لیرزلیپولیز برای لاغر کردن | لیرزلیپولیز و تناسب اندامReviewed by Mehdi kh on Aug 9Rating: 5.0

یکی از روش هایی که برای از بین بردن چربی ها ی مقاوم استفاده می شود لیزرلیپولیز است اما این دستگاه واقعا می تواند مفید باشد و اگر جواب مثبت چگونه و عملکرد ان چگونه است باید گفت که . این روش برای کاهش ذخایر چربی که با رژیم غذایی و ورزش کاهش نمی‌یابند طراحی شده است. از جمله لاغری شکم و پهلو ها. در طول هر جلسه می‌توان بنا به تصمیم شما، یک یا چند ناحیه تحت درمان قرار بگیرد. در روش لیزر لیپولیز با استفاده از لیزر کم‌توان، غشاء سلول‌های چربی شکسته می‌شود در این روش سلول‌های چربی شکل کروی خود را ازدست‌داده و متخلخل می‌شوند. محتوای تری گلیسیرید آن‌ها آزاد شده و به درون مایع میان بافتی منتشر می‌شود. پس از آن تری‌گلیسیریدها  مسیرهای متابولیکی شده و به گلیسرول و اسیدهای چرب آزاد تجزیه می‌شوند. پس از آن بدن می‌تواند از آن‌ها به‌عنوان یک منبع انرژی استفاده نماید.

بر اساس تحقیقت زایادی که انجام شده است با استفاده از تصاویر سونوگرافی، ثابت شده پس از هر جلسه درمانی به میزان بیست درصد از چربی‌های بدن کاهش می‌یابد. در مقایسه با عمل جراحی لیپوساکشن و تکنیک‌های اولتراسوند برای لاغری شکم و پهلوها، با توجه به نتایج مشابهی که دربر دارد، لیزر لیپولیز بیشتر مقرون به‌صرفه است. مزیت لیزر لیپولیز نسبت به رژیم غذایی و ورزش بیشتر است، زیرا که در طی موارد ذکر شده، چربی کل بدن کاهش می‌یابد، اما چربی برخی از مناطق بدن دست نخورده باقی می‌ماند. برنامه درمان برای هر فردی به‌صورت منحصر به فرد طراحی می‌شود. معمولاً نواحی مورد نظر به مدت یک ربع تحت لیزر لیپولیز با طول موج استاندارد قرار می‌گیرند. بدین ترتیب لایه‌های عمیق‌تر چربی نیز تحت تأثیر قرار گرفته و باعث می‌شود مسیرهای طبیعی شیمیایی بدن تحریک شوند. درنتیجه ذخایر چربی آزاد شده به مصرف سلول‌ها می‌رسد .

 لیزرلیپولیز برای لاغر کردن کدام قسمت های بدن به کار می رود :

در ناحیه ی شکم بسیار کاربرد دارد خوب است بدانید که کوچک کردن شکم و سایر اندام ها با لیزر لیپولیز باعث ایجاد واکنش غیره طبیعی در بدن نمی‌شود. همچنین بافت‌های اطراف مانند سلول‌های پوستی، عروق، اعصاب مجاور و یا اندام‌های حیاتی تحت تأثیر قرار نمی‌گیرند. لیزر لیپولیز برای کوچک کردن شکم و پهلو کاملاً بی‌خطر است. در مرحله ی دوم درمان، معمولاً ناحیه مورد نظر به مدت نیم ساعت  مجدداً تحت لیزر قرار می‌گیرند که در پی آن بدون ایجاد کوچک‌ترین درد یا ناراحتی، بافت‌های چربی تحت تحریک‌های زیستی قرار می‌گیرند. بیشتر کلینیک‌های لاغری در جلسه درمانی خود تنها از یک طول موج  مشخص به مدت ۲۰ الی ۳۰ دقیقه استفاده می‌کنند. لیزر لیپولیز در همه انواع پوست‌ها و مناطقی که در آن چربی‌ها، ناخواسته ذخیره شده‌اند، انجام می‌شود. شما می‌توانید بلافاصله پس از درمان به فعالیت‌های عادی روزمرهی خود بازگردید. حتی پس از یک جلسه ی درمان، نتایج آن کاملاً قابل مشاهده است. شما تغییر سایز بافت چربی را مشاهده خواهید کرد. ما به معنای واقعی کلمه می‌توانیم اندام شما را متناسب و خطوط بدن شما را برجسته سازیم. درمان لیزر با طول موج دوگانه می‌تواند لایه‌های زیر جلدی و عمیق‌تر چربی را هدف قرار دهد و محتویات چربی آن‌ها  را آزاد سازد. همه بیماران ما می‌توانند نتایج قابل اندازه‌گیری را بعد از هر جلسه درمانی مشاهده نمایند. به‌طور معمول با هر درمان لاغری شکم، می‌تواند حدود ۲ الی ۴ سانتی متر کاهش یابد. یک دوره درمانی شامل ۸ الی ۱۰ جلسه درمان است که طی ۴ ای ۵ هفته انجام می‌شود. تقریباً ۲ جلسه درمانی در هر هفته. ما تغییرات ایجاد شده در چربی‌ها را از طریق کولیس دیجیتال، در هر جلسه درمانی در پرونده بیمار نوشته می شود و مشخص می شود که تغییرات چقدر بوده است.

لیزرلیپولیز برای لاغر کردن چه مزایایی دارد :

این روش نیازی به بیهوشی ندارد و باعث ایجاد اسکار یا جای زخم  نمی شود و نیاز به بستری شدن هم ندارد و  بدون عوارض جانبی می توانید این عمل را از سر بگذرانید .باید بدانید که لیزر لیزر لیپولیز یک روش درمانی است که از لحاظ علمی تأیید شده و برای تجزیه چربی‌های زیر جلدی بکار می‌رود. لیزر لیپولیز کاملاً بدون درد و غیرتهاجمی می‌باشد. جایگزین مناسبی برای لیپوساکشن است که به کمک آن سایز چربی‌های شکم و نواحی اطراف آن به میزان قابل ملاحظه‌ای هم در زنان و هم در مردان کاهش می‌یابد. کسانی که از چربی‌های بدفرم و موضعی رنج می‌برند و رژیم غذایی و ورزش در آن‌ها موفقیت‌آمیز نبوده است، می‌توانند از مزایای این روش درمانی بهره‌مند گردند .

باید همواره به این نکته توجه کنید که تمام افراد می توانند از دستگاه لیزر لیپولیز برای رسیدن به تناسب اندام و لاغری استفاده کنند اما متقاضیان باید این را به خاطر داشته باشند که حجم چربی، قوام جداره ی شکم و وضعیت پوست بیمار برای بهره گیری از این دستگاه بسیار مهم واقع شده است و شما می بایست با در نظر گرفتن وضعیت کنونی تان انتظار معقولانه ایی را از دستگاه لیزر لیپولیز داشته باشید .

چه کسانی برای لاغر کردن می تواننداز لیزرلیپولیز استفاده کنند:

این روش  نیز مانند بسیاری از جراحی های لاغری دیگر دارای محدودیت هایی است که افراد باید به آن توجه داشته باشند. در اصل میزان چربی بدن هنگام لاغری با لیزر لیپولیز مهم است و پزشک متخصص بعد از بررسی وضعیت چربی بدن بیمار مشخص می کند که فرد کاندید مناسبی است یا باید روش دیگری برای لاغری را انتخاب نماید. پیش از انجام یکی از روش های پیکرتراشی حتماً با یک پزشک متخصص مشورت کنید زیرا شرایط جمسی بسیار مهم است و فرد باید از سلامت جسمی و عمومی کاملی برخوردار باشد این را بارها تذکر داده ایم که بدون مشورت پزشک اقدام به عمل نکنید . در نتیجه پیش از هر اقدامی حتماً یک پزشک متخصص خوب را انتخاب کنید و سپس زمانی را جهت مشاوره با پزشک هماهنگ کنید تا بهترین نتیجه را کسب کنید و پاسخ سوال های خود را به طور دقیق دریافت کنید. افرادی که دارای چاقی موضعی ، بیماری قلبی ، عروقی ، کبدی ، کلیوی و انعقادی می باشند و دستگاه ضربان ساز ، بیماری روانی و روحی دارند نمی توانند این روش را برای از بین بردن چربی های خود انتخاب کنند . نباید فقط به لاغری فکر کنید باید ابتدا سلامت بدن تان را در نظر بگیرید و بعد اقدام به لاغری کنید .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 9 =