Uncategorized @fa

لاغری موضعی با دستگاه کویتیشن

برای لاغری و تناسب اندام و اینکه راحت در مدت زمان کوتاه لاغری شویم دستگاه کویتشن بهترین گزینه است که عوارضی هم ندارد.لاغری موضعی با دستگاه کویتیشن یک درمان کاهش چربی غیر تهاجمی است که با استفاده از فن آوری اولتراسوند برای کاهش چربی در قسمت هایی از بدن که دارای چربی موضعی است بکار می رود.اگر شما جز آن دسته از افراد هستید که نمی خواهید هیچگونه برش و سوزنی وارد بدن شما نشود و تمایلی به لیپوساکشن ندارید لاغری موضعی با دستگاه کویتیشن بهترین گزینه است.

این روش کاملا بدون درد بوده و دوران ریکاوری ندارد.این دستگاه یک دستی دارد که مانند ماساژ عمل می کند و شما کاملا متوجه می شوید که ناحیه تحت درمان در هر جلسه کوچکتر می شود و معمولا بین 1الی4 سانتی متر کاهش سایز دیده می شود که نسبت به هر فرد متفاوت است.

طرز کار لاغری موضعی با دستگاه کویتیشن

کویتیشن یک دستگاه سونوگرافی مشابه به آنچه که در اسکن بارداری مورد استفاده قرار می گیرد می باشد برای این دستگاه یک کرم طراحی شده است که روی قسمت مورد نظر مالیده می شود این دستگاه سطح متمرکز اولتراسونیک دارد که سلول های زیر پوستی را از بین می برد.

کویتیشن بر خلاف لیپوساکشن که روش خطرناکی برای بسیاری از افراد است،روشی بدون عارضه و خطر و برای از بین بردن چربی های موضعی است این روش ایمن و غیر جراحی است و نیاز به دوره ریکاوری ندارد روش کویتیشن تکنواوژی است که نتایج آن همانند نتایجی است که لیپوساکشن ایجاد می کند با این تفاوت که در این روش هیچگونه عارضه خطر جراحی وجود ندارد ولی بهتر است که تعداد جلسات گفته شده شده توسط پزشک معالج انجام شود.

نتایج حاصل ازلاغری موضعی با دستگاه کویتیشن

نتایج حاصل از کویتیشن دائمی است نظر پزشکانی که با دستگاه کویتیشن کار می کنند این استدلال را دارند که چون در کویتیشن با امواج صوتی با فرکانس پایین چربی ها از بین می روند دیگر باز نخواند گشت و با توجه به پتانسیل و آسیب متابولیکی در فرآیند کویتیشن توصیه می شود که افراد مبتلا به دیابت از انجام کویتیشن خودداری کنند.

اکثر بیماران نیاز به 10الی12 جلسه درمانی دارند اما اغلب بیماران بعد از گذشت تنها 5جلسه درمان 1الی2 اینچ کاهش حجم دارند.هر جلسه کویتیشن حدود 30الی50 دقیقه طول می کشد.با روش کویتیشن نمی توان وزن کم کرد در این روش شما فقط می توانید سلول های چربی را نابود کنید.

شما میتوانید برای کاهش وزن در کنار لاغری موضعی با دستگاه کویتیشن از رژیم های غذایی هم استفاده کنید و حواستان باشد که میزان کالری های ورودی که به بدنتان می رسد از نیاز بدنتان بیشتر نباشد چرا که این امر موجب ذخیره چربی در بدن می شود و علاوه بر رژیم بهتر است که ورزش سبک و ترجیحا هوازی را برای کاهش وزن انجام دهید.

اقداماتی که بعد از انجام لاغری موضعی با دستگاه کویتیشن باید انجام دهیم

بعد از انجام کویتیشن یک روال از تمرینات ورزشی مناسب را دنبال کنید و بعد از انجام این پروسه سعی کنید آب زیادی بنوشید 8الی10 لیوان در روز بهتر است دو روز قبل از انجام لاغری موضعی با دستگاه کویتیشن از داروهای ادرار آور مصرف نکید و از مصرف کافئین خودداری کنید نوشیدن آب به سوخت و ساز بدن کمک می کند و میزان ادرار را افزایش می دهد و به این شکل سلول های چربی مرده و متابولیت های چربی از بدن شما خارج می شود.

نکته:لاغری موضعی با دستگاه کویتیشن به علت اینکه یک روش غیر جراحی و غیر تهاجمی است باعث افزایش کلاژن چه در بانوان و چه در آقایان می شود.کویتیشن یک روش غیر جراحی بوده و کاملا بی خطر است و نیاز به هیچ بیهوشی برش و … در این روش نمی باشد و فرد هیچ گونه دردی را حس نمی کند.

لاغری موضعی با دستگاه کویتیشن و سلولیت

با روش لاغری موضعی با دستگاه کویتیشن که روش غیر جراحی است امواج التراسونیک را به قسمت های سلولیتی بدن انتقال می دهند تا دسته ای از سلول های چربی که موجب به وجود آوردن سلولیت شده اند را از بین ببرد و این روش روشی موثر در درمان سلولیت است که سلول های چربی مرده بوسیله عمل دفع طبیعی از بدن خارج می گردد.

عوارض لاغری موضعی با دستگاه کویتیشن

وقتی در مناطق شکم کار می کنیم در برخی موارد امکان ایجاد اسهال وجود دارد.در موارد بسیار نادر امکان ایجاد دندان درد ضعیف در بیمار وجود دارد بسته به نوع حساسیت پوست فرد امکان ایجاد قرمزی و تورم در قسمت های تحت درمان وجود دارد.

لاغری موضعی با دستگاه کویتیشن تنها تفاوتی که با دستگاه های دیگر لاغری دارد ان است که مکانیزم چربی سوزی در کویتیشن از طریق امواج فراصوت می باشد.لاغری موضعی با دستگاه کویتیشن یک پدیده فیزیکی تبخیر مایع است که باعث کاهش فشار ناشی از حرکت امواج صوت می شود.این روش بر روی:

  • شکم

  • بازو

  • ران

  • چانه

  • صورت

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *