رژیم و تناسب اندام در زنان | رژیم زنان چگونه است؟Reviewed by Mehdi kh on Feb 3Rating: 5.0

برای انجام این کار، به کمک نگرش جدیدی به موفقیت تازه ام دست یافته ام. میدانم که سبک زندگی قندستیزی، برای من چیزی اضافی و تجملی نیست که پس از رسیدن به وزن مطلوب آن را کنار گذارم. اگر می خواهم وزن مطلوب خود را حفظ کنم باید پیروی از نکات این کتاب را به عنوان یک عادت زندگی تلقی کنم، زیرا بر پایه اصول معتبر تغذیه پایه گذاری شده و دشمن بزرگ پیروان رژیم غذایی را، که محروم ماندن از خوردن است، از میدان به در کرده است.

برای مشاوره در زمینه لاغری با متخصصان کلینیک رسپینا تماس بگیرید.

 این روش تغذیه چیزی است که حس می کنم می توانم به نحو معقولی به مدتی طولانی آن را ادامه دهم. براساس گزارش آزمایش تجزیه خون، که من از پزشک خود هنگام مراجعه برای معاینه سالانه دریافت میدارم، اکنون نسبت به گذشته سالم ترم. برای نخستین بار در زندگی واقعا به این اعتقاد رسیده ام که خواهم توانست تاریخچه دوران سنگین وزنی را پشت سر بگذارم.

کاهش وزن در زنان به خاطر تحرک کمتر و خوردن غذای سبک در وسط روز نسبت به مردان کندتر است.

با این همه برخی خانم ها که از دستورالعمل های این کتاب پیروی می کنند، مأیوس شده اند زیرا در کاهش وزن نسبت به همکاران مرد خود، آهسته تر به نتیجه رسیده اند. در کتاب بسیار جدید میشل مونتینک، تحت عنوان روش مونتینک برای خانم های خاص در باره این مشکل بحث شده است. «مونتینک» چهار نکته را مشخص و حس می کند که این نکات کاهش وزن را برای زنان دشوار می کنند.

این نکات عبارتند از:

زنان بیش از مردان به کارهایی مشغول اند که چندان جنبش و حرکت لازم ندارد؛

زنان بیش از مردان در وسط روز غذای سبک می خورند؛

زنان بیش از مردان رژیم می گیرند، بنابراین بدن آنان نسبت به رژیم غذایی مقاوم تر است؛

 بدن زنان غالبا در حال تکمیل هورمون است و این کار کاهش وزن را دشوار می کند و در واقع ممکن است موجب اضافه شدن وزن آنها هم بشود.