ریچارد سیمونز مربی بسیاری از هالیوودی ها و هنرپیشه ها ی امریکایی بوده که توانسته به کاهش وزن و تناسب اندام آن ها کمک کند با مقاله ی ما همراه باشید تا شما را با بهترین و موثرترین توصیه های ریچارد سیمونز برای لاغری آشنا کنیم .  ریچارد سیمونز معتقد است که برنامه ای که او برای کاهش چربی های شکم ارائه داده است بسیار موثر بوده و به راحتی می توانید در خانه ان را رعایت کنید و انجام دهید و می توانید عضلات ناحیه ی شکم را هم تقویت کنید.

برای رهایی از چاقی با ما تماس بگیرید .

از بین بردن چربی های شکم :

می دانیم که اولین جایی که می خواهیم کوچک شود ناحیه ی شکم و چربی های این ناحیه است . اما دست یافتن به این آرزو دشوار است و باید راه سختی را برای تحقق آن پیش ببریم ، بهتر است برنامه 4 هفته ای ریچارد سیمونزرا بکار ببرید که در10 مرحله برای کوچک کردن شکم توصیه هایی دارد .

از ورزش کردن غافل نشوید. امروزه بسیاری از دستگاه های کوچک کننده شکم و پهلو تبلیغ می شوند .استفاده از این دستگاه ها به تنهایی برای کوچک کردن سایز اندام های مختلف بدن کافی نیست زیرا دستگا ههای ابتکاری قادر به سوزاندن لایه های چربی موجود در اطراف شکم نیستند و این قبیل وسایل تنها کمک ناچیزی برای رسیدن به هدف شما می کنند.

در اولین مرحله از کوچک کردن شکم داشتن اطلاعات اولیه در مورد طرز کار عضلات اطراف شکم و این که چگونه بدن شما چربی را می سوزاند، بسیار کمک کننده خواهد بود . به طور طبیعی شکم همه افراد صاف است اما در مواردی که با چربی اضافی پوشیده شده، به نظر بزرگ می رسد ، اگر هدف شما داشتن اندامی متناسب و شکمی صاف است، اولین قدم از بین بردن لایه های چربی موجود روی عضله های شکمتان است . بهترین روش برای کوچک کردن شکم ترکیبی است از حرکات ورزشی متمرکز روی شکم و کمر و تلاش برای ثابت نگه داشتن قند خون زیرا ثابت بودن میزان قند خون باعث جلوگیری از چاق شدن و افزایش چربی های اضافی در بدن می شود . توجه کنید که تمرینات هوازی مانند دویدن و دوچرخه سواری را انجام دهید که این مرحله نیز شامل تمرین های دوازده  دقیقه ای است بدین صورت که باید سی ثانیه بی وقفه بدویدو سپس یک دقیقه به استراحت بپردازید و سپس دوباره آن را تکرارکنید.اگر می خواهید به اندام مناسب و کوچک کردن شکم برسید، یک ماه سخت را با برنامه رابرتس پیش ببرید زیرا این برنامه تمرینی سنگین برای سوزاندن موثر چربی ها است اما از هفته اول و دوم بهتر می شوید .

انجام حرکات پلانک : می دانید که پلانک یک حرکت مخصوص آب کردن شکم است که مانند شنای سوئدی است و روش انجام آن بدین گونه است روی کف دست و مچ پاهایتان قرار بگیرید حدود 30 ثانیه با بدنی کاملا صاف در همین حالت قرار بگیرید در هفته سوم و چهارم فشار بیشتری را با بالا بردن یک پا وارد کنید حدود 15 سانتی متر یک پا را بالا بیاورید و در همان حالت چند ثانیه بمانید .

حرکت مفید دراز و نشست : حرکت دراز و نشست یک حرکت عالی برای کوچک کردن شکم است که همه ما با آن آشنایی داریم . مرتبه حرکت دراز نشست عادی را بی وقفه انجام دهید وتعداد آن را تا 35 مرتبه در هفته سوم و چهارم برسانید .

حرکت  موثر اسکوات : برای کوچک کردن شکم یکی از حرکات موثر حرکت نرمشی اسکوات یکی از این ورزش هاست که اینگونه انجام می شود : پاها و شانه ها در حالی که سر پا ایستاده اید، از عرض بکشید در این حرکت باید زانو و مچ پایتان رو به جلو ، کمرتان صاف ، سر روبه رو قرار گیرد برای تکمیل شدن حرکت اسکوات به آرامی پایین بیایید و هنگامی که ران دو پایتان موازی هم قرار گرفت، دوباره به موقعیت اول برگردید . تا 25 بار این تمرین را تکرار کنید و با اضافه کردن یک پرش کوچک در هفته سوم و چهارم ، در انتهای هر اسکوات و پیش از حرکت بعدی، می توانید به شدت آن بیفزایید .

 تمرین کوهنوردی این تمرین یک حرکت مناسب برای کوچک کردن شکم است که روش زیر انجام می شود ابتدا در حالت شنا قرار بگیرید رای اینکه وزن بدنتان روی دست هایتان بیافتد آن ها را کاملا باز کنید زانوی راستتان را تا مقابل شانه راستتان جلو بیاورید و دوباره عقب ببرید و دوباره این حرکت را پای دیگرتان انجام دهید مرتبه و هر مرتبه 15 ثانیه این کار را تکرار کنید و این حرکت را 40 مرتبه و هر مرتبه 20 ثانیه در طول دو هفته دوم، بیست بار تکرار کنید .

حرکت پلانک چرخشی : پلانک چرخشی یکی دیگر از ورزش های مخصوص آب کردن شکم است که اینگونه انجام می شود در ابتدا به سمت راست خود دراز بکشید بدنتان آرام بالا بیاورید. وزن بدنتان در این حالت فقط روی دست و پای راست افتاده است بدن خود را به حالت کاملا کشیده نگه دارید ودست چپتان را از حفره پایین عبور دهید به موقعیت اولیه بازگردید و این کار را با سمت دیگر بدنتان انجام دهید مرتبه (10 بار در هر سمت) این تمرین را انجام دهید و می توانید 5 تا 10 مرتبه در هفته سوم و چهارم به هر سمت اضافه کنید .

حرکت ددلیفت با یک پا : ددلیفت یا لیفت مرده یکی از حرکات مناسب ورزشی برای شکم است که این گونه انجام می شود  یک هالتر که با صفحه های فلزی سنگین شده را از زمین بردارید و تا جلوی ران بالا بیاورید و سپس به سمت زمین برگردانید پای چپتان را در حالی که سر پا ایستاده اید ، بالا بیاورید در دست راستتان یک دمبل یا بطری آب بگیرید با تمرکز بر ماهیچه های مرکزی بدن، تعادلتان را حفظ کنید برای خم نشدن زانوی راستتان کمی جلو بیایید در این حرکت باید از سر تا پای چپتان خطی صاف درست کنید سپس به حالت اولیه باز گردید واین کار را با پای دیگرانجام دهید . این تمرین را 20 مرتبه (10 بار در هر سمت) تکرار کنید .

برای رهایی از چاقی با ما تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =