چرا بدن ما سمی می شود؟ | سرطان چگونه در ایجاد می شود؟Reviewed by Mehdi kh on Jul 13Rating: 5.0

سال ۱۹۹۶ روش تغذیه در انگلیس این طور بود که باعث شد ما با کمبود و بیماری مواجه شویم؛ اما کمبود واقعی ما ناآگاهی ماست. ترس ما از عدم آگاهی سرچشمه می گیرد و تقلیل قوه تفکر. از امریکا خبر می رسد که پزشکان الگو و سرمشق خوبی برای بیمارانشان نیستند، چون مانند بیمارانشان همه چیز می خورند و خود نیز بیمارند و معتاد. نیمی از آنان بر اثر استفاده از چربی ها و مواد حیوانی دچار کلسترول هستند. هر روز از آزمایشگاههای خود مواد شیمیایی جدیدی برای سرکوبی بیماریها بیرون میدهند، اما حاصل همه هیچ است، زیرا از علت بیماریها چیزی نمیدانند.

برای رهایی از چاقی با ما تماس بگیرید.

حتما خواهی گفت که تا به حال مواد سمی نخورده ای

اما اشتباه می کنی. تو هر روز بر اثر تغذیه غلط با غذاهای مرده و مواد گندیده و سمی، مقداری سم وارد بدن خود کردهای بی آنکه بدانی چه کار می کنی. من هم نمی دانستم. حتی پزشکان هم بیشترشان نمی دانند که غذاهای پخته مسبب بیماری های متعدد دستگاه گوارش و دفع ادرار هستند. من اینجا زیاد درباره سموم صحبت نمی کنم، فقط از ۶۸ سمی یاد می کنم که شرکتهای تهیه شراب با مجوز رسمی از آن استفاده می کنند. سلامتی و نوش جان! رسما اجازه استفاده از ۳۵۰۰ نوع ماده شیمیایی به این تولید کنندگان داده شده است. آخر مگر انسان الكل خوار است؟ این فاجعه است. ما نه تنها از مواد پختنی سمی استفاده می کنیم، بلکه هزارها نوع سم شیمیایی دیگر را نیز ندانسته وارد بدن خود می کنیم. البته این بیشتر درباره اروپا مصداق دارد. ما همه دنباله رو سیستم حاضر هستیم و رفاه و دموکراسی می خواهیم.

عجب به این مواد غذایی و رشد اقتصادی

خیلی وقت است که ما عقل خود را فروخته ایم. این سیاره بیمار در حال انفجار است و ما از تجارب تلخ دیگران سرمشق نمی گیریم. درباره حیوانات بیچاره ای که با مواد شیمیایی و پودر استخوان نهنگها و حیوانات دریایی تغذیه می شوند، چیزی نمی گویم. همچنین از اینکه با هورمون و مواد پخته و پنی سیلین تغذیه می شوند تا شیر بیشتری تولید کنند. آنها پودر ماهی می خورند و دچار بیماری جنون گاوی می شوند. دانشمندان تجویز کرده اند که پودر استخوان به غذای این حیوانات اضافه شود، مانند آنچه در سال ۱۹۹۰ در انگلیس رخ داد و سال ۱۹۹۶ تکرار شده بیماری چیزی نیست جز پر شدن بافت ها با مواد سمی و آشغال. سرماخوردگی یک دفعه و بی مقدمه شروع نمی شود، بلکه بر اثر پر شدن بدن با مواد سمی و به مرور زمان رخ می دهد و برای شروع آن فقط سرما لازم است.

در این حالت بدن به وقت زیادی احتیاج دارد تا سموم را جمع آوری و آنها را دفع کند. فقط وقتی تحمل بدن از حد طبیعی گذشت و دیگر جایی برای انبار کردن مواد سمی نداشت، شروع به بیرون راندن مواد اضافی و سمی می کند که با عوارض و دردهایی نیز همراه است و ما این حالت را به عنوان بیماری می شناسیم. در اصل ما باید خوشحال باشیم که بدنمان کوشش می کند خود را از شر سموم آزاد کند و به مصرف داروهای شیمیایی احتیاجی ندارد. همچنان که بعد از یک عطسه احساس می کنیم حالمان بهتر است، زیرا بر اثر عطسه مقداری سم از بدن خارج می شود که واکنش سالم سازی است. کسی که سرما میخورد، مانند بیماران سرطانی نیرو و توانی ندارد. ویروسها تو را بیمار نکرده اند، بلکه تو خود از آنها خورده ای. تو خود خریدار بیماری هستی.

می خواهی بدانی سرطان چیست؟

آخرین مرحله سالها عليه قانون طبیعت زیستن است. یک شبه به وجود نمی آید و وقتی جای خود را محکم کرد، دیگر باید منتظر مرگ باشی خانم دکتر میلدرد شل تا آخرین لحظه مرگ خود منتظر بود پزشکان دارویی برای سرطانش کشف کنند. این خانم دکتر چه سرنوشت شومی داشته است. او باید نحوه زندگی شخصی و پدر و مادرش را مقصر می دانست. دکتر ایسلز را به علت تشخیص درستش که گفته بود سرطان تمام بدن را در بر می گیرد، زندانی کردند؛ اما امروز او در کمیسیون وزارت بهداری مشغول به کار است. دکتر یوهان تیلدن در کتاب توصیف مسمومیت می نویسد که انسان خود بدن خود را بیمار می کند. او از سال ۱۸۵۱ تا ۱۹۴۰ در امریکا ثابت کرد که سیستم پزشکی نمی تواند هیچ گونه کمکی به کسی که روش زندگی اش اشتباه است، بکند و پزشکان فقط میتوانند با مواد شیمیایی موقتأ روی بیماریها سرپوش بگذارند اما نمی توانند آنها را از بین ببرند. او مدت شانزده سال به عنوان پزشک و جراح مردم را با روش پزشکی متداول، به اصطلاح معالجه می کرد. بعد که روش طبیعی تندرستی را یاد گرفت، از تجویز هرگونه دارو و عمل جراحی خودداری می کرد و بیمارانش را با سموم شیمیایی بیمارتر نمی کرد.

او بیماری معده را در پنج مرحله تشریح می کرد

1 . تحریکات معده ای

۲. ورم و التهاب

3. تشکیل زخم

۴. سخت شدن آن

۵. سرطان همان طور که می بینی، تو خود این مراحل را ایجاد می کنی.

اگر می خواهی سالم شوی، باید این پله ها را در جهت معکوس طی کنی. همان طور که دکتر ریکوگ می گوید، اگر می خواهی دوباره سالم شوی، باید بیماری های کهنه را به بیماریهای فصلی و کوتاه مدت تبدیل کنی و این در صورتی ممکن است که از همین حالا تمام عادات مخرب و بیماری زا را از خود دور کنی و به غذای اصلی ات برگردی که طبیعت برایت معین کرده است. با استفاده از میوه ها تمام نیروی سازنده ای که در تو وجود دارد، برای درمان صدمات موجود بسیج می شود. این راز طبیعت است. به جز غذای سالم، هوای تازه، آب پاک، ورزش و حرکت، نور خورشید و استراحت را از یاد نبر. تمام بیماریها ناشی از فقدان یکی از اینهاست. اشخاص عصبی و کسانی که به بی خوابی و سردرد مبتلا هستند، در الویت قرار دارند.

برای رهایی از چاقی با ما تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =