خام خواری و تعادل وزن | فوائد خام خواریReviewed by Mehdi kh on Jul 27Rating: 5.0

آیا برای بچه هایی که اضافه وزن و چربی دارند، میوه خواری مفید و مناسب است؟ مطمئنا. میوه بهترین غذا در دنیاست و ما اصولا میوه خواریم. آیا اعتياد به چربی و تجمع چربی در بدن موروثی است؟ نه. هیچ مرضی مستقیما ارثی نیست، بلکه عادت هاست که از والدینت به تو به ارث می رسند. مادر من کیک خامه ای زیاد دوست داشت که باعث شد من هم به آن عادت کنم و چاق شوم.

خام خواری

برای رهایی از چاقی با ما تماس بگیرید .

پزشکان ما درباره سلامت چیزی نمی دانند. آنها در دانشکده ها درباره غذای سالم چیزی یاد نمی گیرند و دائم دنبال دشمنی خیالی هستند که موجب بیماری ها می شود. هزاران سال است که دنبال چیزی بیرون از بدن انسان می گردند تا او را با آن مداوا کنند، اما چنین چیزی هرگز وجود نداشته و نخواهد داشت. آنها فقط وقت تلف می کنند و با داروهای شیمیایی ندانسته مردم را بیشتر بیمار می کنند. سالهاست که آسپیرین را برای سرماخوردگی و دردهای دیگر توصیه می کنند، در صورتی که ثابت شده است باعث خونریزی معده و کم خونی و مشکلات دیگر می شود. بیشتر پزشکان فقط حق ویزیت خود فکر می کنند.

برای اینکه از شر زخم های دستگاه گوارش راحت شوی

بهترین کار این است که بدون ترس از خالی بودن معده و گرسنه ماندن و اینکه زخمت بدتر می شود، روزه بگیری. با روزه گرفتن هم اضافه وزنت را از دست میدهی و هم بدنت زخم را خودش رو به راه و بازسازی می کند. آن وقت می توانی میوه و همه چیز بخوری. تمام آن رژیم هایی که پزشکان برای معالجه زخم معده و روده و اثناعشر توصیه می کنند، مانند خوردن کباب برگ، سیب زمینی تنوری و… همگی خون را اسیدی می کنند و باعث ایجاد زخم های دیگر می شوند. تمام رژیمها را فراموش کن و داروها را دور بریز. فقط جسم توست که مداوا می کند، همان طور که وقتی استخوان انسان می شکند فقط بدن است که دوباره آن را ترمیم می کند. این خاصیت بدن است. اگر این را فهمیدهای، تمام آنچه را به بیماری ها مربوط می شود نیز می توانی بفهمی. سعی کن از ساعت ۶ غروب به بعد دیگر چیزی نخوری. یک لیوان آب بخور و به رختخواب برو. اگر کم خوابی داری، می توانی یک موز بخوری. موز دارای نوعی اسید آمینه به نام تریپتوفان است که سروتونین تولید می کند. کسانی که مقدار سروتونین مغزشان کم است.

عصبی، تهاجمی و بی خواب هستند

تریپتوفان می تواند روح و روانت را آرامش دهد و بی خوابی ات را درمان کند. می گویند شیر و عسل بی خوابی را درمان می کنند، اما اینها بیشتر باعث کم خوابی می شوند، زیرا شیر قند خون را به نوسان در می آورد، یعنی اول آن را بالا می برد و سپس پایین می آورد و در اصل خواب را مختل می سازد. همچنین دانه کنجد به علت داشتن تیروسین تأثیری آرامش بخش دارد. آناناس نیز تریپتوفان دارد که با استفاده از آن آشغال های بدن سریع تر دفع می شود. بهترین سرچشمه ویتامینهای گروه (ب) در آواکادو و دانه هایی مانند کنجد و مغزهای خوراکی است. برگ سبز سبزیها همگی ویتامین ب دارند. تمام مركبات، توت فرنگی، اسفناج، گوجه فرنگی، فلفل شیرین و کلم قرمز سرشار از ویتامین ث است.

زمانی که تو در حال وزن کم کردن هستی، کمی عصبی میشوی. غذاهای ویتامین دار تسکین دهنده هستند و می توانند به ترمیم و تقویت نیروی عصبی تو کمک کنند. تخم مرغ و نان که کلونین دارند، عصبیات می کنند. شکلات فنیل اتیل آمین دارد که مقدار سروتونین را کم می کند و تشنج زاست. انواع ترشیها، الكل، قهوه، پنیر کهنه، عدس و نخود اعمال غده تیروئید را مختل می کنند. فقط میوه ها هستند که هیچ گونه ناراحتی برای تو به وجود نمی آورند، با شرایط تو سازگاری دارند و غذای اصلی ما هستند. اگر خود را با میوه ها تغذیه کنی، زودتر به آنچه در نظر داری خواهی رسید. هرچه بیشتر میوه بخوری، زودتر سلامت خود را باز می یابی. خواننده ای برای من نوشته بود: «دکتر من قرصهایی برایم تجویز کرده است که باعث تسریع و تکرر ادرار می شود. آیا آنها را مصرف کنم؟» نه. تو اول باید بدانی چرا بدنت این همه آب انبار کرده است که حالا باید آن را با قرص بیرون برانی.

