اصول رسیدن به لاغری و تناسب اندام قسمت چهارمReviewed by Mehdi kh on Sep 22Rating: 5.0

از سری مقاله های اصول لاغری و تناسب اندام همراه شما عزیزان و همراهان سایت هستیم امیدواریم که مطالب مارا دنبال کرده باشید و برای شما و هدفی که دارید ثمر بخش باشد تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

قرص لاغری

چربی سوزها

واقعا شبیه یک رویا است که قرص بخورید و به راحتی وزن اضافی خود را کاهش دهید. به همین دلیل است که قرص های کاهش وزن یک صنعت میلیارد دلاری است.پس آن ها کار می کنند؟ بله. اما آن ها خیلی موثر نیستند.داروهای بسیار زیادی وجود دارند که منجر به کاهش وزن کم (چند پوند به طور متوسط)می شوند اما هزینه و اثرات جانبی قابل توجهی دارد. به نظر من فقط یک دارو وجود دارد که ممکن است بخواهید از آن استفاده کنید.هر گونه مکمل های بدون تجویز برای فروش خطرناک یا غیر قانونی (مانند استروئید)احتمالا اثر ناچیزی بر وزن دارند.

برای مشلوره در زمینه لاغری موضعی بدون عوارض و جراحی کلیک کنید.

نوشیدن آب را جدی بگیرید

نوشیدن یک لیوان آب آن هم قبل از خوردن یک وعده غذایی می تواند در مصرف کالری کمتر بسیار موثر باشد. بعضی اوقات احساس تشنگی با گرسنگی اشتباه تصور می شود. بنابراین اگر قبل از غذا خوردن آب بنوشید احساس گرسنگی کمتری می کنید و در نتیجه کمتر هم می خورید.معمولا مصرف انواع چای های گیاهی ( بدون شکر) و آب های طعم دار شده از جمله گزینه های مناسب برای بیشتر مصرف کردن مایعات به ویژه آب هستند. 

میان وعده را فراموش نکنید

یکی از سفارش ها توصیه های جدی  و موثر متخصصان لاغری این است که میان وعده ها را محدود کنید تا راحت تر لاغر شوید ،بیشتر افرادی که در طول روز 4 تا 5 وعده غذایی کوچک یا همان میان وعده، مصرف می کنند کمتر احساس گرسنگی کرده و خیلی راحت تر وزن خود را کنترل می کنند.سعی کنید خوردن اسنک های بعد از شام را برای خود ممنوع کنید و یا از اسنک هایی استفاده کنید که کم کالری باشند. مثل:نصف فنجان بستنی کم چرب و یا خوردن مقداری شیرینی که تنها 100 کالری داشته باشد.

صبحانه را از وعده های خود حذف نکنید

صبحانه یکی از پارامتر های رسیدن به لاغری و تناسب اندام است شاید برای شما سوال باشه این اهمیت از کجا نشات می گیرد.صبحانه را برای اینکه زودتر لاغر شوید حذف نکینید زیرا به هنگام صبح و میل کردن به اندازه صبحانه باعث می شود که متابولیسم شما شروع به فعالیت کند و سوخت و ساز بدن شما از سر گرفته شود و همین علت باعث کالری سوزی شما می شود.

نخوردن صبحانه در فرآیند لاغری و تناسب اندام نتیجه عکس دارد متخصصان تغذیه این اعتقاد را دارند که نخوردن صبحانه باعث می شود بدن فرمان قحطی بدهد و باعث شود متابولیسم بدن کاهش یابد و به طبع آن کالری کمتری می سوزانیم و لاغری و رسیدن به تنناسب اندام ما کند می شود پس صبحانه را به عنوان یه وعده غذایی خیلی مهم در نظر بگیرید و از حذف آن به شدت دوری کنید.

در این چند مقاله توصیه های لاغری و رسیدن به تناسب اندام تمام موارد و پارامتر های مهمی که در لاغری و تناسب اندام مهم بود را بررسی کردیم و حتما حتما به آنها توجه کنید اگز سوالی هم پیش آمد با متخصصین ما در تماس باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 1 =