کاهش سایز با دستگاه کرایولیپولیز بسیار مهم و پر اهمیت است.می دانید که چربی های مقاوم از ان دسته چربی ها هستند که گاهی با رژیم های لاغری و ورزش نمی توان ان ها را از بین برد و همین چربی ها در ناحیه هایی مانند شکم وپهلو و ساق پا و بازو هستند که موجب بد شکل شدن اندام شما می شوند امروزه در دنیای مدرن دستگاه های لاغری زیادی به بازار امده اند که موجب از بین رفتن این چربی ها به سرعت و در سلامت کامل می شوند .

برای کاهش سایز و لاغری با دستگاه کلیک کنید.

اما برخی از این دستگاه ها مورد توجه بیشتری هستند و در همه جای دنیا مخصوص اروپا و امریکا بیشتر شناخته شده و از ان ها بیشتر استفاده می شود ما در این مقاله کاهش سایز با دستگاه کرایولیپولیز کرایو و رادیو فرنکانسی را که در دنیا بیشترین مورد استفاده و رضایت را دارند را مورد بررسی قرار می دهیم و با مقایسه ی این دو دستگاه انتخاب برای شما راحت تر می شود و می توانید با مقایسه ی نقاط قوت هر کدام انتخاب مفید و موثرتری داشته باشید با  مقاله ی ما همراه شوید.

کاهش سایز با دستگاه

کاهش سایز با دستگاه کرایولیپولیز

دستگاهی است که توسط شرکت غذا و داروی امریکا تایید شده و در امریکا بهترین و شناخته شده ترین دستگاه برای لاغری موضعی است و بسیار بی خطر و سیف است .  در روش کرایولیپولیز برای از بین بردن سلولهای چربی از دمای انجماد استفاده می کنند. در این روش، سرما به جز سلولهای چربی به سلولهای دیگر آسیب نمی رساند، بنابراین به پوست یا بافت زیرین پوست صدمه ای نمی رسد. سلولهای یخ زده به مرور کوچک می شوند و طی مدت چند ماه از طریق کبد از بدن دفع می شوند. از آنجایی که سلولهای چربی مجددا تولید نمی شوند، می توان انتظار داشت که سایز کاهش یافته بدن و لاغری موضعی در ناحیه تحت درمان، برای همیشه برای فرد بماند. این روش به ویژه برای برآمدگی چربی در شکم فوقانی و تحتانی، نواحی پهلو بازوها و ران های داخلی و خارجی موثر است همچنین برای از بین بردن سلولیت که مشکل غالب خانم ها است هم بسیار مفید و موثر و کارامد است .

کاهش سایز با دستگاه رادیو فرکانسی 

کاهش سایز با دستگاه

کاهش سایز با دستگاه رادیوفرکانسی یا آر اف یکی از راهای درمان تجمع توده چربی یا سلولیت و لاغر کردن شکم و پهلو و حتی تجمع چربی زیاد در صورت بخصوص زیر اسخوان فک و زیر چانه یا غبغب است عوارض درمان با ار اف لاغری ناشایع است هزینه و تعداد جلسات بستگی به میزان و توده چربی داد انرژی آر اف در عمق بیشتری از پوست نفوذ می‌کند و بر لایه‌های درم و زیرپوستی اثر می‌گذارد، نتیجه نهایی سفت و کشیده شدن پوست و بهبود ساختار بافت زیرین است که با تغییری اندک در بافت پوست به دست می‌آید.

کرایو – رادیو فرکانسی – مزایا و معایب :

کاهش سایز با دستگاه

حال که شرحی از طرز کار این دو دستگاه را خواندید خوب است با مزایا و معایب هر یک بیشتر اشنا شوید تا بتوانید خوب مقایسه کنید و با توجه به اینکه در کدام قسمت بدن به دنبال از بین بر دن چربی ها هستید بتوانید تصمیم بگیرید که کدام دستگاه برایتان مناسب تر و موثرتر است .

همانطور که گفتیم در کاهش سایز با دستگاه کرایو از فریز کردن چربی ها استفاده می شود خوبی این روش این است که کاملا بی خطر و بدون درد است و درست برخلاف عمل های تهاجمی مانند لیپوساکشن، نیازی به انجام جراحی یا داروی بیهوشی ندارد. این یعنی شما سریعا می‌توانید به روتین روزانه خود ادامه دهید. روش کرایولیپولیز یک رویکرد هدفمند برای لاغر کردن نقاط خاص بدن است، یعنی مانند رژیم نیست که بر روی کل بدن تاثیرگذار باشد بلکه تنها بخشی را که بخواهید لاغرتر می‌کند. نتایج نهایی این روش درمانی، بعد از چند ماه با ۲۵ تا ۳۵ درصد کاهش چربی‌ها قابل رویت است شما می توانید با داشتن یک لایف استایل سالم نتیجه ی کرایو را به طور دائم داشته باشید و نگران بازگشت چربی ها نباشید .

 راجع به مزایای کاهش سایز با دستگاه رادیو فرکانسی باید گفت که  ایجاد پوستی نرم‌تر و سفت‌تر که باعث کاهش ظاهر سلولیت در برخی از قسمت‌های بدن از طریق کاربرد فناوری رادیوفرکانسی می‌شود که باعث می‌گردد پوست سفت‌تر شود در حالی که سلول‌های چربی را برای داشتن پوستی نرم‌تر کاهش می‌دهد یا به حداقل می‌رساند پوست را به گونه‌ای محکم می‌کند که ممکن است ظاهر افتادگی پوست را کاهش دهد و به کم کردن ترک‌های پوستی پس از بارداری کمک کند از انرژی رادیوفرکانسی استفاده می‌کند که اساسا باعث می‌شود تا سلول‌های چربی و محتوای چربی را حل کند و از طریق سیستم دفع مواد زائد بدن کاهش دهد. به عبارت دیگر، این روش چربی بدن را به آرامی در طول زمان و با درمان‌های مکرر ذوب می‌کند. روش لاغری موضعی با تکنیک رادیوفرکانسی می‌تواند برای رفع چربی‌های اضافی بر روی شکم، باسن و ران‌ها، کاهش سلولیت و سفت کردن افتادگی پوست به علت کاهش وزن یا حاملگی استفاده شود.

و اما معایبی که این دوروش ممکن است داشته باشند :

 کانتورینگ بدن

باید بدانید که طی تحقیقاتی که تا به امروز راجع به کرایو انجام شده  یکی از بهترین و بی خطر ترین روش های لاغری موضعی در کل دنیا است ونسبت به روش های قدیمی تر مانند لیپوساکشن به عنوان یک نوع عمل جراحی کاهش چربی مطمئن تر و غیر تهاجمی محسوب می شود گذشته از احساس سوزش بسیار کم در جایی که پوست بین دو پانل خنک کننده دستگاه وجود دارد ، بیشتر افراد در طول عمل چیزی احساس نمی کنند. از آنجا که این عمل شامل برش ، دستکاری بافت یا بی حسی نیست .

بیشتر افراد به هیچ زمان ریکاوری احتیاج ندارند و می توانند بلافاصله فعالیتهای عادی خود را از سر بگیرند بیشتر عوارض جانبی جزئی طی چند روز تا چند هفته بعد از عمل کاهش می یابد یا از بین می رود.با این حال طبیعی است که حدود یک ماه بی حسی یا از بین رفتن احساس در منطقه درمان را تجربه کنید.یکسری عوارض بسیار کم که همان موقع بعد از کرایو ممکن است مشاهده کنید عبارتند از قرمزی و کمی احساس فشار که بسیار زود برطرف می شود .خوردن اب به مقدارزیاد را بعد از کرایو فراموش نکنید .

اما راجع به کاهش سایز با دستگاه رادیو فرکانسی هم باید گفت خطرات و عوارض درمان‌های لاغری موضعی با آر اف  برای بدن بسیار نادر هستند. ممکن است اندکی قرمزی و تورم و بعضی اوقات تا حدودی کبودی پس از عمل داشته باشید اما تمام این عوارض جانبی موقت هستند. ممکن است بعد از انجام برخی از انواع درمان‌های لاغری موضعی با تکنیک ار اف  مشاهده کنید که باید به دفعات بیشتری به توالت بروید، زیرا این درمان‌ها باعث تحریک جذب لنفاوی می‌شوند و سلول‌های شکسته شده توسط کبد متابولیزه شده و از طریق ادرار دفع می‌گردند .

هزینه کرایو بیشتر است یا رادیوفرکانسی

کاهش سایز با دستگاه

راجع به هزینه های کاهش سایز با دستگاه با پزشک مشورت نکنید و مناطقی از بدن تان که نیاز به عمل دارد مشخص نشود نمی توان خیلی دقیق راجع به هزینه ها گفت. کاهش سایز با دستگاه می‌تواند بسته به اندازه ناحیه مورد نظر و تعداد درمان مورد نیاز متفاوت باشد. علاوه بر این تخصص پزشک و همین طور هزینه‌های مربوط به محل انجام درمان نیز بر روی هزینه درمان کرایوو  رادیوفرکانسی تاثیر می‌گذارد. برای اطلاع از هزینه ها بهتر است با کلینک رسپینا تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید .

با توجه به مقایسه ی دو روش کاهش سایز با دستگاه کرایو و آر اف باید گفت هر دو روش بسیار موثر و مفید هستند و کمترین میزان خطر را در بر دارند اما بسته به اینکه شما در کدام قسمت بدن تان نیاز به لاغری موضعی دارید یکی از این ها می تواند موثر تر باشد مثلا اگر قصد لاغری غبغب تان رادارید رادیوفرکانسی گزینه ی مناسبی است و اگر قصد لاغری پهلو و شکم یا ساق پا و بازوها را دارید کرایو مفید تر است برای اینکه بهترین و موثر ترین تصمیم را بگیرید که به طبع بهترین نتیجه گیری را هم داشته باشید با پزشک ما در کلینیک رسپینا مشورت کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *