بی شک بهتری و بی خطرترین روش لاغری در دنیا لاغری موضعی کرایولیپولیز است.امروزه برای لاغری واز بین بردن سریع چربی های مقاوم می توانید از کرایولیپولیز استفاده کنید زیار به راحتی و با کمترین ریسک و خطر می توانید از شر این چربی ها خلاص شوید . در این مقاله از مزایای این روش بیشتر خواهیم گفت با ما همراه شوید .خوب است بدانید که کرایولیپولیز یک روش درمانی موثر و عالی و توصیه شده از طرف متخصصان برای کاهش طبیعی چربی و پیکر تراشی به شمار می‌رود.

برای کاهش سایز و لاغری راحت و بدون دردسر کلیک کنید.

کرایولیپولیز یک روش غیر‌تهاجمی برای لاغری موضعی و از بین بردن سلول‌های چربی است که به انجماد چربی مشهور است. باید توجه کنید که کرایولیپولیز روشی غیر‌تهاجمی است که می‌تواند جایگزینی شایسته و ایده آل برای روش‌های تهاجمی کاهش چربی از قبیل لیپوساکشن باشد چرا که بعد از کرایولیپولیز نیازی به دوران نقاهت نخواهید داشت امروزه در امریکا و سایر نقاط دنیا بیشترین استفاده برای لاغری موضعی همین دستگاه کرایولیپولیز است . در این روش سلول‌های چربی زیرپوست همچون لیپولیز را سرد می‌کنند تا آنها را تجزیه کرده و بشکنند، بی‌آنکه به بافت‌های اطراف چربی یا پوست آسیبی وارد شود. برای کاهش دادن چربی بخش‌های مشخصی از بدن، مخصوصاً شکم، پهلو و پشت از کرایولیپولیز استفاده می‌شود

لاغری موضعی

لاغری موضعی و جلسات درمانی با این دستگاه :

قدم اول مشورت با پزشک تان است . بسیار حائز اهمیت است که پیش از درمان سر صبر و حوصله و با دقت دلایل خود را برای انجام کرایولیپولیز با پزشک خود مطرح کنید. باید اطمینان یابید که کرایولیپولیز ابزاریست برای رسیدن شما به آنچه در ذهن می‌پرورانید، باید تصویر واضحی از اندام خود بعد از عمل جراحی در ذهن داشته باشید. پزشکتان باید پاسخگوی تمامی سوالاتی باشد که ذهنتان را درگیر کرده است. باید سوابق پزشکیتان بررسی شود تا مبادا مانعی بر سر راه انجام کرایولیپولیز برای شما وجود داشته باشد.  در حین عمل، دو پانل انجماد غیر تهاجمی به پوست شما می‌چسبد و ناحیه‌ای که می‌خواهید چربی آن را کاهش دهید، بین این دو پانل قرار می‌گیرد. در این حالت شما یک ضربه محکم و اندکی فشار را حس می‌کنید که به هیچ وجه دردناک نیست. در مرحله بعد سلول‌های چربی حدوداً یک یا دو ساعت سرد می‌شود، البته این مدت زمان به نیازهای فردی شما بستگی دارد. در ابتدا حس می‌کنید که ناحیه تحت عمل بسیار بسیار سرد شده ولی پس از مدتی دیگر متوجه پایین بودن دما نخواهید شد. اکثر بیماران در طول عمل یا با موبایلشان صحبت می‌کنند یا مشغول مطالعه هستند .

عملکرد کرایولیپولیز در لاغری موضعی چگونه است ؟

کرایولیپولیز

راجع به عملکرد این دستگاه خوب است بدانید که اساس عملکرد کرایولیپولیز بر مبنای این اصل استوار است که سلول‌های چربی در برابر تغییر دما  در اینجا سرمایش از بافت‌های اطرافشان حساس‌تر و آسیب پذیرترند لذا در اثر انجماد یا کرایولیپولیز سلول‌های چربی تجزیه می‌شوند و هیچ آسیبی متوجه بافت های اطرافشان نمی‌شود. سرمایش سلول‌های چربی آن‌ها را به مرگ طبیعی دچار می‌کند، مرگی کاملاً کنترل شده. در چنین شرایطی غشاء سلول‌های چربی شکسته و لیپیدها آزاد می‌شوند. سپس لیپیدها وارد مجاری لنفاوی می‌شوند تا پردازش شده و در نهایت از بدن خارج شوند، درست به همان شیوه‌ای که بدن چربی غذا را دفع می‌کند، این فرآیند به تدریج انجام می‌شود لذا بار زیادی بر دوش سیستم لنفاوی تحمیل نشده و هیچ خطری سیستم لنفاوی فرد را تهدید نخواهد کرد.

شاید همیشه به این فکر کنید که اگر با کرایو لاغر شوید ایا این لاغری دوام خواهد داشت یا دوباره ممکن ست این چربی ها برگردند ؟ باید بدانید که سه هفته پس از انجام کرایولیپولیز تغییراتی در اندام خود تجربه خواهید کرد اما تغییرات ظاهری شما پس از یک تا سه ماه مشهود و ملموس خواهد بود. بدن شما با کمک متابولیسم سلول‌های چربی را دفع می‌کند و تا ۶ ماه این برنامه را سر لوحه خود قرار می‌دهد. ممکن است دو تا ۴ ماه پس از نخستین عمل کرایولیپولیز به یک جلسه درمانی بیشتر نیاز پیدا کنید تا نتایج بهتری را شاهد باشید. به عنوان مثال، مطالعات کیلینیکی نشان می‌دهد که ٢ تا ۴ ماه پس از به کارگیری کرایو، کاهش چربی در بیماران مناسب این روش شایان ذکر و قابل اندازه گیریست و نتایج به دست آمده در یک بازه زمانی ۶ ماهه ثابت و پایدار خواهد شد و لایه‌های چربی فرد بدون تغییر می‌مانند. تا کنون مطالعات بلند مدتی در این زمینه به ثمر نرسیده است لذا نمی‌توان گفت این نتایج چقدر دوام دارند اما تا زمانی که یک رژیم غذایی سالم و مناسب در پیش بگیرید تا همیشه این تناسب را حفظ خواهید کرد

هزینه و عوامل تاثیر گذار بر هزینه ی  استفاده ازکرایولیپولیز :

باید توجه کنید که دستگاه مورد استفاده در کرایولیپولیز بسیار حائز اهمیت است زیرا استفاده از دستگاه های چینی و غیر استاندارد شاید هزینه ی کمتری برای شما داشته باشد اما می توانند مشکلات و عوارض غیر قابل جبرانی را برای شما به وجود اورند پس اگر کلینیکی قیمت کمتری را به شما می دهد باید توجه کنید که ممکن است از دستگاه های بی کیفیت چینی استفاده کنند و بهتر است هرگز چنین ریسکی نکنید . قسمت های مختلف و میزان چربی ان قسمت هم در هزینه موثر است . با یک جلسه مشاوره ی رایگان با پزشک می توانید متوجه شوید که کدام قسمت های بدن تان را می توانید کرایو کنیدو هزینه ی کلی ان چقدر خواهد شد.

آیا روش کرایولیپولیز عوارضی هم دارد :

لاغری موضعی

باید گفت یکی از بهترین و سیف ترین دستگاه های لاغری در دنیا کرایولیپولیز است . از آنجایی که یک روش غیرتهاجمی است و هیچ زخمی وجود نخواهد داشت، خبری از عفونت نخواهد بود. با این حال برخی بیماران سرخ شدن، بی حسی، درد، سوزش، کوفتگی و خون مردگی ناحیه تحت درمان را تجربه می‌کنند، بروز این عوارض به نحوه بالا کشیده شدن موضع درمان میان پانل‌های انجماد بستگی دارد توجه داشته باشید که تمامی عوارض فوق الذکر موقتی بوده و پس از چند ساعت یا چند روز برطرف می‌شوند.

توجه داشته باشید که تنها افرادمتخصص و آموزش دیده،  می‌توانند کرایولیپولیز را اجرا نمایند. از پزشکتان راجع به دستگاهی که استفاده می کند سوال کنید و از کرایو با دستگاه های بی کیفیت و چینی جدا بپرهیزید.  باید توجه داشته باشید که نتیجه نهایی با دستگاه کرایو کاملاً طبیعی بوده و اندامی نرمال و عادی و در عین حال بسیار متفاوت برایتان به ارمغان خواهد آورد، علی الخصوص اگر توأم با یک رژیم غذایی مناسب داشته باشید و ورزش کنید. پس از انجام کرایولیپولیز اندام شما باریک تر، کوچک‌تر و عاری از چربی می‌شود. عوارض جانبی کرایولیپولیز بسیار محدود است. کلینیک رسپینا با دستگاه های استاندارد و پزشکی مجرب می تواند بهترین  و امن ترین انتخاب برای شما باشد .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *