معمولا اکثر کسانی که دارای اضافه وزن هستند علاوه بر شکم و پهلو درگیر ران ها و باسن بزرگ هستند و چربی های اضافه در این نواحی اصلا صورت خوشی ندارد . همه ی ما می دانیم که کوچک کردن ران و باسن برای رسیدن به تناسب اندام از اهمیت بالایی برخوردار است. تناسب سایز باسن و ران پاها با بالاتنه نقش مهمی در خوش اندامی دارد. با ورزش و رژیم لاغری مناسب به لاغری سریع ران و باسن برسید. ما در این مقاله حرکات مفید برای لاغر کردن ران ها و باسن را به شما شرح می دهیم با ما همراه باشید .چگونه می توانیم ران ها و باسن بزرگ را با برخی از حرکات مفید لاغر کنیم . خوب است بدانید که سوزاندن چربی و کوچک کردن سایز باسن را می توان به راحتی با استفاده از ورزش های موثر و رژیم غذایی مناسب انجام داد. برنامه ریزی درست و استفاده از یک سری قوانین صحیح در ورزش های کاهش وزن شما را در مسیر رسیدن به هدفی با نام تناسب اندام کمک خواهد کرد.

علاوه بر حرکات ورزشی باید از یک رژیم مناسب که  چربی سوزی می کند استفاده کنید زیرا بدون رژیم غذایی درست نمی توانید هرگز چربی های اضافه ی ران ها و باسن را از بین ببرید باید از یک رژیم که چربی سوزی کند استفاده کنید تا بتوانید نتیجه ی مطلوب را بگیرید و اما برخی از حرکات که باید در کنار رژیم آن ها را انجام دهید یادتان باشد که برنامه داشته باشید و این حرکات را هر روز تکرار کنید و با قوی تر شدن تعداد تکرار را اضافه کنید البته در ابتدا به خودتان فشار نیاورید و با آرامش و تامل حرکات را به درستی انجام دهید .

کاردیو و از بین رفتن چربی های باسن

کاردیو برای نابودی چربی های مقاوم بسیار مفید است .ترکیب کاردیو ورزشهای استقامتی به جرات یکی از بهترین گزینه های کاهش وزن و چربی سوزی است . همانطور که می دانید کاردیو یکی از بهترین حرکات ورزشی برای تنظیم گردش و جریان خون و سوزاندن چربی است پس برای کاهش وزن سریع کاردیو یک پیشنهاد عالی به شمار می رود. یک فرد بالغ برای رسیدن به سلامت جسمی می تواند در طول روز 152 دقیقه کاردیو انجام دهد. حرکت فوق العاده کاردیو می تواند در مدت 1 ساعت 800 کالری را در بدن شما سوزانده و موجب لاغری سریع بدن گردد.

در این جا برخی از حرکاتی که بسیار ساده وکاربردی هستند و برای نابودی چربی های باسن و ران ها کاربرد دارند را  برایتان شرح می دهیم :

در ابتدا پاها را کمی بیشتر از عرض شانه باز کنید. دستها را روی کمر گذاشته و به روی زانوها نشسته و دوباره به حالت قبلی بازگردید به پهلو روی زمین دراز بکشید. دست زیرین را ستون قرار داده و از زمین فاصله بگیرید. پای دیگر را به سمت بالا و به سمت بدن کشیده و دوباره به روی پای زیرین بازگردانید. روی زمین به کمر بخوابید. دستها را کشیده کنار بدن قرار دهید. پاها را به صورت جفت شده و بدون خم شدن به سمت بالا بیاورید. به حالتی که به شکم ضربه وارد شود.

شاید جالب باشدکه بدانید می توانید انواع حرکات مخصوص لاغر کردن را با هم ترکیب کنید و از ان برای نابودی چربی های ناحیه ی ران و باسن استفاده کنید . مثلا دویدن روی تردمیل ورزشی عالی برای آب کردن چربی به خصوص در ناحیه باسن ، شکم و پهلو است.دویدن روی تردمیل برای تکمیل اثر چربی سوزی قوی کاردیو که در بخش قبل گفته شد بسیار مهم و موثر است

خوب است بدانید که یکی از بهترین ورزش ها برای کوچک کردن ران و باسن ورزش دو و ترامبولینگ است. که بسیار نشاط آور هم هستند .

حرکات استقامتی و از بین رفتن چربی های باسن

حرکات استقامتی را همواره به خاطر داشته باشید زیرایکی از راههای سوزاندن چربی در بدن به خصوص چربی های سخت و مقاوم انجام حرکات استقامتی است. استفاده از وزنه در تمرینات یکی از بهترین گزینه ها در حرکات ورزشی برای کاهش وزن در قسمت باسن است.

مواد غذایی که برای لاغری کردن باسن  ران ها توصیه می شود عبارتند از :

سیب و کالری سوزی :  از خواص بی نظیر سیب بارها برایتان گفته ایم . سیب نه تنها بیماری بلکه اضافه وزن را نیز از شما دور می کند. سیب یکی از بهترین میوه ها و خوردنی های طبیعی برای افزایش متابولیسم بدن و به طبع آن توانایی در سوخت و ساز بهتر است.

تخم مرغ و چربی سوزی :  بارها گفته ایم که مصرف تخم مرغ برای کاهش وزن توصیه می شود. تخم مرغ را به صورت املت یا آب پز می توان استفاده کرد تا مدت طولانی تری احساس سیری ایجاد شود. یادتان نرود که در خوردن ان زیاده روی نکنید چرا که موجب چاقی می شود.

یولایف و چربی سوزی :  از خواص یولایف هرچقدر بگوییم کم گفته ایم در این خوردنی رژیمی و چربی سوز قدرت خاصی وجود دارد. یکی از بهترین خوراکی ها برای کاهش وزن تمام بدن است. فیبر بالایی که این ماده غذایی لاغر کننده دارد بدن را برای سوزاندن چربی های اضافی تقویت می کند.

عدس و چربی سوزی : عدس می تواند یک وعده غذایی عالی باشدخوردن عدس یکی از گزینه های غذایی برای داشتن شکمی صاف است. خوردن عدس با تنظیم میزان انسولین بدن از انباشته شدن قند و چربی و چاقی ناحیه اطراف شکم و کمر جلوگیری می کند.

زالزالک برای کوچک کردن ران ها : با خوردن زالزالک چربی سوزی کنید . بله این یک حقیقت است که خوردن زالزالک بخشی از مواد معدنی مورد نیاز بدن را تامین می کند. زالزالک با محدود کردن اشتها موجب لاغری و سوختن چربی ها می شود.

توت آبی و چربی سوزی:  این میوه برای چربی سوزی باسن عالی استاز آنتی اکسیدان فراوان وجود در قره قاط یا همان توت آبی نمی توان به راحتی گذشت. برای کاهش وزن و سوزاندن چربی به خصوص برای کوچک شدن باسن از این میوه خوشمزه جنگلی استفاده کنید.

رژیم چربی سوز برای لاغری و کاهش وزن کدام است ؟

باید حواس تان به غذا ی مصرفی و رژیم خود باشد و از رژیم چربی سوز استفاده کنید . خلاصه باید  حواستان جمع کالری هایی که وارد بدن می کنید باشد چرا که جذب کالری و چربی بسیار کار راحتی است در حالی که سوزاندن کالری و آب کردن چربی بسیار مشکل و طاقت فرساست می توانید از رژیم های چربی سوز استفاده کنید و با حرکات ورزشی کالری بیشتری بسوزانیدوبه سرعت لاغر شوید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =