لیزر لیپو یکی از روش های زیبایی تهاجمی می باشد که با استفاده از از لیزر برای آب کردن چربی زیر پوست استفاده می شود.اگر شما می خواهید از این روش استفاده کنید و کاهش وزن داشته باشید باید به شما بگوییم که هدف لیزر لیپو فرم دهی وشکل دهی به بدن است و این روش برای آن دسته از افرادی مناسب است که چربی های زیر پوستی و موضعی خود را نتوانسته اند از طریق ورزش و رژیم هیای غذایی از بین ببرند به خاطر همین سراغ روش لیزر لیپو می روند.

چقدر طول می کشد لیزر لیپو نتیجه دهد؟

شما ممکن است نتایج را حدود یک هفته پس از جلسه مشاهده کنید اما نتایج از یک هفته شروع می شود 2 الی 6 ماه تکمیل می گردد.به طور متوسط هر جلسه لیپولیزر یک ساعت زمان می برد که البته با توجه به منطقه مورد نظر تغییر می کند.

آیا لیپولیزر روش مطمئنی است؟

لیپولیزر مانند لیپوساکشن یک عمل جراحی است که اگر بیمار به درستی انتخاب گردد و جراح ماهر باشد و مراقبت های قبل از پروسه به درستی انجام شود جراحی بی ضرر خواهد بود.

لیزر لیپولیز چگونه کار می کند؟

لیزر لیپولیز یک روش متفاوت نسبت به لیپوساکشن می باشد که شامل حذف چربی از بدن با استفاده از مکش خلا است لیزر لیپولیز یک روش حداقل تهاجمی می باشدکه با استفاده از گرما از لیزر فیبر نوری در طول موج های مختلف به ذوب شدن چربی بدن کمک می کند.

دوره ریکاوری لیپولیزر

به دلیل اینکه این عمل سرپایی انجام می شود بهبودی سریع است اکثر افراد می توانند در ظرف چند روز به فعالیت های عادی خود برگشته که معمولا این زمان حدود دو هفته می باشد البته در طی این دو هفته احتمال کبودی،درد و تورم وجود دارد.

 Cryolipolysis vs Lipo Laser

روش کرایولیپولیز یک روش غیر تهاجمی است در حالی که کرایولیپولیز یک روش جراحی جزئی است به عبارت دیگر لیپولیزر همان خطرات و عوارض لیپوساکشن را دارد در مقیاس کوچکتر تفاوت دیگر در این است که نتایج لیزرلیپو فوری است ولی کرایولیپولیز از چند هفته تا چند ماه طول می کشد.

نتایج حاصل از لیپولیزر مثل لیپوساکشن دائمی است چربی ها حذف می شود و بدن فرم می گیرد با این حال اگر همان عادات بد غذایی و عدم تحرک وجود داشته باشد بدن به همان حالت دفرمه در می آید.چرا که با روش لیزرلیپولیز چربی ها حذف می شوند و در صورت اینکه بعد از انجام عمل پرهیزی وجود نداشته باشد سلول های چر باقیمانده بزرگتر می شوند.

فعالیت های بیمار بعد از عمل جراحی لیزرلیپولیز

به دلیل اینکه روش لیزرلیپولیز یک روش ملایم است ممکن است بعضی ها بعد از انجام عمل با شلی پوست مواجه شوند برای جلوگیری از این اتفاق بهتر است زیاد آب بنوشید یا از ماساژ و سفت کننده های پوست استفاده کنید.

هزینه لیپولیزر بیشتر است یا کرایولیپولیز

البته هرچند هزینه هر دو روش به میزان چربی های بدن شما بستگی دارد و اینکه چه میزان از بدن شما تحت درمان قرار می گیرد و هزینه ها متفاوت است اما به طور کلی لیپولیزر به علت اینکه یک روش جراحی است طبعا گرانتر است.

Lipo laser VS Tommy tuck

آن دسته از افراد که چرب اضافی دارند و پوست مناسبی دارند نه پوست سخت و ضخیم و در کل دیواره شکمی صاف دارند لیزر لیپولیز گزینه خوبی است خانم های بعد از دوره بارداری نیز می توانند از لیپولیزر استفاده کنند.و کسانی که دیواره شکمی و پوستشان حالت کشسانی دارد و به عبارت دیگر پوست بدنشان کش آمده است بوسیله تامی تاک بهتر درمان می شود.

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =