خوشبختانه افراد دارای گروه خونی B عوارض جنبی کمتری در مقابل جراحی دارند، ضمن اینکه می بایست مصرف ویتامینهای ذکر شده را ادامه دهند افرادی که دچار ضعف هستند، می توانند از نوشیدنیهای گیاهی به منظور افزایش توان سیستم ایمنی خویش استفاده کنند. ریشه بابا آدم و جوز کلاغ بهترین گیاهان دارویی برای بالابردن قدرت ایمنی بدن هستند. نوشیدن چند فنجان دم کرده این گیاهان هر روز و در طول چند هفته اثر محرک مطلوبی بر سیستم ایمنی بدن دارد. هشدارهای گروه خون A و AB در هنگام جراحی گروه خونی A و AB در مقابل عفونتهای جراحی آسیب پذیرتر هستند.

گروه خونی
گروه خونی-کلینیک رسپینا

این قبیل عفونتها از بهبودی جلوگیری می کنند و ضمنا مشکلات موجود را وخیم تر می نمایند. به دارندگان این نوع گروه خونی اکیدا سفارش می کنم که یک تا دو هفته قبل از جراحی با انواع مکمل ها سیستم ایمنی بدن خویش را مجهز نمایند. به غیر از ویتامینهای یاد شده ویتامین ۱۲- B، اسیدفولیک و مکمل آهن را هر روز مصرف کنید. به خاطر بسپارید که ویتامینهای مورد نیاز شما در این شرایط از طریق رژیم غذاییتان بسختی حاصل می شود، بنابراین گروه خونی A و AB باید از انواع مکمل مدد گیرند.

مکمل آهن اغلب باعث ایجاد اختلال و ناراحتی در سیستم گوارشی گروه خونی A و AB می شود، پس پیشنهاد می کنم از فلورادیکس که نوعی شربت آهن است و منبع گیاهی دارد و به علاوه در گوارش مشکلی به وجود نیاورده و کاملا قابل جذب است استفاده نمایند. از جمله نوشیدنیهای گیاهی که می توانید به صورت چای و چندین فنجان در روز بنوشید، ریشه بابا آدم است که مناسبترین تقویت کننده سیستم ایمنی بدن محسوب می شود. افراد گروه خون A و AB بیشتر از سایر گروههای خونی در معرض هیجانات عصبی و تنشهای فیزیکی حاصل از جراحی هستند. تکنیکهای آرام بخش مانند مراقبه یا عبادت اثر مثبت فوق العاده ای در بیماران این گروه خونی خواهد داشت. بسیاری از پزشکان به منظور مداوای بیماران خود و سرعت بخشیدن به جریان بهبود آنان از این روشها استفاده می کنند.

پس از جراحی

 برای کمک به بهبود زخم و تمیز نگاهداشتن آن از گل همیشه بهار استفاده می کنند. این گیاه در طب هوموپاتیک بهترین درمان برای بریدگیها و زخمها است؛ عصاره آن نیز حاوی آنتی بیوتیک ضعیف و قابل استعمال خارجی است. هنگام خرید دقت کنید که عصاره آن طبیعی و بدون الكل باشد. به منظور مداوای زخمهای ناشی از جراحی استفاده از ویتامین E نیز مفید است. بسیاری از مردم با استفاده از کپسولهای ویتامن E و مالیدن آن بروی زخم انتظار جمع شدن پوست و بهبود محل جراحت را دارند. حال آنکه این گونه مکمل برای استعمال خارجی مناسب نیست و باید از انواع لوسیون و یا کرم مخصوص حاوی ویتامین E استفاده کرد.

 به پیام گروه خون خود توجه کنید

 برای آماده سازی بدن، چه از نظر استقامت و قدرت دفاع و چه از حیث درمان و بهبود، ویتامینها و مکمل های گیاهی فراوان و متنوعی وجود دارند. پیشنهاد مصرف انواع مکملهافقط نمونه ای از کمکهایی است که به منظور حفاظت و توانمند سازی بدن خویش می توانید انجام دهید. هر گروه خونی حاوی اطلاعاتی هستند که به شما اجازه می دهند تا براساس آن خوردنیها و نوشیدنیهای مجاز را برگزینید. گزیده های فوق اثر فوق العاده ای در سلامت و کیفیت طول عمر شما دارند. شما وقتی مناسب ترین و سودمندترین مواد غذایی، معدنی و ویتامین ها برای بدن خود را بشناسید و مصرف کنید، تأثیر مطلوب آن را در درمان و بهبود پس از جراحی ها مشاهده خواهید کرد. این توانایی و قدرت کنترل شرایط روحی و جسمی به شما امکان می دهد تا سلامت خود را تضمین نمایید.

 والدینی که نگران واکسینه کردن کودکان خود هستند، افرادی که عفونتهای ویروسی دارند، کسانی که نیاز به جراحی پیدا می کنند و اصولا تمامی مردم با توجه به ارتباط گروه خون و حفظ سلامت خویش و آگاهیهایی که در این زمینه کسب کرده اند، می توانند از آثار مثبت و مؤثر آن بهره مند شوند و پاسخ این پرسش را دریابند که چرا گاهی برخی افراد با معالجات متداول بهبود پیدا می کنند در حالی که دیگران در شرایط مشابه رنج می کشند و یا مداوای آنان به دراز می کشد. تأکید می کنم با دانستن اطلاعات کافی درباره خویش و گروه خونتان ضمن حل این معما، تندرستی را به خود هدیه کنید.

 گروه خونقدرتی برای مقابله با امراض

همه انسانها هنگامی که بیمار می شوند از خود سؤال می کنند چرا من؟ با وجود پیشرفتهای تکنولوژی و پزشکی اغلب هیچ کس پاسخ این سؤال را نمی داند. هرچند اکنون واضح است چرا برخی افراد مستعد ابتلا به بیماریهای خاصی هستند که علت واقعی آن، گروه خونشان است. شاید این همان حلقه گمشده باشد تا بفهمیم دلیل سلولی برخی بیماریها کدام است و راههای مقابله و نابودی آن را فراهم آوریم. چرا برخی افراد آسیب پذیرتر هستند و برخی مقاوم تر ؟  آیا به یاد می آورید در زمان جوانی دوستی داشته اید که از شما تقاضای انجام کاری را می کرده که مایل به آن نبوده اید؟

مثلا پک زدن به سیگار یا نوشیدن مشروب؟ آیا برخلاف میلتان آن کار را انجام دادید؟ اگر چنین بوده در واقع شما برخلاف آمادگی خود عمل کرده اید و در مقابل پیشنهاد دوستتان مقاومت نکرده اید. استعداد انجام کاری و یا عدم مقاومت در برابر آن، عامل اصلی ابتلا به انواع امراض است. بسیاری از میکروبها بظاهر جزو پادگنهای سازگار با گروه خونی هستند. این میکروبها همانند دشمنانی که خود را به صورت دوست جلوه می دهند، نیروهای محافظ گروه خونتان را فریب داده و وارد بدن می شوند و هنگامی که به بدن راه یافتند بسرعت در آن پخش شده و استيلا می یابند. آیا متوجه شده اید که در یک سرماخوردگی همه گیر عده ای محفوظ مانده و مبتلا نشده اند. دلیل آن عدم استعداد گروه خون شخص به واگیری و سرایت آلودگی است.

 ارتباط گروه خون

عوامل فراوانی برای ابتلا به امراض وجود دارند که گروه خونی بوضوح در آن تأثیرگذار است. به عنوان مثال فرد دارای گروه خون A که در خانواده خود سابقه امراض دستگاه قلبی دارد باید با دقت مراقب برنامه غذایی خود باشد. گوشت قرمز و چربیهای انباشته شده از هر نوع برای زنجیره گوارشی او مضر هستند و نتیجه آن ازدياد تریگلیسیرید و کلسترول خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *