یکی از تولیدکننده های مشهور تردمیل اینک یک مدل تردمیل به بازار عرضه می کند که میزتحریری برای قرار دادن مانیتور و صفحه کلید دارد. استفاده کنندگان تردمیل درمورد این مدل، در مقایسه با مدل بدون میز، نظر مثبت تری دارند.حتی دوچرخه خوابیده دارای تکیه گاه که میز لپ تاپ به آن اضافه شده است بین مردم محبوب تر است. این میز تحریرهای اضافه برای شما ۲۵۰ دلار بیشتر آب می خورد که با توجه به این که چه قدر به سلامتی تان کمک می کند، منطقی به نظر می رسد.

برای مشاوره در زمینه کاهش سایز دائمی کلیک کنید.

 اگر بعید می دانید چنین وسیله ای مفید واقع شود، چیزی شبیه آن را امتحان کنید که میزان فعالیت شما را افزایش بدهد، حتی اگر فقط زمانی که در منزل هستید قابل استفاده باشد. دوستی دارم که خودش را وادار می کند همزمان که به برنامه های ورزشی نگاه می کند با دستگاه اسکی فضایی اش هم ورزش کند. به این شکل در حال تماشای ورزشکاران مورد علاقه اش خودش هم کمی ورزش می کند. گزینه بعدی استفاده از میز تحریر ایستاده با نوعی میز تحریر است که ارتفاع آن برای حالت ایستاده یا نشسته قابل تنظیم باشد.

 اگر شما در حالت ایستاده کار می کنید،

بهتر است به طور متناوب بایستید و بنشینید، ایستادن طولانی در صورتی که شما در اطراف راه نروید یا به طور متناوب در حالت ایستاده و نشسته قرار نگیرید در درازمدت کشش اضافه ای را در پای شما ایجاد می کند. به همین نحو، می توانید تبدیل هایی پیدا کنید که با نصب روی میزتحریرتان بتوانید صفحه نمایش و صفحه کلید را طوری بالا و پایین ببرید که بدون این که صدمه ببینند، بشود در حالت نشسته یا ایستاده با آنها کار کرد. بخشی از مرخصی های استعلاجی به دلیل بیماری های ناشی از نشستن های طولانی است و هرقدر شرکتها متوجه شوند که با این وسایل چه قدر میزان این مرخصیها کاهش می یابد و درنتیجه در هزینه ها صرفه جویی می شود، این وسایل در دفاتر کاری بیشتر مورد قبول واقع می شوند. یکی از شرکت هایی که معروف ایستگاه های کاری توأم با راه رفتن در اختیار کارمندانش قرار داده است که می توانند به آنجا بروند و به ایمیل های عقب افتاده شان رسیدگی کنند.

چند روز قبل با یکی از دوستانم صحبت می کردم که از این ایستگاههای کاری استفاده می کرد تا دوره سالانه آموزش اجباری اش را به صورت آنلاین بگذراند اگر کارفرمای تان برای شما میز تحریر قابل استفاده در حالت ایستاده یا راه رفتن تهیه نمی کند ضرری ندارد اگر درخواست کنید می توانید لپ تاپ یا مانیتورتان را روی یک قفسه قرار بدهید، جایی که بتوانید گهگاه بایستید و کار کنید؛ یا یک پایه نگهدارنده نت های موسیقی با دیوارکوب یا چیزی که خواندن و کار کردن در حین ایستادن را آسان می کند تهیه کنید. حداقل تلاش کنید وقتی که می خواهید مطلبی بخوانید با تردمیل هم ورزش کنید؛ یا زمانی که به کتاب های صوتی گوش میدهید یا در یک اجلاس تلفنی شرکت می کنید راه بروید.

*امروز غذایی را برای خوردن انتخاب کنید که نسبت میزان کربوهیدرات به پروتئین آن متوازن باشد (نسبتا به۱). از غذاهایی که نسبت بالاتر از ۵ به ۱ دارند پرهیز کنید

*در خانه، سالم ترین غذاها را در قفسه هایی بچینید که همسطح چشم تان باشد با آنها را در ظرفی روی میز قرار دهید.

*هم اکنون روشی را پیدا کنید که بتوانید بدون نشستن کار کنید. فردا آن را امتحان کنید.

چرخه را بشکنید

شکرنیکوتین بعدی است

 قند یک سم است، سمی که سوخت لازم را برای دیابت، چاقی، بیماری قلبی و سرطان فراهم می کند. قند و فرآورده هایش به میزانی که ما در حال حاضر مصرف می کنیم، یعنی بیش از ۱۵۰ پوند (معادل ۶۸ کیلوگرم) در سال برای هر نفر، بیش از کوکائین، هروئین یا هر ماده کنترل شده دیگری، انسانها را می کشد.

 یک گزارش علمی، قند را آب نبات سلول های سرطانی توصیف کرده است. قند سرعت پیر شدن و التهاب را در بدن زیاد می کند و متعاقب آن رشد غده های سرطانی را تغذیه می کند. اکنون کاملا روشن است که اگر میزان دریافتی قند خود را کاهش دهید، احتمال ابتلا به سرطان را کم کرده اید. همان طور که تحقیق دیگری نشان می دهد حتی مقادیر بالای طیف نرمال قند خون (۸۲ تا ۱۱۰ میلی گرم در دسی لیتر) به تدریج اثر مخربی در طول زمان بر سلامت ما دارد. حتی مقادیر قند خون در قسمت بالای طیف طبیعی با کوچک شدن واضح مغز در ارتباط است. هر قدر بیشتر قند مصرف کنید، میزان التهاب در بدنتان افزایش می یابد. این وضعیت به پیری زودرس هم در درون بدن و هم در بیرون آن می انجامد. به سادگی می شود گفت که هیچ دلیل خوبی وجود ندارد تا اضافه تر از آن چیزی که بدن از مصرف میوه جات و سبزی های کامل می گیرد، قند مصرف کنیم.

برای مشاوره در زمینه کاهش سایز دائمی کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =