روش های لاغری و لیپوساکشن بسیار متنوع هستند  خوب است بدانید که لیپوساکشن ویزر یکی از روش های جراحی زیبایی پیکرتراشی بدن است که برای برداشتن چربی های اضافی بدن انجام می شود این روش هم مانند سایر روش ها مزایا ومعایبی دارد که در این مقاله راجع به ان برای تان بیشتر صحبت خواهیم کرد . با ما همراه شوید .

برای مشاوره و داشتن اندام مناسب و حذف چربی ها بدون جراحی و عوارض کلیک کنید.

لیپوساکشن یک ابزار کاهش وزن محسوب می شود، افراد می توانند از طریق آن نتایج بسیار خوبی دریافت کنند و وزن خود را تا حد زیادی کاهش دهند. این روش برای کسانی مناسب است که می خواهند چربی های موضعی را از بدن خود خارج کنند و بافت عضلانی شان را بیشتر نشان دهند. باید خوب بدانید که لیپوساکشن یک نوع فرایند جراحی زیبایی است که در آن چربی ها را از زیر پوست خارج می کنند. لیپوساکشن ویزر، نوعی لیپوساکشن است که قسمت هایی از سلول های چربی را جدا می کند و به بافت های عمیق تر نفوذ می کند. بنابراین چربی به طور موثر در طول درمان خارج می شود. ویزر مخفف اعمال ویبره یا لرزش از طریق انرژی صوتی است. تکنولوژی فراصوت از انواع قدرتمند برای توزیع اتصالات چربی به این سلول ها استفاده می کند . این روش لاغری یک روش کنترل شده  در روش جراحی می باشد و برای انجام نیازمند یک فرد با مهارت و باتجربه است . با این روش می توانید قسمت هایی مانند : بازوها سینه ها گردن قسمت بالای کمردور کمر و شکم باسن و ران و با زو را لاغر کرد .

عملکرد لیپوساکشن 

تفاوت کرایو با لیپوساکشن

باید بدانید که همه انواع لیپوساکشن به شکل یکسان هستند، به گونه ای که بافت چربی در همدیگر شکسته می شود و سپس با استفاده از بیهوشی از بدن فرد خارج می شود. فشار آب و لیزرها دو روش برداشت چربی می باشد. استفاده از امواج فراصوت یکی دیگر از روش هاست. لیپوساکشن ویزر یکی از انواع لیپوساکشن فراصوت محسوب می شود. تمامی منابع، انرژی گرمایی تولید می کنند که به شکسته شدن سلول های چربی برای خارج کردن راحت تر و سفت شدن پوست کمک می کند.

لیپوساکشن ویزر یک روش منحصر به فرد است و دقیق و ملایم رفتار می کند. ارتباطی بین بافت چربی و عضلات را بدون آسیب رسانی به بافت بدن ایجاد می کند و همچنین یک روش عالی برای پیکرتراشی می باشد بررسی ها تا کنون  نشان می دهد که لیپوساکشن همچنین می تواند تغییراتی را در سوخت و ساز بدن افراد برای خلاص شدن از شر چربی ها ایجاد کند.در طول لیپوساکشن ویزر، احتمالاً یک بیهوشی عمومی انجام می دهند.

ماده ای شبیه به آب نمک را با ماده بیهوشی ترکیب می کنند و به محل مورد نظر تزریق می کنند. سپس لوله های فراصوت به پوست وصل می شوند. یک برش کوچک برای رسیدن به بافت چربی ایجاد می گردد. سپس این دستگاه ها فرکانس اولتراسوند را تولید می کنند که ارتعاش آن باعث ریزشدن سلول های چربی می شود. این فرکانس طوری است که بافت اطراف محل درمان را تغییر نمی دهد و فقط سلول های چربی همان ناحیه تحت تاثیر قرار گفته و از بین می روند.سلول های چربی ریزشده با محلول نمک ترکیب می شوند و با استفاده از کانول های خاص از دستگاه خارج می شوند. ممکن است مقداری مایع در بدن باقی بماند که باعث بی حسی در مدت زمانی خاصی شود اما بدن در طول چند روز آینده مایع اضافی را به خودش جذب می کند.

مزایای انجام لیپوساکشن

خوب است با مزایای این روش هم بشتراشنا شوید . بهتر است بدانید که لیپوساکشن ویزر یک نوع فرایند کانتورینگ را به همراه دارد که شامل خارج کردن مقدار کوچکی از بافت چربی است و باعث می شود که بافت عضلانی خودش را بهتر نشان دهد.لیپوساکشن کل فیزیک و اندام شما را تغییر نمی دهد اما می تواند تاثیرگذاری خوبی روی آن داشته باشد. بعضی از افراد عقیده دارند که تکنولوژی ویزر باعث می شود که ریکاوری بعد از لیپوساکشن درد کم تری داشته باشد و نتیجه مورد نظر؛ سریع تر اتفاق بیفتد. باید گفت در این روش سرعت پیشرفت ترمیم بدن نسبت به لیپوساکشن سنتی بیشتر است و در یک جلسه می توان حجم انبوهی از چربی بدن را خارج نمود بعد از عمل ناهمواری در بدن صورت نمی گیرد عمل اثرات گرمایی و ویبراسیون در بافت ندارد در این عمل درد و تورم و کبودی بسیار کم است در پیکرتراشی ظرافت بسیار اهمیت دارد با این روش می توان پوست را در مناطق حساس بدن مانند سینه و گردن اصلاح نمود برای شکل دهی نواحی دیگر بدن امکان استفاده از چربی خارج شده وجود دارد.و جالب است بدانید که در عضلات بدن می تواند خط انداخت و برجسته کرد.

معایب استفاده از لیپوساکشن 

التبه که تقریبا میشود گفت این روش بی خطر است اما برخی از معایب رادر اینجا برای تان شرح می دهیم . کبودی و خون ریزی در روزهای بعد از انجام این فرایند درد در محل لیپوساکشن زخم بعد از بهبود پیدا کردن لیپوساکشن هایپرپیگمنتیشن، ناقرینگی و بی نظمی های روی پوست ورم در روزها و هفته های بعد از انجام این جراحی شل شدن پوست، زیرا هنوز خودش را با شرایط جدید وفق نداده است کبودی پوست توجه داشته باشید که هرگز قبل از انجام این عمل نباید دارو های رقیق کننده خون و ایبوپروفن حداقل تا دو هفته قبل مصرف کرده باشید.همچنین مصرف الکل و سیگار کشیدن برای انجام این جراحی نیز نباید انجام شود .

نکاتی برای بعد از عمل :

باید حتما توجه کنید که بعد از عمل ، بدن کمی دچار کبودی و ورم در نواحی مورد نظر می شود که ممکن است حتی چند روز هم طول بکشد که به شما پد استرلیزه می دهند تا به ناحیه مورد نظر بزنید باید سعی کنید بیشتر آب بنوشید تا اثرات بیهوشی بهبود پیدا کندهمچنین ممکن است از شما بخواهند لباس ها و گن های خاصی را تا چند هفته بپوشید تا ورم کاهش پیدا کند نتایج لیپوساکشن ویزر می تواند دائمی باشد اما این که دوران ریکاوری چگونه سپری شود، به خودتان بسیار بستگی دارد.توجه کنید که دوران نقاهت یک هفته تا ده روز می باشد در دوران نقاهت سعی کنید به پشت بخوابید از نشستن طولانی مدت بپرهیزید زیرا این کار سبب فشار بر نواحی جراحی و چین خوردگی پوست می شود.فعالیت های سنگین را هم نباید انجام دهید .پانسمان را منظم و به صورت بهداشتی تعویض کنید. فراموش نکنید که همواره بایدباید قبل از اقدام به چنین عمل هایی با پزشک تان مشورت کنید مخصوصا اگر از بیماری های زمینه ای رنج می برید .

برای مشاوره و داشتن اندام مناسب و حذف چربی ها بدون جراحی و عوارض کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =