پوست و جوانسازی و زيبايی

لیفت صورت با نخ در استانبول در 1 جلسه | کلینیک رسپینا

لیفت صورت با نخ در استانبول و همچنین کشور ترکیه بسیار محبوب است در این مقاله از کلینیک رسپینا به بررسی کامل لیفت با نخ مزایا و معایب این روش می پردازیم.لیفت با نخ یک عمل زیبایی است که یک جایگزین کم تهاجمی برای جراحی لیفت صورت ارائه می دهد.

لیفت با نخ ادعا می کند که پوست شما را با قرار دادن مواد با نخ پزشکی در صورت شما سفت می کند و سپس با سفت کردن نخ پوست شما را به سمت بالا می کشد.لیفت بخیه خاردار نیز نامیده می شود، هدف آن بلند کردن و تراشیدن شکل صورت یا سینه شماست. لیفت با نخ از مواد بخیه موقتی با درجه پزشکی برای “بخیه زدن” پوست شما استفاده می کند تا کشیده شود.

برای مشاوره رایگان در زمینه لیفت صورت با نخ و اطلاع از قیمت آن

پیدایش لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ از سال 1990 وجود داشته است، اما نوآوری در مواد مورد استفاده برای لیفت با نخ منجر به افزایش محبوبیت در سال های اخیر شده است.کاندیدای معمولی برای لیفت با نخ در اواخر 30 سالگی تا اوایل 50 سالگی است. فردی که به طور کلی از سلامت خوبی برخوردار است و به تازگی علائم پیری را متوجه می شود، ممکن است از تاثیر ظریف بلند کردن نخ بیشترین سود را ببرد.

برای آشنایی با بهترین نخ لیفت صورت کلیک کنید.

کسانی که به دلیل شرایط پزشکی که بیهوشی عمومی را مخاطره‌آمیز می‌کند، نمی‌توانند جراحی لیفت صورت انجام دهند، ممکن است لیفت با نخ را به عنوان جایگزین مطمئن‌تری در نظر بگیرند.

با افزايش سن هركدام از لايه هاي پوست دستخوش تغيير مي شوند.برخي از اين تغييرات شامل آويزان شدن چربي به دليل جاذبه و به دنبال آن تحت كشش قرارگرفتن بافت فيبروز اطراف چربي ها و درنهايت شل شدن و افتادگي پوست مي باشد .اگر پوست تحت انقباض قرار گيرد يا لايه چربي زير آن كاهش يابد ، اين حالت سبب سفت شدن و ليفت پوست مي گردد كه اثري مشابه با ليفت با نخ دارد .

چرا لیفت با نخ در استانبول محبوب است؟

تكنيكهاي زيادي براي بازسازي پوست و ليفت صورت وجود دارد ولي همه اين درمانها نسبت به درمان ليفت نخ ، ضعيف هستندگروههاي گوناگوني از نخهاي ليفت در پزشكي زيبايي مدرن هستند ، كه عملكرد و شكل و ساختار اين نخها با هم تفاوت داردزمان حاضر را بايد عصر طلايي نخهاي PDO ناميد.انواع شركتهاي توليد كننده نخ آنقدر متنوع است كه حتي انتخاب را دشوار مي سازد.بنابراين جهت انتخاب يك نخ PDO ليفت مناسب ، درك كاملي از ويژگي هاي اين نخها ضروري است.انتخاب نخ ممكن است براساس هدف درمان صورت گيرد

سازو کار نخ های لیفت صورت

نسل اول نخهاي ليفت ، كه تك رشته اي و نازك هستند براي رفع چروكهاي ظريف پوست و بهبود انعطاف پذيري پوست طراحي شده اند ، ولي براي ليفت پوست ، ضعيف هستندنسل دوم نخهاي ليفت ، كه پيچ دار هستند، جهت بازسازي پوست و بهبود انعطاف پذيري پوست طراحي شده اند ، كه اين نسل هم براي ليفت ضعيف هستند .

نسل سوم و چهارم نخها ، نخهاي كاگ هستند كه دندانه دار هستند و جايگاه خوبي جهت ليفت پوست ، بهبود چروكهاي پوست ، بازسازي پوست و افزايش انعطاف پذيري پوست دارند ، هرپچند كه چندين مدل ، نخ كاگ وجود دارد ، و قدرت نخهاي كاگ ، شركتهاي مختلف، متفاوت است .

نخهاي كاگ نوع تاشونده كه قوي تر و عمر بيشتري دارند ، ليفت قوي تر و مداومي دارندنخ PDO سالهاست به عنوان نخ بخيه بكار ميرود و ثابت شده كه ايمن است ، اين نخ عمر نسبتا بالايي دارد و پس از ٦ ماه جذب مي گردد و از بدن ناپديد مي شود .

نخهاي ديگري هم در بازار هست كه silhouette soft گفته مي شود كه اينها نسبت به نخهاي PDO ، كمي طول عمر بيشتري دارند ، و جنس اين نخها با نخهاي PDO متفاوت است .
از نظر تركيب ، نخهاي PLLA محكمتر از نخهاي PDO هستند ، و در عوض طول عمر بيشتري دارند .ولي به اين معنا نيست كه ليفت اينها بيشتر از نخهاي كاگ دندانه دار باشد، مهمترين نكته در ميزان ليفت ، تكنيك پزشك و كيفيت نخ انتخابي هست

آيا ليفت صورت با نخ دردناك است ؟

براي بي حسي از تزريق بي حسي در مسير ليفت استفاده ميشود ، و طبيعتا فرد در حين انجام تكنيك ، دردي احساس نميكنديكي از كاربردهاي نخ ليفت براي پيشاني است ، ناحيه پيشاني داراي ميزان اندكي بافت نرم است و به دنبال تغييرات چهره توسط انقباض عضله پيشاني ، چروكهايي در اين منطقه ايجاد مي شود .در واقع با اين تكنيك ، جهت ليفت كل ابروها و يا فقط تاج ابروها و يا دم ابروها استفاده ميشود .

يكي از اتفاقاتي كه به مرور زمان با افزايش سن ايجاد ميشود ، افتادگي ابروها هست كه حتي در سنين پايين تر هم ممكن رخ دهد ، كه به راحتي توسط نخهاي تخصصي ليفت ابروها ميتوان در ناحيه پيشاني استفاده كرد و نتايج نسبتا با دوامي دارد .

قبل و بعد لیفت صورت با نخ در یک جلسه

چه نواحي را ميتوانيم با نخهاي ليفت ، ليفت كنيم ؟

١. ليفت گوشه دهان و اصلاح خط بغض و بهبودي افتادگي گوشه دهان

٢. ليفت گوشه چشمها ، و اصلاح مقداري افتادگي پلك فوقاني

٣. ليفت ناحيه غبغب و گردن ، و كاهش ميزان غبغب و افتادگي ناحيه غبغب و گردن

٤. ليفت دم ابروها و كاهش ميزان افتادگي ابروها و پلك فوقاني

٥. ليفت ناحيه فك و چانه و اصلاح افتادگي پايين صورت

٦. ليفت كل ابروها

٧. ليفت تاج ابروها

٨. ليفت بيني با هدف كاهش افتادگي نوك بيني و اصلاح دفورميتي هاي بيني و كوچك كردن بيني و كاهش مقداري سوراخهاي بيني

٩. ليفت گونه ها و بهبود شكل گونه ها و كاهش خط خنده و كاهش افتادگي گونه ها

١٠. ليفت شقيقه ها و ايجاد فرم چشم گربه اي

لیفت با نخ در مقابل لیفت صورت با جراحی

 • لیفت با نخ نتایج چشمگیری مانند لیفت صورت جراحی را به شما نمی دهد. اگر قصد سرمایه گذاری در این روش را دارید، داشتن انتظارات واقع بینانه مهم است.
 • لیفت با نخ نیز دائمی نیست. لیفت صورت نمی تواند روند پیری را به طور کامل متوقف کند، اما نتایج آن سال ها باقی می ماند. نتایج ظریف لیفت با نخ معمولاً حدود 2 سال باقی می ماند.
 • برای ماندگاری طولانی‌تر نتایج، ممکن است به پرکننده‌های پوستی یا درمان‌های دیگری نیاز داشته باشید که هزینه و زمان بیشتری را صرف می‌کنند.
 • از سوی دیگر، خطرات عوارض جراحی لیفت صورت بسیار بیشتر است. اگر نتایج لیفت صورت را دوست ندارید، کار زیادی نمی توانید انجام دهید جز اینکه یک روش تهاجمی دیگر انجام دهید. اگر نتیجه بلند کردن نخ را دوست ندارید، می توانید به سادگی صبر کنید تا نخ ها حل شوند.
 • لیفت با نخ هزینه کمتری نسبت به لیفت صورت دارد. پس از انجام آن می توانید بلافاصله به سر کار برگردید و بازیابی حداقل است.
 • اگر متوجه علائم پیری در خط فک یا زیر چشم خود می‌شوید، لیفت با نخ روشی کم‌خطر برای مشاهده اینکه چگونه یک عمل دائمی‌تر ممکن است به نظر برسد.

حرف آخر

در کل باید در نظر داشته باشیم که لیفت با نخ نسبت به جراحی عوارضی نزدیک به صفر دارد و نهایت نیاز به یکی دو جلسه در اکثر موارد ندارد.احتمال عفونت در اين روش ،بسيار كم است ، و به تكنيكي كه پزشك انتخاب ميكند،نوع نخ و رعايت شرايط كامل استريل در حين نخگذاري درد و التهاب بعد از نخگذاري به صورت موقت است كه بعد از ٢٤ ساعت به مرور از بين ميرود .در اكثر موارد بعد از انجام نخگذاري جهت پيشگيري از عفونت ، آنتي بيوتيك به تعداد كم تحويز ميشود .

دیدگاهی در مورد “لیفت صورت با نخ در استانبول در 1 جلسه | کلینیک رسپینا

 1. ویدا گفت:

  من آنتالیام برای لیفت صورت شما آنتالیا تشریف میارید؟

  1. mehdi گفت:

   اگر آنتالیا هستید شما می توانید با شماره 05369291713 از طریق واتساپ پیغام بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهی در مورد “لیفت صورت با نخ در استانبول در 1 جلسه | کلینیک رسپینا

 1. ویدا گفت:

  من آنتالیام برای لیفت صورت شما آنتالیا تشریف میارید؟

  1. mehdi گفت:

   اگر آنتالیا هستید شما می توانید با شماره 05369291713 از طریق واتساپ پیغام بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *