آموزش حرکات ورزشی لاغری:می دانید که برای کاهش چربی های بدن انجام حرکات ورزشی مناسب بسیار مهم است و البته تاثیر گذار خوب است بدانید که در بین حرکات ورزشی دسته ای با تحت فشار قرار دادن بافت های چربی لاغری و کاهش وزن را سرعت می بخشند ، در این بخش می خواهیم به برخی از این حرکات مناسب که می توانید در پانزده دقیقه به خوبی چربی بسوزانید را به شما معرفی کنیم تا با اشنایی بیشتر با این حرکات مفید و موثر و انجام ان ها درکنار رژیم های لاغری به سرعت وزن کم کنید و لاغر شوید با مقاله ی ما همراه شوید .

آموزش حرکات ورزشی

آموزش حرکات ورزشی برای سریعتر لاغر شدن:

برخی از ما تصورمان این است که اگر چند ساعت به پیاده روی برویم یا ساعت ها روی تردمیل به سرعت چربی می سوزانیم می توانیم به راحتی لاغر شویم اما باید بدانید که سخت در اشتباه هستید.استفاده از این دستگاه ها تنها شما را تبدیل به یک نسخه کوچکتر از خودتان تبدیل می کند،ولی در آخر بدنی شکسته خواهید داشت. اگر می خواهید که بدن مقاومی داشته باشید ،باید تمرینات مقاومتی را در پیش گیرید تا استقامت ومقاومت خود را افزایش دهید.اثرات تمرینات مقاومتی در کبد های چرب بدون الکل اخیرا در یک مطالعه که شامل چند بیمار بود، بررسی شد.در این مطالعه ،بیماران به دو گروه تقسیم می شدند.

که در طی دوازده هفته مورد ازمایش قرار میگرفتند پس از دوازده هفته مطالعات مورد مقایسه قرار گرفتند.بررسی ها نشان داد که آموزش دیدن مقاومت ، در بهبودی کبد چرب موثر واقع شدند. دراین مقاله بعضی از بهترین تمرینات برای تقویت و مقاوم سازی بدن شما در نظر گرفته شده است. این تمرینها نیازی به هیچ تجهیزات ویژه ای ندارند و به در ساخت عضلاتتان کمک می کنند و از پیری جلوگیری کنید و با اینکار بدن خود را کاملا سرحال و متناسب بسازید باید بدانید که این حرکات ترکیبی هستند و به شما در کاهش وزن سریع کمک خواهند کرد .

تمرینات ۱۵ دقیقه ای–کاهش چربی های شکم :

یکی از مناطقی که دارای چربی های بد شکل و مقاوم است همین شکم است که همه ی ما دوست داریم در ناحیه ی شکم هیچ چربی اضافه ای نداشته باشیم . این حرکات به ویژه در صاف شدن شکم کمک می کنند  و به مرور زمان در ایجاد شکم شش تکه موثر واقع می شود انجام منظم این ده  ورزش برای پانزده  دقیقه در هر روز به تقویت بدن شما کمک می کند و به بدن مورد علاقه خود دست پیدا می کنید . خوب است بدانید که این تمرین مخصوصا تمام گروه های عضلانی اصلی را مورد هدف قرار می دهد و در کاهش چربی شکم بطور ویژه ای موثر است .به تمریناتی که در ادامه شرح داده می شود دقت کنید .

آموزش حرکات ورزشی ۱۵ دقیقه ای – سوپر ست :

توجه کنید که انجام دو تمرین پشت سر هم که قسمت های مختلفی از بدن را به کار می گیرد راه ایده آلی برای سوزاندن چربی است چون ضربان قلب در خلال تمرین بالا می ماند. علاوه بر این، بنابر نظریات علمی بعد از اینکه شما تمرین سوپر ست را تمام می کنید بدن تا شانزده ساعت بعد به سوزاندن چربی ادامه می دهد و این عالی است و می تواند گزینه ی موثری در کاهش چربی هایتان باشد .

آموزش حرکات ورزشی ۱۵ دقیقه ای – پل گلوت :

حرکت پل گلوت یا همان پل برای تقویت عضلات پشت ران ،طراحی شده است.و اگر شما در قمت زانوی خود دچار مشکل هستید این ورزش را با حرکت موثر دیگری جایگزین کنید و با سبک تر و به ارامی انجام دهید .

تمرینات پانزده دقیقه ای – حرکت چهاردست پا :

توجه کنید که انجام این ورزش در انعطاف پذیری بدن شما کمک خواهد کرد ، شما برای انجام این حرکت کافیست با رعایت ارتفاع بدن از سطح زمین حرکت کنید. اگر در ناحیه ی زانو مشکل دارید این حرکت را انجام ندهید .

تمرینات پانزده دقیقه ای- دو در جا :

می دانید که این حرکت چربی سوز در حالیکه بسیار ساده است بسیار هم موثر است. زمانی که درجا می زنید پشت خود را صاف نگه دارید و زانوها را تا جایی که می توانید بالا بیاورید. برای حفظ تعادل دست ها را حرکت دهید. بعد از پانزه ثانیه قلب شروع به تپیدن می کند و این ضربان قلب را بالا می برد. که در صورتی که شما می خواهید بدنتان را به کم کردن وزن ترغیب کنید ضرورری است.

تمرینات پانزده دقیقه ای  – کششی :

جالب است بدانید که تمرینات کششی در سوخت و ساز چربی ها به شما کمک خواهند کرد.شاید در ابتدا ،کار سختی باشد ولی با این حال توصیه می شود که گزینه های ساده تر را ابتدا انجام دهید و بعد به تدریج کار را ارتقا ء  دهید در ورزش هیرگز عجله نکنید و به مرور زمان و با وقت گذاشتن می تونید به سرعت پیشترفت کرده و سریعتر حرکات را انجام دهید و به سرعت چربی سوزی خود اضافه کنید .

تمرینات پانزده دقیقه ای – اسکوات :

هرگز فراموش نکنید که اسکوات از حرکات کلیدی است وباید همیشه ان را انجام دهید . اسکوات در سوخت وساز و مقاوم سازی بدن به شما کمک خواهد کرد وتمرین بیشتر می تواند شما را به چالش بکشد پیشنهاد می کنیم که از دمبل ها و میله ی هالتر در مقاوم سازی بدن خود استفاده کنید تا عضلات جای چرب های اضافه را بگیرد و بدن تان مقاوم شود .

تمرینات پانزده دقیقه ای- حرکت پلانک :

این حرکت علاوه بر اینکه برای عضلات شکم عالی است تمام نقاط بدن را دربر می گیرد .این یکی از بهترین و موثر ترین تمرینات است که با ایجاد قدرت ایزومتریک که برای تقویت اعضای بدن حایل اهمیت می باشد و از کمر درد جلوگیری می نماید در انجام این حرکت ارامش خود را حفظ کرده و شتابزده عمل نکنید .

تمرینات ۱۵ دقیقه ای – طناب زدن :

طناب زدن باعث کالری سوزی می شود و همچنین باعث تقویت ماهیچه های بدن از جمله پا و سرشانه می شوداین ورزش در تقویت ماهیچه هایی چون ماهیچه های دست و پا بسیار حائز اهمیت می باشد.اگر در ناحیه ی زانو مشکل دارید از پرش و حرکات پرتابی خودداری کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *