لاغری بینهایت سریع|چگونه در نیم ساعت پانصد کالری بسوزانیمReviewed by Mehdi kh on Oct 5Rating: 5.0

در این مقاله شما را با راهکارهای لاغری و سوزاندن کالری مناسب در نیم ساعت آشنا می کنیم با این مقاله همراه شوید .همه ی کسانی که چاق هستند و می خواهند وزن کم کنند می دانند که باید حواسشان به کالری دریافتی و کالرای که می سوزانند باشد واگر می خواهند زودتر وزن کم کنند ولاغر شوند باید به کالری بیشتری بسوزانند که التبه این نیز خود راه و روش خاص خود را دارد . 

برای مشاوره در زمبنه لاغری بدون جراحی و عوارض کلیک کنید.

راه هایی که می توانید به سرعت در نیم ساعت کالری بسوزانید عبارتنداز :

سوزاند پانصد کالری با دوی ساحلی  :

این تمرین باعث افزایش استقامت در افراد می شود . همین استقامت بالا کالری سوزی را سریع تر می کند و این تمرین به شما کمک می کند که چربی های اضافه در ساق پا و پایین تنه تان سوزانده شود . پس دوی ساحلی یک تمرین موثر برای عضله سازی و همچنین سوزاندن 500 کالری در 30 دقیقه می باشد .

سوزاندن پانصد کالری با دوچرخه سواری :

دوچرخه سواری می تواند بسیار لذت بخش باشد و درعین حال کالری هم سوزانید .دوچرخه سواری در نیم ساعت می تواند حدود 500 کالری بسوزاند . دوچرخه سواری سریع نیز کالری سوزی بسیار بالایی دارد و اگر هنوز استقامت شما به حد بالایی نرسیده، می توانید ست های خود را با استراحت های 60 ثانیه انجام دهید .قطعاً به 500 کالری سوزی در 30 دقیقه خواهید رسید.

سوزاندن پانصد کالری با طناب زدن :

می دانید که طناب زدن می تواند جزء تمرین های گرم کردن محسوب شود . طناب زدن با شدت بالا به مدت 30 دقیقه می تواند 500 کالری بسوزاند .هنگام طناب زدن کفش های مناسب بپوشید تا زانوهای شما آسیب نبیند .در طول 30 دقیقه حتماً باید چند استراحت داشته باشید.

سوزاندن پانصد کالری با دویدن :

دویدن یک تمرین ساده است و بدون هیچ گونه تجهیزات انجام می شود و بسته به وزن بدنتان ، مسافت طی شده و سرعت و زمان می توانید بیشتر از 500 کالری را بسوزانید برای مثال اگر 54 کیلوگرم وزن دارید و با سرعت 19 ساعت در ساعت می دوید ،می توانید در 30 دقیقه حدود 545 کالری را بسوزانید اما با این حال شما احتمالا نمی توانید در روزهای اول با این سرعت بدوید ما پیشنهاد می کنیم که در مراحل اولیه سرعت خود را از 12 کیلومتر در ساعت شروع کنید و بعد به مدت 10 ثانیه مجددا بشترین سرعت خود را داشته باشید و همین روال را تا 30 دقیقه ادامه دهید توجه داشته باشید که در بین مدت 30 دقیقه دو زمان استراحت 30 ثانیه ای داشه باشید و با سرعت خیلی کم فقط قدم بزنید .

سوزاندن  پانصد کالری با بدن سازی :

کار با وزنه که خود کالری سوزی است تمرینات ورزشی همراه با وزنه می تواند کالری سوزی بالایی داشته باشد البته تعجب نکنید که برای بعضی از این تمرین ها نیاز به هیچ تجهیزاتی ندارید . می توانید از حرکاتی پایه در بدنسازی استفاده کنید که هیچ وزنه ای هم در آن دخیل نباشد. مثل اسکات، پلانک، پوش آپ، برپی، کراس اوور و غیره . اگر این تمرینات را به مدت 30 دقیقه در منزل انجام دهید، تا 500 کالری خواهید سوزاند

سوزاندن پانصد کالری با زومبا :

زومبا یکی از ورزش های گروهی پر هیجان می باشد .افراد با نیم ساعت انجام زومبا می توانند حدود 400 تا 500 کالری بسوزانند و البته که افراد حرفه ای در زومبا نیازی به نیم ساعت ندارند و می توانند این مقدار کالری را تنها در 10 دقیقه بسوزانند . میزان کالری سوزی آن ها بستگی به شدت تمرین ها دارد و این ورزش می تواند باعث افزایش اعتماد به نفس نیز بشود.

سوزاندن پانصد کالری با شنا :

شنا یک تمرین عالی برای سوزاندن چربی و ساختن بدن ، بدون عرق کردن است .اگر مثلا 58 کیلوگرم وزن داشته باشید و با سرعت متوسط شنا انجام دهید در مدت نیم ساعت حدود 445 کالری می سوزانید . با انجام حرکات مختلف شنا و حرکت دست و پا در کمترین زمان ممکن به ایده آل ترین فرم بدنی خود برسید .

سوزاندن پانصد کالری با دویدن روی پله ها :

اگر در خانه هستید بهتر است از پله ها برای کالری سوزی استفاده کنید حتی در محیط کارتان هم می توانید از پله ها برای کالری سوزی استفاده کنید و از بالا روفتن از ان ها غر نزید . بالا رفتن از پله ها یک تمرین برای چربی سوزی و تقویت عضلات پا است، پس اگر می خواهید در عرض نیم ساعت 500 کالری بسوزانید، این تمرین را حتما انجام دهید  .بالا رفتن از پله ها همچنین اکسیژن رسانی را درون شش ها، قلب ، ماهیچه ها و استخوان ها افزایش می دهد ، شما عرق می کنید و چربی ها دفع می شوند و همچنین تعادل و هماهنگی بدن را نیز بهبود می بخشد.

جالب است بدانید که بسیاری از کالرهایی که روزانه انجام می دهید می تواند در کالری سوزی سریع تر به شما کمک کند از جمله : تمیز کردن خانه یکی از از راه های کالری سوزی سریع تر است می توانید با گوش دادن به موسیقی مورد علاقه خود فعالیت کردن خود را در تمیز کردن خانه بالا ببرید و کالری سوزی داشته باشید یا باغبانی کردن هم می تواند به کالری سوزی سریع تر کمک کند اگر وقت اضافه دارید باغبانی کنید و هم از این کار آرامش بگیرید وهم کالری سوزی کنید .

اگر راکت دارید بازی با این راکت ها کالری سوزی سریع تر را سبب می شوند. این بازی به مدت 45 دقیقه در روز می تواند کالری سوزی خوبی را برای شما به ارمغان بیاورد. اگر یک ساز می زنید باید بدانید که همین ساز زدن هم موجب کالری سوزی می شود و هم ذهن شما و هم جسم شما به کار گرفته می شود .شاید تعجب کنید اما خندیدن هم سبب کالری سوزی میشود. می توانید تمرین و ورزش ها را انجام دهید و سرشار از شادی و خوشحالی باشید و همچنین بهتر است که ورزش های قدرتی و سرعتی را با یکدیگر ترکیب کنید و از انجام آن خسته نشوید . رژیم غذایی سالم نیز در کنار ورزش مفید می تواند باعث کاهش استرس و تغییراتی در کوتاه مدت شود.در ابتدااگر نتوانستید به خوبی حرکات را در نیم ساعت انجام دهید نگران نباشید به مرور بدن تان قوی تر شده و بیشتر کالری سوزی می کنید .

برای مشاوره در زمبنه لاغری بدون جراحی و عوارض کلیک کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =