمان بر هزینه تأثیر می گذارد.

روش کرایولیپولیز در آمریکا چقدر هزینه دارد؟

مکان، موقعیت، موقعیت مکانی! در صورتی که هنوز روشن نکرده‌ایم، محل انجام عمل شما نقش زیادی در هزینه کلی یک عمل زیبایی دارد. همانطور که اشاره کردیم، گزارش ASPS 2020 رویه ها را بر اساس مناطق تقسیم می کند. در سال 2020، سواحل اکثریت درمان های روش کرایولیپولیز را تشکیل می دادند.

روش کرایولیپولیز در سراسر جهان چقدر هزینه دارد؟

برای کسانی که قصد دارند یک روش کرایولیپولیز را در خارج از کشور دنبال کنند، جدول زیر میانگین هزینه ها را برای چند کشور در سراسر جهان نشان می دهد. هنگام بررسی تفاوت هزینه، فاکتور هزینه های سفر، شهرت ارائه دهنده و تسهیلات و هزینه های مربوط به بازیابی را فراموش نکنید. جدول زیر هزینه های تبدیل شده به دلار آمریکا را نشان می دهد.

آیا بیمه هزینه و قیمت روش کرایولیپولیز را پوشش می دهد؟

بیمه گیج کننده است، و وقتی صحبت از بیمه درمانی و پزشکی زیبایی می شود، همه چیز گیج کننده باقی می ماند. اشکالی ندارد، ما می توانیم کمک کنیم. حکمت غالب به درستی بیان می کند که عمل های زیبایی تحت پوشش بیمه نیستند. این به طور کلی درست است، اگرچه برخی از روش های زیبایی با مزایای پزشکی مستند ممکن است پوشش داده شوند. تعاریف انجمن پزشکی آمریکا (AMA) می تواند به روشن شدن بیشتر این نکته کمک کند:

جراحی زیبایی: ساختارهای طبیعی بدن را به منظور بهبود ظاهر و عزت نفس تغییر می دهد.

جراحی ترمیمی: تغییرات در ساختارهای غیرطبیعی بدن ناشی از نقایص مادرزادی، ناهنجاری های رشدی، تروما، عفونت، تومورها یا بیماری.

روش کرایولیپولیز یک جراحی نیست و هیچ نشانه پزشکی ندارد. کافی است بگوییم، روش کرایولیپولیز شما تحت پوشش بیمه قرار نخواهد گرفت.

حرف آخر

روش کرایولیپولیز در تهران یا حالا در ایران از نظر قیمت به مراتب از کشور هایی نظیر آمریکا و اسپانیا و … پایین تر است می شود گفت که یک دهم قیمت می باشد و در نظر داشته باشید که در ایران هم در بعضی کلینیک مثل کلینیک رسپینا از دستگاه های اسپانیایی یا آمریکایی بهره می برند و نتایج شگفت انگیزی را به ارمغان آورده است.

دیدگاهی در مورد “قیمت کرایولیپولیز چقدر است؟

  1. ویدا گفت:

    هزینه کرایولیپولیز پایینتره با کویتیشن؟

    1. mehdi گفت:

      کوینیشن هم روش خوبی منتهی تعداد جلسات بالاتری نسبت به کرایو داره و به نسبت هزینه کویتیش بیشتر از کرایولیپولیز است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *