خوب است بدانید که کیم کارداشیان بعد از تولد اولین فرزندش به سرعت وزن کم کرد و لاغر شد اگر با رژیم لاغری او پیش بروید در یک ماه پنج کیلو گرم کاهش وزن خواهید داشت . کیم کارداشیان پس از تولد دومین فرزندش شروع به ورزش کردن و رژیم غذایی کرد تا به تناسب اندام برسد.او به رژیم غذایی خود ادامه داد تا به وزن 54 کیلوگرم رسید با مقاله ی ما همراه شوید تا شما را با رژیم غذایی لاغری کیم کارداشیان اشنا کنیم .

برای مشاوره و داشتن اندام مناسب و حذف چربی ها بدون جراحی و عوارض کلیک کنید.

برنامه ی غذایی کیم کارداشیان به این صورت بود که :

در ابتدا شکر و نشاسته رااز برنامه ی غذایی خود حذف کرد .برای کاهش وزن و داشتن یک رژیم غذایی سالم ، توصیه می شود که این دو مورد را در نظربگیرید از موادی که حاوی مقدار زیادی نشاسته است استفاده نکنید موادی مانند نان ها و ماکارانی و میوه های شیرین و سیب زمینی .همچنین از خوردن خوراکی های فراوری شده مانند نوشابه ، دسر و غیره خودداری نمایید همچنین اگر شما به خوردن قهوه در طول روز عادت دارید ، بهتر است  قهوه خالص بدون هرگونه شکر و طعم دهنده را استفاده کنید .

باید وعده های پر ویتامین داشته باشید

باید توجه کنید که کیم کارداشیان در رژیم غذایی اش ، روزانه از 4 تا 6 انس پروتئین در صبحانه ، نهار و شام استفاده می نمود . او از مواد غذایی پر ویتامین مانند تخم مرغ ، گوشت گاو ، مرغ و ماهی استفاده می نمود و با خوردن این مواد غذایی احساس سیری خواهید داشت.

حتما آب زیاد بنوشید

نوشیدن آب و دیگر مایعات مانند چای و قهوه برای بدن بسیار مناسب هستند و باعث چربی سوزی می شوند و طبق گفته کیم کارداشیان و متخصصان تغذیه ، با نوشیدن آب میزان چربی سوزی شما افزایش می یابند و می تواند به شما به مزان قابل توجهی کمک نماید و با مشاهده تاثیر آن شگفت زده خواهید شد.

استفاده از غذاهای سیر کننده به همراه چربی های طبیعی

استفاده از چربی های سالم و طبیعی برای سلامتی مطلوب هستند و می توانید آنها را در رژیم ؛ ذایی خودتان قرار دهید. همچنین شما نمی توانید از چربی ها و روغن های فراوری شده و مضر استفاده نمایید چرا که آنها باعث افزایش وزن در شما می شوند. برای مثال شما می توانید از گردو ، روغن زیتون ، کره بادام زمینی و آجیل به عنوان یک وعده غذایی استفاده نمایید.

باید تهیه غذا را برای خودتان ساده کنید

هر شخصی که بخواهد کاهش وزن داشته باشد و بتواند به وزن ایده آل خود دست یابد ، می تواند از قبل برای خود برنامه ریزی کند و یک رژیم غذایی مناسب و مطلوب با مشورت پزشک تغذیه برای خود فراهم کند و این به دلیل سازمان یافتن شما می باشد. اگر می خواهید همانند کیم کارداشیان رژیم بگیرید ، باید رژیم غذایی تان بر روی پروتئین ها ، سبزیجات و چربی های سالم متمرکز نمایید. این بدین معنا است که شما می توانید ابتدای هفته مواد غذایی مورد نظرتان را تهیه نمایید و به پخت و پز بپردازید و با این کار دیگر احساس خستگی نخواهید کرد.

می توانید انواع کیک و بیسکوییت بخورید اما به روش کیم کارداشیان

اوهمان گونه که می دانید دوستدار انواع کیک و بیسکوییت می باشد و او برای اینکه هم کیک بخورد و هم چاق نشود تصمیم به استفاده از کیک های رژیمی و سالم با روغن بادام زمینی کرد و توانست کیک بدون قند را همراه با تکه های توت فرنگی میل نماید و برای او بسیار مطلوب و خوشمزه بود.احتمالا برای شماهم مفید خواهد بود .

باید جلوی احساس گرسنگی خود بایستید

اگر شما یک وعده غذایی پر کربوهیدرات و پر ویتامین داشته باشید ، ممکن است پس از مدتی بعد احساس گرسنگی شدیدی داشته باشید و بطور ناگهانی با افت قند خون روبرو شوید و این ممکن است برای شما کمی ناخوشایند باشد. بنابراین میزان میل فیبر و پروتئین کافی و کربوهیدرات باید به میزان کافی و مطلوبی باشد و با کاهش و افت ناگهانی قند خون مواجهه نشوید.

باید جایگزین مناسب داشته باشید

کاهش وزن و حفظ آن ممکن است کمی مشکل باشد و این بدین معنا نیست که نباید هر غذا و هر خوراکی که دوست دارید را نخورید  شما می توانید با ایجاد جایگزین های جدید برای خود خوراکی های جدیدی را فراهم کنید. برای مثال اگر شما خواستار میل بستنی هستید می توانید دستور تهیه آنرا بیابید و خودتان بدون هر گونه قند و مواد مضر بستنی مورد نظرتان را تهیه کنید. اگر به شکلات علاقه دارید می توانید از شکلات های سالم و بدون هیچ گونه چربی و قند استفاده نمایید که برای شما هیچ مشکلی ندارند و برای مثال می توانید از شکلات های تلخ نیز استفاده کنید.

استفاده از چربی های سالم

خوب است بدانید که در حین میل کردن سبزیجات می توانید از روغن های طبیعی مانند روغن زیتون استفاده نمایید از کره بادام زمینی و یا خود بادام زمینی را برای تامین پروتئین بدنتان استفاده نمایید در هنگام میل کردن استیک و یا تخم مرغ می توانید از کره بادام زمینی استفاده نمایید سالاد را نیز می توانید با استفاده از روغن های طبیعی میل نمایید در کل شما می توانید در میل کردن غذاهایتان از روغن های طبیعی استفاده نمایید و استفاده آنها هیچ مشکل و ضرری به شما نمی رساند و می توانید باخیال راحت از آنها استفاده نمایید.

باید روغن های غیرضروری را هم حذف کنید

کیم کارداشیان برای میل کردن استیک و ماهی که در رژیم غذاییش بود ، از روغن های غیرضروری و نامطلوب استفاده نمی کرد و بیشتر با روغن های طبیعی و سالم و یا حتی بدون روغن روی باربیکیو همراه با سالاد میل می نمود.

نباید سبزیجات و میوه هایی که قند طبیعی زیاد دارند را بخورید

میوه ها و سبزیجات بخش عمده ای از رژیم غذایی کیم کارداشیان را تشکیل می دهند همچنین ه کیم به میزان 12 الی 15 گرم کربوهیدرات به صورت سبزیجات را در هر روز استفاده می کرد که به او احساس شادابی و نشاط و از همه مهمتر احساس سیری می دادند. توجه کنید که اکر بیماری زمینه ای دارید باید قبل از اقدام به هر رژیم لاغری و کاهش وزن با پزشک تان مشورت کنید .

برای مشاوره و داشتن اندام مناسب و حذف چربی ها بدون جراحی و عوارض کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 4 =