لاغری موضعی

آیا من یک کاندیدای خوب برای این روش هستم؟

اگر شما فردی هستید که از داشتن چربی در نواحی خاصی از بدنتان رنج می برید می توان گفت که شما فرد مناسبی برای این روش هستید به عبارت دیگر این روش برای افرادی کارایی دارد که دارای چربی های اضافی موضعی هستند که آن ها با ورزش و رژیم غذایی مناسب از بین نرفته است و این چربی های اضافی در برابر ورزش و رژیم غذایی مناسب مقاومت می کنند.پس نسبتا این روش روش مناسبی برای افراد بسیار چاق نمی باشد هدف این روش حذف چربی های اضافی آن هم در موضع و قسمت خاص بنابراین این گزینه خوبی برای افراد بسیار چاق نمی باشد این روش جاگزین بدون جراحی خوبی نسبت به لیپوساکشن است.شما برای اینکه متوجه شوید که آیا لاغری موضعی به روش کرایولیپولیز برای شما مناسب است یا نه با ما تماس بگیرید مشاوران با تجربه ما آماده پاسخ گویی به شما عزیزان هستند.

هزینه این روش به چه شکل است؟

قیمت روشها با توجه به میزان چربی شما و تعداد جلسات مورد نیاز و اهداف نهایی شما متفاوت است.که معمولا برای پهلو ها یک کاپ و معمولا برای شکم معمولا دو کاپ به بالا و برای خط سوتین و چربی اطراف کمر دو کاپ مورد نیاز است که نسبت به تراکم چربی متفاوت است.

هر جلسه چقدر طول می کشد؟چند جلسه نیاز داریم؟

طول جلسه شما بستگی به مقدار ناحیه هایی که باید درمان شوند دارد مسلما برای افرادی با چربی زیاد تعداد جلسات طولانی تر خواهد بود ولی اصولا هر قسمت از بدن که دارای چربی اضافی است در هر جلسه حدود 55الی65 دقیقه زمان می برد نکته ای که اینجا باید متذکر بشویم در کلینیک رسپینا تمام تلاش ما این است که در برنامه شخصی شما و با توجه به محدودیت زمانی که دارید شما را به اهدافتان برسانیم.

این چربی های یخ زده به کجا می روند؟ و آیا نتایج دائمی هستند؟

هنگامی که چربی های اضافی موضعی تحت درمان قرار می گیرند و به عبارتی دیگر یخ می زنند بدن شما به شکل طبیعی از طریق ادرار این چربی ها را دفع می کند سلول های این چربی ها برای همیشه و کاملا از بین می رود.

هنگام انجام روش کرایولیپولیز چه احساسی داریم به عبارت دیگر این حس شبیه چیست؟

زمانی که کاپ ها را بر می دهیم و روی شکم قرار می دهیم این کاپ ها یک جعبه مستطیل شکل می باشند که درون آن ها خالی است آنها با یک لوله انعطاف پذیر مانند جاروبرقی به دستگاه وصل می شوند که خاصیت مکش دارند.در طول چند دقیقه اول که دستگاه شروع به کار می کنند شما حس فشار و مکیدگی در آن قسمت دارید و آن قسمت به شدت سرد می شود که فقط در چند دقیقه اول که کاپ می خواهد موضع چربی را بکشد این احساس به شما دست می دهد و خیلی سریع این حس از بین می رود.در طی پروسه کرایولیپولیز بیمار می تواند کتاب بخواند تلوزیون ببییند و ….این روش روشی ایمن است و هیچ عارضه ای ندارد و با بیش از 1میلیون درمان در سراسر جهان اثبات شده است که یک درمان موثر برای کاهش چربی های موضعی می باشد و از همه مهمتر روشی غیر جراحی می باشد.

آیا این دستگاه لاغری کرایولیپولیز عوارض جانبی دارد؟

در حین انجام این روش شما ممکن است احساس کشش و مکیدگی عمیق در آن موضع مورد نظر تجربه کنید پس از اتمام عملیات عوارض جانبی شامل بی حسی موضعی،قرمزی،تورم،کبودی و خارش است البته در تمام افراد به این صورت نیست.

آیا پس لاغری به روش کرایولیپولیزمی توانم به فعالیت های روزانه برگردم؟

شما بلافاصله در همان لحظه ای که عملیات به اتمام می رسد می توانید به فعالیت های روزانه خود برگردید تغییرات پس از سه هفته از درمان آغاز می شود و قابل توجه ترین نتایج پس از درمان آشکار می گردد ولی این بدان معنا نیست که این نتایج،نتایج نهایی می باشد بلکه نتایج 4الی6 ماه پس از درمان نیز ادامه خواهد داشت.

آیا در طول انجام کرایولیپولیز به مصرف مکمل یا رژیم های غذایی سخت و برنامه ورزشی نیاز داریم؟

اصلا نیازی نیست بسیاری از بیماران پس از درمان انگیزه زیادی پیدا می کنند که از خود بیشتر مراقبت کنند ولی هیچ اجباری نیست قطعا با انجام این برنامه نتایج بهتری بدست می آورید.

آیا کرایولیپولیز برای خانم های باردار توصیه می شود؟

خانم های باردار در دوران بارداری نباید از این روش استفاده کنند اما پس از زایمان این روش عالی است و توصیه می شود و بی هیچ وجه بارداری های آینده را تحت و شعاع قرار نمی دهد ولی بهتر است پس از انجام این پروسه شش ماه صبر کنید و بعد اقدام به بارداری مجدد کنید.

آیا بعد ازکاهش سایز سریع به روش کرایولیپولیز وزن کم می کنیم؟

لاغری موضعی به روش کرایولیپولیز باعث می شود شما از شر چربی ها خلاص شوید الزاما باعث نمی شود که شما وزن کم کنید و شما بیشتر با کاهش سایز درگیر هستید البته استثنا هم وجود دارد که گاهی باعث می شود بیمار وزن کم کند ولی شما می توانید با یک رژیم سبک در طول دوره وزن کم کنید.

نتیجه کرایولیپولیز تاکنون چگونه بوده است؟

روش کرایولیپولیز تاکنون روشی امیدوار کننده بوده است که باعث کاهش چربی موضعی در نقاط خاص از بدن بدون جراحی و موجب شکل دادن به بدن شده است و این روش جاگزین خوبی برای لیپوساکشن و سایر روش های خطرناک جراحی است.

آیا انجام ماساژ در موضعی که کرایولیپولیز انجام شده تاثیری دارد؟

هنوز نتیجه قطعی بدست نیامده اما توصیه می شود که این عمل باعث می شود اثر لاغری موضعی به روش کرایولیپولیز افزایش پیدا کند در کل ماساژ باعث افزایش گردش خون می شود و می تواند تا حدودی اثر بخش باشد.

مزوتراپی

مزوتراپی چیست ؟

خوب است بدانید که مزوتراپی یکی از روش‌های درمانی و زیبایی پوستی است و در دسته‌ی شیوه‌های تزریقی قرار می‌گیرد. یعنی در این روش مواد ویژه‌ای با خاصیت درمانی به زیر پوست تزریق می‌شود. این مواد خاص با توجه به مشکل شما تعیین می‌شوند. مواردی همچون عصاره‌های گیاهی، ویتامین‌ها و آنزیم‌ها، داروها و هورمون‌ها از جمله مواردی هستند که در طی مزو به صورت موضعی به درون پوست تزریق می‌شوند.

واژه مزوتراپی از دو بخش «مزو» و «تراپی» تشکیل شده است. مزو در زبان لاتین به معنی «میانی» بوده و تراپی هم به معنی «درمان» است. همانطور که از اسم این روش برمی‌آید، در مزوتراپی لایه‌ی میانی پوست را درمان می‌کنیم مزوتراپی تکنیک معرفی داروها به داخل مزودرم پوست است یعنی در درم پوست و بافت زیر جلدی در طب زیبایی شناسی دو نشانه اصلی درمان سطح سلولیت بدن و در سطح جوان سازی پوست صورت گردن و قفسه سینه است

قبل از مزوتراپی چه مواردی را باید انجام دهید ؟

بیمار چهل دقیقه قبل از اتمام عمل توسط پزشک برای استفاده از کرم بی حسی موضعی به مطب می آید عملکرد تکنیک مزوتراپی برای صورت و گردن ممکن است حدود 20 تا 30 دقیقه طول بکشد و اگر از بی حسی موضعی به اندازه کافی استفاده شود ، روش مزوتراپی بدون درد است.

