اسمارت لیپو روشی است حداقل تهاجمی که دارای  FDA می باشد این روش جایگزین خوبی برای روش های سنتی و جراحی لیپوساکشن می باشد که در این روش برای از بین بردن چرب اضافی زیر پوستی استفاده می شود و با توجه به پیشرفت های که در علم جراحی زیبایی و فرم دهی وشکل دهی به بدن بوجود آمده اسمارت لیپو یک روش موثر با استفاده از لیزر می باشد.اسمارت لیپو با استفاده از تکنولوژی پیشرفته لیزر و با حداقل عارضه از جمله برش،کبودی نسبت به لیپوساکشن انجام می گیرد.

زمان بهبودی بعد از عمل اسمارت لیپو؟

این جراحی هم همانند لیپولیزر سرپایی انجام می شود بنابراین بیمار بهبودی خود را سریع می باشد مثلا بعد از گذشت 2 هفته می تواتتد به کارهای روزانه خو باز گردند شما باید طی این مدت انتظار کبودی و درد را حداقل به مدت چند هفته داشته باشید.

نکته:

هرچند که روش هایی که مبتنی بر جراحی است احتمال خطر وجو دارد نظیر عفونت،ورم و البته در برخی بیماران بسته به نوع بدنشان کبودی هم دیده می شود.در طول این روش بیمار هوشیار است و فقط قسمت مورد نظر بی حس است.

چقدر بعد از عمل اسمارت لیپو بدن ورم دارد؟

حدود 4الی6 هفته که پزشک مربوطه با راهنمایی های مناسب می تواند این میزان را به 10روز کاهش دهد بهتر است که بعد از انجام این روش تا یک ماه بیمار فعالیت های بدنی شدید و مداوم خودداری کند.

تاثیر روش اسمارت لیپو دائمی است و این روش به بدن شما شکل می دهد و آنرا خوش فرم می کند تا زمانی که شما با تغذیه مناسب و فعالیت های بدنی کافی مراقبت های لازم را به عمل آورید بدن شما به همین فرم می ماند.

نتایج اسمارت لیپو

در عمل جراحی اسمارت لیپو مانند هر عمل دیگری بیشترین میزان ورم تا دو هفته ادامه دارد برای دیدن نتایج نهایی حدود چند ماه طول می کشد اما شما اوج نتایج را می توانید تا 6هفته بعد ببینید که این نتایج تاچند ماه ادامه خواهد داشت.اسمارت لیپو می تواند باعث سفتی پوست و جوانسازی هم بشود در صورتی که چربی های موضعی زیر پوستی کم داشته باشید.

در روش جراحی اسمارت لیپو هدف کاهش وزن نیست بلکه از بین بردن سلول های چربی و خوش فرم کردن بدن است.تنها روشی که می تواند باعث می شود شما سایز کم کنید این است که از شر چربی های خود خلاص شوید روش های جراحی لیپوساکشن و اسمارت لیپو این کار را برای شما به نحو احسن انجام می دهند.

تذکر:

در صورتی که بیمار مورد نظر Pulmonory thromboembolism داشته باشد بیش از 23%این افراد هنگام اسمارت لیپو جان خود را از دست می دهند.

بعد از جراحی اسمارت لیپو:

  1. لباس های فشرده به خصوص به صورت منظم بر تن کنید بدن شما به طور طبیعی قسمت های خالی شده را با مایع پر می کند.
  2. از یک رژیم سالم غذایی استفاده کنید
  3. به میزان کافی آب بنوشید تا بدن آب خود را از دست ندهد
  4. ورزش کنید

برای اطلاع بیشتر و پاسخ سوالات خود در ارتباط با روش جراحی اسمارت لیپو با متخصصان کلینیک رسپینا تماس حاصل فرمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *