مدل ها و افراد معروف برای وعده ی صبحانه چه می خورند ؟Reviewed by Mehdi kh on Jun 19Rating: 5.0

باید بدانید که وعده ی صبحانه یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین وعده های غذایی است . اگر می خواهید تناسب اندام داشته باشید باید وعده ی صبحانه را جدی بگیرید بماند توصیه های اکیدی که پزشکان تغذیه برای سلامت بدن همواره مطرح می کنند. اما سوپر مدل ها و افراد مشهور که دارای اندام متناسبی هستند برای این وعده ی مهم چه می خورند ؟

برای رهایی از چربی های مقاوم با ما تماس بگیرید .

سوپر مدل ها برای خوردن صبحانه ی خود چه مواردی را رعایت می کنند ؟

یک سوپرمدل معمولا سر یک ساعت مشخص بیدار شده و صبحانه می خورد : می دانید که صبحانه انرژی بدن را فراهم می کند تا روز را شروع کنید. اگر می خواهید حتی شکم بزرگ خود را کوچک کنید ، فقط ظرف یک ساعت پس از بیدار شدن از خواب غذا بخورید. این می تواند به سرعت بخشیدن متابولیسم کمک کند که به نوبه خود چربی های بدن را کاهش می دهد .

یک سوپرمدل در وعده ی صبحانه پروتئین کافی مصرف می کند : می دانید که خوردن صبحانه ای که پروتئین زیادی دارد می تواند به شما کمک کند سریع تر وزن کم کنید. خوردن پروتئین در این وعده باعث می شود دیرتر احساس گرسنگی کنید ویک سوپر مدل همین را می خواهد .

یک سوپر مدل همواره فیبر کافی در وعده ی صبحانه خود قرار می دهد : می دانید که فیبر هم ، شما را برای ساعت های طولانی سیر نگه می دارد که به مدیریت گرسنگی در طول روز کمک می کند و در نتیجه باعث کاهش وزن می شود.

یک سوپر مدل همواره می داند چه مقدار کالری در وعده ی صبحانه مصرف کند : باید چه مقدار صبحانه و چند کالری مصرف کنید ؟ این مقدار برای یک سوپر مدل مشخص شده است تقریبا 350 کالری .

خوراکی هایی که اغلب سوپر مدل ها برای وعده ی صبحانه مصرف می کنند عبارتنداز :

تمشک به همراه ماست  :

برای صبحانه یک فنجان تمشک به طور متوسط 8 گرم فیبر دارد. این فیبر ان هم این مقدار برای وعده ی صبحانه عالی است . تحقیقات اخیر پیشنهاد می کند که خوردن فیبر بیشتر به عنوان راهی برای جلوگیری از افزایش وزن است . در طول مدت مطالعه دو ساله، محققان دریافتند افزایش فیبر 8 گرمی در هر 1000 کالری، منجر به کاهش وزن می شود .

جو دوسر :

مصرف جو دوسر در وعده ی صبحانه برای کاهش وزن عالی است . اول اینکه ، غنی  از فیبر است و باعث می شود بیشتر در طول روز احساس سیری کنید. دوم، تحقیقات نشان داده که خوردن یک صبحانه با کربوهیدرات کم مانند جو دو سر و یا سبوس غله سه  ساعت قبل از ورزش می تواند کمک کند تا چربی بیشتری بسوزانید .خوردن کربوهیدرات کم قند خون را بالا نمی برد، مثل خوردن کربوهیدرات تصفیه شده در عوض، سطح انسولین به اندازه کافی بالا نیست. از آنجا که انسولین نقشی در علامت دادن بدن برای حفظ چربی ایفا می کند، داشتن سطح قند خون پایین تر ممکن است کمک کند چربی بسوزانید .

ماست به همراه انواع میوه  :

یک سوپر مدل همواره برای وعده ی صبحانه ی خود از ماست به همراه برخی میوه ها استفاده می کند . خوردن ماست خوردن ماست باعث می شود پروتیین موجود در آن وزن اضافی را کاهش دهد .  اگر می خواهید لاغرتر به نظر برسید پروتئین به طور طبیعی سیرمی کند وزمان بیشتری برای هضم نسبت به کربوهیدرات ساده می برد پروتئین مدت زمان بیشتر ی سیر نگاه تان می دارد و باعث می شود در طول روز زیزه خواری نکنید به همین دلیل مدلها از ماست استفاده می کنند.

تخم مرغ به همراه آووکادو  :

یکی از کامل ترین غذاهایی که می توانید در وعده ی صبحانه بخورید تخم مرغ است . پروتئین در مقایسه با کربوهیدرات ها و چربی ها، شما را سیر نگه می دارند علاوه بر این، در مطالعه ای افرادی که تخم مرغ را برای صبحانه خوردند دیرتر گرسنه می شوند و بیش تر وزن کم می کنند . خوردن فقط  سفیده تخم مرغ کمک می کند که در مصرف کالری صرفه جویی کنید، همچنین نیمی از پروتئین را از دست می دهید ، باعث می شود تا صبحانه کاملی بخورید به علاوه زرده غنی از مواد مغذی سالم مانند کلسیم و آنتی اکسیدان های محافظ چشم لووتیان و زاکسنتین است .زرده ها منبع مهمی از کلسترول هستند . اما مناسب است که یک تخم مرغ کامل مصرف کنید همانند یک سوپر مدل .

کره ی بادام زمینی :

آجیل ها برای کاهش وزن عالی هستند زیرا کره بادام زمینی و تمام آجیل ها چربی های سالم، فیبر و پروتئین دارند. آجیل برای تامین کالری و چربی استفاده می شود . در حالی که افراد فکر می کنند آجیل و کره بادام دارای کالری کم هستند . آنها همچنین دارای مواد مغذی هستند و کمک می کنند تا صبحانه مناسب بخورید. دو قاشق کره بادام زمینی را بر روی نان سبوس دار بمالید و مانند یک سوپر مدل نکران کالری اضافه در وعده ی صبحانه نباشید

ساندویچ مرغ به همراه اندکی استفناج و تخم مرغ  :

می توانید اندکی مرغ گریل شده و استفناج را به همراه نصف تخم مرغ به صورت ساندویچ مصرف کنید و مدت زمان زیادی احساس سیری کنید .

گوجه فرنگی به همراه سس ماست :

می توانید اندکی ماست و کمی گوجه فرنگی که اگر خشک شده هم باشد خوب است میل کنید و این یک صبحانه ی عالی خواهد بود .

تمشک و آووکادو به همراه کینوا :

تمشک سرشار از فیبر و کینوا غنی از پروتئین استفاده می کند . همه ی سوپر مدل ها برای حفظ تناسب اندام خود در وعده ی صبحانه از تمشک وکینوا و آووکادو استفاده می کنند .

پنکک بادام و تمشک :

پنکک می تواند انرژی طول روز تان را تامین کند و از خواص بی نظیر تمشک در تناسب اندام هم که بسیار گفته ایم .

کیک موز و گردو :

کیک موز و گردو بدون خامه و شکر کم می تواند یک صبحانه ی بسیار مقوی باشد که می توانید با قهوه ی خود میل کنید کالری که سوپر مدل ها انجام می دهند .

با اندکی خلاقیت می توانید ترکیب های بسیار خوشمزه و مقوی از میوه ها و آجیل ها برای وعده ی صبحانه تهیه کنید و به تناسب اندام برسید درست شبیه یک سوپر مدل .

برای رهایی از چاقی و مشکلات ان با ما تماس بگیرید .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − دو =