میوه خواری

درست است که با مصرف این قرص ها چند کیلو از وزنت کم می شود، اما عوارض جانبی آن را میدانی؟ علت تجمع این همه آب این است که بدنت می خواهد از غلظت آشغال هایی که در خود ذخیره کرده است، کم کند تا تمام سیستم گوارشی تو نابود نشود. این همه نمک و ادویه ای که ما مصرف می کنیم، آب در خود جذب می کند. این مواد برای بدن قابل استفاده نیستند، زیرا غیر طبیعی و سمی اند و بدن باید آنها را رقیق کند، وگرنه بقایش به خطر می افتد. اگر تصمیم نداری روش تغذیه ات را بهبود ببخشی، بگذار آن آبها سر جایشان باشند. کلیههایت از تو متشکر می شوند، زیرا باید بیشتر کار کنند تا این آبها بیرون رانده شوند؛ اما دوباره باز خواهند گشت، علت را دریاب.

من برای چندمین بار متذکر می شوم که تو با خام خواری به راحتی وزنت را متعادل می کنی بدون اینکه گرسنگی بکشی یا به عضوی از بدنت لطمه ای وارد کنی. وقتی سلول های بیمار را بیرون راندی، به مراتب به غذای کمتری احتیاج داری. سلول های جدید که بر اثر خوردن غذاهای سالم به وجود آمده اند، مانند سلولهای مرده خوار قابلمه ای اشتهای کاذب ندارند. تقریبا تمام علائمی که هنگام تغییر نحوه تغذيهات ظاهر می شوند، تلاش بدنت برای بیرون راندن مواد سمی انبار شده است. این علائم ممکن است بعضی مواقع با درد خفیف همراه باشند، ولی زودگذر و بی خطرند. نترس، تحمل داشته باش. این زور زدنهای جسمت سرانجامی نیکو که همانا سالم شدن توست، برایت به ارمغان خواهد آورد. اگر میخواهی و می توانی، این جریان پاکسازی را شدت ببخش. روزه بگیر.

هنگام روزه باید آب مقطر بنوشی. سموم خیلی سریع تر از بدنت خارج می شوند و مطمئنا دلت نمی خواهد نشاط روزه را با خوردن غذا عوض کنی. تا می توانی سعی کن بخوابی و استراحت کنی و از هر نوع دلهره و تنشی بپرهیز. به درون خودت برو و با کسی کاری نداشته باش. یادت باشد هیچ علامتی را نباید با دارو در نطفه خفه کنی. من بارها گفته ام که با دارو هیچ گونه درمان و شفایی ممکن نیست. هیچ درمانگاهی در دنیا برای تو کاری نخواهد کرد. هر گونه اقدام پزشکی لطمه ای دیگر به تو میزند. بدن ما همه بر اثر واکسینه شدن و این دستکاریهای بی اساس در کار طبیعت آلوده شده است. اگر چند روز روزه بگیری، آن وقت بوی داروهایی را که در گذشته مصرف کرده ای، حس خواهی کرد. فقط بدنت می تواند شفا و بهبود را به تو باز گرداند. به هیچ پزشکی اعتماد نکن. نیروی روانت را روی این مسئله متمرکز کن که می خواهی خودت را سالم کنی. به کسانی که چیزی نمی فهمند اما خیال می کنند که خیلی فهمیده هستند، اعتنا نکن. آنها می خواهند تو دوباره به بی بندوباری های گذشته ات برگردی.

خام خواری

هیچ گونه اطلاعی از آنچه تو انجام میدهی، ندارند. حتی بیشتر پزشکان نیز در این مورد مانند بی سوادان می اندیشند. این پاکسازی ضروری به تو چنان تندرستی و مقاومتی می دهد که هرگز تصورش را هم نکردهای. لحظه های ناخوشایند کوتاه و زودگذر هستند و نگذار زیاد فکرت را به خود مشغول دارند. به جلو نگاه کن، آینده شادابی را که در انتظارت است در نظر بیاور و از برگشتن به سوی قابلمه پرهیز کن. شیطان همه جا وجود دارد که تو را وسوسه کند، دوباره قاشق و چنگال را در دستت بگذارد و مجدد بیمارت کند. نباید فریب بخوری و بگویی این یک دفعه نیز سر همه، مرگ که برایم نمی آورد.

باید با این قبيل افکار مبارزه کنی و به شیطان لعنتی بگویی تا گورش را گم کند. به این ترتیب دوباره سلامت خودت را به دست می آوری. آیا پاداشی بزرگتر و بهتر از این می خواهی؟ تو آزادی را به دست خواهی آورد، آزاد از دکتر و دوا. کسی که در آخر بخندد، بیشتر از همه میخندد. اراده ات را به کار بگیر. فردا از دردهای امروزت فقط خاطراتی بر جا می ماند. خرد و دانش و نیرویی که تو آن را با کوشش و اراده برای فردایت به وجود می آوری، خیلی زود نتیجه خواهد داد. سلول های چشایی ات بازسازی خواهند شد و تو مزه غذاهای جدید را بهتر حس خواهی کرد. دیگر از زردی رنگ چشمانت که حاکی از بیمار بودنت است، خبری نیست؛ شاید قبلا مرض زردی هم داشته ای. به هر حال خودت حس خواهی کرد که چقدر جوان و بانشاط شده ای و این به تو شهامت میدهد که حرف کسی را گوش نکنی و به پاکسازی و سالم سازی خود ادامه دهی. گذشته از کیفیت غذاهایی که می خوریم، خوردن بیش از حد مورد نیاز بدن تولید سموم خطرناک می کند که عامل بیماری هستند.

برای رهایی از چاقی با ما تماس بگیرید .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + چهارده =