چرا دستگاه های لاغری به وجود آمدند؟چاقی معضل دنیای امروز ماست چه بخواهیم چه نه به دلیل زندگی ماشینی و غذاها و فست فود هایی که به غذاهای روزانه ی ما تبدیل شده اند با اضافه وزن مواجه خواهیم شد اما در کنار این مشکلات زندگی ماشینی امروزه تکنولوژی بسیار پیشرفت کرده است و دستگاه هایی اخترع شده که شما می توانید برای از بین بردن دائم چربی های مقاوم از ان ها استفاده کنید.

بیشتر افرادی که اضافه وزن دارند از انباشت چربی در ناحیه ی پهلو ها و شکم و ران ها و بازوها شکایت دارند زیرا این چربی ها حتی با باورزش و رعایت رژیم لاغری هم به سختی و گاهی اصلا از بین نمی روند حتی گاهی فرد اضافه وزن ندارد اما در این نواحی دارای اضافه وزن است و تنها را ه از بین بردن این چربی های مقاوم همین استفاده از دستگاه های لاغری است و همه می دانید که با رژیم گرفتن از کل چربی های بدن کم می شود و نمی توان تضمین داد فقط یک منطقه خاص از بدن کوچک می شود و با انجام ورزش هایی مانند دراز و نشست تنها عضلات قسمت شکم را تقویت می کنید.

چربی ها به یک اندازه در کل بدن تقسیم نشدند بلکه بیشتر در قسمت شکم و پهلو، ران و باسن، غبغب و بازو قرار دارند که برای رفع آنها بهتر است به سراغ لاغری موضعی برویم. امروزه با استفاده از این دستگاه های لاغری خطر عمل های جراحی و امبولی و مشکلات بعد ازجراحی و درد و التهاب به کلی از بین رفته است و شما به راحتی و در کمترین زمان از شر این چربی های بد شکل و مقاوم خلاص خواهید شد این دستگاه ها امتحان خود را پس داده اند و امروزه در بهترین کشورهای دنیا برای لاغری موضعی استفاده می شوند این دستگاه ها در ایران هم هستند ولی همواره توجه کنید که باید از دستگاهای استاندارد استفاده شود و به کلینیک هایی مراجعه کنید که از بهترین و معتبرترین دستگاه ها استفاده می کنند در این مقاله از بهترین دستگاه های لاغری موضعی سخن خواهیم گفت .

کرایولیپولیزبهترین بهترین ها

دستگاه های لاغری

دستگاه کرایولیپولیز که امروزه در اغلب کشورهای پیشرفته و در امریکا استفاده می شود بهترین دستگاه برای از بین بردن چربی های موضعی است وعلت محبوبیت این دستگاه به دلیل مزایای فراوانی است که برای شما دارد . خوب است بدانید که  کرایولیپولیز سلول های چربی را تجزیه می کند، اما بافت اطراف آن را تجزیه نمی کند. پس از خنک کاری، سلول های چربی تحت آپوپتوز قرار می گیرند که مرگ سلولی را کنترل می کند. هنگامی که آپوپتوز اتفاق می افتد، دیواره سلولی چربی تجزیه شده و باعث می شود که لیپیدها که همان چربی ها هستند از سلول ها آزاد شوند.

این لیپیدها توسط سیستم تخلیه لنفاوی حمل می شود تا از طریق بدن شما به همان شیوه ای که چربی از غذای شما حذف می شود، از طریق بدن دفع شود. این فرایند بسیار تدریجی است، به این معنی که خطری برای سیستم لنفاوی شما وجود ندارد و از این بابت نگرانی نداشته باشید.  خوب است بدانید که در روش کرایولیپولیز آن دسته از سلولهای چربی که سطحی تر هستند در اثر سرما دچار مرگ سلولی شده و به آهستگی در طی یک تا چهار ماه از بدن دفع می شوندو به همین علت اثر سوئی روی کبد و آنزیمهای کبدی ندارد. در از مزایای این دستگاه این است که به طور موثر چربی و سلولهای چربی را در منطقه تحت درمان حذف شده و نتایج برجسته و قابل توجهی از کاهش بافت چربی و سلولهای چربی را در منطقه تحت درمان نشان می دهد .

آنچه کرایولیپولیز را از روش های درمان دیگر متمایز می سازد استفاده از تکنولوژی سرما همراه با خلا و فشار منفی ، وکیوم چربی جهت کاهش سایز منطقه مورد نظر ,حذف سلولهای چربی , تعداد جلسه کم , برگشت ناپذیری و غیر تهاجمی بودن آن است. در این عمل سلول های چربی زیر پوست خنک می شوند که باعث ایجاد لیپولیز و تجزیه سلول های چربی بدون آسیب رساندن به بافت های اطراف یا پوست می شود.  کرایولیپولیز به منظور کاهش چربی در مناطق خاص بدن بخصوص سر معده و پشت استفاده می شود. توجه کنید که کرایولیپولیز می تواند راه حل دائمی باشد ؛

می تواند سلولهای چربی را که در حال حاضر وجود دارد تا حدی کاهش دهد و می تواند مانع از افزایش تعداد باقی مانده سلول های چربی در بدن شود، به طوری که فرد باید از طریق ترکیبی از رژیم غذایی و ورزش و یا سایر روش های کرایولیپولیز، میزان چربی خود را ثابت نگه دارد. تقریبا هیچ زمان بهبود یا عوارض جانبی همراه با کرایولیپولیز وجود ندارد. به دنبال این روش، چربی طی یک دوره دو تا چهار ماه کاهش می یابد و باعث کاهش وزن کاملا طبیعی می شود . این همه مزایا و کاربرد ساده و راحت این دستگاه را بهترین دستگاه لاغری دنیا تبدیل کرده است .

دستگاه ار اف (RF) بهترین دستگاه لاغری در دنیا

بهترین دستگاه های لاغری

همین که برای لاغری استفاده از دستگاهی مانند رادیو فرکانسی را انتخاب کرده و از جراحی های لاغری دوری کرده اید نشان عاقل بودن و انتخاب درست شما است  دستگاه آر اف با ایجاد حرارت در سلول های چربی مشابه کویتیشن عمل می کند. روش ار اف معمولا توسط متخصصان پوست برای افرادی استفاده می شود که روی بدنشان نقاط چربی اضافی دارند. در این روش به صورت کنترل شده روی سلول های چربی گرما تابیده می شود و این گرما موجب مرگ این سلول ها بدون تحت تاثیر قرار دادن عضلات یا پوست اطرافشان می شود. در این روش نه تنها از چربی ها کم می شود بلکه بدن به تولید کلاژن تحریک می شود و کلاژن به جمع شدن پوست شل نیز کمک می کند. رفع افتادگی پوست، درمان سلولیت و رفع ترک های سطحی پوست از کاربردهای دیگر کویتیشن و آر اف هستند که سبب شده طرفداران زیادی پیدا کند .

بهترین دستگاه های لاغری دنیا کویتیشن

بهترین دستگاه های لاغری

یکی از مشکلاتی که امروزه وجود دارد این است که تبلیغات زیادی و گاها فراتر از واقعیت همه ی مارا گیج می کند که کدام دستگاه را انتخاب کنیم.این دستگاهی که انتخاب کرده ایم کاربردی که ادعا می کند را دارد یا خیر کویتیشن ازان دستگاه هایی است که ازمایش خود را پس داده است  خوب است بدانید که این دستگاه چگونه عمل می کند . کویتیشن  معروف به لیپوساکشن بدون جراحی، روشی موثر و ایمن برای کاهش سایز است که از امواج فراصوت استفاده می کند.

در اثر برخورد این امواج به آب میان بافتی، حباب هایی در اطراف سلول های چربی ایجاد می شود. این حباب های لرزان باعث شکسته شدن سلول های چربی می شوند بدون اینکه آسیبی به سایر سلول ها وارد کنند. در نهایت محتوای سلول های چربی از طریق مجرای ادرار و سیستم لنفاوی دفع می شود. حدود ۱ تا ۲ روز بعد از انجام کویتیشن، دفعات ادرار افزایش پیدا می کند و نیاز به مصرف آب بیشتری است . در طول انجام روش اولتراسونیک کویتیشن، دستگاه کویتیشن غیر تهاجمی با طول موج های کوتاه نقاط مدنظر را هدف قرار می دهد و در بعضی مواقع ساکشنی خفیف نیز در کنارش انجام می شود.

این فرآیند لایه سلول های چربی زیر پوست را گرم و به لرزش در می آورد. سرانجام روش اولتراسونیک لیپوساکشن موجب می شود سلول های چربی به مایع تبدیل شوند و محتوای خود را به جریان خون منتقل کنند. جالب است بدانید که  بعد از انجام کویتیشن بدن قادر به پردازش این اسید چربی ها از طریق سیستم لنفاوی است . باتوجه به سابقه سلامتی شخص و نوع بدن ممکن است نسبت به دیگران کمتر یا بیشتر وزن کم کنید. این شاخص ها نه تنها روی میزان تاثیرگذاری بلکه روی مدت ماندگاری نیز تاثیر می گذارند. با پزشک خود مشورت کنید زیرا محلی که می خواهید برای لاغری ان از این دستگاه استفاده کنید مهم است و مطمئن باشید نتیجه ی دلخواه را خواهید گرفت .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *