ما نیز مانند حیوانات می توانیم اسید آمینه مورد نیاز بدنمان را از طریق تغذیه عالی و هوای تمیز تأمین کنیم .» اگر به اندازه کافی میوه، سبزی، سالاد و مغزهای خوراکی بخوری کمبود پروتئین نخواهی داشت. مصیبت زمانی شروع می شود که سیستم تصفیه کننده بدن با جرمها و آشغال ها مسدود شود. نان، غلات و سیب زمینی که عوامل تولید کننده خلط و پایه و اساس بیشتر بیماری ها هستند، این قبیل بدبختی ها را برای نوع بشر آورده اند. اکنون مردم هر پنج قاره گندم می خورند.

برای رسیدن به تناسب اندام با ما تماس بگیرید .

اگر بی ضرر بود که مسئله ای نبود

اما اگر ما به علم، دانش، توسعه و پیشرفت انسان معتقد باشیم، سیستم تغذیه ای ما که روند ناآگاهانه دارد، باید به طور آگاهانه بر موازین قوانین طبیعت استوار گردد، مانند تمام جانوران روی زمین. دلیل چسبناک شدن مواد آبکی بدنمان مصرف موادی تخمیری مانند نان و غلات پخته و سیب زمینی است. این اخلاط مخاطهای بدن را که سرتاسر اندام های درونی بدن را پوشانده اند، تحریک می کنند. چه کسی حاضر است به این راحتی از قابلمه دست بردارد؟ غذای پخته محل تجمع باکتری هاست، به خصوص اگر برای مصرف وعده بعدی نگهداری و مجدد گرم شود. دو بشقاب را مجسم کن. در یکی انواع سبزی پخته که با نمک و فلفل و ادویه خوشمزه شده است قرار دارد و در دیگری همان مواد به صورت زنده و خام. کدام یک قشنگ تر است و احساس زنده بودن را در خود دارد؟ گوشت پخته محل مناسبی برای تجمع باکتریها و عفونت زاست.

بوی بدن خود را پس از خوردن گوشت به یاد بیاور. اگر مواد خام نباشد که ما همگی می میریم. این از اعجاز طبیعت است که انسان جان سخت با وجود نحوه زندگی غلط خود این همه عمر می کند. طول عمر انسان ۵ /۳ برابر سن بلوغ اوست، یعنی اگر سن بلوغ را ۲۱سالگی حساب کنیم، ۵ / ۳ برابر آن می شود ۷۴ سال، در صورتی که حیوانات در طبیعت ۶ تا ۷ برابر سن بلوغ خود زندگی می کنند. اسب وحشی که فقط یک نوع گیاه می خورد، ۲ برابر برادر مدرن و متمدن شده خود که در اصطبل محبوس شده است و کاه و جو می خورد، عمر می کند. اگر انسان طبق قانون طبیعت زندگی کند، می تواند ۶ تا ۷ برابر سن بلوغ خود عمر کند، یعنی چیزی در حدود ۱۲۰ تا ۱۴۰ سال. به علاوه، انسان عقل و درک، استعداد، روشن فکری و روشن ضمیری دارد و می تواند بهترین غذاها را برای خود تهیه کند؛ اما فکر نکردن انسان را به طرف حماقت کشانده است.

دکتر پاتینگر آزمایشی با گربه ها انجام داد

او به آنها فقط غذای پخته داد. بعد از سه نسل آنها دیگر نمی توانستند تولیدمثل کنند. گربه ها نه تنها مقطوع النسل شدند، بلکه به مشکلاتی شبیه مشکلات انسان از قبیل کمبود مواد معدنی و ویتامین ها، رشد ناقص جمجمه، فلج پا، نقص عضو، بیماری های کلیوی و راشیتیسم مبتلا شدند. آلكساندرا در کتاب کوچک خود با عنوان تبلیغ خام خواری می نویسد که دوستش مک دونالد موش سفید برای فروش در سرتاسر امریکا پرورش می داد و از آنجا که خرید دانه برایش گران تمام می شد، از همسایه بغل دستی اش که رستوران داشت تقاضا کرد ته مانده غذاها را برای تغذیه موشها به او بدهد. هنوز یک هفته از خوردن این جور غذاها نگذشته بود که موشها شروع به دریدن یکدیگر کردند. آنها به دنبال غذای تازه می گشتند. هفته بعد تعداد زیادی از آنها مردند و تعدادی از ضعف روی زمین افتاده بودند.

مک دوباره آنها را با دانه تغذیه کرد. در عرض چند روز نه تنها اثری از دریدن یکدیگر در آنها وجود نداشت، بلکه دیگر هیچ کدام روی زمین نیفتادند و همگی سالم شدند. نیروی حیات بخشی را که در مواد خام است، نه می شود دید و نه می شود آن را در آزمایشگاهها تولید کرد. مرده و زنده موادی که در آزمایشگاه تجزیه می شود، فرقی با هم ندارد. به همین دلیل تحقیقات آزمایشگاهی روی مواد مرده فاقد اعتبار و کاملا بی ارزش است. به عنوان مثال، بعد از هر بار خوردن مواد مرده حیوانی مقداری زیاد اسیداوریک در بدن جمع می شود، در صورتی که آزمایش خون میزان اسیداوریک را طبیعی نشان میدهد.

ماهیچه ها اسیداوریک موجود را مانند اسفنج به خود می کشند و مملو از این سم می شوند. تو این حالت را که مورمور شدن کشاله ران و تیر کشیدن مفاصل بین استخوان های لگن و ران است، حس می کنی. بعضی مواقع تجمع اسیداوریک به صورت بلورهایی نیز در کلیه ها و ماهیچه ها باعث پیری زودرس می شود. حیوانات گوشت خوار مسئله ای ندارند، زیرا آنزیمی به نام اوریکاز دارند که با آن گوشت را هضم می کنند و اسیداوریک موجود را به صورت مواد ساده ادراری از بدن بیرون می رانند، اما انسان فاقد چنین آنزیمی است. این هم یکی از دلایلی است که انسان نباید گوشت حیوانات را بخورد. آیا نیوتن که نیروی جاذبه را کشف کرد، آن را حس کرده بود؟ چه کسی الکتریسیته را می بیند؟ مغناطیس را چطور؟ در مورد مواد زنده نیز نیرویی وجود دارد که آن را نمی توان دید؛ اما زنده زنده است و مرده مرده. سیب زمینی مرده هرگز رشد نخواهد کرد.

در هیچ آزمایشگاهی نمی توان زندگی تولید کرد

به این دلیل است که ما خام خواران خود را از گیاه خوارانی که کتاب هم نوشته اند، مجزا می کنیم. آنها برای مسدود شدن رگها و سستی استخوانها جوابی ندارند. آزمایش های دکتر کوچاکوف درباره عملکرد گلبول های سفید پس از ورود مواد پخته به دستگاه گوارش تعریف کردنی است. فورأ تعداد گلبول های سفید افزایش می یابد. غذای پخته یعنی خطر برای بدن. در این هنگام جسم باید سربازان خود را که همان گلبول های سفید هستند، بسیج و تقویت کند. اما غذاهای خام چنین حالتی پیش نمی آورند. ۳۰۰ آزمایش به او ثابت کرد این حالت فقط زمانی پیش می آید که غذای پخته مصرف شود. در اینجا می توان تأثير شیر پاستوریزه را توضیح داد. کشاورزی سعی کرد گوساله های خود را با شیر پاستوریزه تغذیه کند، اما همگی در ۶ ماه مردند. دکتر والکر در کتاب سالاد تازه سلامت تو را تضمین می کند می نویسد: انسانها بیش از اندازه لبنیات می خورند به این دلیل که استرلیزه و هموژنیزه شده است. به شیر چنان گرمایی می دهند که تمام آنزیم ها و جوانه هایش از بین میرود و غیر قابل هضم می شود. دکتر آن ویگمور می نویسد که عمل پختن ۸۲٪ مواد را متلاشی می کند، به خصوص آنزیمها را که برای دستگاه گوارش ما ضروری است. پروتئین هم کاملا دگرگون می شود. این را تو خود می توانی با شکستن تخم مرغ در ماهیتابه ببینی که مواد پروتئینی خیلی سریع سفت و لخته می شوند. هضم پروتئین لخته شده خیلی مشکل است.

برای رسیدن به تناسب اندام با ما تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − دوازده =