بهترین تغذیه برای تناسب اندام و لاغری | قسمت اولReviewed by Mehdi kh on Jul 4Rating: 5.0

اگر می خواهی سالم شوی، قابلمه را فراموش کن  این قوانین طبیعی اجباری و الزامی برای تمام موجوداتی که روی کره زمین زندگی می کنند، معتبر است. تنها انسان است که خود را از این قوانین دور کرده و بر اثر این گناه و اشتباه موروثی باعث زوال خود شده و از موجودی نیرومند و قوی، حقیری عصا به دست ساخته است که نیروی حیات بخش خود را نابود می کند و به کمک داروهای شیمیایی روزگار می گذراند. فقط انسان است که می پزد، سرخ می کند، آب پز می کند، بو میدهد و مواد انرژی دار طبیعی را که طبیعت برایش آماده کرده است، نابود می کند. فقط اوست که از دارو استفاده می کند و شیر حیوانات دیگر را می نوشد. آنچه برای بهبود تو ضروری و مفید است، طبق این قوانینی که برایت شرح دادم، هوای تازه، آب تمیز و غذایی طبیعی است که ما میلیون ها سال خود را با آن تطبیق داده ایم. این غذاها در مرحله اول شامل میوه های رسیده تازه، مقداری سبزی و قدری مغزهای خوراکی است.

برای رسیدن به تناسب اندام با ماتماس بگیرید.

بعد از این سه عامل مهم

نور خورشید، استراحت و آرامش، کار مشکل بدنی، بازی و ورزش، از مهم ترین عوامل تضمین کننده سلامت هستند. بیماریها حاصل تلاش جسم است تا خود را از وجود فضولات و مواد به جامانده از هضم غذاها و سموم انبار شده رهایی بخشد. وقتی تحمل بدنت از حد و مرز طبیعی خود گذشت، وقتی دیگر جایی برای انبار کردن مواد اضافی به دردنخور در درون خود پیدا نکرد، به زبان ساده وقتی توالت درونیات پر شد، بدن کوشش می کند این مواد سربار و بیمار کننده و مزاحم را خارج کند و خود را از شر این کثافات نجات دهد. در این زمان لازم است آن را خسته و از وظیفه اصلی اش که همانا پاکسازی و تمیز کردن خود است، منحرف نکنی . تمام مواد معجزه گری که تاکنون انسان به دنبالش بوده و هنوز پیدایش نکرده (داروهای شیمیایی، گیاهان شفابخش)، همگی کارشان این است که این علائم را خفه و بدن را وادار کنند کار پاکسازی اش را رها کند و به کاری دیگر مشغول شود که همانا بیرون راندن این مواد تازه وارد است.

این خانه تکانی و پاکسازی که ما آن را به نام بیماری می شناسیم، بر اثر استفاده از این قبیل مواد به وجود می آید. داروهای شیمیایی و گیاهی که ما به درون بدن خود می ریزیم، باعث می شوند بدن کار اصلی خود یعنی پاکسازی را رها کند و مشغول مبارزه با این مواد سمی شود، زیرا بدن میداند دشمن دومی وارد حریم او شده است و باید علیه آن به مبارزه برخیزد. این خاصیت من و تو و تمام انسان هاست که بین بد و بدتر، بد را ترجیح دهیم. به هر حال سیستم دفاعی بدنت را با این مواد خارجی ضعیف و فلج نکن. بیرون از بدنت هیچ گونه داروی شفابخشی وجود ندارد. چنانچه مقاومت بدنت را تضعیف کنی، چاره ای ندارد جز اینکه مواد سمی را در غده های کیسه مانند محکم خود یا در بین مفاصل انبار کند. خاصیت انبار کردن را همه میشناسیم. برای همگی ما امری طبیعی و آشکار است، به خصوص در شرایط جنگ و کمبود. تو نماینده تک تک سلولهایت هستی. هرچه بیشتر بدنت را با مواد سمی شیمیایی و داروهای به اصطلاح شفابخش آزار دهی، به همان اندازه زودتر سنگ قبرت را آماده کرده ای.

روزی خواهد رسید که رعد و برق بدنت شروع می شود

بدن مجبور است وجود این سموم را تا حدی برای خود مقبول نگه دارد. وای به حالت وقتی تحملش تمام شود. این گونه انفجار دیر یا زود دارد، اما سوخت و سوز ندارد و بدون مقدمه و ناگهانی هم نیست. تو خودت بدنت را طی دهها سال به این روز انداخته ای. تنها کاری که در این حالت می توانی انجام دهی این است که آن را آسوده بگذاری. وقتی جسم بیمار است، تنها گذاشتن آن کاری است بسیار مشکل! اگر نیروی کافی داشته باشد، طبق اصول اولیه طبیعت خود را درمان خواهد کرد. تصور می کنم اکنون تمام آنچه را به تغذیه، بیماری و تندرستی مربوط است، فهمیده ای. تو باید چیزهایی بخوری که خام هستند و دستکاری نشده اند. اصول تغذیه طبیعی این است؛ اما به چیزهای دیگری هم نیاز داری که جرئت و استقامت و شهامت تو را افزایش دهند. متأسفانه هنوز خانواده و دوستانت آنچه را تو تا اینجا یاد گرفته ای، نمیدانند. حالا ارادهات را قوی کن! .. بیا با هم به قصاب خانه برویم.

در اینجا تکه های گوشت انواع حیوانات را می بینی که هنوز خام و خون آلودند، جنازه هایی که بویی بد میدهند. چرا می گویم جنازه؟ به زبان کاردانی، آنها سلاخی شدهاند؛ اما مگر ما به آدم مرده نیز جنازه نمی گوییم؟ چه فرقی با حیوانات مرده دارد؟ هیچ فرقی ندارد. جنازه جنازه است، چه حیوان چه انسان! تکه ای از این لاشه ها را برای خودت انتخاب کن. آیا میدانی در هر گرم گوشت خوک ۰۰۰/ ۹۰۰ /۲ باکتری فاسد وجود دارد؟ گوشت حیوانات دیگر وضعیت بهتری ندارد. ۲. برویم جلوتر در سالن ماهیها. در آنجا انواع ماهی و میگو و جانوران دریایی را می بینی که هنوز در حال جان کندن و عذاب کشیدن هستند. صبر کن، الان یکی از آن چاق و چله هایش را می خرم. با تو هستم چاقالو! الان از درد و عذاب نجاتت میدهم، میبرمت خانه و زنده می اندازمت در آب جوش. تو بهترین پروتئین را به من میدهی که غذای مغزم است. همچنین اسیداوریک برای رماتیسم، کلسترول برای جداره رگهایم و مقدار کافی باکترهای فاسد (در هر گرم ۰۰۰/ ۰۰۰ / ۱۲۰ ) به من میدهی. به همین دلیل مسمومیت ماهی بیشتر از مسمومیت گوشت است و همچنین مقداری سرب و کلسیم هم به طور رایگان دریافت می کنی. ٣. با هم به نانوایی برویم. نان برای دنیا در اینجا انواع دانه ها وجود دارد، آماده خدمت، اما متأسفانه خیلی سخت هستند و قابل انبار شدن برای روزهای دشوار! امیدوارم دندان های خوبی داشته باشی، زیرا در شرایط سخت باید بتوانی آنها را خام بجوی، دست کم هشتاد دفعه تا آنزیم پتیالین که از غده های بزاقی دهانت ترشح می شود، مواد نشاستهای موجود در آنها را هضم کند. آیا این دانه های خام که تو آنها را نخیساندهای زیرا قبلا ظرفی نداشته ای تا در آن چیزی بخیسانی، خوشمزه و قابل خوردن هستند. به هرحال حداقل نه نمک دارند و نه مرده هستند، مثل نان! اما چه کار باید کرد؟ بدون نمک این مواد سمی غیرآلی مزه ندارند، اما دانه ها موادی هستند که انسان را معتاد می کنند.

برای رسیدن به تناسب اندام با ماتماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − چهارده =