ایا دردناک است ؟

شما ممکن است مختصری درد یا سوزش در حین انجام درمان حس کنید که کاملا قابل تحمل است هر چند می توان با بی حسی موضعی، عملیات درمانی بدون دردی داشت.

کاربرد مزوتراپی چیست ؟

باید بدانید که این روش برای جوانسازی پوست، از بین بردن لک‌های پوستی، از بین بردن لک‌های بارداری، لیفتینگ پوست، ذوب کردن سلولیت‌ها و چربی‌های اضافه و درمان ریزش مو مناسب است

چه مواردی را می توانید با مزوتراپی درمان کنید ؟

خوب است بدانید که زخم های آکنه ، جوان سازی ، پر بودن و درخشش صورت ، سفید کننده صورت ، دیستروفی لب ، آلوپسی ، ریزش مو (هم در زن و هم مرد) ، سلولیت ، چاقی موضعی ، خط کشش ، پوست آسیب دیده با آفتاب و چروک می توانید با مزوتراپی درمان کنید .

آیا مزوتراپی کردن عوارضی هم دارد ؟

معمولا برای همه ی کسانی که می خواهند مزو کنند این سوال پیش می اید که ایا این روش عوارضی هم دارد . باید بدانید که تزریق مواد ممکن است کمی با درد همراه باشد و پس از تزریق احتمال بروز کمی تورم در ناحیه ی تزریق وجود دارد که کاملا طبیعی است و سریعا برطرف می گردد. از آنجا که مویرگ‌ها و پوست بسیار نازکی در اطراف چشم‌ها وجود دارد، در اثر مزوتراپی برای رفع سیاهی و لک‌های دور چشم، کبودی دور از انتظار نخواهد بود.

آیا روشی دائمی است ؟

باید پاسخ گفت خیر، این روش موقت است و باید در جلسات متعدد درمان را تکرار کرد که در ابتدای درمان در فواصل کوتاه و در نوبت های بعدی با فواصل طولانی تر درمان دنبال شود . در مورد مزو مو هم زمانی که از محلول‌های مناسب برای تزریق استفاده شود، ریزش مو تا حد قابل‌توجهی کاهش پیدا می‌کند و حتی گاهی شاهد رشد مجدد مو هم خواهیم بود؛ اما در این مورد هم باید تزریق و درمان،‌ادامه ‌دار باشد. مانند هر پروسه زیبایی برای ماندگاری آن ویزیت های دوره ای منظم توصیه می شود.

چه کسی مواد ترکیبی برای تزریق را آماده می کند ؟

پزشکان هم می توانند مواد ترکیبی را آماده کنند ولی برای کاهش احتمال آلودگی با میکروب ها بهتر است از ترکیب های آماده استفاده شود.

نتایج بعد از گذشت چه مدتی مشخص می شود ؟

از سوالات متداول مزوتراپی که قابل توجه هم هست مدت زمان اثر بخشی ونتیجه آن است که در پاسخ باید گفت نتایج بستگی به وضعیت بدن و موقعیت درمانی دارد. به طور متوسط بیماران پس از ۳ جلسه به طور عینی متوجه تغییرات می شوند. در برخی از موقعیت ها، بیماران پس از یک جلسه نیز، نتایج را مشاهده می کنند.

آیا ممکن است برای برخی از پوست ها خطرناک باشد ؟

مزوتراپی خطرناک نیست برای هیچ نوع پوستی.البته میزان تاثیر این روش از فردی به فرد دیگر متفاوت است. بنا به تشخیص پزشک مزوتراپی برای درمان، تجویز می گردد و ممکن است برای همه موثر نباشد. این روش برای تمام افراد با هر جنس پوست و مویی مناسب است ولی بسته به اینکه برای هر فرد چه مقدار موثر است یا باید بنا بر احتیاج هرکسی چه مواد تزریقی استفاده کرد متفاوت است. بنابر این بهتر است قبل از هرگونه درمان زیبایی با پزشک مشاوره شود.

مزوتراپی چگونه باعث کاهش چربی و درمان سلولیت می شود ؟

خوب است بدانید که مزوتراپی سه عامل دخیل در تشکیل سلولیت را درمان می کند. پزشک شما یک فرمول خاص برای کاهش چربی موجود در سلولیت شما ، بهبود گردش خون مختل و تجزیه بافت هم بند آسیب دیده ایجاد می کند، از این طریق سطح پوست را صاف می کند. مزوتراپی می تواند سلولیت را که در هر جای بدن قرار دارد ، درمان کند.

کدام نوع پوست کاندید انجام مزوتراپی است ؟

باید گفت همه انواع پوست کاندیدای مناسبی برای مزوتراپی هستند .

مزوتراپی لاغری

مزوتراپی چگونه انجام می شود ؟

مزوتراپی می تواند به صورت دستی با استفاده از یک سرنگ (در چربی) یا با استفاده از سوزن های خیلی کوچک در غلتک یا قلم مزو یا با اسلحه مزوتراپی انجام شود.در کلینیک رسپینا هم مزوتراپی مو و پوست به صورت حرفه ای انجام میشود و هم مزوتراپی لاغری و همچنین تکنیک مزوتراپی برای رفع سلولیت انجام می شود.برای اطلاعات بیشار و همچنین گرفتن وقت برای مشاوره می توانید کلیک کنید.

کی از مهم ترین مسائل در درمان چربی های موضعی به وسیله مزوتراپی لاغری عمق درمان ( تزریق ) است در مزوتراپی برای درمان چاقی موضعی از داروهایی استفاده می شود که علاوه بر افزایش گردش خون در آن منطقه باعث سوخت و ساز بیشتر و اصطلاحا آب شدن چربی ها و دفع آن ها نیز می شود نکته ی حائز اهمیت در این روش عدم استفاده از داروهای هورمونی و نیز جلوگیری از شل شدگی و افتادگی پوست است زیرا مزوتراپی علاوه بر از بین بردن چربی ها پوست را نیز محکم و سفت می کند .

نکاتی که بعد از مزوتراپی باید رعایت شود عبارتند از : رژیم حاوی پروتئین را رعایت کنید . بعد از مزوتراپی حتما از روش های موضعی حتی در حد ماساژ استفاده کنید .از پوشیدن شلوار تنگ بپرهیزید زیرا تجمع دارو در یک قسمت و عدم پخش آن در بدن می تواند باعث دردناک شدن ناحیه مورد تزریق شود.حداقل در روز 6 لیوان آب بنوشید این کار به دفع مواد حاصل از سوختن چربی ها یتان کمک می کند .قبل از جلسات درمانی از مصرف کافئین پرهیز کنید .

اگر از چاقی موضعی در ناحیه ی پهلو و شکم یا ساق پا و بازوها رنج می برید حتما گزینه ی مزوتراپی را در اولویت قرار دهید چون می تواند به راحتی و بدون ریسک شما را از شر این چربی های بد شکل و حتی سلولیت خلاص کند .

 

مزوتراپی لاغری

از مزوتراپی برای کدام قسمت های بدن استفاده می شود ؟

توجه کنید که بسته به نشانه ها می توانیم آن را در صورت ، گردن ، ناحیه قفسه سینه ، قسمت پشت دست ، پوست بدن و چربی ، پوست سر( مو) استفاده کنیم.

بهبود مزوتراپی چه مدت طول می کشد ؟

باید بدانید که بر خلاف عمل جراحی ، مزوتراپی نیاز به زمان بهبودی بعد از عمل ندارد ، نیازی به بانداژ سنگین ندارد و نیازی به بیهوشی نیست. در حالی که بسیاری از اقدامات جراحی نیاز به یک تا دو هفته بهبودی دارند ، بیمارانی که تحت مزوتراپی قرار دارند هیچ وقفه ای در زندگی روزانه خود ندارند ، در حالی که جوان سازی زیبایی طبیعی را دریافت می کنند.

مزوتراپی چندبار باید انجام شود ؟

درمان های مزوتراپی معمولاً یک بار در هفته انجام می شود. همان طور که بهبود دیده می شود ، ممکن است درمان های کمتری نیاز باشد مانند هر دو هفته یک بار یا یک بار در ماه انجام شود.

مزوتراپی چه مزایایی دارد؟

خوب است بدانید که مثلا لیپوساکشن سلولیت را درمان نمی کند. در حقیقت ، لیپوساکشن اغلب باعث برجسته تر شدن سلولیت موجود می شود. مزوتراپی سلولیت را به طور مستقیم درمان می کند و باعث نرم تر شدن پوست و کاهش چربی در مناطق منتخب می شود. رسوبات چربی از بدن خارج می شوند و در مناطق دیگر که اغلب پس از لیپوساکشن ظاهرمی شوند ، رخ نمی دهند. مزوتراپی نیاز به بستری شدن در بیمارستان و یا بیهوشی عمومی ندارد.

مزوتراپی چگونه باعث جوانی و شادابی پوست می شود ؟

باید بدانید که تزریق ویتامین های زیر پوستی ، سلول ها را دوباره زنده می کند و آنها را فعال تر می کند و از این طریق باعث تولید کلاژن و الاستین می شود. شما می توانید درمان های ضد پیری را در اواسط دهه بیست یا سی سالگی آغاز کنید تا از ایجاد چین و چروک جلوگیری شود. درمان های صورت ، گردن ، بازوها و دست ها سالانه چندین بار توصیه می شود

چه داروهایی در مزوتراپی استفاد می شوند ؟

باید بدانید که داروهای مورد استفاده متنوع است و می توان آنها را در طبقه بندی قرار داد

بازسازنده : پلاکت درمانی یا پی آر پی (پلاسما سرشار از فاکتورهای رشد)را ما از خود بیمار استخراج می کنیم: سنتز کلاژن ، الاستین و اسید هیالورونیک را برای تحریک سنتز فیبروبلاست ترویج می کند اسید هیالورونیک بدون توانایی جذب آب ، پوست را مرطوب می کند.

ویتامین های مزوتراپی: ویتامین های آ و ای و سی و خانواده ی ویتامین ب و عناصر کمیاب (مواد معدنی و اسیدهای آمینه) و کوآنزیم ها. آنها بهترین داروهای شناخته شده در مزوتراپی صورت هستند.

قطعات اسید نوکلئیک که باعث تحریک سنتز کلاژن می شوند : دی میتل اتانول آمین آگونیست کولینرژیک به خصوص برای گشاد شدن ظهور مناسب است زیرا باعث افزایش لحن عضلات میوفیبریل های پوستی می شود سیلیکون آلی: آنتی اکسیدان ، لیپولیتیک و تعمیر کننده ماتریس فیبر.

ایا مزوتراپی هزینه ی زیادی را نیاز دارد ؟

خیر، روش مزوتراپی بسته به مکان تحت درمان متفاوت است و بیمه به دلیل عمل زیبایی به آن تعلق نمی گیرد برای مشاوره رایگان و اطلاع از هزینه دقیق درمان با مزوتراپی برای شما با کلینیک رسپینا تماس بگیرید.

لاغری

سارا: سلام خانم دکتر ,من یه دختر دارم ۵سالشه وزنش حدود ۱۸کیلو میشه,ولی زیاد غذا نمیخوره بیشتر علاقش به میوه وتنقلاته نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنماییم کنیم,البته خیلی هم لاغره

پاسخ: سلام مادر عزیز . در این سن کودکان بی اشتها میشن و این طبیعیه . یک تا دوساعت قبل از وعده های اصلی به هیچ وجه اجازه ندید هیچ تنقلاتی بخوره . تنقلات مصرفی کودکتون رو از چیپس و پفک به سمت اجیلها ،اب میوه های طبیعی که خودتون درست میکنید و حتی ژله و پاستیبلی که به راحتی خودتون با ژلاتین و اب میوه ی طبیعی درست میکتید انتقال دهید .

سلام ببخشید کدو خام برای لاغر کردن پهلوموثرهست 169قدم هست69کیلوهستم چقدراضافه دارم ممنون

پاسخ: سلام عزیزم . اینکه کدوی خام تا چه حد در کاهش سایز پهلو موثره واقعا هیچ منبع علمی و دقیقی نداره و من هم نشنیدم . راه موثر برای لاغری پهلو ورزش و بدن سازی هستش و اینکه اگر خیلی پهلوهای چاقی دارید استفاده از دستگاه های ترکیبی : کرایو ،شاک ویو G5 و RF . چاقی شما هم از لحاظ عددی در حد یک تا دو کیلو بیشتر نیست و ممکنه چاقی موضعی و سایز ظاهری شما چیزی باشه که قابل توجه و ازار دهنده باشه واستون